20192018201720162015201420132012201120102009


18/02/2019
Зачепилівський р-н
Стрітення відзначаємо, весну-красну зустрічаємо!

Масові заходи

З метою ознайомлення читачів з народними звичаями, з народними обрядом Стрітення, особливостями святкування, розвитку інтересу до історії, звичаїв народу, в бібліотеках Зачепилівського району проведено різноманітні масові заходи.

 

15/02/2019
Зачепилівський р-н
Афганістан – осколки пам’яті…

Заходи до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

15 лютого – день вшанування учасників бойових дій на території інших держав.
До цієї знаменної дати в бібліотеках Зачепилівського району пройшли різноманітні заходи.

 

15/02/2019
Сахновщинський р-н
Афганський біль пройшов по всьому світу

До Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

15 лютого 2019 року в приміщенні Сахновщинського будинку культури відбулася зустріч всіх воїнів-інтернаціоналістів району. Була проведена акція «Афганське горнило», присвячена 30-й річниці виведення радянських військ з Афганістану та Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав.
Сахновщинською центральною бібліотекою була представлена книжкова виставка «Афганський біль пройшов по всьому світу» та відеоперегляд презентаціъ «Афганістан болить в моїй душі».

 

15/02/2019
Близнюківський р-н
Як довго ця війна тривала!

Цикл заходів

30 років минає з часу війни в Афганістані 1979-1989 років. Здавалося б рани загоїлись, у пам’яті все рідше з’являються страшні спогади, але не для тих, хто там був, воював, бачив смерть товаришів. З метою вшанування пам’яті учасників тих подій з 13 по 15 лютого 2019 року в бібліотеках КЗ «Близнюківська ЦБС» проведено цикл заходів «Як довго ця війна тривала!». Мета заходів - ознайомити учнів з трагічною сторінкою нашої історії через поезію, пісні, спогади учасників бойових дій, виховувати в учнів почуття патріотизму, поваги та шани до воїнів-афганців.

 

15/02/2019
Краснокутський р-н
Життя, обірване на злеті

Літературно-документальний огляд

15 лютого 2019 року в Краснокутській гімназії для учнів 6 –В класу Краснокутською центральною дитячою бібліотекою проведено літературно-документальний огляд «Життя, обірване на злеті» (до Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні).

 

14/02/2019
Лозівський р-н
Сьогодні лише про любов

Засідання клубу за інтересами «Джерело»

Засідання клубу за інтересами «Джерело», що вже багато років працює в Орільській міській бібліотеці-філії №2, традиційно, в лютому, було присвячене одному з найчарівніших свят року - Дню Святого Валентина.

 

14/02/2019
Сахновщинський р-н
Любов єднає душі і серця

Святкова виставка

День святого Валентина, мабуть, найромантичніше свято, яке активно відзначають практично в кожному куточку світу. 14 лютого є радісною датою для всіх закоханих, коли прийнято дарувати подарунки, говорити теплі слова та зізнаватися у своїх почуттях.
В читальному залі Сахновщинської центральної бібліотеки оформлено святкову виставку до Дня Святого Валентина « Любов єднає душі і серця».

 

14/02/2019
Дворічанський р-н
Посвята в читачі

Богданівська бібліотечна філія

В Богданівській бібліотечній філії Дворічанської районної централізованої бібліотечної системи 14 лютого 2019 року відбулася посвята в читачі маленьких першокласників.

 

14/02/2019
Дергачівський р-н
Мій біль – Афганістан

Година пам’яті

15 лютого - День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Більше 500 мешканців Дергачівського району брали участь в воєнних діях.
До цього дня Токарівською сільською бібліотекою (завідувач Суслик Т.В.) спільно з Токарівським НВК для учнів та вчителів було проведено годину пам’яті «Мій біль – Афганістан».

 

14/02/2019
Лозівський р-н
Гіркої пам’яті ковток

Історична година

15 лютого весь пострадянський простір святкує 30 річницю виведення військ з Афганістану, а весь світ — День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.
В Надеждівському СБК на честь цієї події пройшла історична година «Гіркої пам’яті ковток». Захід організовано в тісній співпраці Надеждівської сільської бібліотеки-філії, сільського Будинку культури, школи та сільської ради.

 

14/02/2019
Дергачівський р-н
Зізнайся бібліотеці в коханні

Побачення з книгою

У день Святого Валентина випускні класи 11-й та 9-ті Вільшанського ліцею завітали до Вільшанської бібліотеки для дорослих (завідувач Тризна І.Д.), щоб відправитися на таємне побачення з книгою.

 

14/02/2019
Нововодолазький р-н
Любові чарівні сторінки

Заходи до Дня Святого Валентина

День Святого Валентина іменують Днем усіх закоханих. Свято — неофіційне і не є вихідним, проте активно відзначається молоддю щорічно 14 лютого. День Валентина прийшов до нас із-за кордону і дуже скоро став одним з найпопулярніших молодіжних свят. Це свято доволі розповсюджене, святкують майже у всіх країнах світу.
Охоченську сільську бібліотеку-філію також не оминув День закоханих.

 

14/02/2019
Близнюківський р-н
Love is…

Селфі-день

14 лютого - День Святого Валентина, прекрасне свято щирої любові та дружби, коли прийнято висловлювати свої почуття прихильності друзям, родичам, знайомим.
До цього свята в Близнюківській районній бібліотеці для дітей пройшов селфі-день.

