11/05/2021 / Сахновщинський р-н

Живе в народі пам'ять вічна

Книжкова виставка

«Живе в народі пам'ять вічна» - так називається книжкова виставка, організована в Дворічанській дитячій бібліотеці напередодні Дня Перемоги. На ній представлені книги, що розповідають про великий подвиг нашого народу, завдяки якому в роки ІІ Світової війни був переможений та знищений фашизм, а також розповіді дітей-дворічан про своїх прадідусів, які боролися з фашистами у війні 1941-1945 рр.

В нинішній час, коли вже зовсім мало лишається на землі ветеранів Великої Вітчизняної, але живе покоління, що спілкувалося з ними, чуло їх розповіді, саме це покоління повинно передати пам'ять про ту страшну та священну війну своїм нащадкам. І тоді, коли внуки і правнуки будуть пам’ятати і вшановувати героїчний подвиг своїх дідів, коли будуть пізнавати справжню історію «з перших вуст», тоді ми можемо сподіватися, що ця трагічна історія не повториться своїми страшними сторінками.
Саме з цією метою Дворічанська ДБ пропонує всім бажаючим взяти участь в довгостроковій акції «Ми – правнуки героїв». Запрошуємо школярів розповісти про своїх прадідусів та прабабусь, які зі зброєю в руках чи в тилу захищали Батьківщину від фашистів. Розповідь можна скласти в друкованому варіанті (додавши фотографії) або зняти на відео. В Дворічанській ДБ є видання «Книги пам’яті України», присвячене Харківській області та Дворічанському р-ну, яке може допомогти в цій історичній розвідці. Розповіді правнуків ветеранів будуть зберігатися в дитячій бібліотеці, і з ними зможе ознайомитись кожен читач, а відео розповіді – виставлені на сторінці групи у ФБ.
Першими учасниками нашої довгостокової акції вже стали: Андрій та Васіліса Гончаренко, Олександр Мірошніченко та Матвєй і Лука Рябоконь.
Сподіваємось, що ініціативу Дворічанської дитячої бібліотеки підтримають не лише бібліотеки Дворічанщини, а й Харківщини, та, можливо, і інших куточків України, і наша загальнонаціональна Книга пам’яті поповниться новими сторінками.

 

Новини та події

18/06/2021
Трійця Пресвята одвічна…
Cлайд-презентація 18/06/2021
Зі святом Святої Трійці
Виставка-інсталяція 18/06/2021
Бути поруч з героями своїх книг
Виставка-коментар 18/06/2021
Квітує чар-зілля
Народознавчі посиденьки 18/06/2021
Батьківська любов найкраща в світі
Книжкову виставку 18/06/2021
Зелена неділя літо починає
Засідання клубу «Берегиня» 18/06/2021
Зі святом Святої Трійці
Народознавча виставка

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2021   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16