2021202020192018201720162015201420132012201120102009


18/06/2021
Великобурлуцький р-н
Трійця Пресвята одвічна…

Cлайд-презентація

Україна цими днями відзначає унікальне свято, яке поєднало давні слов’янські дохристиянські традиції та одне з найважливіших церковних свят – Трійцю.
З нагоди Зелених свят КЗ «Великобурлуцька публічна бібліотека» пропонує до вашої уваги слайд-презентацію «Трійця Пресвята одвічна…», яка наблизить вас до цілісного погляду на традиційну культуру українського народу – явище унікальне, неповторне і багатогранне.

 

18/06/2021
Зачепилівський р-н
Зі святом Святої Трійці

Виставка-інсталяція

Трійця – одне з дванадцяти головних православних церковних свят, яке вшановує Пресвяту Трійцю: Бога Отця, Бога Сина і Бога Духа Святого.У народі цей день ще називають Зеленими святами або П’ятидесятницею так, як воно відзначається у неділю на 50-й день після Світлого Христового Воскресіння.

 

18/06/2021
Краснокутський р-н
Бути поруч з героями своїх книг

Виставка-коментар

17 червня 2021 року Пархомівською сільською бібліотекою-філією №2 оформлена виставка-коментар «Бути поруч з героями своїх книг» (до 110-річчя від дня народження В.П. Некрасова, українського письменника).

 

18/06/2021
Кегичівський р-н
Квітує чар-зілля

Народознавчі посиденьки

Весь цикл етнографічних свят наших предків був пов’язаний із поклонінням природі, програмуванням родючості та вшануванням померлих пращурів.
Трійця не є виключенням. Ця свято, що також називають П’ятидесятницею, Зеленими святками або Зеленою неділею, цього року припадає на 20 червня і майже збігається з днем літнього сонцестояння.

В цей період збирали цілющі трави та проводили тематичні обрядодії, які спряли збільшенню врожаю та захищали оселі від негараздів і недобрих міфічних істот, зокрема русалок, яких намагалися задобрити та перетворити із шкідників на помічників.

 

18/06/2021
Сахновщинський р-н
Батьківська любов найкраща в світі

Книжкову виставку

В Україні з’явилося нове свято – День Батька. Потреба в батьківській любові – одна з найсильніших і най триваліших потреб людини будь-якого віку. Лигівська сільська бібліотека приєдналася до свята та презентувала книжкову виставку «Батьківська любов найкраща в світі».

 

18/06/2021
Сахновщинський р-н
Зелена неділя літо починає

Засідання клубу «Берегиня»

Зелені свята – українська назва свята, яке має свою цікаву історію, традиції та унікальну обрядовість. Напередодні свята Трійця в Катеринівській сільській бібліотеці в рамках засідання клубу «Берегиня» відбулася зустріч за чашкою чаю «Зелена неділя літо починає».

 

18/06/2021
Сахновщинський р-н
Зі святом Святої Трійці

Народознавча виставка

Наближається свято Трійці… Трійця вважається в народі одним з найбільших свят після Різдва та Великодня. Відзначають його у 7-му неділю після Воскресіння Христового і святкують три дні. Це свято на честь Бога-Отця, Бога-Сина і Духа Святого.
У читальному залі Сахновщинської публічної бібліотеки представлена народознавча виставка «Зі святом Святої Трійці».

 

17/06/2021
Краснокутський р-н
Свята Трійця єднає, надихає, береже

Етномікс

17 червня 2021 року КЗ «Краснокутська публічна бібліотека» організовано етномікс «Свята Трійця єднає, надихає, береже» (до Дня Святої Трійці).

 

17/06/2021
Сахновщинський р-н
Книга – мудрий друг і порадник

Екскурсія до бібліотеки

Книга – мудрий друг і порадник, вона, не вміючи говорити, розповідає нам про пригоди і подорожі, про чудеса, про навколишній світ. До Шевченківської сільської бібліотеки 17 червня 2021 року завітали дошкільнята, вихованці місцевого дитячого садочка, які в майбутньому стануть читачами бібліотеки.

 

16/06/2021
Сахновщинський р-н
Літо на книжковій хвилі

Виставка-пропозиція

В читальному залі Сахновщинської публічної бібліотеки організована виставка-пропозиція «Літо на книжковій хвилі» для втамування книжкової спраги своїх користувачів. Запрошуємо усіх бажаючих до перегляду виставки та дегустації літніх книжкових новинок.

 

12/06/2021
Сахновщинський р-н
Мандрівка книжковим містом

Екскурсія до бібліотеки

Безмежна сила книги... Без неї людина сліпа, адже з дитячих літ книжка допомагає зрозуміти світ, що нас оточує, вона розповідає нам історії рідного краю, звичаї, традиції.
12 червня 2021 року до Лебедівської сільської бібліотеки завітали вихованці дитячого садочка, для яких проведено екскурсію «Мандрівка книжковим містом».

 

10/06/2021
Шевченківський р-н
Василь Шкляр – найбільш читаний та містичний сучасний письменник

Огляд творів

10 червня 2021 року Шевченківська публічна бібліотека провела огляд творів «Василь Шкляр – найбільш читаний та містичний сучасний письменник», який присвячений 70-річчю від дня народження.

 

10/06/2021
Краснокутський р-н
Легенда української опери

Віртуальне знайомство

10 червня 2021 року КЗ «Краснокутська публічна бібліотека» організовано віртуальне знайомство «Легенда української опери» (до 90-річчя від дня народження української співачки, уродженки Харківської області Є.С.Мірошниченко).

 

09/06/2021
Коломацький р-н
Погляд в минуле

Відкриття краєзнавчого куточка

9 червня 2021 року в Шелестівській бібліотеці-філії публічної бібліотеки Коломацької селищної ради відбулося відкриття краєзнавчого куточка «Погляд в минуле».

 

09/06/2021
Дворічанський р-н
Батько українського бестселера

Книжкова виставка

10 червня 2021 року виповнюється 70 років від дня народження Василя Миколайовича Шкляра. Дворічанська центральна районна бібліотека запрошує відвідати книжкову виставку, обладнану до ювілею письменника.

 

08/06/2021
Сахновщинський р-н
Ми хочемо, щоб ваше літо було книгами зігріто

Літературна парасолька

Літо – найбажаніша пора для всіх. Особливо на нього чекають діти. Адже можна забути про школу і підручники, відпочивати, подорожувати, пізнавати світ навколо себе. Та не можна уявити повноцінний відпочинок без цікавих книг, здатними повести надзвичайними шляхами у світ чудес і пригод. Беріть книги завжди з собою – читайте з друзями. Вже стало традицією для дітей вільний час під час канікул проводити у бібліотеці. Адже любов до читання не припиняється ніколи.

 

05/06/2021
Дворічанський р-н
День нової книги

Найцікавіші! Найрізноманітніші! Найяскравіші! Саме такі книги отримала навесні цього року Дворічанська дитяча бібліотека від Українського інституту книги (УІК) згідно Програми поповнення бібліотечних фондів. До цієї програми Дворічанська ДБ була приєднана Харківською обласною бібліотекою для дітей за активну роботу з читачами.

 

05/06/2021
м. Лозова
Люби цей світ, моя дитино!

Екогодина

5 червня 2021 року в Публічній бібліотеці Лозівської міської ради відбулася екогодина «Люби цей світ, моя дитино!».

 

05/06/2021
Краснокутський р-н
Природи скарби - для всіх збережи

Виставка-заклик

5 червня 2021 року Городнянською сільською бібліотекою-філією оформлена виставка-заклик "Природи скарби - для всіх збережи" (до Всесвітнього дня охорони навколишнього середовища).

 

04/06/2021
Краснокутський р-н
Вклоняємося твоїй красі, природо!

Книжково-ілюстрована виставка

5 червня Україна відмічає День охорони навколишнього середовища. До цього дня, 4 червня 2021 року, в Основ'янській сільській бібліотеці-філії була представлена книжково-ілюстрована виставка "Вклоняємося твоїй красі, природо!".

 

04/06/2021
Сахновщинський р-н
Інтернет на допомогу абітурієнту

Інтернет-порада

Абітурієнти 2021 та їхні родини вже активно готуються до вступу в вузи, коледжі та ПТУ.

 

04/06/2021
Краснокутський р-н
Не руйнуй гармонії земної

Виставку-диспут

4 червня 2021 року Мурафською сільською бібліотекою-філією оформлено виставку-диспут «Не руйнуй гармонії земної» (до Всесвітнього дня охорони навколишнього середовища).

 

04/06/2021
Краснокутський р-н
Не руйнуй гармонії земної

Виставка-застереження

4 червня 2021 року КЗ «Краснокутська публічна бібліотека» організовано книжкову виставку-застереження «Не руйнуй гармонії земної» (до Всесвітнього дня охорони навколишнього середовища).

 

02/06/2021
Лозівський р-н
Нехай же стане днем дитини у всьому світі кожен день!

До Міжнародного дня захисту дітей

Наші діти — веселі й бешкетливі, сумні й смішні, а іноді не за віком серйозні, наповнюють життя змістом, приємними турботами. Чарівний, світлий і ні з чим незрівнянний світ дитинства, країни доброти, сміху і радості, безмежного і безтурботного щастя, звідки усі ми родом.
До Міжнародного дня захисту дітей в бібліотеках Лозівського району відбувся ряд заходів.

 

02/06/2021
м. Ізюм
Сузір’я літературних імен Ізюмщини

Літературна година

2 червня 2021 року в Ізюмській центральній міській бібліотеці відбулася літературна година «Сузір’я літературних імен Ізюмщини», на яку завітали учні 10-го класу ЗОШ № 4 разом з учителем української мови та літератури Вєтровою Наталією Миколаївною та шкільним бібліотекарем Палій Любов’ю Олександрівною.

 

01/06/2021
Кегичівський р-н
Юні чарівники

Творча година

Міжнародний день захисту дітей – свято, яке відзначають у різних країнах світу. В Україні його святкування щорічно припадає на 1 червня. Дитинство – найщасливіший час у житті кожної людини, бо кожен день наповнений новими відкриттями та пригодами. А у пам’яті лишаються тільки найяскравіші спогади.
З нагоди відзначення цього радісного свята, Кегичівська дитяча бібліотека провела творчу годину з групою користувачів «Юні чарівники».

 

01/06/2021
Зміївський р-н
Світ очима дітей

Конкурс дитячих малюнків

До Міжнародного дня захисту дітей у Тимченківській сільській бібліотеці-філії КЗ «Зміївська публічна бібліотека» проведено конкурс дитячих малюнків «Світ очима дітей».

 

01/06/2021
Зміївський р-н
Діти - то наші квіти, то наше щастя і майбутнє!

До Міжнародного дня захисту дітей

Напередодні Міжнародного дня захисту дітей, який відзначається 1 червня, Першотравнева сільська бібліотека-філія КЗ «Зміївська публічна бібліотека» спільно з Першотравневим будинком культури гостинно приймали своїх маленьких відвідувачів.

 

01/06/2021
Дворічанський р-н
Щасливе дитинство

Розважально-ігрова карусель

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей - прекрасне свято радості та одвічної надії. У цей день діти «правлять балом». Саме тому в перші дні літа влаштовуються розважальні заходи, численні конкурси, шоу, концерти покликані подарувати радісні моменти.

 

01/06/2021
Краснокутський р-н
З книгами - в світ дитинства

Книжкова викладка

01 червня 2021 року Козіївська сільська бібліотека-філія оформила книжкову викладку ''З книгами - в світ дитинства'' (до Всесвітнього дня захисту дітей).

 

01/06/2021
Краснокутський р-н
Сяйте усмішки, сонцем зігріті, миру і щастя всім дітям на світі

Виставку дитячих малюнків

01 червня 2021 року Олексіївською сільською бібліотекою-філією оформлено виставку дитячих малюнків «Сяйте усмішки, сонцем зігріті, миру і щастя всім дітям на світі» (до Міжнародного дня захисту дітей).

 

01/06/2021
Дергачівський р-н
Видавництво «Ранок» в гостях у бібліотеці

У Міжнародний день захисту дітей у Дергачівську бібліотеку для дітей завітали учні 3 класу Комунального закладу «Дергачівський ліцей №3». На них чекали бібліотекарі та запрошені давні друзі з видавництва «Ранок».

 

01/06/2021
Близнюківський р-н
Свято дитинства

До Міжнародного дня захисту дітей

Традиційно, в перший день літа, 1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості і надії.

 

01/06/2021
Дворічанський р-н
День захисту дітей

Кожного року в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей. Це одне із найстаріших міжнародних свят. Міжнародний день захисту дітей має сталу дату святкування – 1 червня. Вона є постійною, починаючи з 1950 року, коли свято відзначалося вперше.

 

01/06/2021
Зачепилівський р-н
Світлішає на світі, коли радіють діти

До Міжнародного дня захисту дітей

Щороку 1 червня ми відзначаємо свято маленьких громадян нашої країни – Міжнародний день захисту дітей. В цей день бібліотекарі КЗ «Зачепилівська публічна бібліотека» гостинно приймали та вітали своїх маленьких відвідувачів.

 

01/06/2021
Сахновщинський р-н
Щасливе дитинство

День розваг

Усмішки дітей – це, мабуть, найкраще, що може радувати погляд. У них стільки щирості і довіри, що може розтанути навіть найсуворіше серце. Так нехай же кожен постарається зробити життя маленьких мешканців нашої планети кращим і безпечнішим!

 

01/06/2021
Сахновщинський р-н
Літні загадки

Весела розминка

До дітлахів місцевого дитячого садочка села Лигівка завітала Галина Винник завідуюча сільською бібліотекою та провела веселу розминку «Літні загадки».

 

01/06/2021
Сахновщинський р-н
Казковий світ дитинства

Веселе свято

В селі Костянтинівка відбувся захід до Дня захисту дітей. Завідуюча сільською бібліотекою-філією подарувала маленьким учасникам веселе свято «Казковий світ дитинства».

 

01/06/2021
Сахновщинський р-н
Всі ми родом із дитинства

До Міжнародного дня захисту дітей

1 червня 2021 року у приміщенні Лебедівського сільського будинку культури було проведено свято до Дня захисту дітей «Всі ми родом із дитинства».

 

01/06/2021
Сахновщинський р-н
Нехай дитинство радісно всміхнеться

До Міжнародного дня захисту дітей

Дитинство – найпрекрасніша мить нашого життя, це пора сподівань та здійснення мрій. Немає більшого щастя у світі аніж посмішка дитини. Напередодні Міжнародного дня захисту дітей працівники культури Тавежнянського старостинського округу (завідуюча сільською бібліотекою Людмила Гноєва та директор сільського клубу Леся Шикітка) провели розважальний захід «Нехай дитинство радісно всміхнеться».

 

01/06/2021
Сахновщинський р-н
Веселись, грай і книжечки читай

До Міжнародного дня захисту дітей

Гришівська сільська бібліотека-філія також долучилася до святкування Дня захисту дітей.

 

01/06/2021
Сахновщинський р-н
Відпочивай, грай і книжки читай!

Пізнавально-розважальна година

Вже традиційно прихід літа асоціюється із дитячим днем. Це не просто веселе свято для самих діток, а й нагадування дорослим про необхідність захищати права дитини , щоб діти росли здоровими і щасливими, вчилися і займалися улюбленими справами.

 

01/06/2021
Зміївський р-н
Свято радості і надії

До Міжнародного дня захисту дітей


Традиційно, в перший день літа, відзначається Міжнародний день захисту дітей. Прекрасне свято радості і надії провели для дітей Костянтівка сільська бібліотека-філія КЗ «Зміївська публічна бібліотека» спільно з сільським клубом та місцевою школою.

 

01/06/2021
Зміївський р-н
На крилах дитинства

PR-акція

1 червня 2021 року Зміївська дитяча бібліотека провела PR-акцію по популяризації іміджу бібліотеки та дитячого читання.

 

01/06/2021
Сахновщинський р-н
Дитинства яскравого мить

Святкова виставка

1 червня світ відзначає День захисту дітей, який має на меті привернути увагу до захисту їхніх прав. Цей день асоціюється з веселощами, морозивом, атракціонами і початком літніх шкільних канікул.

 

01/06/2021
Сахновщинський р-н
Яскравий світ дитинства

До Міжнародного дня захисту дітей

Щороку на початку літа ми відзначаємо свято радості та одвічної надії – День захисту дітей. Адже саме в дітях дорослі прагнуть бачити здійснення своїх мрій і сподівань. А тому закликаємо всіх завжди зігрівати теплом і любов’ю кожне дитяче серце.

 

01/06/2021
Кегичівський р-н
Юні чарівники

Творча година

Міжнародний день захисту дітей – свято, яке відзначають у різних країнах світу. В Україні його святкування щорічно припадає на 1 червня. Дитинство – найщасливіший час у житті кожної людини, бо кожен день наповнений новими відкриттями та пригодами. А у пам’яті лишаються тільки найяскравіші спогади.
З нагоди відзначення цього радісного свята, Кегичівська дитяча бібліотека провела творчу годину з групою користувачів «Юні чарівники».

 

01/06/2021
Краснокутський р-н
У майбутнє важливий крок

Тематична полиця

1 червня 2021 року Качалівською сільською бібліотекою-філією оформлено тематичну полицю «У майбутнє важливий крок», де представлена пізнавальна та довідкова література.

 

31/05/2021
Кегичівський р-н
Світ очима дітей

Конкурс малюнка на асфальті

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту
дітей - прекрасне свято радості і добра. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.

 

31/05/2021
Кегичівський р-н
На хвилі дитинства

До Міжнародного дня захисту дітей

29 травня 2021 року, з нагоди Міжнародного дня захисту дітей, завідуючими Калюжинською сільською бібліотекою-філією Вітою Боженко та Калюжинським сільським клубом Катериною Сидоренко було організовано дитяче розважальне свято з конкурсами, іграми, сценками та невеличким концертом.

 

31/05/2021
Зачепилівський р-н
Хочеш довше жити – кидай палити

До Всесвітнього дня без тютюну

31 травня у всьому світі проводилась міжнародна акція по боротьбі з курінням – Всесвітній день без тютюну, тобто день, вільний від тютюнового диму.

 

29/05/2021
Краснокутський р-н
Геть куріння! Ми за здорове покоління!

Виставка-застереження

29 травня 2021 року Краснокутською дитячою бібліотекою-філією експонується онлайн виставка-застереження «Геть куріння! Ми за здорове покоління!» (до Всесвітнього дня боротьби з тютюнопалінням).

 

28/05/2021
Сахновщинський р-н
Особливості класифікації документів за УДК

Семінар-тренінг

Престиж бібліотечної професії і бібліотеки в цілому багато в чому залежить від рівня професійної майстерності співробітників. Безперервна бібліотечна освіта є шляхом до справжнього професіоналізму.
28 червня 2021 року на базі Сахновщинської публічної бібліотеки для працівників сільських бібліотек-філій було проведено семінар-тренінг «Особливості класифікації документів за УДК».

 

28/05/2021
Сахновщинський р-н
Моя Сахновщина – окраса України

До Всеукраїнського дня краєзнавства

28 травня 2021 року Україна святкує Всеукраїнський день краєзнавства, який був започаткований Національною спілкою краєзнавців 23 січня 2017 року. В цей день проводиться популяризація інформації про видатних особистостей, історію, традиції та сьогодення нашого краю.
У Сахновщинській публічній бібліотеці відбувся ряд заходів, присвячених цьому дню.

 

28/05/2021
Сахновщинський р-н
Велич письменника в серцях земляків

Літературні посиденьки

28 травня 2021 року в Лигівській сільській бібліотеці до Всеукраїнський день краєзнавства проведено літературні посиденьки «Велич письменника в серцях земляків».

 

28/05/2021
Зачепилівський р-н
Українська мова як чинник виховання національної свідомості. Інноваційні форми роботи дитячих бібліотек

Семінар

28 травня 2020 року в читальній залі дитячої філії КЗ «Зачепилівська публічна бібліотека» відбувся семінар бібліотечних працівників Зачепилівської громади «Українська мова як чинник виховання національної свідомості. Інноваційні форми роботи дитячих бібліотек».

 

27/05/2021
Краснокутський р-н
А. Левченко: людина і космос

Краєзнавчий калейдоскоп

27 травня 2021 року КЗ «Краснокутська публічна бібліотека» оформлено краєзнавчий калейдоскоп «А. Левченко: людина і космос» (до 80-річчя від дня народження А.С.Левченка, українського космонавта, уродженця смт. Краснокутськ).

 

26/05/2021
Шевченківський р-н
«Аеропорт» - головна книга про війну

Виставка однієї книги

В Шевчеківській публічній бібліотеці представлена виставка однієї книги - «Аеропорт» Сергія Лойко. Крім книги автора, тут можна познайомитися і з відгуками про цей роман. Книга є в фонді бібліотеки.

 

25/05/2021
Краснокутський р-н
На порозі професійного вибору

Тематичну полицю

25 травня 2021 року КЗ «Краснокутська публічна бібліотека» організовано тематичну полицю «На порозі професійного вибору».

 

24/05/2021
Дворічанський р-н
Пізнаємо Європу разом

Виставка

Протягом минулого тижня в Дворічанській дитячій бібліотеці діяла виставка «Пізнаємо Європу разом».