 

14/02/2019
Нововодолазький р-н
Афганістан – наша пам’ять і біль

Виставка-досьє

В Охоченській сільській бібліотеці-філії Нововодолазької ЦБС оформлена виставка-досьє «Афганістан – наша пам’ять і біль» з метою вшанування мужністі, самовідданості та вірності військовому обов’язку воїнів – інтернаціоналістів.

 

14/02/2019
м. Чугуїв
День Св. Валентина в Чугуївській ЦДБ

14 лютого 2019 року в Чугуївській дитячій бібліотеці відбулося свято – День Св. Валентина! До нас завітали учні 7 класу ЗОШ №2.

 

14/02/2019
м. Чугуїв
Гіркої пам'яті ковток

Зустріч поколінь

Щороку 15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. У цей день річниці виводу наших військ з Афганістану в Україні вшановують усіх тих, хто виконував інтернаціональний обов’язок в Афганістані, Чилі, Іспанії, Єгипті, В’єтнамі, на острові Куба та в багатьох інших «гарячих точках» планети.
Напередодні, за участі бібліотеки-філії мікрорайону «Дружба», ЗОШ №7, дитячої музичної школи, ветеранів війни та праці «ЧЗТА», ветеранів-афганців, в приміщенні актового залу загальноосвітньої школи №7 відбулася зустріч поколінь «Гіркої пам'яті ковток», приурочена 30-ій річниці з дня виведення обмеженого контингенту наших військ з Афганістану.

 

14/02/2019
Краснокутський р-н
Афганістан – мій біль, моя пекуча пам'ять

Урок мужності

14 лютого 2019 року в Мурафською сільською бібліотекою для учнів 10-11 класів було проведено урок мужності «Афганістан – мій біль, моя пекуча пам'ять» (до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав).

 

14/02/2019
Шевченківський р-н
Валентинів день

Книжкова виставка

У Шевченківській центральній районній бібліотеці для дорослих до Дня всіх закоханих була представлена виставка під назвою «Валентинів день».

 

14/02/2019
Близнюківський р-н
День, освячений коханням

Літературно-музична вікторина

14 лютого 2019 року з нагоди святкування Дня закоханих завідувач Олексіївською сільською бібліотекою-філією Інна Коростій разом педагогом-організатором Наталією Дурноколенко для учнів Олексіївській ЗОШ І-ІІІ ступенів провели літературно-музичну вікторину «День, освячений коханням».

 

14/02/2019
Ізюмський р-н
Love story

Книжкова виставка

14 лютого, у День святого Валентина, покровителя всіх закоханих, бібліотекарі Ізюмської центральної районної бібліотеки презентували для своїх читачів книжкову виставку «Love story», на якій представлені твори українських і зарубіжних авторів про кохання.

 

14/02/2019
Кегичівський р-н
Подарунок у долоньках

Ігрова програма

І знову лютий. Але про який холод може йти річ, коли обличчя усміхнене, все навколо прикрашене символами-сердечками, а в поштовій скриньці ви знаходите таке довгоочікуване зізнання в коханні, яке вміщується всього в декілька прекрасних слів.
14 лютого закохані всього світу святкують День Святого Валентина. Кегичівська районна дитяча бібліотека також долучилась до відзначення цього свята, запросивши учнів 4-го класу Кегичівського ліцею разом із класним керівником Ткаченко Наталією Анатоліївною на ігрову програму під назвою «Подарунок у долоньках».

 

14/02/2019
Краснокутський р-н
Помічені тою страшною війною

Відкритий перегляд літератури

14 лютого 2019 року Колонтаївським сільським філіалом для масового читача був проведений відкритий перегляд літератури «Помічені тою страшною війною» (до 30-ї річниці виводу військ з Афганістану).

 

14/02/2019
Нововодолазький р-н
Під знаком Купідона

Пізнавальна година

Вважається, що саме Святий Валентин опікується закоханими, допомагає їм щасливо прожити в парі, мирі і злагоді. Святкували День закоханих і у Просянській бібліотеці-філії №1 Нововодолазької ЦБС.

 

13/02/2019
м. Люботин
Перехрестями романтичних історій

До Дня святого Валентина

Кохання... Багато століть людство не може знайти єдиного визначення для цього неймовірного почуття. Все змінюється у цьому шаленому світі і лише кохання залишається завжди прекрасним, несподіваним і найзагадковішим з усіх людських почуттів...
Люботинська центральна бібліотека запрошує у книжкову подорож країною кохання на перегляд книжкової виставка до Дня святого Валентина «Перехрестями романтичних історій».

 

13/02/2019
Дворічанський р-н
Дороги пам’яті

Зустріч членів клубу «Діалог»

15 лютого виповнюється 30 років з дня виведення радянських військ з Афганістану, це день вшанування учасників бойових дій на території інших держав.
13 лютого 2019 року в Дворічанській центральній районній бібліотеці відбулася зустріч членів клубу «Діалог» з учасниками бойових дій на території інших держав.

 

13/02/2019
Кегичівський р-н
Іван Крилов – майстер слова

Літературна година

13 лютого 1769 року народився Іван Андрійович Крилов – публіцист, поет, байкар, видавець сатирично-просвітницьких журналів.
З цієї нагоди в Слобожанській міській бібліотеці-філії була проведена літературна година «Іван Крилов – майстер слова», на яку були запрошені учні 4-х класів.