 

21/05/2021
Сахновщинський р-н
Пересистематизація карток в алфавітному каталозі згідно УДК

Семінар-практикум

Згідно з планом впровадження УДК в практику роботи бібліотек у КЗ «Сахновщинська публічна бібліотека» 21 травня 2021 року був проведений семінар-практикум «Пересистематизація карток в алфавітному каталозі згідно УДК» для новопризначених працівників сільських бібліотек-філій.

 

21/05/2021
Сахновщинський р-н
Особливості створення молодіжних громадських організацій

Семінарське заняття

Законодавство, направлене на регулювання діяльності молодіжних організацій, закріплює практично всі демократичні принципи та механізми для їхньої статутної діяльності.
Про особливості створення молодіжних громадських організацій 21.05.2021 року розповіла фахівець відділу «Сахновщинське БПД» Клімова Л.В. на семінарському занятті з працівниками бібліотечних філій КЗ «Сахновщинська публічна бібліотека» (на виконання п.1.1.2 Плану).

 

21/05/2021
Краснокутський р-н
Мистецькі надбання народів Європи

Калейдоскоп цікавих фактів

21 травня 2021 року КЗ «Краснокутська публічна бібліотека» організовано калейдоскоп цікавих фактів «Мистецькі надбання народів Європи» (до Дня Європи).

 

21/05/2021
Краснокутський р-н
День Європи - свято миру та єдності

Виставка-подорож

Сьогодні Європейський Союз - це сім'я демократичних Європейських країн, що спільно працюють заради миру та процвітання на принципах демократії. Свято День Європи в Україні сприймається як спосіб приєднатися до тих цінностей, яких дотримується ЄС.
З нагоди цього свята 21 травня 2021 року Основ' янською сільською бібліотекою-філією була представлена виставка-подорож "День Європи - свято миру та єдності".

 

20/05/2021
Сахновщинський р-н
Вишиванка - це життя на полотні

Виставка-вернісаж

З нагоди Дня вишиванки в Огіївській бібліотеці сімейного читання організовано виставку-вернісаж "Вишиванка - це життя на полотні". На вас чекають рушники, вишиті не одним поколінням.

 

20/05/2021
Сахновщинський р-н
Розцвіли, наче маки червоні, українських жінок рушники

До Дня вишиванки

20 травня Україна та майже 50 країн світу відзначатимуть День вишиванки. Це одне з небагатьох свят не державного та не релігійного характеру. Флешмоб чернівецьких студентів у 2006 році перетворився на могутній патріотичний рух серед українців усього світу.
Україна здавна славиться своїми вишивками. І вишивка так міцно увійшла в наше життя, що немає жодної оселі, де не було вишитих речей/
Щороку цього дня вся Україна, а також кожен куточок планети, де живуть українці, перетворюється на фантастичну красу
Бібліотеки Сахновщини щорічно активно святкують День вишиванки. Виключенням не став і 2021рік. Пропонуємо переглянути світлини, відеопрезентації свята, створені працівниками нашої книгозбірні.

 

20/05/2021
Сахновщинський р-н
Радість натхнення для всіх

День творчого спілкування

Сьогодні, 20 травня, Україна святкує День вишиванки. Національний оберіг та традиційний зв'язок поколінь – нині все більше людей носять вишиваний одяг не лише на свята, а й у повсякденному житті. Тож нехай сьогодні він об’єднає українців по всьому світі!
Нашу бібліотечну родину, постійних читачів та місцевих талановитих майстринь вишивки також об’єднало це барвисте свято. У читальній залі Сахновщинської публічної бібліотеки відбувся день творчого спілкування «Радість натхнення для всіх».

 

20/05/2021
Зачепилівський р-н
Українські вишиванки – наче райдуги світанки

До Дня вишиванки

Щороку третього четверга травня святкуємо Всеукраїнське свято – День вишиванки. Воно покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого одягу. КЗ «Зачепилівська публічна бібліотека» долучилась до щорічної акції одягнувши вишиванки.

 

20/05/2021
Близнюківський р-н
Вишиванка – символ Батьківщини

До Дня вишиванки

Бібліотеки Близнюківської громади долучилися до проведення заходів до міжнародного Дня вишиванки, яке щорічно відзначається у третій четверг травня. Це свято не лише національної свідомості, патріотизму, а й свято краси та дружби.

 

20/05/2021
Сахновщинський р-н
А на тих рушниках земля рідна моя

Народознавча година

До Дня вишиванки в Огіївській бібліотеці сімейного читання була проведена народознавча година «А на тих рушниках земля рідна моя».

 

20/05/2021
Лозівський р-н
Вишиванка – символ батьківщини, дзеркало народної душі

До Дня вишиванки

20 травня 2021 року в Публічній бібліотеці Лозівської міської ради відбулося свято «Вишиванка – символ батьківщини, дзеркало народної душі».

 

20/05/2021
Сахновщинський р-н
Українська вишиванка наче райдуги світанки

До Дня вишиванки

Вишиванка вважається оберегом від усього лиха, вона є символом краси та міцного здоров’я, а також щасливої долі, вірності і любові. Вона настільки глибоко увійшла в наше життя, що в Україні започаткували відповідне свято – День вишиванки.

 

20/05/2021
Сахновщинський р-н
Вишиванка – калейдоскоп моєї душі

До Дня вишиванки

У культурі кожного народу є речі, які яскраво відображають його особливу національну традицію. В Україні таким символом є вишиванка – своєрідний унікальний код українського етносу з зашифрованими оберегами та знаками.

 

20/05/2021
Сахновщинський р-н
Чарівна краса вишиванки

До Дня вишиванки

День вишиванки – всеукраїнське свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції, створення та носіння етнічного вишиваного одягу. Незважаючи на свій відносно молодий вік, свято кожного року набуває все більшої популярності та стає традиційним.

 

20/05/2021
Дворічанський р-н
Вишивка - рукам робота, а душі - свято

Інформаційна година

Щороку третього четверга травня святкуємо Всеукраїнське свято – День вишиванки. Воно покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого одягу.

 

20/05/2021
Сахновщинський р-н
Зазирнемо до бабусиної скрині

Огляд етнічно-народознавчої виставки

У культурі практично будь-якого народу є речі, які яскраво відображають його особливу національну традицію. Вишиванка - яскравий приклад і підтвердження цьому. Історія вишиванки своїми витоками сягає в незапам’ятні часи.

 

20/05/2021
Сахновщинський р-н
Рушник єднає

До Дня вишиванки

Для українця вишиванка – не просто одяг. Це щось дуже особливе: особисте, рідне, святе. Вишивка – як символ, який зберігає його коріння, ідентичність, розуміння себе. Це наша історія: міфологія, релігія, давнє мистецтво наших предків, душа нашого народу. В Україні вишивати вміли у всіх регіонах. Кожна область, інколи навіть село володіли власними унікальними техніками вишивання.

 

20/05/2021
Краснокутський р-н
Містами України європейського ґатунку

Відкритий перегляд літератури

20 травня 2021 року Колонтаївською сільською бібліотекою-філією було організовано відкритий перегляд літератури «Містами України європейського ґатунку» (до Дня Європи).

 

19/05/2021
м. Люботин
Моя вишиванко, червона калино, ти символ Вітчизни з прадавніх часів

До Дня вишиванки

Щорічно, у третій четвер травня, українці святкують День вишиванки, цього року цей день припадає на 20 травня.
День вишиванки - це всеукраїнське свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого одягу. Основною метою є збереження українських цінностей та їх популяризація серед молоді та населення держави. Це гарне свято, під час якого до чудових весняних квітів, що дарує нам природа, українці додають й яскраві барви етнічного вишитого одягу.

 

19/05/2021
Сахновщинський р-н
Червоними та чорними нитками

Майстер-клас

Вишивка – це духовний символ українського народу, рідного краю, батьківської оселі, тепла материнських рук, а красиво вишитий одяг з давніх давен вважався символом здоров я та краси, щасливої долі й родової пам’яті, святості та оберегом.

 

18/05/2021
Шевченківський р-н
Музеї – духовні храми історії

Викладка літератури

18 травня – Міжнародний день музеїв. Цей день має загальнонаціональну вагу. Адже здатність зберігати і примножувати свою культурну спадщину свідчить про розвиненість будь-якої нації.
18 травня 2021 року в Шевченківській публічній бібліотеці представлена викладка літератури «Музеї – духовні храми історії».

 

18/05/2021
Сахновщинський р-н
Душа мого народу - рушники

Народознавча стежина

Чи знаєте ви, що рушник здавна слугував не лише окрасою світлиці? У чарівну силу рушника вірили як у доброго чарівника, що оберігає від усякого лиха. Адже сила рушника у його візерунках. На вишиті рушники приймала повитуха немовля. На щастя, на долю давала мати його, коли виряджала в дорогу сина. Недарма співається у пісні, "...і рушник вишиваний на щастя, на долю дала...".

 

18/05/2021
Сахновщинський р-н
Вишивана моя Україна

Виставка

Третій четвер травня - Всесвітній день вишиванки - свято, яке має на меті зберегти народні традиції. Катеринівська сільська бібліотека-філія щиро запрошує вас полинути в прекрасний світ народної вишивки. Хай вишиті українські рушники, сорочки, скатертини, ікони, картини стануть оберегами у ваших оселях та родинах.

 

18/05/2021
Сахновщинський р-н
Руками створена краса

Виставки до Дня вишиванки

День вишиванки відзначається щороку в третій четвер травня. Нині свято проходить у 60 країнах світу. День вишиванки – свято національної єдності, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення на носіння етнічного вишитого одягу, а також об’єднати українців.
Не байдуже ставлення бібліотек до розвитку традиційного українського мистецтва є важливою складовою виховання сучасних і прийдешніх поколінь.

 

18/05/2021
Дворічанський р-н
Калейдоскоп казок

Конкурс авторської казки

Навесні 2021 р. в Дворічанській дитячій районній бібліотеці в рамках роботи «Казкової майстерні Джанні Родарі» пройшов селищний конкурс авторської казки.

 

18/05/2021
Сахновщинський р-н
Я люблю вишиванку

Виставка

В день вишиванки всі охочі можуть одягнути вишиванку. Одягнути вишиванку – це не тільки гарно виглядати, це показати свою приналежність до українського народу, його історії, сьогодення та майбутнього.

 

18/05/2021
Дворічанський р-н
День вишиванки

День вишиванки в Україні відзначається щорічно в третій четвер травня. Цього року свято випало на 20 травня. Це свято символізує народний звичай носити традиційний вишитий одяг.
В Ново-Єгорівській бібліотекці-філії Дворічанської РЦБС обладнано виставку вишиванок.

 

17/05/2021
м. Ізюм
Мандрівка країнами Європи

До Дня Європи

У третю суботу травня, починаючи з 2003 року, в Україні щорічно відзначається День Європи.
Відзначення Дня Європи в Україні ? це важливий крок у зміцненні самоідентифікації України як європейської держави, причетної до традицій і цінностей Європи.

 

15/05/2021
м. Лозова
Європа - це дім, де живемо я і ти!

До Дня Європи

15 травня 2021 року в Публічній бібліотеці Лозівської міської ради до Дня Європи відбулася віртуальна гра–подорож «Європа – це дім, де живемо я і ти!».
День Європи – це свято, яке вже стало не лише знаковим, а й доброю традицією для всіх нас. Воно є символом співпраці та солідарності народів європейського континенту, невід'ємною частиною якого є Україна.

 

15/05/2021
Краснокутський р-н
Яка вона - щаслива сім’я?

Виставка-заклик

15 травня 2021 року Пархомівською сільською бібліотекою-філією №2 оформлена онлайн книжкова виставка-заклик «Яка вона - щаслива сім’я?» (до Міжнародного дня сім’ї).

 

15/05/2021
Краснокутський р-н
Наш земляк – письменник-фантаст М.О.Дашкієв

Виставка-викладка

15 травня 2021 року Маяківською сільською бібліотекою-філією була представлена онлайн виставка-викладка «Наш земляк – письменник-фантаст М.О.Дашкієв» (до 100-річчя з дня народження Миколи Олександровича Дашкієва, українського письменника, поета, перекладача і критика).

 

14/05/2021
Сахновщинський р-н
Володар дум – селянських В.Стефаник

Виставка-шана

14 травня 2021 року виповнюється 150 років від дня народження великого новатора, яскравого представника експресіонізму, творця і майстра стислої, драматичної за змістом новели про сільське життя Василя Стефаника.

 

14/05/2021
Близнюківський р-н
Неперевершений майстер соціально-психологічної прози

Книжково-ілюстративна виставка

14 травня 2021 року виповнюється 150 років з дня народження Василя Стефаника - видатного українського письменника, громадського та політичного діяча, однієї з важливих постатей культурного та соціально-політичного життя України.

 

14/05/2021
Зачепилівський р-н
Творець і неперевершений майстер новели

Книжкова виставка

З нагоди відзначення 150-річчя з дня народження видатного українського письменника Василя Стефаника, Зачепилівська публічна бібліотека знайомить користувачів з книжковою виставкою «Творець і неперевершений майстер новели».

 

14/05/2021
Дергачівський р-н
Василь Стефаник – майстер психологічної новели

Викладка література

14 травня 2021 року виповнюється 150 років від дня народження видатного українського письменника, неперевершеного майстра соціально-психологічної прози, новатора модерністської техніки письма, новеліста, тонкого спостерігача людської душі, гуманіста і просвітителя Василя Стефаника.

 

14/05/2021
Дергачівський р-н
Магія далеких країн

Відеоподорож

Святкування Дня Європи в Україні – це також ознайомлення населення України з європейськими цінностями, традиціями, культурним надбанням, це поширення ідеї європейської ідентичності серед громадян Європейського Союзу, утвердження спільних європейських цінностей.
14 травня 2021 року Дергачівська публічна бібліотека запросила відвідати відомі та найкрасивіші місця Європи в відеоподорожі «Магія далеких країн».

 

14/05/2021
Зачепилівський р-н
Україна – це Європа

Книжкові виставки

Користувачам бібліотеки пропонуються до уваги книжкові виставки «Україна – це Європа», які організовані в читальних залах Зачепилівської пубілічної бібліотеки та дитячої філії.

 

14/05/2021
Краснокутський р-н
Рідна домівка, рідна сім’я – тут виростає доля моя

Тематична полиця


14 травня 2021 року КЗ «Краснокутська публічна бібліотека» організовано тематичну полицю «Рідна домівка, рідна сім’я – тут виростає доля моя» (до Міжнародного дня сім’ї).

 

14/05/2021
Зміївський р-н
День Європи – свято миру і єдності

Книжкова виставка

У третю суботу травня, починаючи з 2003 року, в Україні щорічно відзначається День Європи. Цього року святкування Дня Європи в Україні припадає на 15 травня. Це вже 19-й День Європи, який відзначатиме Україна.

 

14/05/2021
Близнюківський р-н
Василь Стефаник

14 травня 2021 року виповнюється 150 років від дня народження видатного українського письменника, неперевершеного майстра соціально-психологічної прози, новатора модерністської техніки письма, новеліста, тонкого спостерігача людської душі, гуманіста і просвітителя Василя Семеновича Стефаника.
Бібліотеки Близнюківської громади долучилися до відзначення цієї дати, яка проводиться на державному рівні.

 

14/05/2021
Близнюківський р-н
День Європи

Щороку у третю суботу травня Україна відзначає День Європи. Для українців – це особливий день, адже нашу країну та ЄС єднають спільні цінності, історія та культура.
Цього року святкування Дня Європи в Україні припадає на 15 травня. Це вже 19-й День Європи, який відзначатиме Україна.

 

14/05/2021
Краснокутський р-н
Моє слово Василь Стефаник

Ювілейна виставка

14 травня 2021 року Краснокутською дитячою бібліотекою-філією експонується онлайн ювілейна виставка «Моє слово Василь Стефаник» (до 150-річчя від дня народження В.Стефаника, українського письменника).

 

14/05/2021
Дворічанський р-н
Мирна співпраця між державами

Виставка-колаж

Кожного року у травні відзначається День Європи в Україні. З цієї нагоди 14 травня 2021 року в Дворічанській центральній бібліотеці для широкого загалу користувачів організовано книжкову виставку-колаж «Мирна співпраця між державами», на якій представлено цікаву багатожанрову літературу країн Європи.

 

14/05/2021
Коломацький р-н
Візьми до рук «Синю книжечку»

Стефанівські читання

14 травня 2021 року в Коломацькій міській бібліотечній філії №1 відбулися Стефанівські читання опен-ейр "Візьми до рук «Синю книжечку»", присвячені 150-річчю з дня народження В. С. Стефаника.

 

13/05/2021
Краснокутський р-н
Всесвіт Миколи Дашкієва

Відкритий перегляд літератури

13 травня 2021 року КЗ «Краснокутська публічна бібліотека» організовано відкритий перегляд літератури «Всесвіт Миколи Дашкієва» (до 100-річчя від дня народження українського письменника, поета, уродженця смт.Краснокутськ).

 

13/05/2021
Шевченківський р-н
Василь Стефаник. Життя і творчість

Книжкова виставка

З 13 травня в Шевченківській публічній бібліотеці діє книжкова виставка «Василь Стефаник. Життя і творчість» (до 150-річчя від дня народження). На виставці представлені матеріали про його життя та твори письменника-новеліста.

 

13/05/2021
Сахновщинський р-н
Сонячна квітка

Книжкова галявина

13 травня щорічно відзначають свято, яке присвячене «шматочку травневого сонечка» - кульбабі.
Сахновщинська публічна бібліотека для своїх користувачів запропонувала книжкову галявину на свіжому повітрі «Сонячна квітка», де представлена література у якій зібрана вся найцікавіша й найкорисніша інформація про цю сонячну квітку.

 

13/05/2021
Краснокутський р-н
Микола Дашкієв - український письменник - фантаст

Книжкова викладка

13 травня 2021 року Козіївською сільською бібліотекою-філією організована книжкова викладка "Микола Дашкієв - український письменник - фантаст" (до 100-річчя від дня народження письменника).

 

13/05/2021
Дворічанський р-н
Майстер психологічної новели

Книжкова виставка

13 травня 2021 року в Дворічанській центральній районній бібліотеці обладнано книжкову виставку до 150-ї річниці з дня народження Василя Семеновича Стефаника.

 

12/05/2021
Шевченківський р-н
Батько і мати - два серця гарячих

Книжкова виставка

Щорічно 15 травня відзначається Міжнародний день сім’ї. Адже саме сім’я є тією цеглинкою з якої складається добробут та спокій у нашій державі. Сім’я – це добро, підтримка, любов, затишок. Українці завжди шанували сім’ю, найбільш цінними є родинні зв’язки.
До Міжнародного дня сім’ї Шевченківська публічна бібліотека підготувала книжкову виставку «Батько і мати - два серця гарячих».

 

12/05/2021
Сахновщинський р-н
В віках живе крилате, благословенне слово «мати»

Книжкові виставки

З 6 по 18 травня 2021 року в Огіївській бібліотеці сімейного читання оформлені книжкові виставки до Дня Матері та до Всеукраїнського дня сім'ї: "В віках живе крилате, благословенне слово «мати»" та "Усе, що є найкраще у дитини, - від тата й мами йде і від родини".

 

12/05/2021
Краснокутський р-н
Співець української землі

Літературна полиця

12 травня 2021 року КЗ «Краснокутська публічна бібліотека» організовано літературну полицю «Співець української землі» (до 150-річчя від дня народження українського письменника В.С.Стефаника).

 

11/05/2021
Сахновщинський р-н
Живе в народі пам'ять вічна

Книжкова виставка

«Живе в народі пам'ять вічна» - так називається книжкова виставка, організована в Дворічанській дитячій бібліотеці напередодні Дня Перемоги. На ній представлені книги, що розповідають про великий подвиг нашого народу, завдяки якому в роки ІІ Світової війни був переможений та знищений фашизм, а також розповіді дітей-дворічан про своїх прадідусів, які боролися з фашистами у війні 1941-1945 рр.

 

09/05/2021
Сахновщинський р-н
Цілую ніжно материнські руки

Книжкова виставка

День матері – це одне з найрадісніших та найсвітліших весняних свят, присвячених найближчій та найріднішій для кожного людині – матері. В Україні цей день не має сталої дати, а святкується у другу неділю травня . Цього дня всі сини та доньки вітають своїх матусь, дарують їм квіти, подарунки та теплі слова, дякуючи за любов, турботу і тепло.
Сахновщинська публічна бібліотека також з радістю долучається до привітань та поздоровлень найріднішим і презентує святкову книжкову виставку «Цілую ніжно материнські руки», де зібрані твори, присвячені жінці, берегині, матері.

 

08/05/2021
Сахновщинський р-н
Квітує весна Перемоги

До Дня пам’яті та примирення

День Великої Перемоги – це наша перемога, адже в кожній сім’ї є ті, хто пішов на фронт битися проти нацистів у Другій світовій війні. Історія цього свята ще раз нагадує всім про героїзм і патріотизм захисників нашої Батьківщини. Вони власним прикладом виростили наступні покоління героїв: воїнів-інтернаціоналістів, військовослужбовців та добровольців, які захищають Україну сьогодні.
З нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення, працівники бібліотек КЗ «Сахновщинська публічна бібліотека» провели ряд заходів.

 

08/05/2021
Краснокутський р-н
Роки війни - століття пам'яті

Книжково-ілюстративна виставка

8 травня 2021року Козіївською сільською бібліотекою-філією оформлена книжково-ілюстративна виставка "Роки війни - століття пам'яті". (до Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні).

 

07/05/2021
м. Куп`янськ
Недитячі спогади дітей війни

До 76-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

В рамках відзначення 76-ої річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, Куп’янська міська бібліотека №1 підготувала он-лайн проект «Недитячі спогади дітей війни».

 

07/05/2021
Краснокутський р-н
Щоб ніколи світанки не здригались від слова війна

Тематична виставка

7 травня 2021 року Мурафською сільською бібліотекою-філією оформлено тематичну виставку «Щоб ніколи світанки не здригались від слова війна» (до Дня пам’яті та примирення і до Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні).

 

07/05/2021
Шевченківський р-н
Ті дні у пам’яті народній

Виставка-інсталяція

В Україні, так само як і у світі, відзначають День пам’яті та примирення. Це день вшанування подвигу українського народу, його визначного внеску у перемогу Антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні, що забрала життя від 50 до 85 мільйонів людей у всьому світі.
В Шевченківській публічній бібліотеці діє виставка-інсталяція «Ті дні у пам’яті народній», на якій представлені книги про Другу Світову війну та експонати з краєзнавчого музею.

 

07/05/2021
Краснокутський р-н
Встеляйте квітами дороги бійцям

Книжково-ілюстративна виставка

07 травня 2021 року Олексіївською сільською бібліотекою-філією оформлено книжково-ілюстративну виставку «Встеляйте квітами дороги бійцям» (до Дня пам’яті та примирення та Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні).

 

07/05/2021
Краснокутський р-н
Спомин воєнних літ

Відкритий перегляд літератури

07 травня 2021 року Любівською сільською бібліотекою-філією було організовано відкритий перегляд літератури «Спомин воєнних літ» (до Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні).

 

07/05/2021
Сахновщинський р-н
Свято, що єднає покоління

До Дня пам’яті та примирення

8 та 9 травня Україна відзначає дні скорботи та гордості: День пам’яті та примирення та 76-у річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
Сахновщинська публічна бібліотека з радістю вітає всіх з урочистим, славним святом, значущим для всієї нашої країни в цілому і для кожної української сім’ї окремо, та презентує для всіх своїх користувачів низку заходів, присвячених цим сумним і радісним водночас датам: книжкова виставка, вечір пам’яті «Свято, що єднає покоління» та відеохвилина історичної пам’яті «Тільки пам'ять не сивіє».

 

07/05/2021
Сахновщинський р-н
Зі сплаву мертвих і живих писалась Перемога

Година-спогад

«Зі сплаву мертвих і живих писалась Перемога» - таку назву мала година-спогад в Огіївській бібліотеці сімейного читання.

 

07/05/2021
Близнюківський р-н
Перемога над нацизмом

Друга світова війна принесла біль та втрати до кожної української родини. Великий подвиг мільйонів українців не може бути забутий. З нагоди 76-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні бібліотеки Близнюківської громади долучилися до проведення заходів з відзначення цієї дати.

 

07/05/2021
м. Ізюм
Роки війни – століття пам’ятті

До Дня пам’яті та примирення

До 76 -ї річниці Перемоги над нацистською Німеччиною у Другій світовій війні, в Ізюмській центральній міській бібліотеці діє виставка-вшанування «Роки війни – століття пам’ятті», на якій представлені історичні дослідження, мемуари, художні твори про Другу світову війну. Експозиція ілюстрована фотографіями, ілюстраціями та репродукціями плакатів воєнних часів.

 

07/05/2021
Дворічанський р-н
Не загасити вогонь пам`яті

7 травня 2021 року Дворічанська центральна районна бібліотека вшановує День пам`яті та примирення.

 

07/05/2021
Краснокутський р-н
Про мужність, героїзм та Перемогу

Виставка-спомин

Напередодні Дня пам’яті та примирення і 76-ї річниці перемоги над нацизмом у другій світовій війні, 7 травня 2021 року Рябоконівською сільською бібліотекою-філією оформлена виставка-спомин «Про мужність, героїзм та Перемогу» (до Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні).

 

07/05/2021
Краснокутський р-н
Коли війна прийшла в наш дім

Відкритий перегляд літератури

7 травня 2021 року Пархомівською сільською бібліотекою-філією №2 оформлений онлайн відкритий перегляд літератури «Коли війна прийшла в наш дім» (до Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні).

 

06/05/2021
Краснокутський р-н
Перегортає пам’ять сторінки

Відкритий перегляд літератури

6 травня 2021 року КЗ «Краснокутська публічна бібліотека» оформлено онлайн відкритий перегляд літератури «Перегортає пам’ять сторінки», на якому представлені книги про події Другої світової війни 1939 – 1945рр.

 

06/05/2021
Краснокутський р-н
Серце мами завжди з нами!

Виставка-знайомство

6 травня 2021 року Мурафською сільською бібліотекою-філією оформлено виставку-знайомство «Серце мами завжди з нами!» (до Дня матері).

 

06/05/2021
Коломацький р-н
Пам'ятаємо героїв імена

Урок мужності та героїзму

6 травня 2021 року в Коломацькій публічній бібліотеці відбулась презентація розгорнутої історико-документальної виставки-фактажу «Подвиг, що залишиться в віках» та урок мужності та героїзму «Пам'ятаємо героїв імена».

 

05/05/2021
Краснокутський р-н
Сьогодні, завтра і завжди у пам’яті народній

Книжкова виставка

8-9 травня Україна відзначає День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. День Перемоги традиційно належить до найдорожчих свят у всіх великих та маленьких українських містах і селах.
З нагоди вшанування пам’яті жертв Другої світової війни 5 травня 2021 року В’язівською сільською бібліотекою-філією було оформлено книжкову виставку «Сьогодні, завтра і завжди у пам’яті народній», на якій представлені книги воєнної тематики.

 

30/04/2021
Сахновщинський р-н
Котилася писанка, як дитяча пісенька

Книжкові інсталяції

Писанки у нашого народу мають значення до певної міри талісмана. Свячені писанки або освячені яйця є першою стравою, яка переломлює піст. Писанки приносять любов і приязнь. Дівчата одаровують ними парубків, часом навпаки. У деяких краях обдаровують ними дорогих гостей.

 

30/04/2021
Дворічанський р-н
Великдень іде – свято в душі несе

Виставка

Великдень, або Христове Воскресіння, — одне з найдавніших і найважливіших християнських свят, що було встановлене на честь Воскресіння Ісуса Христа.

 

30/04/2021
Зміївський р-н
Христос Воскрес! Усе радіє

Святкуйте Великдень разом із Зміївською публічною бібліотекою та Костянтівською сільською бібліотекою-філією!
Христос Воскрес! Воістину Воскрес! З цими словами ми зустрічаємо Великдень – свято добра, віри, надії та любові. Це одне з найдавніших і найважливіших свят, яке було встановлене на честь Воскресіння Ісуса Христа. Великдень відзначають щороку у світлу неділю навесні. У цей день прийнято освячувати у церкві паски, крашанки та писанки. А чи все ви знаєте про історію, звичаї та традиції Великодня? Щоб більше дізнатись про це свято пропонуємо вам ознайомитись з книжковою виставкою «Христос Воскрес! Усе радіє».

 

29/04/2021
Сахновщинський р-н
Великдень природи, Великдень душі

Святкова виставка

Великдень (Пасха, Воскресіння Христове) – це найсвітліше й найочікуваніше свято для всіх українців. Воно є головним і найдавнішим святом всіх християн.
Сахновщинська публічна бібліотека радо долучається до цього чудового свята і презентує святкову виставку «Великдень природи, Великдень душі».

 

29/04/2021
Сахновщинський р-н
Зі святом Христового Воскресіння

Знову лине до нас найбільше християнське свято - Світле Воскресіння Христове, Пасха, Великдень. Знову невимовна радість огортає кожну людину, а вуста промовляють слова вдячності до Того, Хто прийняв мученицьку смерть задля спасіння світу і воскрес.

 

29/04/2021
Сахновщинський р-н
Садово-городній лікбез

Споконвіку людина тягнеться до землі. Від вранішньої роси до вечірньої зорі наші предки трудилися на ній.
Працюючи в саду, на городі чи у квітнику, спостерігаючи за розвитком рослин, красою навколишнього середовища, починаєш відчувати приплив енергії та бадьорості. Крім того, всі знають про значення плодів та ягід для харчування.

 

29/04/2021
Краснокутський р-н
Пасхальний дзвін лунає звідусіль

Відкритий перегляд літератури

29 квітня 2021 року в КЗ «Краснокутська публічна бібліотека» оформлено онлайн відкритий перегляд літератури «Пасхальний дзвін лунає звідусіль», на якому представлені книги про традиції, атрибути та прикмети свята Великодня.

 

29/04/2021
Краснокутський р-н
Великодня радість землю обіймає

Народознавча виставка

29 квітня 2021 року Краснокутською дитячою бібліотекою-філією експонується онлайн народознавча виставка «Великодня радість землю обіймає», приурочена до свята Світлого Христового Воскресіння.

 

28/04/2021
Сахновщинський р-н
Чарівний читач

Під час карантину найчарівніший відвідувач Новодмитрівської сільської бібліотеки завітав по книжечку!

 

28/04/2021
Краснокутський р-н
Ликуй, земля! Христос Воскресе!

Виставка-знайомство

28 квітня 2021 року Мурафською сільською бібліотекою-філією оформлено виставку-знайомство «Ликуй, земля! Христос Воскресе!» (до Світлого Христового Воскресіння).

 

27/04/2021
Сахновщинський р-н
Стежками цікавих професій

Он-лайн-виставка

Дубовогрядською сільською бібліотекою-філією була підготовлена та представлена он-лайн виставка для випускників свого села.

 

27/04/2021
Коломацький р-н
Чарівний світ мистецтва – мала скульптура

Відкриття виставки-експозиції

27 квітня 2021 року в Шелестівській бібліотеці-філії публічної бібліотеки Коломацької селищної ради відбулося відкриття виставки-експозиції скульптури малих форм «Чарівний світ мистецтва – мала скульптура». У її відкритті взяли участь учні місцевого ліцею та односельчани.

 

27/04/2021
Коломацький р-н
Світлий символ щастя, ніжності й добра, мов весна квітуча, хустка оця

Народознавчо-обрядова година

27 квітня 2021 року в публічній бібліотеці Коломацької селищної ради пройшла народознавчо-обрядова година-милування «Світлий символ щастя, ніжності й добра, мов весна квітуча, хустка оця» (із циклу «Народознавчі свята, обряди та традиції українського народу»).

 

26/04/2021
м. Куп`янськ
Жива історія

До 35-х роковин Чорнобильської катастрофи

До 35-х роковин Чорнобильської катастрофи, Куп’янська міська бібліотека №1 презентує «живу історію он-лайн» про долю нашого земляка – ліквідатора аварії на ЧАЕС, учителя Куп’янської ЗОШ №4 Пруса Олексія Георгійовича.

 

26/04/2021
Зачепилівський р-н
Біль, обернений у слово... Чорнобиль…Катастрофа…Пам’ять…

Віртуальна виставка

35 років Україна живе з болем Чорнобиля. Це проблема, що торкнулася майже кожної української сім’ї та всього світу. А ще це найбільша світова катастрофа.

 

26/04/2021
Краснокутський р-н
Чорнобиля пам'ять не згасима

Виставка-спомин

26 квітня 1986 року... Минають роки, а чорний день Чорнобильської трагедії хвилює людей. Ця трагедія вразила весь світ, приголомшила людей страшним розмахом невідомої біди, трагічні наслідки якої відчуватиме ще не одне покоління.
22 квітня 2021 року до Дня Чорнобильської трагедії Чернещанською сільською бібліотекою-філією була представлена онлайн виставка-спомин "Чорнобиля пам'ять не згасима".

 

26/04/2021
Дворічанський р-н
Чорнобиль – біль України

26 квітня 2021 року Дворічанська центральна районна бібліотека сумує разом з Україною з приводу 35-х роковин Чорнобильскої катастрофи.
Серед усіх трагедій, які пережило людство, чорнобильська катастрофа не має аналогів за масштабами рукотворного забруднення екологічної сфери, негативного впливу на здоров’я, психіку людей, їх соціальні, економічні і побутові умови життя.

 

26/04/2021
Сахновщинський р-н
Техногенна катастрофа

26 квітня 1986 року – день найбільшої в історії людства техногенної катастрофи. Під час експерименту на 4-му реакторі Чорнобильської атомної електростанції сталися два вибухи. В атмосферу Землі вирвалась хмара радіоактивного пилу. Вітер поніс на північний захід небезпечні радіоактивні ізотопи, які осідали на землю, проникали у воду. За числом потерпілих від аварії Україна займає перше місце серед колишніх республік Радянського Союзу.

 

26/04/2021
Сахновщинський р-н
Чорнобиль. Весни обірване суцвіття

Виставка-нагадування

26 квітня минає 35 роковини з дня трагедії на Чорнобильській АЕС. Чорною плямою стала на нашій блакитній планеті чорнобильська трагедія.
Цій темі була присвячена онлайн-виставка-нагадування «Чорнобиль. Весни обірване суцвіття», яка підготовлена в Лигівській сільській бібліотеці.

 

26/04/2021
Сахновщинський р-н
Вербна неділя в гості завітала

Он-лайн-виставка

У Катеринівській сільській бібліотеці-філії завідуючею бібліотекою Човган Л.М. була оформлена он-лайн виставка «Вербна неділя в гості завітала». В представлених книгах розповідається про цікаві звичаї пов'язаний із святом та вербовими гілочками.

 

26/04/2021
Зміївський р-н
Слідами Чорнобильської катастрофи

До Дня Чорнобильської трагедії

35 років тому сталася аварія на Чорнобильській АЕС. П'ята частина території України стала зоною радіоактивного забруднення. 26 квітня - День пам'яті, День скорботи і роздумів. У багатьох країнах світу сотні дзвонів перегукнуться із чорнобильськими на знак пам'яті про жертви, запалають свічки у храмах, зазвучать молитви. До річниці аварії на Чорнобильській атомній станції у бібліотеках-філіях КЗ «Зміївська публічна бібліотека» підготовлено низку заходів, які експонуються онлайн.

 

24/04/2021
Краснокутський р-н
Зона нашого болю, пекучого болю, що в серцях ні на мить не згаса

Відкритий перегляд літератури

24 квітня 2021 року Мирнянською сільською бібліотекою-філією оформлено відкритий перегляд літератури «Зона нашого болю, пекучого болю, що в серцях ні на мить не згаса» (до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС).

 

23/04/2021
Сахновщинський р-н
Нас об’єднала всіх Полин-зоря

Презентація книги

23 квітня 2021 року в КЗ «Сахновщинська ПБ» відбулася онлайн презентація книги «Нас об’єднала всіх Полин-зоря», з нагоди 35 річниці аварії на Чорнобильській АЕС.

 

23/04/2021
м. Ізюм
Там опліч стали біль і мужність

Книжково-ілюстративна виставка

До 35-ї річниці Чорнобильської трагедії Ізюмська центральна міська бібліотека підготувала книжково-ілюстративну виставку «Там опліч стали біль і мужність».

 

23/04/2021
Куп`янський р-н
Чорнобиля гіркий полин ліг на серце незримо і тяжко

Тематична зустріч

23 квітня 2021 року в Куп`янській міській бібліотеці №2 було проведено тематичну зустріч «Чорнобиля гіркий полин ліг на серце незримо і тяжко» з головою Куп`янського міського об`єднання «Чорнобиль» Москаленко Миколою Миколайовичем (з дотриманням усіх карантинних умов).

 

23/04/2021
Краснокутський р-н
Пам’ятаймо уроки Чорнобиля

Виставка-пам’ять

23 квітня 2021 року Новоодеською сільською бібліотекою-філією оформлено книжкову виставку-пам’ять «Пам’ятаймо уроки Чорнобиля», присвячену 35-річчю пам’яті аварії на Чорнобильській АЕС.

 

23/04/2021
Краснокутський р-н
У книзі відкриваємо світи

Відкритий перегляд літератури

23 березня 2021 року Любівською сільською бібліотекою-філією було організовано відкритий перегляд літератури «У книзі відкриваємо світи» (до Всесвітнього дня книги і авторського права).

 

22/04/2021
Сахновщинський р-н
Квітневі книжкові виставки

Робота Великобучківської сільської бібліотеки-філії продовжується під час карантину. Для читачів представлені квітневі книжкові виставки он-лайн.

 

22/04/2021
Сахновщинський р-н
Дзвони Чорнобиля

Виставка-набат

Чорнобиль… Слово це стало символом горя і страждань, покинутих домівок, розорених гнізд, здичавілих звірів. Проходять роки після аварії на ЧАЕС, а біль не вщухає, тривога не покидає людей, пов’язаних зі скорботним часом ядерної аварії .

 

22/04/2021
Сахновщинський р-н
Чорний біль України

Віртуальна виставка

В Аполлонівській бібліотеці з 22 квітня 2021 року презентується віртуальна виставка ''Чорний біль України''.

 

22/04/2021
Сахновщинський р-н
Земля наш дім у Всесвіті

Книжкова виставка

22 квітня – Всесвітній день Землі, свято єднання народів планети у справі захисту навколишнього середовища, цей день – нагадування про екологічні катастрофи, день, коли кожна людина має можливість замислитися над тим, що вона може зробити для вирішення екологічних проблем.

 

22/04/2021
Шевченківський р-н
Той тривожний квітень 86-го

Книжкова виставка

Квітень 1986 року вибухнув не яблуневим цвітом, а атомними частинками. Вибух на атомного реактору четвертого енергоблоку Чорнобильської АЕС зруйнув все довкола. Чорнобильська катастрофа сколихнула весь сві. Її наслідки відчутні дотепер. З кожним роком все далі відходять у минуле події, пов’язані з аварією на Чорнобильській АЕС, – найбільшою у світі техногенною та екологічною катастрофою Утім, до цієї теми ще неодноразово будуть звертатися політики, вчені, медики; письменники писатимуть книги, вірші, розповіді, спогади, інтерв'ю про ті трагічні події . А для переселенців і ліквідаторів аварії, Чорнобиль назавжди залишиться незагоєною раною.
В Шевченківській публічній бібліотеці діє книжкова виставка «Той тривожний квітень 86-го», присвячена 35-й річниці Дня пам’яті аварії на Чорнобильській АЕС.

 

22/04/2021
Краснокутський р-н
Нехай цвіте моя Земля

Виставка-експозиція

22 квітня 2021 року Краснокутською дитячою бібліотекою-філією експонується онлайн виставка-експозиція «Нехай цвіте моя Земля», приурочена до Всесвітнього дня Землі.

 

22/04/2021
Краснокутський р-н
Відкрита долоня моєї землі

Виставка-заклик

22 квітня 2021 року Мурафською сільською бібліотекою-філією оформлено виставку-заклик «Відкрита долоня моєї землі» (до Всесвітнього дня Землі).

 

21/04/2021
Краснокутський р-н
Майбутнє Землі у твоїх руках

Тематична полиця

21 квітня 2021 року Пархомівською сільською бібліотекою-філією №2 була оформлена онлайн тематична полиця «Майбутнє Землі у твоїх руках» (до Всесвітнього дня Землі).

 

21/04/2021
Краснокутський р-н
Талант Шарлотти Бронте

Віртуальна виставка

21 квітня 2021 року Мурафською сільською бібліотекою-філією оформлено віртуальну виставку «Талант Шарлотти Бронте» (до 205-річчя Ш.Бронте, англійської письменниці).

 

21/04/2021
м. Лозова
Трагічні дзвони Чорнобиля

Книжкова виставка

Віртуальна тематична книжкова виставка від Юнацької бібліотеки м.Лозова присвячена 35-й річниці Чорнобильської катастрофи.

 

21/04/2021
Коломацький р-н
Чорнобиль – година пам'яті людської

Урок-реквієм

21 квітня 2021 року в Коломацькій міській бібліотеці-філії пройшов урок-реквієм «Чорнобиль – година пам'яті людської».

 

21/04/2021
Краснокутський р-н
Чорна спадщина Чорнобиля

Виставка-набат

З нагоди 35-річної аварії на Чорнобильській АЕС, 21 квітня 2021 року КЗ «Краснокутська публічна бібліотека» оформлена онлайн виставка-набат «Чорна спадщина Чорнобиля».

 

20/04/2021
Краснокутський р-н
Енциклопедія і довідники – інформація на віки

Тематична виставка

20 квітня 2021 року Мурафською сільською бібліотекою-філією оформлено тематичну виставку «Енциклопедія і довідники – інформація на віки».

 

20/04/2021
Краснокутський р-н
Обираємо майбутнє разом

Викладка довідкової літератури

20 квітня 2021 року Мурафською сільською бібліотекою-філією оформлено викладку довідкової літератури «Обираємо майбутнє разом».

 

20/04/2021
Дворічанський р-н
Збережемо довкілля – збережемо життя

Віртуальна виставка малюнків

Щороку наприкінці квітня в Україні відзначається День довкілля та Міжнародний день Землі. Мета відзначення цих знаменних дат - знову й знову звертати увагу людства до проблем збереження та охорони навколишнього середовища, які дедалі стають все актуальнішими.
Юні читачі Дворічанщини, учасники художніх гуртків, навіть в умовах локдауну взяли участь у Всеукраїнському конкурсі дитячого екомалюнка «Книги і діти, екологія і світ», що проводиться у рамках Десятиліття дій Організацій Об’єднаних Націй з відновлення екосистем (2021 – 2030 рр.).