 

13/02/2019
Нововодолазький р-н
Ніколи не загоїть ран - цей вічний біль, Афганістан

Урок пам’яті

15 лютого – день вшанування учасників бойових дій на території інших держав.
Афганська кампанія залишила невиліковну рану в душах та серцях тих, хто пройшов вогненними гірськими стежками, хто втратив друзів, синів чи батьків. 13 лютого 2019 року Нововодолазька центральна районна бібліотека провела для учнів 10–11 класів Нововодолазького ліцею №3 урок пам’яті «Ніколи не загоїть ран - цей вічний біль, Афганістан».

 

13/02/2019
Сахновщинський р-н
Афганський біль пройшов по всьому світу

Урок мужності

Афганська війна потребує глибокого осмислення. Ніхто не може водночас здобути всі її уроки, політичні й військові, які необхідно для долі суспільства. Тому нехай пам'ять пророкує: що було? Як було? І чи правильно було? А для тих хто воював в Афганістані, вона назавжди залишиться обпаленою юністю і спогадом про справжню чоловічу дружбу.
13 лютого 2019 року в Сахновщинській ЦБ відбувся урок мужності «Афганський біль пройшов по всьому світу» з учнями 8 класу Сахновщинської ЗОШ №2 та учнями 11 класу Сахновщинської ЗОШ№1.

 

13/02/2019
Краснокутський р-н
Біль афганської війни

Вечір-зустріч

13 лютого 2019 року Краснокутською центральною бібліотекою для учнів Краснокутського професійно-аграрного ліцею проведено вечір-зустріч «Біль афганської війни» (до 30-ої річниці виведення радянських військ з Афганістану).

 

13/02/2019
Шевченківський р-н
Афганістан: подвиг, біль, пам’ять

Урок пам’яті

В Шевченківській центральній районній бібліотеці 13 лютого 2019 року пройшов урок пам’яті «Афганістан: подвиг, біль, пам’ять», присвячений воїнам-інтернаціоналістам, на якому були присутні учні 9-класу ліцею Шевченківської районної ради, воїни-афганці.

 

12/02/2019
Краснокутський р-н
Афганістан: ще раз про війну

Вечір-зустріч

12 лютого 2019 року, до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, в Краснокутській гімназії для учнів 8-Б класу Краснокутською центральною дитячою бібліотекою проведено вечір-зустріч «Афганістан: ще раз про війну». Це була зустріч з воїном-інтернаціоналістом, учасником війни в Афганістані Коломійцем Анатолієм Олексійовичем.

 

11/02/2019
Нововодолазький р-н
Афганістан: спогади не вмирають

Книжкова виставка

Щорічно 15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. В цей день у 1989 році, після десятирічної війни, було завершено виведення військ з Афганістану. 30 років минуло відтоді, але рани цієї війни кровоточать і досі.
Нововодолазька центральна районна бібліотека підготувала до цієї дати книжкову виставку „Афганістан: спогади не вмирають”, яка експонується в читальному залі.

 

11/02/2019
Дергачівський р-н
Афганістан – це втрати і біль, рани і горе…

Цикл заходів

Дворічно-Кутянська бібліотека-філія №13 провела цикл заходів «Афганістан – це втрати і біль, рани і горе…», присвячених 30-й річниці виведення радянських військ з Афганістану і завершення там бойових дій.

 

11/02/2019
Дергачівський р-н
З глибини знань

Година повідомлень

Токарівська бібліотека-філія №22 запросила учнів Токарівського ліцею на годину повідомлень «З глибини знань».

 

11/02/2019
Дергачівський р-н
Колір розуму - колір фіолетовий

Кольорова декада

Козачолопанська бібліотека-філія (завідувач Стеблак О.Ю.) взяла участь в кольоровій декаді початкових класів Козачолопанського ліцею.

 

11/02/2019
Вовчанський р-н
Ми не маємо права забути про цю війну…

Патріотична година

Афганістан… У нашій свідомості це слово стало синонімом справжнього людського лиха, справжнього пекла. Афганська війна безжально перекреслила тисячі молодих життів, понівечила долі. Уже 30 років в ці пам’ятні лютневі дні в бібліотеках Вовчанщини вшановують пам’ять кожного зі своїх земляків, воїнів, які не повернулися додому.
11 лютого 2019 року Вовчанській центральній бібліотеці проведено патріотичну годину «Ми не маємо права забути про цю війну…», на яку було запрошено студентів Вовчанського медичного коледжу для зустрічі
із воїнами-афганцями.

 

11/02/2019
Кегичівський р-н
Як краще лікувати застуду та грип

Година інформації

11 лютого 2019 року в Кегичівській центральній районній бібліотеці з групою користувачів «Сам собі лікар» було проведено годину інформації «Як краще лікувати застуду та грип».

 

08/02/2019
Шевченківський р-н
Афганістан – гіркий біль і вічна пам’ять

Книжково-ілюстровані виставки

До Дня визволення Шевченківщини від фашистських загарбників та з нагоди 30-ї річниці виводу військ з Афганістану, у фойє районного будинку культури працівниками Шевченківської районної бібліотеки та районної бібліотеки для дітей були оформлені книжково-ілюстровані виставки «Перемоги тяжкий шлях», «Афганістан – гіркий біль і вічна пам’ять».