 

14/04/2021
Краснокутський р-н
Пам’ятати, берегти, охороняти

Ретро-виставка

14 квітня 2021 року Мурафською сільською бібліотекою-філією оформлено ретро-виставку «Пам’ятати, берегти, охороняти» (до Дня пам’яток історії і культури).

 

13/04/2021
Краснокутський р-н
Поміркуєш - відгадаєш

Виставка-вікторина

13 квітня 2021 року Мурафською сільською бібліотекою-філією оформлено виставку-вікторину «Поміркуєш - відгадаєш».

 

13/04/2021
Краснокутський р-н
Слухайте мову матері-землі

Викладка літератури

13 квітня 2021 року Мурафською сільською бібліотекою-філією оформлено викладку літератури «Слухайте мову матері-землі» (до 115-річчя О.Іваненко, української письменниці, перекладачки).

 

13/04/2021
Краснокутський р-н
Три бажання – твори Оксани Іваненко

Виставка-знайомство

13 квітня 2021 року Краснокутською дитячою бібліотекою- філією експонується онлайн виставка-знайомство «Три бажання – твори Оксани Іваненко» (до 115-річчя від дня народження української письменниці, перекладачки).

 

12/04/2021
Зачепилівський р-н
Нескінченні дороги Всесвіту

Книжкова виставка

У Зачепилівській публічній бібліотеці організована книжкова виставка «Нескінченні дороги Всесвіту».

 

12/04/2021
Краснокутський р-н
Космос великий і близький

Виставка-мрія

12 квітня 2021 року Мурафською сільською бібліотекою-філією оформлено виставку-мрію «Космос великий і близький» (до Дня авіації і космонавтики).

 

12/04/2021
Зміївський р-н
Блакитна моя планета

До Дня працівників ракетно-космічної галузі України

Зміївська публічна бібліотека пропонує до вашої уваги книжковий екскурс в минуле під назвою «Блакитна моя планета», присвячений Дню працівників ракетно-космічної галузі України, який відзначається щорічно 12 квітня.

 

12/04/2021
Вовчанський р-н
Від мрії до дійсності

До Дня авіації і космонавтики

12 квітня світ відзначає День авіації і космонавтики – пам’ятну дату, присвячену першому польоту людини в космос.
До цієї знаменної дати в бібліотеках Вовчанщини організовані книжкові виставки, що пропонуються до перегляду читачам в мережі Facebook: Вовчанській публічній бібліотеці - «Від мрії до дійсності », в Юрченківській сільській бібліотеці – філії «60 річниця першого польоту людини а космос», Вовчанській юнацькій бібліотеці – філії «Їх покликав горизонт», Вовчанській дитячій бібліотеці – філії «Дорога до зірок».

 

10/04/2021
Зміївський р-н
Весна днем красна

Виставка дитячих малюнків

10 квітня 2021 року у Таранівській сільській бібліотеці-філії КЗ «Зміївська публічна бібліотека» пройшла виставка дитячих малюнків «Весна днем красна» присвячена дуже чарівній порі року - весні.

 

10/04/2021
Зміївський р-н
Всесвітній день авіації та космонавтики

Книжкова виставка


До Всесвітнього дня авіації та космонавтики в Чемужівській сільській бібліотеці-філії КЗ «Зміївська публічна бібліотека» підготовлено книжкову виставку. Експозиція познайомить читача з видатними успіхами, досягнутими людством у галузі освоєння космосу.

 

10/04/2021
Краснокутський р-н
Людина і космос

Книжкова виставка

10 квітня 2021 року Новоодеською сільською бібліотекою-філією оформлено книжкову виставку «Людина і космос», присвячену Всесвітньому дню авіації і космонавтики.

 

09/04/2021
Дворічанський р-н
Мандрівка на планету здоров’я

Книжкова виставка

Вірус – підступний і небезпечний ворог, але недарма кажуть: «Хто попереджений, той озброєний». Коли знаєш, що собою являє противник і як він діє, можеш йому успішно протистояти. В Дворічанській дитячій бібліотеці до Всесвітнього Дня здоров’я оформлено книжкову виставку «Мандрівка на планету здоров’я».

 

09/04/2021
Ізюмський р-н
Юрій Гагарін: шлях до зірок

Книжково-ілюстративна виставка

12 квітня 2021 року відзначається 60 років з дня першого в світі польоту людини в космос. Це – епохальна подія в історії людства. Саме в цей день 1961 року радянський космонавт Юрій Гагарін сказав: «Поїхали» і на кораблі «Восток» пронісся над землею.
В Ізюмській центральній міській бібліотеці на відділі абонементу діє книжково-ілюстративна виставка «Юрій Гагарін : шлях до зірок».

 

09/04/2021
Краснокутський р-н
Очима болю і вустами гніву

Тематична викладка літератури

9 квітня 2021 року Мурафською сільською бібліотеко-філією оформлено тематичну викладку літератури «Очима болю і вустами гніву»
(до Міжнародного дня визволення в’язнів фашистських концтаборів).

 

09/04/2021
Ізюмський р-н
Цей дивовижний Всесвіт

Книжково-ілюстративна виставка

До Дня космонавтики та 60-ї річниці першого польоту людини у космос в Ізюмській міській дитячій бібліотеці створена книжково-ілюстративна виставка «Цей дивовижний Всесвіт».

 

08/04/2021
Дергачівський р-н
Душа квітує у натхненні, а серце радує краса

Виставка робіт

В Русько-Лозівській бібліотеці КЗ «Дергачівська публічна бібліотека» Дергачівської міської ради діє клуб «Дозвілля» з творчою майстернею. В бібліотеці проводяться майстер-класи, де навчають технікам декоративно-ужиткового мистецтва: в’язання, квілінгу, паперопластики, бісероплетіння, оригамі, конструювання, малювання, що сприяє активізації творчо-художніх навичок. Проводяться зустрічі з цікавими, творчими людьми, вивчається певний досвід та секрети творчості, демонструються досягнення.

 

07/04/2021
Краснокутський р-н
Книги і газети, які навчають бути здоровими

Перегляд літератури

7 квітня - Всесвітній день здоров'я. З нагоди цього дня 6 квітня 2021 року Чернещанською сільською бібліотекою-філією був представлений відкритий перегляд літератури "Книги і газети, які навчають бути здоровими" (до Дня здоров’я).

 

07/04/2021
Зміївський р-н
Будьте здорові!

Виставка-заклик

7 квітня кожного року відзначається Всесвітній день здоров’я. Ще в 1948 році була створена Всесвітня організація здоров’я, членами якої стало близько 200 країн. Цього року - День здоров’я онлайн. Працівники Зміївської публічної бібліотеки підготували книжкову виставку-заклик «Будьте здорові!» та заохочують вас вести здоровий спосіб життя!

 

07/04/2021
Дергачівський р-н
Мудрість здорового життя

До Всесвітнього Дня здоров'я

Щорічне проведення Всесвітнього Дня здоров'я стало традицією від 1950 року. Люди мають зрозуміти, як багато означає здоров'я в їхньому житті та вирішити що їм слід зробити, щоб здоров'я людей у всьому світі стало кращим.
7 квітня 2021 року КЗ «Дергачівська публічна бібліотека» Дергачівської міської ради провела день інформації «Мудрість здорового життя». До уваги відвідувачів було організовано банер-квілт «Мудрість здорового життя», виставки «Здорове харчування, як основа здорового стилю життя», «Вороги юності та краси», «Спортивні перемоги, перемоги здоров’я».

 

07/04/2021
Краснокутський р-н
Здоров’я сьогодні і на все життя!

Виставку-заклик

7 квітня 2021 року КЗ «Краснокутська публічна бібліотека» організовано виставку-заклик «Здоров’я сьогодні і на все життя!» (до Всесвітнього дня здоров’я).

 

07/04/2021
Дергачівський р-н
Овочі та фрукти – корисні продукти

Кошик цікавинок

Усе найцінніше, що має людина – життя, здоров'я, довголіття – все йде від природи та від землі-матінки. Тому недаремно кажуть у народі: «Будь здорова, як вода, а багата, як земля».
Саме природа дає нам вітаміни. Овочі і фрукти містять у собі багато корисних сполук – вітамінів і мінеральних речовин. Ось чому ягоди, фрукти і овочі повинні бути в раціоні людини, їх необхідно вживати протягом всього року.
7 квітня 2021 року Прудянська бібліотека КЗ «Дергачівська публічна бібліотека» Дергачівської міської ради приготувала дітям кошик цікавинок «Овочі та фрукти – корисні продукти».

 

07/04/2021
Дворічанський р-н
Здоровим бути – модно!

Інформаційно-ілюстрована виставка

В Рідкодубівській бібліотеці-філії Дворічанської РЦБС, до Всесвітнього дня здоров'я підготовлена інформаційно-ілюстрована виставка «Здоровим бути – модно!».

 

07/04/2021
Лозівський р-н
Здоров’я – основа всього на світі

До Всесвітнього дня здоров'я

7 квітня 2021 року Публічна бібліотека Лозівської міської ради до Всесвітнього дня здоров'я, що відзначається щорічно у день створення Всесвітньої організації охорони здоров'я в системі ООН, запропонувала користувачам онлайн-презентацію «Здоров’я – основа всього на світі».
Цього дня тисячі людей відзначають важливість здоров'я для продуктивного і щасливого життя. Особливо це актуально сьогодні, під час пандемії коронавірусної хвороби COVID-19.

 

06/04/2021
Краснокутський р-н
Казку швидко ви впізнайте, всіх героїв відгадайте

Перегляд літератури

6 квітня 2021 року Мурафською сільською бібліотекою-філією оформлено відкритий перегляд літератури «Казку швидко ви впізнайте, всіх героїв відгадайте».

 

06/04/2021
Краснокутський р-н
Скарбничка здоров’я

Виставка-заклик

6 квітня 2021 року Водянською сільською бібліотекою-філією оформлено виставку-заклик «Скарбничка здоров’я» (до Всесвітнього дня здоров’я).

 

06/04/2021
Кегичівський р-н
Порядок повірки лічильників води

Семінар

6 квітня 2021р. в Кегичівській публічній бібліотеці було проведено семінар на тему: “Порядок повірки лічильників води”.

 

06/04/2021
Краснокутський р-н
Краса в здоров’ї

Виставку-рекламу

6 квітня 2021 року Любівською сільською бібліотекою-філією було організовано книжкову виставку-рекламу «Краса в здоров’ї» (до Дня здоров’я).

 

05/04/2021
Дворічанський р-н
Під українським небокраєм книгу люблять і читають

Всеукраїнський тиждень дитячого читання

Ось і завершився Всеукраїнський тиждень дитячого читання. За цей час Рідкодубівською бібліотекою-філією Дворічанської РЦБС було проведено чимало цікавих та змістовних заходів.

 

02/04/2021
Сахновщинський р-н
Птахи в нашому житті

Природнича зустріч

До Міжнародного дня птахів в Олійниківській бібліотеці пройшла природнича зустріч з учнями 3 класу "Птахи в нашому житті".

 

02/04/2021
Сахновщинський р-н
Гортаючи сторінки цікавих книжок

Подорож країною цікавих книжок

У рамках проведення Всеукраїнського тижня дитячого читання в Орільській сільській бібліотеці-філії було проведено подорож країною цікавих книжок «Гортаючи сторінки цікавих книжок».

 

02/04/2021
Сахновщинський р-н
Книголюбчики та казкознавчики

Літературний турнір

В Міжнародний день дитячої книги до Огіївської БСЧ завітали учні 3 класу Огіївського ліцею. Вони взяли участь у літературному турнірі «Книголюбчики та казкознавчики».

 

02/04/2021
Зміївський р-н
Смішарики


2 квітня 2021 року в Бірківському Будинку культури за участю місцевої бібліотеки-філії КЗ «Зміївська публічна бібліотека» було проведено захід для дітей під назвою «Смішарики».

 

02/04/2021
м. Ізюм
Мандрівка з тітонькою Совою

Пізнавально-оглядова екскурсія

2 квітня 2021 року в Ізюмській міській бібліотеці-філії №1 для маленьких читачів було проведено пізнавально-оглядову екскурсію «Мандрівка з тітонькою Совою».

 

02/04/2021
Краснокутський р-н
Якщо хочеш знайти собі друга, подружись із книгою

Книжкова мозаїка

2 квітня 2021 року святкується Міжнародний день дитячої книги.
З нагоди цього свята Основ'янською сільською бібліотекою-філією була представлена книжкова мозаїка "Якщо хочеш знайти собі друга, подружись із книгою".

 

02/04/2021
Краснокутський р-н
Подорож до дитячих мрій та казок

Виставка-пропозиція

2 квітня 2021 року Краснокутською дитячою бібліотекою-філією експонується книжкова виставка-пропозиція «Подорож до дитячих мрій та казок» ( до Міжнародного дня дитячої книги).

 

02/04/2021
Краснокутський р-н
Мандри казковими шляхами

Книжково-ілюстративна виставка

2 квітня 2021 року Олексіївською сільською бібліотекою-філією оформлено книжково-ілюстративну виставку «Мандри казковими шляхами» (до Міжнародного дня дитячої книги).

 

02/04/2021
Краснокутський р-н
Не зникне книга, мудрості перлина

Книжковий лабіринт

2 квітня 2021 року Козіївською сільською бібліотекою-філією представлено книжковий лабіринт "Не зникне книга, мудрості перлина" (до Міжнародного дня дитячої книги).

 

02/04/2021
Сахновщинський р-н
Читаємо і розвиваємося

До Міжнародного дні дитячої книги

Міжнародний день дитячої книги – свято, встановлене з ініціативи та за ухвалою Міжнародної ради дитячої книги. До цього дня з великим задоволенням долучилася і Дубовогрядська сільська бібліотека-філія.

 

01/04/2021
Сахновщинський р-н
Хай Вам буде весело

Виставка-жарт

1 квітня, у чудове свято гумору та веселощів – День сміху, у Сахновщинській центральній бібліотеці організована виставка-жарт «Хай Вам буде весело» на якій представлені найкращі гумористичні твори з гуморесками й анекдотами, веселі усмішки та цікаві факти про гумор.

 

01/04/2021
Зміївський р-н
День сміху

1 квітня - День сміху. Це не офіційне свято, в різних країнах його називають по-різному і святкують також по-різному, але головним атрибутом залишається СМІХ! В нас вже давно прийнято його відзначати, та з гумором відноситься до цього дня!

 

01/04/2021
Зміївський р-н
Сміємося разом з книгою

Книжкова виставка

В Зміївській міській бібліотеці-філії КЗ «Зміївська публічна бібліотека» до Всесвітнього дня гумору працівниками бібліотеки підготовлена книжкова виставку «Сміємося разом з книгою» на якій представлено гумористичні твори українських авторів.

 

01/04/2021
Дергачівський р-н
40 загадок-жартів

Година сміхотерапіі

1 квітня 2021 рок Прудянська бібліотека КЗ «Дергачівська публічна бібліотека» Дергачівської міської ради провела годину сміхотерапії «40 загадок-жартів».

 

01/04/2021
Краснокутський р-н
Торбина сміху – людям на втіху

Виставку-сюрприз

1 квітня 2021 року Мурафською сільською бібліотекою-філією оформлено виставку-сюрприз «Торбина сміху – людям на втіху» (до Дня сміху).

 

01/04/2021
Сахновщинський р-н
Сміхотаймер

Гуморина

Кожен день приносить втіху й тисячі причин для сміху. 1 квітня 2021 року Гришівська сільська бібліотека-філія разом з сільським СБК провели гуморину «Сміхотаймер», присвячену Дню сміху.

 

01/04/2021
Сахновщинський р-н
Від старого до малого всі ми любим щирий сміх

День сміху

Весело і цікаво було 1 квітня 2021 року в Огіївській БСЧ.

 

01/04/2021
Сахновщинський р-н
Сміх – весела штука і мистецтво і наука

Весела година

Всі ми вже звикли до того, що 1 квітня треба обов’язково пожартувати над
друзями, рідними. День сміху святкується зараз у всьому світі.
1 квітня 2021 року в Лебедівській сільській бібліотеці-філії з учнями 4 класу було проведено веселу годину «Сміх – весела штука і мистецтво і наука».

 

01/04/2021
 
Публічна бібліотека в Фейсбук. Бути там, де читач

Обласний огляд-конкурс серед публічних бібліотек

ОКЗ «Харківська обласна універсальна наукова бібліотека» за підтримки Департаменту культури і туризму ХОДА та ОКЗ «Харківський організаційно-методичний центр туризму» з 1 квітня по 1 вересня 2021 року проводить обласний огляд-конкурс серед публічних бібліотек «Публічна бібліотека в Фейсбук. Бути там, де читач».

 

01/04/2021
Зміївський р-н
Зверни своє серце до книги

До Міжнародного дня дитячої книги

2 квітня, в день народження великого казкаря з Данії Ганса Крістіана Андерсена, весь світ відзначає Міжнародний день дитячої книги (International Children's Book Day).

 

01/04/2021
м. Ізюм
Інклюзивна освіта: різні можливості – рівні права

Семінар

1 квітня 2021 року в Ізюмській центральній міській бібліотеці відбувся семінар «Інклюзивна освіта: різні можливості – рівні права», метою якого було не тільки ознайомлення викладачів наших мистецьких шкіл з новими книжковими надходженнями, в яких широко і методично викладена проблематика інклюзії, а й максимальне сприяння розширенню знань з цього напрямку педагогіки.

 

30/03/2021
Зачепилівський р-н
Перехрестя думок: імідж сільської бібліотеки – просвітницького центру місцевої громади

Круглимй стіл

30 березня 2021 року бібліотечні працівники Зачепилівської громади зібралися за круглим столом «Перехрестя думок: імідж сільської бібліотеки – просвітницького центру місцевої громади», щоб обговорити питання підвищення ролі бібліотеки в житті громади, шляхи підвищення іміджу бібліотеки серед іі мешканців.

 

30/03/2021
Дворічанський р-н
Моя Леся Українка

Нагородження учасників Міжнародного літературного марафону

Нещодавно в Дворічанській дитячій районній бібліотеці відбулось нагородження учасників Міжнародного літературного марафону «Моя Леся Українка», організованого Харківською обласною бібліотекою для дітей та Харківською обласною універсальною науковою бібліотекою за підтримки Департаменту культури і туризму ХОДА.

 

29/03/2021
Сахновщинський р-н
Мандри на піратському човні

Тиждень книги

Тиждень книги у Великобучківській сільській бібліотеці – це весело, пізнавально, класно, особливо, мандруючи на піратському човні «Чорна перлина».

 

29/03/2021
Кегичівський р-н
Книжкове царство - мудре царство

Посвята в читачі

В Олександрівській сільській бібліотеці-філії 29 березня 2021 року з нагоди Всеукраїнського тижня дитячого читання було проведено посвяту в читачі "Книжкове царство - мудре царство" для дітей 1 класу.

 

27/03/2021
Краснокутський р-н
Поетеса з карпатських гір

Виставка-календар

27 березня 2021 року Маяківською сільською бібліотекою-філією була представлена онлайн виставка-календар «Поетеса з карпатських гір» (до 140-річчя з дня народження Марійки Підгірянки, відомої галичанки, української поетеси та освітянки).

 

27/03/2021
Краснокутський р-н
Хай Україна вся читає, бо книга нас усіх єднає

Книжкова виставка

27 березня 2021 року Новоодеською сільською бібліотекою-філією оформлено книжкову виставку «Хай Україна вся читає, бо книга нас усіх єднає», присвячену Тижню дитячої та юнацької книги.

 

26/03/2021
Сахновщинський р-н
Організація діяльності бібліотек в умовах створення ОТГ

семінар

З метою пошуку відповідей на питання, якою має бути бібліотека, щоб стати складовою частиною громади, як центр задоволення потреб громадян, як центр формування інформаційних мотивів, для громади, як соціокультурний центр, 26 березня 2021 року в Сахновщинській публічній бібліотеці відбувся семінар на тему «Організація діяльності бібліотек в умовах створення ОТГ».

 

26/03/2021
Сахновщинський р-н
Поезія – музика душі

До Всесвітнього дня поезії

21 березня світ відзначив Всесвітній день поезії. І не дарма, адже коли, як не весною, святкувати це чудове свято - день поетичного слова, що збагачує світову літературну спадщину словесною чуттєвістю й довершеним вмінням кількома словами висловити не висловлюване.
Долучаючись до цього чудового свята, 23 березня 2021 року Сахновщинська публічна бібліотека підготувала та презентувала для своїх читачів книжкові виставки.

 

26/03/2021
Дергачівський р-н
Країна казкова - країна книжкова

Віртуальна подорож

26 березня 2021 року, в рамках проведення Всеукраїнського тижня дитячого читання, до Великопроходівської бібліотеки КЗ «Дергачівська публічна бібліотека» завітали вихованці Великопроходівського ліцею дошкільного підрозділу, групи ''Веселка'' та ''Капітошка''.