 

08/02/2019
Вовчанський р-н
Моє село під прапором Перемоги

Історичний репортаж

З нагоди 76-ї річниці звільнення Вовчанщини від нацистських загарбників, 8 лютого 2019 року в Варварівській сільській бібліотеці спільно з сільською Радою, будинком культури та Варварівським ліцеєм був проведений історичний репортаж: "Моє село під прапором Перемоги".

 

07/02/2019
Нововодолазький р-н
Читаємо вголос

У гості до дитячого садочка

Діти люблять, коли їм читають казочки. Завдяки читанню та сумісному обговоренню історій, спілкування з приводу книжки, дитина буде прагнути до самостійного читання, розвиватиметься її уява і словарний запас.
Завідуюча Рокитненської сільської бібліотеки-філії Головатюк Т.О. відвідала групу дитячого садочка Рокитненського ліцею, щоб вголос почитати діткам казку "Котигорошко".

 

07/02/2019
м. Люботин
Безпечна робота в Інтернеті

Бесіда

Цього тижня у світі відзначається День безпечного Інтернету, покликаний привернути увагу до проблем порушення прав і свобод людини в Інтернеті та шляхів їх подолання.
Люботинська центральна дитяча бібліотека долучилася до міжнародної акції, провівши для постійних користувачів бесіду з питань безпеки онлайн та представивши цікаву мультимедійну презентацію «Безпечна робота в Інтернеті».

 

06/02/2019
м. Куп`янськ
Героїчний Куп’янськ

Виховна година

До дня звільнення міста Куп’янська від фашистських загарбників, в рамках реалізації міні-проекту «Відкрий для себе рідне місто», Куп’янська міська бібліотека №1 провела для учнів 8-Б класу ЗОШ №4 (класний керівник Прус Н.В.) виховну годину «Героїчний Куп’янськ» з циклу заходів «Незабутнє».

 

06/02/2019
Сахновщинський р-н
Соціальний захист малозабезпечених сімей

Інформаційний дайджест

06.02.2019 працівниками Сахновщинської центральної бібліотеки був проведений інформаційний дайджест «Соціальний захист малозабезпечених сімей».

 

06/02/2019
Краснокутський р-н
Славний нащадок гетьманського роду

Інформаційний день

6 лютого 2019 року протягом дня Колонтаївським сільським філіалом для масового читача був проведений інформаційний день, присвячений 115 річниці від дня народження Данила Павловича Скоропадського (1904-1957) - українського, громадського та політичного діяча.

 

06/02/2019
Кегичівський р-н
Лютнева нарада бібліотечних працівників Кегичівської ЦБС

6 лютого 2019 року в приміщенні Кегичівської ЦРБ відбулася нарада бібліотечних працівників Кегичівської ЦБС.

 

05/02/2019
Ізюмський р-н
Ми шануємо пам'ять героїв своїх

Виставка-спогад

Щороку історична пам’ять повертає нас до героїчних, болючих та радісних днів визволення міста Ізюм від фашистських загарбників. Саме до цієї дати в Ізюмській центральній районній бібліотеці оформлено виставку-спогад «Ми шануємо пам'ять героїв своїх».

 

05/02/2019
м. Ізюм
День безпечного Інтернету

Тренінг

Уже дев’ятий рік, в перший вівторок лютого, Україна разом з іншими європейськими країнами відзначає День безпечного Інтернету.
Інтернет - це прекрасне місце для спілкування, навчання і відпочинку. Але варто розуміти, що, як і наш реальний світ, всесвітня павутина може бути і вельми небезпечна.
5 лютого 2019 р. користувачі Центру публічного доступу до мережі Інтернет при Ізюмській центральній міській бібліотеці в рамках тренінгу для початківців «Відкрий для себе Інтернет» долучилися до проведення Дня безпечного Інтернету: дізналися про Інтернет-загрози та вивчили правила безпечного користування Інтернетом.

 

03/02/2019
м. Куп`янськ
Встеляйте квітами дороги бійцям, що мир несли в наш край

Виставка-пам’ять

В народній пам’яті ніколи не погасне подвиг тих, хто боровся та поліг за визволення рідної землі.
3 лютого 2019 року куп’янчани відзначають 76 річницю визволення м. Куп`янськ від фашистських загарбників.
Для своїх читачів куп’янська міська бібліотека №2 підготувала виставку-пам’ять «Встеляйте квітами дороги бійцям, що мир несли в наш край».

 

02/02/2019
Нововодолазький р-н
Редагування Вікіпедії

Тренінг

2 лютого 2019 року у Нововодолазькій центральній районній бібліотеці в рамках Всеукраїнського Вікімарафону відбувся тренінг з написання та редагування статей Вікіпедії для працівників Нововодолазької ЦБС та користувачів бібліотеки.

 

02/02/2019
Краснокутський р-н
Ярослав Мудрий – правитель Київської Русі

Репортаж з книжкової полиці

2 лютого 2019 року Козіївською сільською бібліотекою для учнів 5 класу Козіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів було проведено репортаж з книжкової полиці «Ярослав Мудрий – правитель Київської Русі» (до 1055-річчя з дня смерті Я.Мудрого, Великого князя, державного діяча і просвітителя Київської Русі).

 

01/02/2019
Сахновщинський р-н
Бібліотечні установи КЗ «Сахновщинська ЦБС» в 2018 році: аналіз діяльності роботи

День якості

1 лютого 2019 року в центральній бібліотеці для працівників бібліотек КЗ «Сахновщинська ЦБС» проведено день якості «Бібліотечні установи КЗ «Сахновщинська ЦБС» в 2018 році: аналіз діяльності роботи».