 

26/03/2021
м. Лозова
Цифрова освіта. Навчаємося в бібліотеці

Індивідуальні навчання

26 березня 2021 року в рамках Європейського тижня цифрової грамотності Публічна бібліотека Лозівської міської ради провела для людей похилого віку індивідуальні навчання «Цифрова освіта. Навчаємося в бібліотеці».

 

26/03/2021
Дергачівський р-н
Наша книжечка дитяча вірна подруга дітей

25 та 26 березня 2021 року під час тижня дитячої книги до Козачолопанської бібліотеки комунального закладу «Дергачівська публічна бібліотека» завітали вихованці середньої і старшої груп дитячого навчального закладу «Сонях».

 

26/03/2021
Дергачівський р-н
Книга в гості запросила і цікаво пригостила

Тиждень дитячого читання

26 березня 2021 року наймолодші користувачі, діти дошкільного закладу, залюбки розглядали книги, представлені на книжковій виставці "Чарівний книжковий світ" в Полівській бібліотеці Солоницівської громади, а круїз "Книга в гості запросила і цікаво пригостила" подарував позитивні враження та нові знання.

 

25/03/2021
Краснокутський р-н
Усе життя - театр

Тематичну полицю

25 березня 2021 року Мурафською сільською бібліотекою-філією оформлено тематичну полицю «Усе життя - театр» (до Міжнародного дня театру).

 

25/03/2021
Краснокутський р-н
Вас запрошує Клавдія Шульженко

Виставка однієї книги

25 березня 2021 року комунальним закладом «Краснокутська публічна бібліотека» організовано виставку однієї книги «Вас запрошує Клавдія Шульженко» (до 115-річчя від дня народження естрадної співачки, уродженки м.Харкова).

 

24/03/2021
Дергачівський р-н
Світ читання

Всеукраїнський тиждень дитячого читання традиційно проходить навесні з 2009 року. Започаткований у 1943 році письменником Львом Кассилем під назвою «Книжкові іменини», він і до цього часу лишається святом дитини і книги. У той час, обпалений крилом війни, велика увага приділялася дитячій книзі, яка несла святе слово дітям – майбутнім творцям, винахідникам, вченим.
Бібліотеки комунального закладу «Дергачівська публічна бібліотека» Дергачівської міської ради запрошують дітей поринути в світ читання.

 

24/03/2021
м. Лозова
Майстерня вмілих рученят

Заняття гуртка

24 березня 2021 року в Юнацькій бібліотеці Управління культури Лозівської міської ради відбулося чергове заняття гуртка «Майстерня вмілих рученят».

 

24/03/2021
Нововодолазький р-н
Інтернет-маркетинг, як складова промоції бібліотеки

Семінар-практикум

24 березня 2021 року на базі КЗ "Публічна бібліотека" відбувся семінар-практикум на тему "Інтернет-маркетинг, як складова промоції бібліотеки". Бібліотечний маркетинг зорієнтований на максимальне задоволення потреб реальних та потенціальних користувачів послугами та інтелектуальною продукцією бібліотеки.

 

24/03/2021
Нововодолазький р-н
Інтернет-маркетинг, як складова промоції бібліотеки

Семінар-практикум

24 березня 2021 року на базі КЗ "Публічна бібліотека" відбувся семінар-практикум на тему "Інтернет-маркетинг, як складова промоції бібліотеки". Бібліотечний маркетинг зорієнтований на максимальне задоволення потреб реальних та потенціальних користувачів послугами та інтелектуальною продукцією бібліотеки.

 

23/03/2021
Сахновщинський р-н
Читання – це віконце, через яке діти пізнають світ і самих себе

До Всесвітнього дня казки

Напередодні Всесвітнього дня казки до Огіївської БСЧ завітали учні другого класу місцевого ліцею.

 

23/03/2021
Зачепилівський р-н
Книжки читай — успіху досягай!

Всеукраїнський тиждень дитячого читання

З 22 по 26 березня 2021 року в дитячій філії КЗ «Зачепилівська публічна бібліотека» розпочався Всеукраїнський тиждень дитячого читання, зокрема книжкової виставки «Книжки читай — успіху досягай!».

 

23/03/2021
м. Первомайський
Полотняні письмена

Презентація книги

В Первомайській центральній міській бібліотеці 23 березня 2021 року презентували книгу «Полотняні письмена» народної майстрині, члена національної Спілки майстрів народного мистецтва Любові Миколаївни Бугар.

 

23/03/2021
Краснокутський р-н
По карті за героями книг

Книжково-ілюстративна виставка

23 березня 2021 року Качалівською сільською бібліотекою-філією оформлено онлайн книжково-ілюстративну виставку «По карті за героями книг» (до Тижня дитячої та юнацької книги).

 

23/03/2021
Краснокутський р-н
Книга - справжній скарб

Виставка-вернісаж

З 23 по 31 березня 2021 року в Рябоконівській сільській бібліотеці-філії діє виставка-вернісаж «Книга - справжній скарб» (до Тижня дитячої та юнацької книги).

 

23/03/2021
Краснокутський р-н
Королівство книжкових скарбів

Відеопрезентація

23 березня 2021 року Олексіївською сільською бібліотекою-філією оформлено відеопрезентацію, виставку-настрій «Королівство книжкових скарбів» (до Тижня дитячої та юнацької книги).

 

22/03/2021
Зачепилівський р-н
Чарівний світ поетичного слова

Книжкова виставка

В Зачепилівській публічній бібліотеці організована книжкова виставка «Чарівний світ поетичного слова».

 

22/03/2021
Нововодолазький р-н
Поезія – високий стяг душі

До Всесвітнього Дня поезії

22 березня 2021 року відбулося чергове засідання клубу «За покликом душі», який діє при КЗ «Публічна бібліотека» Нововодолазької селищної ради. Зустріч пройшла під назвою «Поезія – високий стяг душі» та була присвячена Всесвітньому Дню поезії.

 

20/03/2021
Краснокутський р-н
Золота полиця поезії

Полиця гарного смаку

20 березня 2021року Козіївською сільською бібліотекою-філією організовано полицю гарного смаку "Золота полиця поезії" (до Всесвітнього дня поезії).

 

20/03/2021
Лозівський р-н
Вічне слово Кобзаря

Конкурсі читців


20 березня 2021 року Яковліська бібліотека-філія Публічної бібліотеки Лозівської міської ради Харківської області взяла участь в регіональному конкурсі читців «Вічне слово Кобзаря», присвяченому творчості Т.Г.Шевченка.

 

19/03/2021
м. Люботин
Жива легенда сучасності

До дня народження Ліни Костенко

19 березня 2021 року, напередодні Дня поезії, письменниця Ліна Костенко святкує свій 91 день народження.
Ліна Костенко – найвидатніша сучасна українська поетеса, письменниця, активна громадська діячка. Вона одна із найвідоміших українських письменниць сучасності, їі творчість – невід’ємна частина історії та культури України.

 

19/03/2021
м. Люботин
Поезія – це скарб усіх віків

До Всесвітнього дня поезії

21 березня ми відзначаємо Всесвітній день поезії. За допомогою поезії відкриваються основоположні цінності життя.
Мистецтво поетичного слова допомагає формувати і збагачувати внутрішній світ людини, позитивно впливає на її свідомість та підсвідомість, розвиває інтелект, творчі здібності, естетичний смак.

 

19/03/2021
Зміївський р-н
Поезія – це музика душі

Літературно-мистецький вечір

У двадцять перший день весни, у день весняного рівнодення, людство відзначає Всесвітній день поезії… Насправді ж, поезія присутня в нашому житті кожного дня. Саме життя в усіх його барвах, з його смутком та радістю – це поезія. Та лиш обрані відчувають це, лиш обрані здатні творити, хоча Йосип Бродський говорив, що «не людина пише вірш, а кожен попередній вірш пише наступний».
Літературно-мистецький вечір «Поезія – це музика душі» пройшов 19 березня 2021 року у Зміївській публічній бібліотеці в рамках засідань літературно-музичної вітальні «Книга і музика».

 

19/03/2021
Зміївський р-н
Чиста водиця - всього світу цариця

До Всесвітнього дня водних ресурсів

22 березня Генеральною асамблею ООН проголошено Всесвітнім днем водних ресурсів.
Вода є найпростішою і звичною речовиною на планеті. В даний час 70% території нашої планети покриті водою. При цьому пити можна тільки 1% цієї води.
До Всесвітнього дня водних ресурсів бібліотеки КЗ «Зміївська публічна бібліотека» провели ряд заходів.

 

19/03/2021
Сахновщинський р-н
Поезія єднає серця

Година поезії

19 березня 2021 року в Багаточернещинській бібліотеці-філії пройшла година поезії «Поезія єднає серця».

 

19/03/2021
Сахновщинський р-н
Родзинки рідного краю

Поетична кав’ярня

Поезія – це музика душі… З нагоди Всесвітнього дня поезії, 19 березня 2021 року, в Тавежнянській бібліотеці-філії була відчинена поетична кав’ярня «Родзинки рідного краю».

 

19/03/2021
Сахновщинський р-н
Письменники – чарівники дитячих книг

Дитячий ранок

Березень багатий на визначні події для книголюбів і всіх, хто щодня опановує мистецтво слова. Щорічно 21 березня за ініціативою ЮНЕСКО святкують Всесвітній день поезії.
З нагоди такого чудового свята 19 березня в Лигівській бібліотеці-філії був проведений дитячий ранок «Письменники – чарівники дитячих книг».

 

19/03/2021
Краснокутський р-н
Поетичний потяг

Відкритий перегляд літератури

19 березня 2021 року Колонтаївською сільською бібліотекою-філією було організовано відкритий перегляд літератури «Поетичний потяг» (до Всесвітнього дня поезії).

 

19/03/2021
Краснокутський р-н
Поезія – слово! Поезія – пісня!Поезія – вільна душа!

Виставка-персоналія

19 березня 2021 року Олексіївською сільською бібліотекою-філією оформлена виставка-персоналія «Поезія – слово! Поезія – пісня!Поезія – вільна душа!» (до Всесвітнього дня поезії).

 

19/03/2021
Краснокутський р-н
Чарівний світ поезії

Виставка-репортаж

20 березня 2021 року Володимирівською сільською бібліотекою-філією оформлено виставку-репортаж «Чарівний світ поезії» (до Всесвітнього дня поезії).

 

19/03/2021
Краснокутський р-н
Поезія рідного краю

Виставка-вернісаж

19 березня 2021 року комунальним закладом «Краснокутська публічна бібліотека» організовано виставку-вернісаж «Поезія рідного краю» (до Всесвітнього дня поезії).

 

18/03/2021
Зміївський р-н
Поезія Ліни Костенко в часах перехідних і вічних

Книжкова полиця

19 березня 2021 року відзначає свій день народження геніальна українська письменниця, поетеса Ліна Костенко.

 

18/03/2021
Сахновщинський р-н
Поезія єднає серця

Літературна година

18 березня 2021 року в Великобучківській сільській бібліотеці зібралися шанувальники художнього слова на літературну годину «Поезія єднає серця».

 

18/03/2021
Сахновщинський р-н
Казка – це те золото, що блищить вогником в дитячих очах

Книжкова виставка


18 березня 2021 року в Огіївську бібліотеку сімейного читання завітали першокласники. Для маленьких читачів була оформлена книжкова виставка «Казка – це те золото, що блищить вогником в дитячих очах».

 

17/03/2021
Зачепилівський р-н
Ще не було епохи для поетів, але були поети для епох

Літературна година

З нагоди святкування 91 річниці від дня народження Л. В. Костенко в Зачепилівській публічній бібліотеці проведена літературна година «Ще не було епохи для поетів, але були поети для епох» з користувачами клубу «У колі друзів».

 

17/03/2021
Краснокутський р-н
Я пізнаю світ професій

Тематична полиця

17 березня 2021 року Володимирівською сільською бібліотекою-філією оформлено тематичну полицю «Я пізнаю світ професій».

 

17/03/2021
Зміївський р-н
Свято вареника

Вареники – традиційна улюблена страва українського народу. Полюбляють вареники і діти гурту «Скринька чудес», що працює при Першотравневій сільській бібліотеці-філії КЗ «Зміївська публічна бібліотека».

 

16/03/2021
Сахновщинський р-н
Шляхи здорового способу життя

Відеоподорож

Здоров’я - це справжнє багатство, наявність якого ми з вами інколи ігноруємо. Напередодні Всесвітнього дня здоров’я Сахновщинська публічна бібліотека вкотре підіймає найбільш важливе і актуальне завжди питання здорового способу життя і презентує відеоподорож «Шляхи здорового способу життя», аби змотивувати своїх користувачів вести здоровий спосіб життя та приділяти більше уваги профілактиці захворювань.

 

16/03/2021
Сахновщинський р-н
Оживають старі світлини

Засідання клубу за інтересами

«Оживають старі світлини» - під такою назвою 16 березня 2021 року в Огіївській бібліотеці сімейного читання пройшло засідання клубу за інтересами «Світлиця».

 

16/03/2021
Зміївський р-н
Вода – джерело життя

До Дня води

16 березня 2021 року в Бірківській сільській бібліотеці-філії КЗ «Зміївська публічна бібліотека» пройшла бесіда «Вода – джерело життя».

 

15/03/2021
Зміївський р-н
33 літери та пригорща знаків пунктуації

Урок краєзнавства

«33 літери та пригорща знаків пунктуації» - під такою назвою 15 березня 2021 року у Костянтівській сільській бібліотеці-філії КЗ «Зміївська публічна бібліотека» пройшов урок краєзнавства.

 

14/03/2021
Сахновщинський р-н
І старший, і молодший Масляній радіє

Святкові посиденьки

14 березня 2021 року святкували Масляну жителі с. Великі Бучки, завітавши на святкові посиденьки «І старший, і молодший Масляній радіє» в сільську бібліотеку, краєзнавчу кімнату.

 

14/03/2021
Зачепилівський р-н
Масляна завітала

Виставка-інсталяція

Щорічно Масляна настає в різні дні, тому що вона не має власної дати, а прив’язана до головного православного свята – Воскресіння Христового.

 

13/03/2021
Сахновщинський р-н
Масляна прийшла

Фольклорна година

«Масляну гуляємо - весну зустрічаємо» - під таким гаслом 13 березня 2021 року розгулялась Масляна в Костянтинівській сільській бібліотеці в формі фольклорної години «Масляна прийшла».

 

13/03/2021
Сахновщинський р-н
Поезія – це плід її роздумів і вражень

Літературна зустріч

13 березня 2021 року, напередодні Всесвітнього дня поезії, у Лигівській сільській бібліотеці відбулася літературна зустріч з поетесою, землячкою, авторкою ліричних збірок Валентиною Василівною Перевишко. Присутні доторкнулися душею і серцем до світу духовного, світу любові, краси і добра.

 

12/03/2021
Дворічанський р-н
Cвято Масляної

В Митрофанівській бібліотеці Дворічанської районної централізованої бібліотечної системи свято Масляної стало доброю традицією. Завідувач бібліотеки Дорошенко Н.В. разом з клубними працівниками і учасниками художньої самодіяльності провели свято і цього року, за підтримки старости Гончарук Н.П.

 

12/03/2021
Зміївський р-н
Масляна до нас прийшла, млинців гору принесла

Народознавча година

Ось і діждалися традиційного масляного тижня. А чи знаєте ви, що Масляна – це одне з найдавніших слов’янських свят, тому що бере свій початок ще з дохристиянських часів, у період поклоніння язичницьким богам?
12 березня 2021 року у Зміївській публічній бібліотеці відбулася народознавча година «Масляна до нас прийшла, млинців гору принесла». Працівники бібліотеки підготували цікаву розповідь про походження Масниці, коли її святкують та про традиційні страви цього свята. Інформація супроводжувалася слайдами на великий екран.

 

12/03/2021
Зміївський р-н
Правопорушення і наслідки. Добро та зло

12 березня 2021 року в Чемужівській сільській бібліотеці-філії КЗ «Зміївська публічна бібліотека» пройшов захід «Правопорушення і наслідки. Добро та зло».

 

12/03/2021
Зміївський р-н
Проводи Масляної

У Костянтівській сільській бібліотеці-філії КЗ «Зміївська публічна бібліотека» проводжали Масляну.

 

12/03/2021
Зміївський р-н
Проводи Масляної

12 березня 2021 року в Бірківському Будинку культури в співпраці з сільською бібліотекою-філією КЗ «Зміївська публічна бібліотека» проводжали Масляну.

 

11/03/2021
Вовчанський р-н
Мовою закону

Година права

10 березня 2021 року Вовчанська юнацька бібліотека-філія разом з працівниками Вовчанського районного відділу філії державної установи «Центр пробації» Харківської області та неповнолітніми суб`єктами пробації провела годину права «Мовою закону».

 

11/03/2021
Сахновщинський р-н
Зустрічаємо весну калачем і підсмаженим млинцем

Народознавча толока

Масниця - це народне свято, яке символізує відхід зими.
Масниця - одне з найулюбленіших і веселих народних свят, яке відзначається цілий тиждень. Це старовинне слов'янське свято відзначається за тиждень до початку Великого Посту, який триває 48 днів і закінчується перед Великоднем.
Сахновщинська публічна бібліотека теж вирішила не пасти задніх й долучитися до цієї чудової традиції та запросити своїх користувачів й гостей на народознавчу толоку «Зустрічаємо весну калачем і підсмаженим млинцем», презентувати святкову виставку та пригостити свіжими та смачними млинцями й варениками, приготованими власноруч.

 

11/03/2021
Сахновщинський р-н
Вечорниці на Масниці

Народознавча година

В Новодмитрівській бібліотеці проведена народознавча година "Вечорниці на Масниці".

 

11/03/2021
Краснокутський р-н
Хто Шевченка прочитав, той багатий серцем став

Відкритий перегляд літератури

11 березня 2021 року Качалівською сільською бібліотекою-філією оформлено онлайн відкритий перегляд літератури «Хто Шевченка прочитав той багатий серцем став» (до 160-річчя від дня смерті Т.Г.Шевченка, українського поета).

 

11/03/2021
Краснокутський р-н
Хто господарює, того земля годує

Тематична виставка

11 березня 2021 року Мирнянською сільською бібліотекою-філією оформлено тематичну виставку «Хто господарює, того земля годує».

 

11/03/2021
Близнюківський р-н
Зиму проводжаємо – весну зустрічаємо

Свято Масниці

11 березня 2021 року завідувач Новоолександрівською сільською бібліотекою-філією Валентина Коломицева разом з активом бібліотеки провела свято Масниці «Зиму проводжаємо – весну зустрічаємо».

 

11/03/2021
Дворічанський р-н
І старий, і молодий Масляній радий!

Народознавчі посиденьки

Масляна є одним з найстаріших свят слов'янських народів. Справжня забава, яка зберегла свої традиції в наші дні з язичницької культури. Це смачне і неймовірно ситне свято триває цілий тиждень, який передує настанню Великого посту.
11 березня 2021 року, саме на «розгуляй» масляного тижня, у Рідкодубівській бібліотеці Дворічанської ЦБС відбулися народознавчі посиденьки «І старий, і молодий Масляній радий!», які підготувала для дорослих читачів завідувач бібліотеки Н.В. Борисенко.

 

09/03/2021
Зміївський р-н
Шевченкове слово в віках не старіє

Книжкова виставка

У Зміївській публічній бібліотеці оформлено книжкову виставку «Шевченкове слово в віках не старіє» до Дня народження великого українського поета, одного з головних діячів української літератури, прозаїка і художника Тараса Григоровича Шевченка.

 

09/03/2021
Зміївський р-н
Заповіт - духовна реалізація національного пророцтва

Екскурсія

9 березня минає 207 річниця від дня народження українського генія Тараса Григоровича Шевченка. До цієї події Костянтівська сільська бібліотека-філія спільно з вчителями для учнів школи провели екскурсію до музейної кімнати бібліотеки.

 

09/03/2021
Краснокутський р-н
Він підіймав наш дух до волі

Виставку одного автора

09 березня 2021 року Козіївською сільською бібліотекою-філією оформлено виставку одного автора "Він підіймав наш дух до волі" (до Дня народження Т. Г. Шевченка, українського поета).

 

09/03/2021
Вовчанський р-н
Шлях Кобзаря – це шлях народу

Масові заходи до Дня народження Т.Г.Шевченка

9 березня українська громадськість відзначає 207 річницю від дня народження українського генія Тараса Григоровича Шевченка.
"Він був сином мужика і став володарем у царстві духа, – писав про Кобзаря Іван Франко. – він був кріпаком і став велетнем у царстві людської культури, самоуком і вказав нові, світлі шляхи професорам і книжним ученим...". Доля не шкодувала йому страждань, але й не пожаліла втіх, що били із здорового джерела життя. Найкращий і найцінніший скарб доля дала йому лише по смерті – невмирущу славу і всерозквітаючу радість, яку в мільйонів людських сердець все наново збуджуватимуть його твори.

Задля вшанування пам'яті цієї насправді сакральної постаті для всіх минулих, сучасних та прийдешніх поколінь українців, в бібліотеках комунального закладу «Вовчанська публічна бібліотека» організовані та проведені масові заходи, Шевченківські читання, оформлені ілюстровані книжкові виставки, де читачі змогли познайомитися з книгами українського поета.

 

09/03/2021
м. Куп`янськ
На вічному шляху до Шевченка

Літературна вітрина


З нагоди відзначення 207-ї річниці з дня народження великого Кобзаря, міська бібліотека №1 м. Куп’янська пропонує до перегляду онлайн літературну вітрину «На вічному шляху до Шевченка».