 

31/01/2019
Зачепилівський р-н
Нарада працівників культури Зачепилівської ОТГ та Зачепилівського району

31 січня 2019 року в районному будинку культури відбулася розширена нарада працівників культури Зачепилівської ОТГ та Зачепилівського району по підведенню підсумків роботи закладів культури за 2018 рік та пріоритетні напрямки на 2019 рік.

 

30/01/2019
Зачепилівський р-н
Волі народної дзвін

З нагоди відзначення Дня пам’яті Героїв

З нагоди відзначення Дня пам’яті Героїв Крут 29 січня 2019 року бібліотечними закладами Зачепилівського району проведено цикл заходів.

 

30/01/2019
Вовчанський р-н
Герої Крут – назавжди

Пам'ятні заходи в бібліотеках Вовчанщини до Дня пам'яті героїв Крут

29 січня в Україні відзначають День пам'яті героїв Крут. Український народ щороку вшановує пам'ять молодих борців за волю, полеглих під залізничною станцією Крути. Ця битва, яку небезпідставно порівнюють зі всесвітньо відомим боєм під Фермопілами, стала символом героїзму та відданості Українській державі й національній ідеї, а її дата – 29 січня 1918 року – днем національно трагедії.
З цієї нагоди в усіх бібліотеках Вовчанського району пройшли масові заходи до вшанування пам'яті героїв Крут.

 

29/01/2019
Близнюківський р-н
Вічна слава в кетягах калини

Героїчний ракурс

Битва під Крутами - один із символів боротьби українського народу за свободу і незалежність.
З метою вшанування пам’яті подвигу українських юнаків, які героїчно боронили Вітчизну у бою під Крутами в січні 1918 року, у читальному залі Близнюківської центральної районної бібліотеки відбувся героїчний ракурс «Вічна слава в кетягах калини» для учнів 8-Б класу (вчитель Людмила Кандер).

 

29/01/2019
Кегичівський р-н
Нема любові понад ту, що окропила кров’ю Крути

Історичний екскурс

29 січня в Україні відзначають День пам’яті героїв Крут. Саме біля цієї залізничної станції у 1918 році відбувся бій, що на довгі роки став одним із символів боротьби українського народу за свободу і незалежність.
З цієї нагоди Кегичівською районною дитячою бібліотекою було організовано та проведено історичний екскурс «Нема любові понад ту, що окропила кров’ю Крути». На зустріч було запрошено старшокласників Кегичівського ліцею та вчителя історії Світлану Юріївну Полтавець.

 

29/01/2019
Кегичівський р-н
Крути: і сум, і біль, і вічна слава…».

Патріотична година

29 січня 2019 року в Слобожанській міській бібліотеці відбулася патріотична година «Крути: і сум, і біль, і вічна слава…».

 

29/01/2019
м. Люботин
Неймовірно важко це збагнути, біль навік запікся і застиг

Книжкова виставка

До 101-ої річниці бою на станції Крути Люботинська центральна бібліотека підготувала книжкову виставку «Неймовірно важко це збагнути, біль навік запікся і застиг».

 

29/01/2019
м. Люботин
Скорботна свічка пам’яті святої

Виставка-факт

У зв'язку з відзначенням Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту в Люботинській центральній бібліотеці та бібліотечних закладах міста підготовлені тематичні заходи для всіх бажаючих, хто цікавиться фактами історичної долі України та її громадян.

 

29/01/2019
Краснокутський р-н
Неймовірно важко це забути…Біль навік запікся і застиг

Урок історичної пам'яті

29 січня 2019 року Дублянською сільською бібліотекою для учнів 7 класу було проведено урок історичної пам'яті «Неймовірно важко це забути…Біль навік запікся і застиг», присвячений Дню пам’яті Героїв Крут.

 

29/01/2019
Краснокутський р-н
Крути - символ національної честі

Ретро-репортаж

29 січня 2019 року Городнянською сільською бібліотекою для учнів 8-9 класів у Городнянській ЗОШ І – ІІ ступенів був проведений ретро-репортаж на тему: «Крути - символ національної честі», присвячений Дню пам’яті Героїв Крут.

 

29/01/2019
м. Куп`янськ
Крути –гордість і слава України

Відеоекскурс у Куп’янській міській бібліотеці №2

День 29 січня 1918 року став символом боротьби українського народу за свободу та незалежність і ознаменував відлік нового духовного злету нації. 300 українських юнаків-добровольців на невеличкій станції Крути виступили на захист Української Народної Республіки і прийняли на засніженому полі нерівний бій із майже п’ятитисячною армією ворога.
До цієї знаменної дати Куп’янська міська бібліотека №2 разом з ПК ім. В. І. Кошелєва підготували захід – відеоекскурс «Там цвіт прекрасний України довічним сном калинно спить…».

 

29/01/2019
Великобурлуцький р-н
Колись їх було триста

Історичний екскурс

Цей страшний бій, що відбувся 29 січня 1918 року на залізничній станції Крути біля селища Пам’ятне, що за 130 кілометрів на північний схід від Києва, залишив в пам’яті нащадків сум, гордість, пекучий біль …
29 січня 2019 року, до дня вшанування пам’яті загиблих під Крутами, для юних читачів - учнів 8-б класу - Великобурлуцька бібліотека для дітей провела історичний екскурс «Колись їх було триста».

 

29/01/2019
Шевченківський р-н
Понад Крутами вічність у сурми сурмить

Книжкова виставка

В Шевченківській центральній районній бібліотеці функціонує книжкова виставка «Понад Крутами вічність у сурми сурмить», присвячена 9-й річниці трагедії під Крутами.

 

29/01/2019
Лозівський р-н
Цвіт, що осипався під Крутами

Заходи до Дня пам’яті героїв Крут

29 січня українська громадськість відзначає День пам’яті героїв Крут.
В бібліотеках Лозівського району відбулися заходи, присвячені цій даті.

 

29/01/2019
Дворічанський р-н
Бій під Крутами

Інформаційна викладка

В Дворічанській центральній районній бібліотеці розгорнуто актуальну інформаційну викладку для молоді «Бій під Крутами». На виставці представлено літературу, яка розповідає про криваві події 29 січня 1918 року.

 

29/01/2019
м. Чугуїв
Крути – шлях до безсмертя

Відеоекскурс

29 січня в Україні вшановують пам'ять про хлопців, які загинули в бою під Крутами у 1918 році.
Цього дня до Чугуївської ЦБ на історичний відеоекскурс «Крути – шлях до безсмертя» прийшли учні 1-го курсу 6-ї групи професійного аграрного ліцею на чолі з вихователем Шегерою О.Г.

 

29/01/2019
Нововодолазький р-н
Герої Крут - для нащадків взірець

Книжкова виставка

На вшанування пам’яті героїв Крут - перших українських “кіборгів” - 29 січня 2019 року у Просянській бібліотеці-філії №1 Нововодолазької ЦБС створена книжкова виставка «Герої Крут - для нащадків взірець».

 

29/01/2019
Нововодолазький р-н
Пам’ятай про Крути

Інформаційна хвилина

29 січня – День пам’яті героїв Крут. Український народ щороку вшановує пам’ять молодих борців за волю, полеглих під залізничною станцією Крути. Ця битва, стала символом героїзму та відданості Українській державі й національній ідеї, а її дата – 29 січня 1918 року – днем національної трагедії.
До цієї дати дитяча бібліотека Нововодолазької селищної ради організувала інформаційну хвилину «Пам’ятай про Крути».

 

29/01/2019
Сахновщинський р-н
Підстави обмеження у праві виїзду за кордон

Правові читання

Будь-яка особа, яка має грошову заборгованості за кредитом, сплаті комунальних платежів, аліментів або іншу заборгованість турбується питанням чи є можливість обмежити її у праві виїзду з України, та як має встановлюватися таке обмеження.
Щоб відповісти на ці питання 29.01.2019 року заступником начальника відділу «Сахновщинське БПД» для відвідувачів та працівників Сахновщинської центральної бібліотеки проведено правові читання «Підстави обмеження у праві виїзду за кордон».

 

28/01/2019
Близнюківський р-н
Герої Крут у пам’яті людській

Урок-спогад

28 січня 2019 року в Близнюківській районній бібліотеці для дітей з нагоди вшанування пам’яті Героїв Крут було проведено урок-спогад «Герої Крут у пам’яті людській» для учнів 4-Б класу Близнюківського ліцею (вчитель Олена Стоміна).

 

28/01/2019
Дергачівський р-н
Квіти у полі, там де Крути…

Історична година

28 січня 2019 року у Пересічанській бібліотеці-філії №12 Дергачівської ЦБС під час історичної години «Квіти у полі, там де Крути…» згадували одну із трагічних сторінок в історії українського народу - героїчну смерть під залізничною станцією Крути молодих захисників Української Держави.

 

27/01/2019
Шевченківський р-н
Свіча пам’яті

Книжкова виставка

До Дня пам’яті жертв Голокосту працівниками Шевченківської ЦБ оформлена книжкова виставка «Свіча пам’яті» по вшануванню пам’яті загиблих під час Голокосту.

 

26/01/2019
Краснокутський р-н
Свічка, яка ніколи не згасає

Година пам'яті

26 січня 2019 року Качалівським сільським філіалом для учнів 9 класу Качалівської ЗОШ I-III ст. проведено годину пам'яті "Свічка, яка ніколи не згасає" (до Дня пам'яті жертв Голокосту).

 

25/01/2019
Близнюківський р-н
Павло Чубинський – автор Гімну України

Історичний екскурс

25 січня 2019 року у Садовській сільській бібліотеці-філії Близнюківської ЦБС для учнів місцевої школи відбувся історичний екскурс «Павло Чубинський – автор Гімну України».

 

25/01/2019
Краснокутський р-н
Трагедія Крут: крізь призму минулого і сучасного

Історико-патріотична викладка

25 січня 2019 року в приміщенні Краснокутської ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів для учнів 9-11 класів бібліотекарем читального залу Китченко Євгенією проведено історико-патріотичну викладку «Трагедія Крут: крізь призму минулого і сучасного» (до 101-ої річниці бою на станції Крути 29 січня 1918 року).

 

25/01/2019
Краснокутський р-н
Голокост – трагічна сторінка історії

Бесіда

25 січня 2019 року в Мурафській сільській бібліотеці бібліотекарем Дрижаног Ларисою для учнів 8-9 класів було проведено бесіду «Голокост – трагічна сторінка історії» (до Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту).