 

09/03/2021
Краснокутський р-н
Т.Шевченко - поет, чия безсмертна спадщина є однією з найбільших вершин людського генія

Виставка-вшанування

З 6 по 10 березня 2021 року Основ'янською сільською бібліотекою-філією була представлена виставка-вшанування "Т.Шевченко - поет, чия безсмертна спадщина є однією з найбільших вершин людського генія".

 

09/03/2021
Близнюківський р-н
Творчий шлях Великого Кобзаря

9 березня 2021 року відзначається 207 річниця від дня народження національного генія і пророка, українського поета, художника, мислителя Тараса Григоровича Шевченка.
Бібліотеки Близнюківської громади до цієї дати підготували цикл заходів про життя і творчий шлях Великого Кобзаря, які покликані виховати любов і повагу до спадщини, яку залишив поет.

 

09/03/2021
Сахновщинський р-н
Єднаймо душі словом Кобзаря

Шевченківські читання

«Єднаймо душі словом Кобзаря» - під такою назвою в Огіївській бібліотеці сімейного читання пройшли Шевченківські читання.

 

09/03/2021
Сахновщинський р-н
Кобзар живе і промовляє

Літературна година

До постатей, які назавжди залишилися в історії людства, яких пам’ятають і шанують народи, належить великий український митець Тарас Григорович Шевченко. В день народження великого українського поета в Багаточернещинські сільській бібліотеці для молодших читачів проведено літературну годину «Кобзар живе і промовляє».

 

09/03/2021
м. Куп`янськ
На струнах Кобзаревої душі

Книжкові виставки

9 та 10 березня 2021 року Куп`янською міською бібліотекою №2 організовано книжкові виставки до щорічних Шевченківських свят. Завідуюча бібліотекою Нардід О. М. ознайомила учнів з біографією Великого Кобзаря, а учні читали невмирущі українські поезії Т. Г. Шевченко.

 

09/03/2021
Сахновщинський р-н
Завжди сучасний Т.Г. Шевченко

Книжкова виставка

До 207-ї річниці від дня народження Кобзаря в Лигівській сільській бібліотеці презентовано книжкову виставку «Завжди сучасний Т.Г. Шевченко».

 

09/03/2021
Сахновщинський р-н
Іду з дитинства до Тараса

Виставки

Любов до Шевченкового слова глибоко живе в серці кожного з нас. З раннього дитинства і до зрілого віку його твори захоплюють, правдивістю та активністю.

 

09/03/2021
Близнюківський р-н
Літопис шани і любові

Шевченківські читання

9 березня відзначається 160-та річниця від дня смерті національного генія, народного поета України Тараса Григоровича Шевченка.
10 березня 2021 року працівниками Близнюківської центральної бібліотеки проведено Шевченківські читання «Літопис шани і любові».

 

09/03/2021
Дворічанський р-н
Великий Кобзар

Заходи до дня народження

9 березня 2021 року виповнилося 207 років від дня народження одного із символів Української держави – поета і прозаїка, художника і громадського діяча – Тараса Григоровича Шевченка.

 

09/03/2021
Куп`янський р-н
Голос твій,Тарасе, луна через віки

Фотовиставки

9 березня 2021 року в сільських бібліотеках відділу освіти, культури, молоді та спорту Курилівської сільської ради Куп’янського району Харківської області відбулися фотовиставки та заходи під гаслом «Голос твій,Тарасе, луна через віки».

 

07/03/2021
Сахновщинський р-н
Я - жінка. Я - весна. Я - мати.

До Міжнародного жіночого дня

В переддень Міжнародного жіночого дня в Аполлонівській сільській бібліотеці панувала святкова атмосфера. Презентована книжкова виставка "Я - жінка. Я - весна. Я – мати."додала весняного настрою, позитивного заряду після зимових холодних днів та карантинних обмежень.

 

07/03/2021
Сахновщинський р-н
Сьогодні, жінки, ваше свято

Березневі зустрічі

Міжнародний жіночий день 8 березня – свято весни, любові та краси, яке відзначають жінки у всьому світі. Напередодні свята жінки с. Надеждино зібралися в бібліотеці на березневі зустрічі «Сьогодні, жінки, ваше свято».

 

06/03/2021
Сахновщинський р-н
Всміхнуться квіти березневі і принесуть уклін і шану Кобзареві

Виставка-портрет

Задля вшанування пам'яті Т. Г. Шевченка, насправді сакральної постаті для всіх минулих, сучасних та прийдешніх поколінь українців, Сахновщинська публічна бібліотека презентувала книжкову виставку-портрет «Всміхнуться квіти березневі і принесуть уклін і шану Кобзареві».

 

06/03/2021
Зміївський р-н
А жінка в світ приходить для любові

Літературно-музична композиція

6 березня 2021 року у Чемужівській сільській бібліотеці-філії КЗ «Зміївська публічна бібліотека» відбулася літературно-музична композиція «А жінка в світ приходить для любові», присвячена Міжнародному жіночому дню.

 

06/03/2021
Зміївський р-н
Є в Шевченка народження дата – дати смерті в Шевченка нема

Година поезії

6 березня 2021 року у Таранівській сільській бібліотеці-філії КЗ «Зміївська публічна бібліотека» пройшла година поезії «Є в Шевченка народження дата – дати смерті в Шевченка нема», присвячена вшануванню пам'яті письменника, художника, борця за волю, видатного Кобзаря.

 

06/03/2021
Зміївський р-н
Справжня жінка – це розум, чарівність, доброта і почуття гумору

Тематична виставка

В Соколовській сільській бібліотеці-філії КЗ «Зміївська публічна бібліотека» представлена тематична виставка «Справжня жінка – це розум, чарівність, доброта і почуття гумору».

 

06/03/2021
Зачепилівський р-н
Постає твій образ, наче промінь

Книжкова виставка

До дня народження Тараса Шевченка, в Зачепилівській публічній бібліотеці підготовлено книжкову виставку "Постає твій образ, наче промінь".

 

06/03/2021
Краснокутський р-н
Об’єднуємо Україну Тарасовим словом

Книжково-ілюстрована виставка

06 березня 2021 року Пархомівською сільською бібліотекою-філією №2 була оформлена онлайн книжково-ілюстрована виставка «Об’єднуємо Україну Тарасовим словом» (до Дня народження Т.Г.Шевченка, українського поета).

 

06/03/2021
Краснокутський р-н
Незламний поборник правди

Книжкова виставка

06 березня 2021 року Новоодеською сільською бібліотекою-філією оформлено книжкову виставку одного автора «Незламний поборник правди», присвячену Дню народження Т.Г. Шевченка, українського поета.

 

06/03/2021
Краснокутський р-н
Тарас Шевченко – любов і святиня українського народу

Перегляд літератури

06 березня 2021 року Любівською сільською бібліотекою-філією було організовано відкритий перегляд літератури «Тарас Шевченко – любов і святиня українського народу» (до Дня народження Т.Г.Шевченка, українського поета, художника, мислителя).

 

06/03/2021
Краснокутський р-н
Мелодія весни – поезія кохання

Відкритий перегляд літератури

06 березня 2021 року Любівською сільською бібліотекою-філією було організовано відкритий перегляд літератури «Мелодія весни – поезія кохання» (до Міжнародного жіночого дня).

 

06/03/2021
Дворічанський р-н
Жінка – загадка природи

Літературна композиція

При Ново-Єгорівській бібліотеці Дворічанської районної централізованої бібліотечної системи діє жіночий клуб «Уют». Жінок об’єднують спільні інтереси: в’язання, кулінарія і любов до книги. Напередодні 8 Березня вони зібралися разом, за пропозицією завідувача бібліотекою Деркач С.М. , яка підготувала літературну композицію «Жінка – загадка природи», присвячену жінкам.

 

06/03/2021
Краснокутський р-н
Уславлені жінки України

Літературна вітрина

06 березня 2021 року Маяківською сільською бібліотекою-філією була оформлена онлайн літературна вітрина «Уславлені жінки України» (до Міжнародного жіночого дня).

 

06/03/2021
Краснокутський р-н
Народний геній і пророк

Літературна вітрина

06 березня 2021 року Маяківською сільською бібліотекою-філією була оформлена онлайн літературна вітрина «Народний геній і пророк» (до 207-річчя від дня народження Т.Г.Шевченка, українського поета).

 

06/03/2021
Краснокутський р-н
Між пензлем і словом велична постать Кобзаря

Книжково-ілюстративна виставка

6 березня 2021 року КЗ «Краснокутська публічна бібліотека» організовано книжково-ілюстративну виставку «Між пензлем і словом велична постать Кобзаря» (до Дня народження Т.Г.Шевченка, українського поета).

 

05/03/2021
Вовчанський р-н
Жінка – найчарівніше створіння на землі

До Міжнародного жіночого дня

Весна… Напевно, не знайдеться людини, а, особливо, жінки, яка б не любила весну. За що ми любимо весну? За яскраве сонечко, за звук талої води, що капає з дахів, за оновлення наших надій і сподівань, за можливість скинути такий обридлий важкий зимовий одяг.

 

05/03/2021
Ізюмський р-н
Сила слабких: жінки в історії світу

Виставка-визнання

До Міжнародного жіночого дня в Ізюмській центральній міській бібліотеці створена виставка-визнання «Сила слабких: жінки в історії світу».

 

05/03/2021
Зміївський р-н
Формула жіночої краси

Літературно-музична година

Напередодні Міжнародного дня прав жінок і миру в Зміївській публічній бібліотеці відбулася святкова літературно-музична година «Формула жіночої краси».

 

05/03/2021
Зміївський р-н
Найрідніша, найсвятіша, наймиліша

Свято до Міжнародного Дня прав жінок

5 березня 2021 року в Зідьківській селищній бібліотеці-філії КЗ «Зміївська публічна бібліотека» для читачів було підготовлено свято до Міжнародного Дня прав жінок «Найрідніша, найсвятіша, наймиліша».

 

05/03/2021
м. Ізюм
Жіночі долі у творах Шевченка

До дня народження Тараса Шевченка

Для кожного з українців творчість Т.Г. Шевченка є необхідною складовою самопізнання. Хто як не геній, народжений широкими українськими степами, вишневими садками, щирими піснями міг якнайкраще розповісти про найгостріші, найболючіші проблеми своєї рідної землі?
В бібліотеках Ізюмської ЦБС до дня народження Тараса Шевченка підготовлено ряд заходів.

 

05/03/2021
Дворічанський р-н
Тарас Шевченко живе і промовляє…

Виставка-інсталяція

В Дворічанській центральній бібліотеці діє виставка-інсталяція, обладнана до 107-го ювілею з дня народження Тараса Шевченка.

 

05/03/2021
Зміївський р-н
Із тремтінь жіночого серця

Літературні читання

Прекрасне створіння – жінка. Одним поглядом може викликати велике почуття. Тому що все високе в людині – від жінки. Вона дає життя, допомагає зробити перші кроки. Жінка – порадниця й захисниця. Її сила безмежна.

 

05/03/2021
Дворічанський р-н
Ваше величносте, Жінка

Березень завжди розпочинається вшануванням кращої половини людства – Жінки. В Богданівській бібліотечній філії Дворічанської районної централізованої бібліотечної системи завідувач Віннік Т.В. підготувала захід «Ваше величносте, Жінка».

 

05/03/2021
Краснокутський р-н
Безмежний світ Тарасового слова

Виставку-портрет

05 березня 2021 року Олексіївською сільською бібліотекою-філією оформлено онлайн виставку-портрет «Безмежний світ Тарасового слова» (до Дня народження Т.Г.Шевченка, українського поета, мислителя, художника), де представлена художня література.

 

05/03/2021
Краснокутський р-н
Жінки України: знані та маловідомі

Виставка-досьє

5 березня 2021 року КЗ «Краснокутська публічна бібліотека» оформлено виставку-досьє «Жінки України: знані та маловідомі» (до Міжнародного жіночого дня).

 

04/03/2021
Сахновщинський р-н
Шевченкове слово у віках не старіє

Літературні читання

Напередодні дня народження Т.Г.Шевченка бібліотеки КЗ «Сахновщинська публічна бібліотека» розпочинає цикл заходів, присвячених великому Кобзарю.

 

04/03/2021
Зміївський р-н
Жінка. Мати. Берегиня

Виставка-привітання

Зміївська міська бібліотека-філія КЗ «Зміївська публічна бібліотека» для своїх читачів підготувала виставку-привітання «Жінка. Мати. Берегиня» з нагоди 8 Березня.

 

04/03/2021
Сахновщинський р-н
Єднаймо душі словом Кобзаря

Книжкова виставка

Тарас Шевченко сьогодні, як ніколи, органічно злився зі своїм великим нескореним народом. Невмирущий дух поета, як і раніше, витає над рідною Україною.

 

04/03/2021
Сахновщинський р-н
Нехай березневі акорди звучать у жіночих серцях

До Міжнародного жіночого дня

Міжнародний жіночий день 8 березня є датою, яка відзначається в низці країн світу, в тому числі і в Україні.
Уперше Міжнародний жіночий день повсюдно відсвяткували 8 березня 1914 року в Данії, Австрії, Німеччині і Швейцарії. З 1975 року ООН, у зв'язку з Міжнародним роком жінок, почала 8 березня проводити Міжнародний жіночий день.

 

03/03/2021
Краснокутський р-н
Магія пера

Книжкова вітальня

3 березня 2021 року Олексіївською сільською бібліотекою-філією було оформлено книжкову вітальню «Магія пера» (до Всесвітнього дня письменника).

 

03/03/2021
Краснокутський р-н
Провідник долі України

Експрес-виставку

3 березня 2021 року Мурафською сільською бібліотекою-філією оформлено експрес-виставку «Провідник долі України» (до річниці від дня народження Тараса Шевченка , української поета, художника, мислителя).

 

03/03/2021
Сахновщинський р-н
Художнє оформлення книги

Бібліотечний урок

Для учнів 2 класу місцевої школи 3 березня 2021 року в Лигівській сільській бібліотеці-філії був проведений бібліотечний урок «Художнє оформлення книги».

 

03/03/2021
Зміївський р-н
Скринька чудес

Майстер-клас


3 березня 2021 року у Першотравневій сільській бібліотеці-філії КЗ "Зміївська публічна бібліотека" та Будинку культури пройшов майстер-клас гурту "Скринька чудес".

 

02/03/2021
Сахновщинський р-н
Зимовий блюз з ароматом розмарину

Книжкова виставка

Сахновщинська публічна бібліотека презентувала для своїх читачів книжкову виставку у формі бібліо-ароматерапії «Зимовий блюз з ароматом розмарину».
Кожен бажаючий знайде тут безліч інформації про дивовижну рослину розмарин.

 

02/03/2021
Дворічанський р-н
Наречена іменем своєї землі

Літературний вечір

Уже вкотре ми відзначаємо річницю дня народження геніальної доньки українського народу – Лесі Українки. З нагоди її 150-річчя, для шанувальників творчості видатної української поетеси в Рідкодубівській бібліотеці Дворічанської районної централізованої бібліотечної системи було проведено літературний вечір «Наречена іменем своєї землі».

 

02/03/2021
Зміївський р-н
Безсмертний подвиг героїв-широнінців

Про захисників Таранівського переїзду складені легенди, пісні, написані книги, зняті фільми.
З року в рік 2 березня ми згадуємо про подвиг гвардійців-широнінців, які ціною власного життя прагнули зупинити ворога на переїзді неподалік від села Таранівки у вікопомному 1943 році. Пам'ять про тих, хто не шкодував себе, рятував рідну землю і приніс перемогу над нацистами, живе і нині.
Про це та багато іншого зацікавлений читач може дізнатися, завітавши до Таранівської сільської бібліотеки-філії КЗ «Зміївська публічна бібліотека», де зібрані десятки книг і журналів, вирізки з газет, де згадується про подвиг взводу лейтенанта Широніна.

 

02/03/2021
Краснокутський р-н
Із глибини століть

Виставка одного жанру

2 березня 2021 року Водянською сільською бібліотекою-філією оформлена виставка одного жанру «Із глибини століть» (до Всесвітнього дня письменника). На виставці представлена художня література Валентина Чемериса.

 

01/03/2021
Дворічанський р-н
Нехай мої струни лунають

Літературна година-презентація

25 лютого минуло 150 років з дня народження української письменниці, перекладачки, фольклористки, культурної діячки Лариси Петрівни Косач, відомої у світі під псевдонімом Леся Українка. Літературна спадщина цієї видатної письменниці належить до найкращих зразків української та світової літератури, а сама Леся входить до переліку найвідоміших жінок давньої та сучасної України.
Ювілей поетеси сьогодні разом з нами за ухвалою ЮНЕСКО відзначає весь культурний світ. Не лишається осторонь і Дворічанщина. Так, нещодавно, на знак вшанування внеску Лесі Українки в розвиток української та світової культури, в Дворічанській дитячій районній бібліотеці пройшла літературна година-презентація «Нехай мої струни лунають», на яку були запрошені семикласники Дворічанського ліцею.

 

01/03/2021
Зміївський р-н
Перші весняні квіти

Вікторина

«Перші весняні квіти» – вікторина під такою назвою пройшла 1 березня у Задонецькій сільській бібліотеці-філії КЗ «Зміївська публічна бібліотека»

 

28/02/2021
Зміївський р-н
Подаруй бібліотеці книгу

Акція

Бібліотека… Стародавня і вічна скарбниця людського розуму. Бібліотека – це не тільки книги. Це концентрат спресованого часу, поєднання тисячоліть людської думки, перенесеної в життя. Це своєрідний оазис, де кожен пов’язує свою долю зі світом цивілізованої культури. Ми зацікавлюємося і вчимося в бібліотеках.
Акція «Подаруй бібліотеці книгу» на теренах Зміївщини крокує не одне десятиліття. Але особливого значення вона набула з 2017 року, коли долучилися до Всесвітнього дня дарування книг, який у всьому світі відзначається 14 лютого.

 

26/02/2021
Зачепилівський р-н
Лютнева нарада

26 лютого 2021 року бібліотечні працівники Зачепилівської громади зібралися на нараду, щоб обговорити актуальні питання з професійної діяльності сьогодення.

 

26/02/2021
Сахновщинський р-н
Клуби за інтересами в бібліотеці

Семінар

Сьогодні значення бібліотек як осередку культури, центру спілкування та інформації стає дедалі важливішим. Цій темі 26 лютого 2021 року був присвячений семінар працівників сільських бібліотек-філій на тему: «Клуби за інтересами в бібліотеці».

 

26/02/2021
Зміївський р-н
Моє село - таке багате на красу. Чари рідного краю

Бібліо-замальовки

«Моє село - таке багате на красу. Чари рідного краю» - під такою назвою в Чемужівській сільській бібліотеці-філії КЗ «Зміївська публічна бібліотека» пройшли краєзнавчі бібліо-замальовки.

 

26/02/2021
Зміївський р-н
Сторінками української класики

Літературна година

26 лютого 2021 року у читальній залі Зміївської публічної бібліотеки відбулася літературна година «Сторінками української класики», присвячена 150-ти річному ювілею Л. Українки.

 

25/02/2021
Зміївський р-н
Ні! Я жива! Я вічно буду жити!

Книжкова виставка


25 лютого в Україні відзначається день народження Лесі Українки - видатної української поетеси, перекладача, культурного діяча. Її твори надихають, додають сил та впевненості.

 

25/02/2021
Вовчанський р-н
Довго щирими сими словами до людей промовлятиму я

ДО 150-ї річниця від дня народження Лесі Українки

25 лютого в Україні відзначається 150-та річниця від дня народження Лесі Українки – видатної української поетеси, перекладача, культурного діяча. До ювілейної дати в бібліотеках Вовчанщини організовані різноманітні масові заходи.

 

25/02/2021
Сахновщинський р-н
Святе ім’я націй

Книжкова виставка

25 лютого 2021 року виповнюється 150 років з дня народження Лесі Українки - видатної української письменниці та громадського діяча, однієї з центральних постатей національної культури. КЗ «Сахновщинська публічна бібліотека» з радістю долучається до святкування її ювілею та презентує книжкову виставку «Святе ім’я націй», присвячену славетній доньці українського народу.

 

25/02/2021
Дворічанський р-н
Поличка ювілярів

Дворічанська центральна районна бібліотека запрошує ознайомитися з біографією та творами Володимира Малика і Лесі Українки.

 

25/02/2021
Краснокутський р-н
Співоча душа України

Виставка-портрет

25 лютого 2021 року Козіївською сільською бібліотекою-філією організовано виставку-портрет «Співоча душа України» (з нагоди 150-річного ювілею та з метою популяризації творчої спадщини визначної української поетеси Лесі Українки).

 

25/02/2021
Краснокутський р-н
Безсмертна донька мудрого народу

Тематична полиця

25 лютого 2021 року Качалівською сільською бібліотекою-філією оформлено тематичну полицю «Безсмертна донька мудрого народу» (до 150-річчя від дня народження Лесі Українки, української письменниці).

 

25/02/2021
Краснокутський р-н
Обличчя української історії: Леся Українка

Виставка-ювілей

25 лютого 2021 року Краснокутською дитячою бібліотекою-філією експонується онлайн виставка-ювілей «Обличчя української історії: Леся Українка» (до 150-річчя від дня народження української поетеси).