 

25/01/2019
Дворічанський р-н
Павло Чубинський – творець державного гімну

Пізнавальна година

15 січня 1992 року Верховна Рада України затвердила як державний гімн пісню «Ще не вмерла України і слава і воля», текст якої написав Павло Чубинський.
Ким же був автор пісні, яка об'єднала українців на творення своєї держави, чим жив та до чого прагнув?
На ці та інші запитання учні Рідкодубської школи отримали відповіді на пізнавальній годині «Павло Чубинський – творець державного гімну», яка пройшла в Рідкодубівській бібліотечній філії Дворічанської районної централізованої бібліотечної системи 25 січня 2019 року.

 

24/01/2019
Краснокутський р-н
За рідний край ми віддали вік молодий

Урок відваги

24 січня 2019 року Колонтаївським сільським філіалом для учнів 3-4 класів Колонтаївської ЗОШ І-ІІІ ст проведено урок відваги «За рідний край ми віддали вік молодий» (до Дня пам’яті Героїв Крут).

 

24/01/2019
Краснокутський р-н
Голокост: злочин проти людства

Інформаційна година

24 січня 2019 року в приміщенні відділу соціально-побутової адаптації територіального центру Краснокутської РДА центральною районною бібліотекою для відвідувачів відділу було проведено інформаційну годину «Голокост: злочин проти людства» (до Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту).

 

24/01/2019
Нововодолазький р-н
Пам’ятай про Крути

Книжкова виставка

В Нововодолазькій центральній районній бібліотеці була організована книжкова виставка «Пам’ятай про Крути», присвячена пам’яті Героїв Крут.

 

24/01/2019
Сахновщинський р-н
Згадаймо юність, що згоріла в Крутах

Година пам’яті

24 січня 2018 року Сахновщинською центральною бібліотекою було проведено годину пам’яті «Згадаймо юність, що згоріла в Крутах» для учнів 8-11 класів сахновщинської ЗОШ №2.

 

24/01/2019
Нововодолазький р-н
Казка в гості завітала

Гра-подорож

24 січня 2019 року бібліотекарем Рокитненської сільської бібліотеки-філії Головатюк Т.О. була проведена гра-подорож "Казка в гості завітала" в Рокитненському ліцеї.

 

23/01/2019
Дергачівський р-н
Об’єднуємося за покликом душі

Річниця клубу за інтересами «Розрада»

Виповнився рік клубу за інтересами «Розрада», що працює в центральній бібліотеці Дергачівської ЦБС. Людей, різних за освітою, світоглядом, життєвим досвідом, об’єднала любов до книги і бібліотеки.

 

23/01/2019
Дергачівський р-н
Всьому свій час

Подарунок від письменника

Вихід у світ нової книги – подія не тільки для автора, а й для читача. 23 січня 2019 року до Дергачівської центральної бібліотеки завітав Микола Іванович Чумак, щоб подарувати свою нову книгу «Всьому свій час».

 

23/01/2019
Дергачівський р-н
Чарівниця-Зима

Урок з літературного читання

23 січня 2019 року завідуючою Токарівською бібліотекою-флією Суслик Т.В. було взято участь у відкритому уроці з літературного читання «Чарівниця-Зима» в 4-му класі Токарівського ліцею (кл. керівник Лінькова Т.М).

 

23/01/2019
Близнюківський р-н
Єдність і сила - в соборності України

Заходи до Дня Соборності України

З нагоди відзначення Дня Соборності України бібліотеками Близнюківської ЦБС проведено ряд заходів, мета яких – виховання любові і поваги до своєї Батьківщини, розвивати патріотичні почуття.

 

23/01/2019
Нововодолазький р-н
Подарунок бібліотеці

До Рокитненської сільської бібліотеки-філії надійшов подарунок

 

23/01/2019
Кегичівський р-н
Доступ до інформації

Правова бесіда

23 січня 2019 року на базі Кегичівської РДБ за участі представників Кегичівського бюро правової допомоги та відділу державної реєстрації актів цивільного стану реєстраційної служби Кегичівського районного управління юстиції Харківської області відбулася правова бесіда «Доступ до інформації. Оформлення запиту на отримання інформації».

 

22/01/2019
Сахновщинський р-н
З вічною думою про єдність на своїй землі

Книжкова виставка

До Дня Соборності в Сахновщинській центральній бібліотеці оформлена книжкова виставка «З вічною думою про єдність на своїй землі», яка виховує національну свідомість та почуття гідності, любов до рідного краю, його історичного минулого і сучасного.

 

22/01/2019
Краснокутський р-н
Соборність України: від ідеї до сьогодення

Вікторина

22 січня 2019 року для учнів 7 - 9класів Слобідської ЗОШ І-ІІ ступенів Слобідським сільським філіалом проведено вікторину «Соборність України: від ідеї до сьогодення» (до Дня Соборності України).

 

22/01/2019
Краснокутський р-н
Соборна мати Україна – одна на всіх, як оберіг!

Година спілкування

22 січня 2019 року Мурафською сільською бібліотекою для учнів 6-7 класів Мурафської ЗОШ І-ІІІ ст. було проведено годину спілкування «Соборна мати Україна – одна на всіх, як оберіг!» (до Дня Соборності України).

 

22/01/2019
Лозівський р-н
Соборна, вільна, сильна

Заходи до Дня Соборності України

Щороку українці святкують знаменну подію – підписання 22 січня 1919 року Акту Злуки між Українською та Західноукраїнською Народними Республіками. Віками народ мріяв про єдину Україну, щоб правий і лівий берег Дніпра знаходилися під владою однієї держави, і нарешті, його прагнення здійснилося.
Аби підростаюче покоління, яке народилося за часів незалежності, пам’ятало про нелегкий шлях українців до омріяної цілі, бібліотекарі Лозівської ЦРБ в читальній залі відкрили книжкову виставку «Моя соборна, суверенна..».