 

25/02/2021
Краснокутський р-н
Чистий промінь Лесиного слова

Виставка-вшанування

25 лютого 2021 року комунальним закладом «Краснокутська публічна бібліотека» організовано виставку-вшанування «Чистий промінь Лесиного слова» (до 150-річчя від дня народження української поетеси Л.Українки).

 

25/02/2021
Нововодолазький р-н
Креативність+творча фантазія - необхідний принцип роботи сучасного бібліотекаря

Воркшоп

25 лютого 2021 року працівниками КЗ "Публічна бібліотека" Нововодолазької селищної ради було проведено воркшоп на тему "Креативність+творча фантазія - необхідний принцип роботи сучасного бібліотекаря" для працівників бібліотек Нововодолазької громади.

 

25/02/2021
Зміївський р-н
Вшанування пам’яті предків

Родинне свято

В Зідьківській селищній бібліотеці-філії КЗ «Зміївська публічна бібліотека» 25 лютого 2021 року відбулося родинне свято «Вшанування пам’яті предків».

 

24/02/2021
Зачепилівський р-н
Ні, я жива, я буду вічно жити

До 150-річчя від дня народження Лесі Українки

Відкрити для себе Лесю Українку, ближче познайомитися з творчою діяльністю, особистим життям видатної української поетеси користувачам Зачепилівської публічної бібліотеки та Дитячої філії Зачепилівської публічної бібліотеки допоможуть виставки «Ні, я жива, я буду вічно жити» та «Нескорена Українська душа».

 

24/02/2021
м. Ізюм
Хотіла б я піснею стати

Книжкова виставка

В Ізюмській центральній міській бібліотеці до дня народження видатної української поетеси оформлена ювілейна книжкова виставка «Хотіла б я піснею стати».

 

24/02/2021
Дворічанський р-н
У країні казок братів Грімм

Подорож у країну казок

24 лютого 2021 року Рідкодубівська бібліотека філія Дворічанської РЦБС запросила учнів 5 класу здійснити подорож у країну казок братів Грімм. Бо саме сьогодні виповнюється 235 років від дня народження Вільгельма Грімма, одного з двох найвідоміших братів-казкарів.

 

24/02/2021
Краснокутський р-н
Безсмертна Леся Українка була і є навік жива

Книжкова виставка

24 лютого 2021 року Водянською сільською бібліотекою-філією оформлено книжкову виставку «Безсмертна Леся Українка була і є навік жива» (до 150-річчя від дня народження Лесі Українки, української письменниці, перекладачки, фольклористки, культурної діячки).

 

24/02/2021
Краснокутський р-н
Хотіла б я піснею стати

Книжкова виставка

25 лютого в Україні відзначається 150 років від дня народження Лесі Українки, української поетеси, перекладача, культурного діяча. Ніжна, але сильна духом, пройнята прометеївським вогнем любові до людей, Леся Українка – неперевершений поет боротьби, поет-патріот. Її творчість стала однією з вершин української літератури , а твори надихають, додають сил та впевненості.
З нагоди дня народження письменниці 24 лютого 2021 року Рябоконівською сільською бібліотекою-філією оформлена онлайн книжкова виставка «Хотіла б я піснею стати».

 

24/02/2021
Краснокутський р-н
Дочка Прометея

Експрес-виставка

24 лютого 2021 року Мурафською сільською бібліотекою-філією оформлено експрес-виставку «Дочка Прометея» (до 150-річчя від дня народження Лесі Українки, української поетеси).

 

24/02/2021
Краснокутський р-н
Українська берегиня Л. Українка

Книжкова виставка


24 лютого 2021 року Пархомівською сільською бібліотекою-філією №2 була оформлена онлайн книжкова виставка «Українська берегиня Л. Українка» (до 150-річчя від дня народження Лесі Українки, української поетеси).

 

24/02/2021
Шевченківський р-н
Співачка досвітніх огнів

Книжкова виставка

В Шевченківській публічній бібліотеці та бібліотеці для дітей з 16 лютого 2021 року демонструється книжкова виставка «Співачка досвітніх огнів», присвячена 150-річчю від дня народження Л.Українки (1871-1913), української поетеси і громадської діячки.

 

24/02/2021
Зачепилівський р-н
Безсмертна дочка Прометея

Літературна година

24 лютого 2021 року в Зачепилівській публічній бібліотеці відбулося засідання клубу «У колі друзів». Проведена літературна година «Безсмертна дочка Прометея», присвячена 150-річчю з дня народження Лесі Українки.

 

23/02/2021
Краснокутський р-н
Безсмертна донька мудрого народу

Відкритий перегляд літератури

23 лютого 2021 року Колонтаївською сільською бібліотекою-філією було організовано відкритий перегляд літератури «Безсмертна донька мудрого народу» (до 150-річчя від дня народження Лесі Українки, української поетеси).

 

23/02/2021
Краснокутський р-н
Геніальна донька українського народу

Відкритий перегляд

23 лютого 2021 року Любівською сільською бібліотекою-філією організовано відкритий перегляд «Геніальна донька українського народу», присвячений 150-ти річчю від дня народження Лесі Українки, української поетеси.

 

22/02/2021
Сахновщинський р-н
Рідна мова, калинова

Літературна година

В закладах КЗ « Сахновщинська публічна бібліотека» провели цикл заходів, присвячених Міжнародному дню рідної мови.

 

22/02/2021
Сахновщинський р-н
Лесине слово у серцi моєму

Поетичний журнал

Великобучкiвська сiльська бiблiотека продовжує знайомити жителiв села з датами суспiльного та лiтературного життя.

 

22/02/2021
Зміївський р-н
Моя Леся Українка

Літературний марафон

З нагоди 150-річного ювілею та з метою популяризації творчої спадщини визначної української поетеси Лесі Українки, Зміївська публічна бібліотека долучилася до Міжнародного літературного марафону «Моя Леся Українка».

 

22/02/2021
Зміївський р-н
Слово до слова – зложиться мова

Мовна гра

До Міжнародного дня рідної мови Костянтівська сільська бібліотека-філія запросила дітей місцевої школи на мовну гру «Слово до слова – зложиться мова» з метою поглибити й розширити знання про українську мову.

 

21/02/2021
Зміївський р-н
Дзвенить струмочком рідна мова

Книжкова виставка

21 лютого в Україні відзначають Міжнародний день рідної мови. Працівники Зміївської публічної бібліотеки оформили святкова книжкову виставку «Дзвенить струмочком рідна мова», представлену розмаїттям мовознавчих видань, словників, довідників, збірників, рядом публіцистичних статей у періодиці, які присвячені рідній мові, підбірками поетичних творів, афоризмів, крилатих висловів, віршів про мову.

 

21/02/2021
Дворічанський р-н
Диво калинове – чари барвінкові

Бібліографічний огляд літератури

До Міжнародного Дня рідної мови в Рідкодубівській бібліотеці-філії Дворічанської районної централізованої бібліотечної системи було проведено бібліографічний огляд літератури «Диво калинове – чари барвінкові».

 

21/02/2021
Дворічанський р-н
Материнська мова

Книжковий калейдоскоп

До Дня рідної мови в Дворічанській центральній районній бібліотеці обладнано книжковий калейдоскоп «Материнська мова».

 

21/02/2021
Сахновщинський р-н
Кожна нація має оберігати те, що робить її нацією – свою мову

Виставка-сага

21 лютого – Міжнародний день рідної мови. Сахновщинська публічна бібліотека з радістю долучилася до цього чудового свята та презентувала книжкову виставку-сагу «Кожна нація має оберігати те, що робить її нацією – свою мову», адже мова – це, власне, і є душа кожного народу, святі скрижалі кожної нації, тому її слід берегти, пишатися нею, завжди пам’ятати про її значення та рятівну й відроджуючу силу.

 

20/02/2021
Краснокутський р-н
Рідна мова - коріння нації

Книжкова виставка

20 лютого 2021 року Новоодеською сільською бібліотекою-філією оформлено книжкову виставку «Рідна мова - коріння нації», присвячену Міжнародному Дню рідної мови.

 

20/02/2021
Краснокутський р-н
Небесна Сотня - герої нашого часу

Книжкова викладка

20 лютого 2021 року Козіївською сільською бібліотекою-філією оформлено книжкову викладку «Небесна Сотня - герої нашого часу» (до Дня Героїв Небесної Сотні).

 

20/02/2021
Краснокутський р-н
Ангели Майдану

Відкритий перегляд літератури

20 лютого 2021 року Качалівською сільською бібліотекою-філією оформлено онлайн відкритий перегляд літератури «Ангели Майдану».
(до Дня Героїв Небесної Сотні).

 

20/02/2021
Краснокутський р-н
Це мова

Книжкова виставка

20 лютого 2021 року Водянською сільською бібліотекою-філією оформлено книжкову виставку «Це мова» (до Міжнародного дня рідної мови).

 

20/02/2021
Краснокутський р-н
Небесна Сотня, ви тепер святі

Книжково-газетна виставка

20 лютого 2021 року Водянською сільською бібліотекою-філією оформлено книжково-газетну виставку «Небесна Сотня, ви тепер святі» (до Дня Героїв Небесної Сотні).

 

19/02/2021
Сахновщинський р-н
Зорій довіку поміж нас

Поетична година

Тавежнянська сільська бібліотека приєднується до Міжнародного літературного марафону «Моя Леся Українка» та до обласної онлайн-акції «Харківщина вітає Лесю Українку».

 

19/02/2021
Сахновщинський р-н
Хотіла б я піснею стати

Онлайн-акція

Бібліотеки КЗ «Сахновщинська публічна бібліотека» приєднуються до Міжнародного літературного марафону «Моя Леся Українка» та долучаються до обласної онлайн-акції «Харківщина вітає Лесю Українку».

 

19/02/2021
Сахновщинський р-н
На варті наших душ Небесна Сотня

Книжкова онлайн-виставка

20 лютого в Україні щорічно відзначають День Героїв Небесної Сотні. Цього дня вшановуємо пам’ять про тих громадян, завдяки яким змінено перебіг історії нашої держави. Більшість із них віддали своє життя під час подій Революції Гідності (листопад 2013 року – лютий 2014 року), інші загинули пізніше – у березні та квітні 2014 року, захищаючи ідеали демократії, обстоюючи права та свободи людини, європейське майбутнє України.
Щоб долучитися до вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні, Сахновщинська публічна бібліотека підготувала книжкову онлайн-виставку «На варті наших душ Небесна Сотня», аби згадати Героїв Небесної Сотні – уособлення людської, громадянської та національної відваги й самовідданості.

 

19/02/2021
Вовчанський р-н
Герої вільного народу

До Дня вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні

На шляху до Незалежності український народ завжди приносив у жертву своїх найкращих синів і дочок. У цьому довгому списку є Герої Небесної Сотні. Саме вони зуміли рішуче стати до боротьби із злом, заплативши за перемогу надвисоку ціну – власне життя. Їх вшановує Україна. Їхній приклад має зупинити й тих, хто нині розпалює вже нове, інше протистояння. Пройшло сім років від трагічних подій на Майдані. 20 лютого по всій Україні відбуваються заходи щодо вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні.
До Дня вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні в бібліотеках комунального закладу «Вовчанська публічна бібліотека» проведено ряд патріотичних масових заходів.

 

19/02/2021
Краснокутський р-н
Краса України і матері мова лунає у пісні і в серці дзвенить

Відкритий перегляд літератури

19 лютого 2021 року Мурафською сільською бібліотекою-філією оформлено відкритий перегляд літератури «Краса України і матері мова лунає у пісні і в серці дзвенить» (до Міжнародного дня рідної мови).

 

19/02/2021
Краснокутський р-н
Мова, наша мова – літ минулих повість, вічною на мудрість, сива наша совість

Відкритий перегляд літератури

19 лютого 2021 року Мирнянською сільською бібліотекою-філією оформлено відкритий перегляд літератури «Мова, наша мова – літ минулих повість, вічною на мудрість, сива наша совість» (до Міжнародного дня рідної мови).

 

19/02/2021
Краснокутський р-н
За Україну, за її волю…

Виставка-репортаж

19 лютого 2021 року Мурафською сільською бібліотекою-філією оформлено виставку-репортаж “За Україну, за її волю…” (до Дня Героїв Небесної Сотні).

 

19/02/2021
Вовчанський р-н
Ми мову називаємо святою

До Міжнародного дня рідної мови

Без своєї мови, своєї самобутньої культури немає народу. Кожного року 21 лютого увесь світ відзначає Міжнародний день рідної мови. Це незвичайне свято, і відзначають його по-особливому. В цей день люди нагадують одне одному про те, як важливо берегти рідну мову. Мова - духовний скарб нації. Це не просто засіб людського спілкування, це те, що живе в наших серцях.
З нагоди Міжнародного дня рідної мови в бібліотеках комунального закладу «Вовчанська публічна бібліотека» організовані та оформлені ілюстровані книжкові виставки.

 

19/02/2021
Сахновщинський р-н
Стояла я і слухала весну

Онлайн-акція

Багаточернещинська сільська бібліотека КЗ «Сахновщинська публічна бібліотека» приєдналася до Міжнародного літературного марафону «Моя Леся Українка» та долучилася до обласної онлайн-акції «Харківщина вітає Лесю Українку».

 

19/02/2021
Краснокутський р-н
Дзвенить струмочком рідна мова

Відкритий перегляд літератури

19 лютого 2021року Пархомівською сільською бібліотекою-філією №2 був оформлений онлайн відкритий перегляд літератури «Дзвенить струмочком рідна мова» (до Міжнародного дня рідної мови).

 

19/02/2021
Сахновщинський р-н
Герої не вмирають

Інформацiйна година

У Великобучкiвській сiльській бібліотеці спiльно з працiвниками клубу користувачі вiддали шану та повагу героям Небесноi Сотнi.

 

19/02/2021
Сахновщинський р-н
Міжнародний день рідної мови

У Великобучківській сільській бібліотеці, в рамках циклу заходів, присвячених Міжнародному дню рідної мови, для користувачів різних вікових категорій організовувано та оформлено книжкову виставку.

 

19/02/2021
Дворічанський р-н
Мандрівка палаючим майданом

Книжкова виставка

19 лютого 2021 року читачі Дворічанської центральної районної бібліотеки протягом дня мали змогу ознайомитися з книжковою виставкою «Мандрівка палаючим майданом».
До Дня Героїв Небесної Сотні екскурсію проводила бібліотекар читального залу Т.Обрєзкова.

 

18/02/2021
Сахновщинський р-н
Забезпечення функціонування української мови як державної

До Дня рідної мови

18.02.2021 у Сахновщинську публічну бібліотеку завітала фахівець відділу «Сахновщинського БПД» Наталя Приходько та провела лекцію на тему «Забезпечення функціонування української мови як державної» (до Дня рідної мови) для працівників та відвідувачів.

 

18/02/2021
Сахновщинський р-н
Цей дивовижний пташиний спів

Природничо-пізнавальний калейдоскоп

Темі птахів було присвячене засідання клубу за інтересами «Дивосвіт» Лигівської сільської бібліотеки, яке пройшло 17 лютого 2021 року у формі природничо-пізнавального калейдоскопу «Цей дивовижний пташиний спів».

 

18/02/2021
Сахновщинський р-н
Харківщина вітає Лесю Українку

Онлайн-акція

Бібліотеки КЗ «Сахновщинська публічна бібліотека» приєднуються до Міжнародного літературного марафону «Моя Леся Українка» та долучаються до обласної онлайн-акції «Харківщина вітає Лесю Українку».

 

17/02/2021
Краснокутський р-н
Слова у рідній мові – то квіти калинові

Виставка-рекомендація

17 лютого 2021 року комунальним закладом «Краснокутська публічна бібліотека» організовано виставку-рекомендацію «Слова у рідній мові – то квіти калинові» (до Міжнародного дня рідної мови).

 

17/02/2021
Сахновщинський р-н
За іменем народу – Українка, вона себе по праву нарекла

Низка заходів

Люди, як зорі, лишають свій слід у свідомості майбутніх поколінь, особливо люди талановиті. З неї такої вже далекої минувшини, проте мовби крізь серпанок легендарності, проступає до нас образ поетеси, образ ніжний і чистий. Людина виняткової мужності і принциповості, духовної краси і мистецького обдарування, ім’я якої - Леся Українка.

 

16/02/2021
Краснокутський р-н
Розсипані рядочки…

Відкритий перегляд літератури

16 лютого 2021 року Колонтаївською сільською бібліотекою-філією було організовано відкритий перегляд літератури «Розсипані рядочки…» (до 115-ї річниці від дня народження дитячої російської письменниці, Агнії Барто).

 

16/02/2021
Зачепилівський р-н
Микола Васильович Гоголь - загадкова особистість

Літературний вечір

В Зачепилівській публічній бібліотеці для членів клубу «Бібліотечна світлиця» відбувся літературний вечір «Микола Васильович Гоголь - загадкова особистість».

 

16/02/2021
Дворічанський р-н
В гостях у казки

Богданівська бібліотека-філія Дворічанської районної централізованої системи тісно співпрацює з місцевою школою. Захід «В гостях у казки» відбувся в бібліотеці для першокласників.

 

16/02/2021
Краснокутський р-н
На варті неба…

Перегляд літератури

16 лютого 2021 року Колонтаївською сільською бібліотекою-філією було організовано відкритий перегляд літератури «На варті неба…» (до Дня Героїв Небесної Сотні).

 

15/02/2021
Зачепилівський р-н
Афганські сторінки: війна без прикрас

Виставка-інсталяція

15 лютого – день вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Саме цього дня останній солдат покинув стражденну землю Афганістану. До уваги користувачів Зачепилівської публічної бібліотеки виставка-інсталяція «Афганські сторінки: війна без прикрас».

 

15/02/2021
Краснокутський р-н
Безсмертна донька мудрого народу

Тематична полиця

25 лютого 2021 року в приміщенні Качалівської сільської бібліотеки-філії оформлено тематичну полицю «Безсмертна донька мудрого народу» (до 150-річчя від дня народження Лесі Українки, української письменниці).

 

15/02/2021
Дворічанський р-н
Час вибрав нас

В Кутьківській бібліотеці Дворічанської районної централізованої системи разом з працівниками Будинку культури було проведено захід «Час вибрав нас», на який було запрошено матір воїна-інтернаціоналіста та дружину.

 

15/02/2021
Краснокутський р-н
Війна відгриміла – та пам'ять жива

Виставка-факт

До Дня вшанування пам'яті учасників бойових дій на території інших держав 15 лютого 2021р. Краснокутською дитячою бібліотекою-філією оформлено виставку-факт «Війна відгриміла – та пам'ять жива».

 

15/02/2021
Сахновщинський р-н
Покоління, обпалене вогнем і афганським сонцем

Історичний альманах

Щорічно 15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. До цієї дати Лигівська сільська бібліотека провела історичний альманах «Покоління, обпалене вогнем і афганським сонцем».

 

14/02/2021
Краснокутський р-н
Афганістан - мій біль, моя пекуча пам'ять

Виставка-реквієм

Жорстока війна для колишніх солдатів, які пройшли дорогами Афганістану, навіки залишиться в пам'яті. Афганістан - це мужність воїнів, це - вірність солдатські дружбі, це взаємовиручка, взаємодопомога.
В переддень дня вшанування воїнів-інтернаціоналістів, 14 лютого 2021 року Основ'янською сільською бібліотекою-філією була оформлена виставка-реквієм "Афганістан - мій біль, моя пекуча пам'ять" (до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав).

 

14/02/2021
Сахновщинський р-н
Минає все, любов лиш вічна

До Дня святого Валентина

Кохання – найзагадковіше з усіх людських почуттів, яке окриляє, дає сили і натхнення, радість і захоплення. Кохання – це святе почуття, яке заслуговує на свій день, на своє свято. І ось таке свято є 14 лютого - День святого Валентина. Цього дня навіть повітря сповнене любов’ю. Амури поспішають поєднати пари, почуття яких перевірені часом та допомагають зустрітись половинкам, які загубились. Адже саме кохання здатне розтопити кригу в серці й подарувати відчуття весни.

 

14/02/2021
Сахновщинський р-н
На свято Валентина - ювiлей у Валентини

Бенефiс-побачення

"На свято Валентина - ювiлей у Валентини" - під такою назвою пройшло бенефiс-побачення у Великобучкiвській сiльській бібліотеці.

 

13/02/2021
Краснокутський р-н
Все починається з кохання

Виставка-інсталяція

13 лютого 2021 року Пархомівською сільською бібліотекою-філією №2 оформлена виставка-інсталяція «Все починається з кохання» (до Дня Святого Валентина).

 

13/02/2021
Краснокутський р-н
Згадай, Афганістан, синів полеглих України

Виставка-спомин

13 лютого 2021 року комунальним закладом «Краснокутська публічна бібліотека» організовано виставку-спомин «Згадай, Афганістан, синів полеглих України» (до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав).

 

12/02/2021
Сахновщинський р-н
Для тих, в кого доля - Афган

До Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

15 лютого – День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 27-ма річниця виведення військ з Афганістану.
У Сахновщинській публічній бібліотеці до цієї дати було проведено низку заходів.

 

12/02/2021
Вовчанський р-н
Афганістан: подвиг, біль, пам'ять

Виставка-спомин

В Україні 15 лютого відзначають День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Цей день приурочений до річниці виведення військ з Афганістану.
В Вовчанській публічній бібліотеці до уваги користувачів організована виставка-спомин «Афганістан: подвиг, біль, пам'ять».

 

12/02/2021
Вовчанський р-н
Над світом панує любов

Книжкова виставка

Напередодні свята всіх закоханих - Дня Валентина - в Вовчанській публічній бібліотеці оформлена книжкова виставка «Над світом панує любов», на якій представлені твори присвячені темі кохання.

 

12/02/2021
Краснокутський р-н
Афганістан далекий і чужий, у кожній пам’яті живий

Виставка-репортаж

12 лютого 2021 року Мурафською сільською бібліотекою-філією оформлено виставку-репортаж «Афганістан далекий і чужий, у кожній пам’яті живий» (до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та річниця виведення радянських військ з Афганістану).

 

12/02/2021
Краснокутський р-н
Афганістан – осколки пам’яті

Перегляд літератури

12 лютого 2021 року Колонтаївською сільською бібліотекою-філією було організовано відкритий перегляд літератури «Афганістан – осколки пам’яті» (до Дня вшанування учасників бойових дій на територіях інших держав).


 

12/02/2021
Краснокутський р-н
День Святого Валентина – свято романтики, кохання та ніжності

Тематична полиця


До самого романтичного свята року – Дня святого Валентина 12 лютого 2021 року Мирнянською сільською бібліотекою-філією оформлено тематичну полицю «День Святого Валентина – свято романтики, кохання та ніжності».

 

12/02/2021
Краснокутський р-н
Найсердечніші вітання у Всесвітній день кохання

Виставка-хобі

12 лютого 2021 року Краснокутською дитячою бібліотекою-філією експонується виставка-хобі «Найсердечніші вітання у Всесвітній день кохання», присвячена Дню Святого Валентина.

 

12/02/2021
м. Ізюм
Ти – вічний біль Афганістан, ти – наш неспокій…

Година-реквієм

15 лютого Україна урочисто вшановує пам’ять учасників бойових дій на території інших держав, а також відзначає 32-гу річницю виведення радянських військ з Афганістану.
Афганська кампанія залишила невиліковну рану в душах і серцях тих, хто пройшов вогненними гірськими стежками, хто втратив друзів, синів чи батьків.
12.02.21. працівники Ізюмської міської бібліотеки-філії №1 Харківська А.В. та Єньшина І.М. спільно з працівниками бібліотеки ДНЗ «Ізюмського РЦПО» Якімовою В.О. та Бондаренко І.І. провели годину- реквієм «Ти – вічний біль Афганістан, ти – наш неспокій…», яку відвідали учні 2-х груп.

 

12/02/2021
Дворічанський р-н
Вшанування воїнів інтернаціоналістів

12 лютого 2021 року завідуюча Рідкодубівською бібліотекою-філією Дворічанської районної централізованої бібліотечної системи провела захід для групи юнацтва з нагоди вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 32 річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан.

 

11/02/2021
Сахновщинський р-н
Міжнародний день дарування книг

14 лютого у світі відзначають Міжнародний день дарування книг (International Book Giving Day). Це добровільна ініціатива, яка була започаткована у 2012 році американкою та засновницею відомого сайту дитячої книги Delightful Children’s Books, Еммі Бродмур. Вона спрямована на підвищення інтересу та доступу до книг і бібліотек.

 

11/02/2021
Краснокутський р-н
Ти без мене - не ти, я без тебе - не я!

Виставка-вітання

11 лютого 2021 року Мурафською сільською бібліотекою-філією оформлено виставку-вітання «Ти без мене - не ти, я без тебе - не я!» (до Дня Святого Валентина).

 

10/02/2021
Сахновщинський р-н
У любові чарівні сторінки

Книжкова виставка

14 лютого світ відзначає День святого Валентина. У це свято прийнято не тільки дарувати коханій чи коханому валентинки та подарунки, а й вітати своїх других половинок та просто хороших друзів теплими словами.
Тож Сахновщинська публічна бібліотека, користуючись нагодою, щиро вітає усіх своїх читачів із наступаючим святом кохання– Днем святого Валентина , і з любов’ю презентує святкову книжкову виставку «У любові чарівні сторінки», де зібралися найдивовижніші та найпрекрасніші історії кохання, що точно припадуть до смаку кожному!

 

10/02/2021
Вовчанський р-н
Ніхто не забутий, ніщо не забуте

Виставка-реквієм

10 лютого 2020 року ми відзначаємо пам’ятну дату – 78 річницю звільнення Вовчанщини від фашистських загарбників. В Вовчанській публічній бібліотеці представлена виставка-реквієм «Ніхто не забутий, ніщо не забуте».

 

10/02/2021
Зачепилівський р-н
Так ніхто не кохав

Виставка-інсталяція

Ви давно мрієте здивувати свою половинку оригінальним привітанням? Любовна лірика допоможе вам підібрати потрібні і влучні слова для освідчення в коханні, висловити своє захоплення коханою людиною.

 

09/02/2021
Краснокутський р-н
Історії кохання

Книжкова виставка

9 лютого 2021 року КЗ «Краснокутською публічною бібліотекою» організовано книжкову виставку «Історії кохання» (до Дня Святого Валентина).

 

05/02/2021
Зачепилівський р-н
Краєзнавча сторінка Зачепилівської публічної бібліотеки

Значне місце в краєзнавчому музеї КЗ «Зачепилівська публічна бібліотека» відведено інформації про перебування на Зачепилівщині композитора зі світовим ім’ям П.І.Чайковського, який протягом 1879 -1893 років приїздив гостювати до свого рідного брата в садибу Конраді в селі Гранкіно (нині – с.Олександрівка).

 

05/02/2021
Дворічанський р-н
Нові книги

Нещодавно Дворічанська дитяча районна бібліотека отримала партію книг, які були придбані за кошти місцевого бюджету згідно Програми розвитку культури. Серед них - і різноманітні енциклопедії, і книги про тварин, і видання, що розповідають про різні види техніки, які так полюбляють наші хлопчаки.

 

04/02/2021
Сахновщинський р-н
Чисті руки – здоров’я запорука!

Книжкова виставка

У читальній залі Сахновщинської публічної бібліотеки організована книжкова виставка «Чисті руки – здоров’я запорука!», на якій представлено відповідну літературу та звісно поради правильного та якісного миття рук.

 

04/02/2021
м. Ізюм
В ті лютневі переможні дні

Виставка-ретроспектива

5 лютого 1943 року місто Ізюм було звільнено від нацистських окупантів. І в цьому році ми відзначаємо 78-му річницю визволення нашого рідного міста.
До цієї дати центральна міська бібліотека підготувала виставку-ретроспективу «В ті лютневі переможні дні».

 

03/02/2021
Близнюківський р-н
Всесвітній день читання вголос

3 лютого 2021 року до Софіївської сільської бібліотеки-філії завітали вихованці місцевого дошкільного закладу. В цей день було відзначено Всесвітній день читання вголос.

 

02/02/2021
Дворічанський р-н
Поет чарів ночі

Книжкова виставка

З 2 лютого 2021 року в Дворічанській центральній районній бібліотеці діє книжкова виставка до 120-ї річниці з дня народження Валер’яна Петровича Підмогильного (1901-1937 ), українського письменника, перекладача.

 

29/01/2021
Краснокутський р-н
Наш край пишається талантами своїми – багато тут поетів і співців

Виставка-рекомендація

28 січня 2021 року Мурафською сільською бібліотекою-філією оформлено виставку-рекомендацію «Наш край пишається талантами своїми – багато тут поетів і співців».

 

29/01/2021
Краснокутський р-н
Подвиг українських юнаків під Крутами - символ національної честі

Відкритий перегляд літератури

29 січня 2021 року Дублянською сільською бібліотекою - філією був представлений відкритий перегляд літератури «Подвиг українських юнаків під Крутами - символ національної честі» (до Дня пам’яті Героїв Крут ).

 

29/01/2021
Краснокутський р-н
Пам’ятай про Крути

Виставку однієї книги

29 січня 2021 року Володимирівською сільською бібліотекою-філією оформлено виставку однієї книги «Пам’ятай про Крути» (до Дня пам’яті Героїв Крут).

 

29/01/2021
Сахновщинський р-н
Професійні здобутки 2020 року. Бібліотечні можливості 2021

Методичний день

29 січня 2021 року на базі Сахновщинської публічної бібліотеки був проведений методичний день «Професійні здобутки 2020 року. Бібліотечні можливості 2021» для бібліотечних працівників.

 

29/01/2021
Краснокутський р-н
Сонячні кларнети Павла Тичини

Виставка-знайомство

29 січня 2021 року Краснокутською дитячою бібліотекою-філією експонується виставка-знайомство «Сонячні кларнети Павла Тичини» (до 130-річчя від дня народження українського поета).

 

29/01/2021
Краснокутський р-н
Крути – символ героїзму українського юнацтва

Виставка-огляд

29 січня 2021 року Краснокутською дитячою бібліотекою-філією експонується виставка-огляд «Крути – символ героїзму українського юнацтва» (до Дня пам’яті Героїв Крут).

 

29/01/2021
Краснокутський р-н
Крути! Мужність і посвята… Вірність, що міцніша понад смерть

Виставка-спогад

29 січня 2021 року Краснокутською публічною бібліотекою організовано виставку-спогад «Крути! Мужність і посвята… Вірність, що міцніша понад смерть» (до Дня пам’яті Героїв Крут).

 

28/01/2021
Вовчанський р-н
Тут юнь прекрасна і свята встелила землю в мить єдину

Година історичної правди

29 січня Україна відзначає та вшановує пам’ять героїв Крут, які 103 роки тому боролися та загинули за вільну Україну.
В Вовчанській публічній бібліотеці проведено годину історичної правди «Тут юнь прекрасна і свята встелила землю в мить єдину».

 

28/01/2021
Краснокутський р-н
Їх серця б’ються на небесах

Книжкова виставка

28 січня 2021 року Новоодеською сільською бібліотекою-філією оформлено історично-патріотичну книжкову виставку «Їх серця б’ються на небесах», присвячену до Дня пам’яті Героїв Крут.

 

28/01/2021
Краснокутський р-н
Вічна слава в кетягах калини

Відкритий перегляд літератури

28 січня 2021 року Мурафською сільською бібліотекою-філією оформлено відкритий перегляд літератури «Вічна слава в кетягах калини» (до Дня пам’яті Героїв Крут).

 

28/01/2021
Краснокутський р-н
В боротьбі за волю, за кращу долю

Виставка-огляд

28 січня 2021 року Пархомівською сільською бібліотекою - філією №2 оформлена виставка-огляд: «В боротьбі за волю, за кращу долю» (до Дня пам’яті Героїв Крут).

 

27/01/2021
Вовчанський р-н
Пам’ятає земля наша, пам’ятає Україна

До Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту

27 січня 2021 року в Юрченківській бібліотеці-філії до Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту проведено захід «Пам’ятає земля наша, пам’ятає Україна».

 

27/01/2021
Вовчанський р-н
Бій під Крутами

Урок пам'яті

27 січня 2021 року в Лиманській бібліотеці-філії проведено урок пам'яті «Бій під Крутами», на якому діти-читачі слухали розповідь про історичну подію.

 

27/01/2021
Краснокутський р-н
Мужність випадковою не буває…

Відкритий перегляд літератури

27 січня 2021 року Колонтаївською сільською бібліотекою-філією було організовано відкритий перегляд літератури «Мужність випадковою не буває… » (до Дня пам’яті Героям Крут ).

 

26/01/2021
Краснокутський р-н
Голокост – лихо століття

Виставка-пам’ять

26 січня 2021 року Краснокутською дитячою бібліотекою експонується онлайн виставка-пам’ять «Голокост – лихо століття» (до Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту).

 

26/01/2021
Краснокутський р-н
Скорботна свічка пам’яті святої

Виставка-нагадування

26 січня 2021 року Олексіївською сільською бібліотекою оформлено виставку-нагадування «Скорботна свічка пам’яті святої» (до Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту).

 

26/01/2021
Краснокутський р-н
Трагедія Голокосту в Україні

Тематична полиця

26 січня 2021 року Водянською сільською бібліотекою оформлено тематичну полицю «Трагедія Голокосту в Україні» (до Міжнародного дня жертв Голокосту).

 

26/01/2021
Краснокутський р-н
Голокост – трагедія і героїзм

Патріотична викладка

26 січня 2021 року Качалівським сільським філіалом оформлено патріотичну викладку «Голокост – трагедія і героїзм» (до Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту).

 

26/01/2021
Краснокутський р-н
Я в пам’яті запалюю свічу

Виставка-нагадування

26 січня 2021 року Чернещанським міським філіалом була представлена виставка-нагадування «Я в пам’яті запалюю свічу», присвячена Міжнародному дню пам’яті жертв Голокосту.

 

26/01/2021
Сахновщинський р-н
Юнацтво, сповнене надії

Виставка-спомин

Україна 29 січня вшановує пам'ять Героїв битви під Крутами - однієї з найтрагічніших і водночас найлегендарніших сторінок в історії.
«Юнацтво, сповнене надії» - саме під такою назвою в КЗ «Сахновщинська публічна бібліотека» організована книжкова виставка-спомин, присвячена пам’яті Героїв Крут.

 

25/01/2021
Краснокутський р-н
Свічка Голокосту не згасне»

Тематична полиця

24 січня 2021 року Мирнянською сільською бібліотекою представлено тематичну полицю «Свічка Голокосту не згасне» (до Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту).

 

24/01/2021
Краснокутський р-н
Трагедія Голокосту в Україні

Відкритий перегляд літератури

24 січня 2021 року Маяківським сільським філіалом був оформлений відкритий перегляд літератури «Трагедія Голокосту в Україні» (до Міжнародного Дня пам’яті жертв Голокосту).

 

24/01/2021
Краснокутський р-н
Казки Салтикова-Щедріна

Книжкова експозиція

24 січня 2021 року Олексіївською сільською бібліотекою оформлено книжкову експозицію «Казки Салтикова-Щедріна» (до 195-річчя від дня народження письменника).

 

23/01/2021
Краснокутський р-н
У Бабинім Яру палають сотні свіч

Поличка-пам’ять

23 січня 2021 року Краснокутською центральною районною бібліотекою організована і експонується онлайн тематична поличка-пам’ять «У Бабинім Яру палають сотні свіч» (до Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту).

 

22/01/2021
Дворічанський р-н
Єдина держава

Книжкова виставка

22 січня в Україні відзначається одне з найважливіших державних свят, роль якого в історії країни важко переоцінити, – День Соборності України. В Дворічанській центральній районній бібліотеці обладнано книжкову виставку з нагоди цього свята. По закінченні локдауну запрошуємо всіх бажаючих помандрувати інформаційними лабіринтами.

 

22/01/2021
Сахновщинський р-н
Видатні українці

Книжкова виставка

КЗ «Сахновщинська публічна бібліотека» активно увійшла у новий 2021 рік і радо продовжує свою роботу, зокрема ланку оновлень постійних книжкових виставок.

 

21/01/2021
Краснокутський р-н
Вона - наш витвір, наша мрія, соборна, вільна Україна

Книжково-ілюстративна виставка

21 січня 2021 року Краснокутською центральною районною бібліотекою організовано і експонується онлайн книжково-ілюстративна виставка «Вона - наш витвір, наша мрія, соборна, вільна Україна» (до Дня Соборності України).

 

20/01/2021
Краснокутський р-н
Соборність - це єдність і злагода

Тематична полиця

20 січня 2021 року Пархомівською сільською бібліотекою №2 оформлена онлайн тематична полиця: «Соборність - це єдність і злагода» (до Дня Соборності України).

 

20/01/2021
Краснокутський р-н
П.Тичина. Життя моє довічнеє…

Виставка-портрет

20 січня 2021 року Краснокутською центральною районною бібліотекою організовано і експонується онлайн книжкова виставка-портрет «П.Тичина. Життя моє довічнеє…» (до 130-річчя від дня народження українського поета, перекладача, публіциста і громадського діяча П.Г.Тичини).

 

20/01/2021
Сахновщинський р-н
В єдності сила й міць держави

Онлайн виставка

Україна щорічно 22 січня святкує День Соборності України. Дві суверенні українські держави - Українська Народна Республіка й Західно-Українська Народна Республіка – об'єдналися в самостійну соборну державу. Акт Злуки був проголошений на Софійському майдані в Києві. Об'єднавча акція 1919 року залишила глибокий слід в історичній пам'яті українського народу. Цій даті судилося навічно закарбуватися в історії України величним національним святом. Це свято нагадує нам, що Україна не розділена, що немає окремої Східної і Західної України, а що у нас єдина держава і ми - єдиний народ!

 

20/01/2021
Краснокутський р-н
Нехай не розмежованою залишиться навіки

Патріотично-книжкова полиця

20 січня 2021 року Мурафською сільською бібліотекою оформлено онлайн патріотично-книжкову полицю «Нехай не розмежованою залишиться навіки» (до Дня Соборності України).

 

20/01/2021
Краснокутський р-н
Хрещення Господнє – Свято Водохреща

Тематична полиця

20 січня 2021 року Олексіївською сільською бібліотекою представлено тематичну полицю «Хрещення Господнє – Свято Водохреща» (до свята Господнього Водохреща).

 

20/01/2021
Краснокутський р-н
Соборна. Вільна. Самостійна

Виставка-факт

20 січня 2021 року Олексіївською сільською бібліотекою представлено виставку-факт «Соборна. Вільна. Самостійна.» (до Дня Соборності України).

 

18/01/2021
Сахновщинський р-н
Знаменні дати 2021 р.

Книжкові онлайн виставки

КЗ «Сахновщинська публічна бібліотека» радо зустріла 2021 рік і, не зважаючи на виклики: боротьбу з пандемією коронавірусу та обмеження січневого локдауну, ставить перед собою все нові й нові важливі завдання й презентує для своїх читачів актуальні книжкові онлайн виставки.

 

18/01/2021
м. Ізюм
Соборність - це єдність і злагода

Виставка

В Ізюмській центральній міській бібліотеці оформлена святкова виставка «Соборність - це єдність і злагода».

 

15/01/2021
м. Ізюм
Приємний подарунок

12 січня 2021 року Ізюмська центральна міська бібліотека отримала великий подарунок від «Українського інституту книги» - 817 книг різної тематики і жанрів.
Під час локдауну у нас багато приємної роботи.

 

12/01/2021
Краснокутський р-н
Письменник життя і боротьби

Виставка-портрет

12 січня 2021 року в Олексіївській сільській бібліотеці оформлено виставку-портрет «Письменник життя і боротьби» (до 145-річчя від дня народження Джека Лондона, американського письменника).

 

12/01/2021
Краснокутський р-н
Джек Лондон – співець сильних

Відкритий перегляд літератури

12 січня 2021 року у Качалівській сільській філії оформлено відкритий перегляд літератури «Джек Лондон – співець сильних» (до 145-річчя від дня народження американського письменника Джека Лондона).

 

12/01/2021
Краснокутський р-н
Джек Лондон – велич таланту і парадокси долі

Виставка-знайомство

12 січня 2021 року у Краснокутській центральній районній бібліотеці організовано онлайн виставку-знайомство «Д. Лондон – велич таланту і парадокси долі» (до 145-річчя від дня народження Джека Лондона).

 

12/01/2021
Краснокутський р-н
Джек Лондон – людина-легенда

Тематичний вернісаж

Січневе сузір’я майстрів пера відкриває в нашій бібліотеці цьогорічний ювіляр - Джек Лондон. 12 січня виповнюється 145 років від дня народження письменника.
Мурафська сільська бібліотека запрошує ознайомитися з тематичним вернісажем «Джек Лондон – людина-легенда», який експонується з 12 січня 2021 року.

 

06/01/2021
Вовчанський р-н
Рік Новий - чудове свято, буде радості багато!

Новорічно-різдвяна круговерть

Січень – казковий місяць і в цьому переконалися читачі Юрченківської сільської бібліотеки-філії , які потрапили у новорічно-різдвяну круговерть «Рік Новий - чудове свято, буде радості багато!».

 

06/01/2021
Дворічанський р-н
Я люблю тебе, рідна Дворічна

Книжкова виставка

«Я люблю тебе, рідна Дворічна» - так називається книжкова виставка, організована в Дворічанській дитячій районній бібліотеці. Присвячена вона 360-річчю заснування Дворічної, яке ми відзначили у 2020-му році. За роки свого існування, з прикордонного пункту Дворічна перетворилась на прекрасне селище та район з чудовою природою, розвинутою інфраструктурою та сільським господарством.

 

06/01/2021
Вовчанський р-н
Дивосвіт різдвяних свят

Книжкова виставка

Для мільйонів людей Різдвяні й новорічні свята — це час, який вони проводять разом з сім’єю і друзями, час відновлення тісних зв’язків. Чимало інших людей вважає ці свята часом, коли можна роздумувати про народження Ісуса Христа і про те, яку роль він відіграв у спасінні людства. Прийдешня низка новорічно-різдвяних свят – це відмінний привід для того, щоб урізноманітнити дозвілля.
В Білоколодязькій селишній бібліотеці була представлена книжкова виставка «Дивосвіт різдвяних свят».

 

 

Якщо потрібно, скористайтесь функцією пошуку:

 

 

Copyright © ХОУНБ, 2001-2021   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16