 

22/01/2019
Нововодолазький р-н
Соборна Україна від ідеї до життя

Експрес-виставка

22 січня 2019 року в Україні відзначають велике державне свято - День Соборності України. Щороку в цей день український народ із вдячністю згадує тих героїв, які намагалися відродити незалежну соборну українську державу.
З 18 січня 2019 року в дитячій бібліотеці Нововодолазької селищної ради експонується експрес-виставка «Соборна Україна від ідеї до життя», присвячена цьому святу.

 

22/01/2019
Краснокутський р-н
Голокост мовою документів

Виставка-факт

З 22.01.2019 по 28.01.2019 року Олексіївською сільською бібліотекою оформлено виставку-факт «Голокост мовою документів» (до Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту).

 

22/01/2019
Кегичівський р-н
Україно, моя ненько!

Книжково-ілюстративна виставка


22 січня 2019 року в Слобожанській міській бібліотеці до Дня Соборності України була оформлена книжково-ілюстративна виставка «Україно, моя ненько!».

 

22/01/2019
Нововодолазький р-н
Україна неповторна, єдина, свята

Книжкова виставка

З нагоди Дня Соборності України та 100-річчя воз'єднання українських земель, в Охоченській сільській бібліотеці-філії оформлена книжкова виставка «Україна неповторна, єдина, свята».

 

22/01/2019
м. Люботин
Соборність України: під прапором волі

Заходи до Дня Соборності України

З нагоди Дня Соборності України та 100-річчя проголошення незалежності Української Народної Республіки в Люботинській ЦБС відбувся ряд заходів.

 

22/01/2019
Дергачівський р-н
Соборність держави – єднання народу

Історичне віконце

100 років тому, 22 січня, на площі перед Київською Софією відбулася подія, про яку мріяли покоління українських патріотів: на волелюбному зібранні було урочисто проголошено злуку Української народної республіки і Західноукраїнської народної республіки.
Цей день ввійшов до національного календаря як велике державне свято – День Соборності України. Це надзвичайно важлива дата в історії нашої держави.
До відзначення Дня соборності України долучилася і Пересічанська бібліотека-філія №12.

 

22/01/2019
Дворічанський р-н
Ми – велика, єдина родина

Книжкова виставка

В Дворічанській центральній районній бібліотеці діє книжкова виставка «Ми – велика, єдина родина», присвячена Дню Соборності України.
22 січня 2019 року для відвідувачів бібліотеки бібліограф Н.Г.Кучер проводила історичний хроноскоп, присвячений цій знаменній даті.

 

22/01/2019
Дергачівський р-н
Соборність України: від ідеї до сьогодення

Лекція

День 22 січня 1919 року ввійшов до національного календаря, як велике державне свято – День Соборності України. До Дергачівської центральної бібліотеки завітали працівники відділу « Дергачівського бюро правової допомоги». Начальник відділу Ярошенко Н.І. провела лекцію для працівників та користувачів бібліотеки на тему «Соборність України: від ідеї до сьогодення».

 

22/01/2019
Кегичівський р-н
Україна – єдина, красива і сильна!

Екскурс в історію

В Мажарській сільській бібліотеці-філії з нагоди Дня Соборності України та 100-річчя проголошення Акту злуки УНР і ЗУНР було проведено екскурс в історію під назвою «Україна – єдина, красива і сильна!».

 

22/01/2019
Кегичівський р-н
Україна єдина!

До Дня Соборності України

22 січня 2019 року Андріївська сільська бібліотека взяла активну участь у підготовці та проведенні сумісно з Андріївською ЗОШ урочистого заходу, під назвою «Україна єдина!», присвяченого Дню Соборності України.

 

22/01/2019
Нововодолазький р-н
Соборна Україна: від ідеї до сьогодення

Книжкова виставка

Книжкова виставка "Соборна Україна: від ідеї до сьогодення" в Рокитненській сільській бібліотеці-філії привертає увагу та пропонує замислитись над історією нашої країни, сьогоденням та майбутнім українського народу.

 

22/01/2019
Шевченківський р-н
Сила нації - в єдності

Книжкова виставка

22 січня 2019 року в приміщенні райдержадміністрації працівниками Шевченківської районної бібліотеки була представлена книжкова виставка під назвою «Сила нації - в єдності».

 

22/01/2019
Дворічанський р-н
Урок добра і любові

Презентація книги


Кому хоч раз в житті поталанило побачити лелеків, той назавжди був зачарований красою і величчю цих птахів. Адже пара лелек - символ безмежного кохання і непорушної вірності. Вони наділені надзвичайно чистою і величною красою, в якій поєднуються сила і ніжність, вірність і жертовність. Всім нам з дитинства відома зворушлива легенда про лелечину вірність і чули ми її неодноразово. Але вона не перестає бентежити душу, заставляє знову і знову тріпотіти серце.
22 лютого 2019 року для учнів четвертого класу завідувачкою Вільшанською бібліотекою-філіалом Дворічанської ЦБС Щетиніною Л.О. було зроблено презентацію книги А.Шияна «Лелеки» під назвою «Урок добра і любові».

 

22/01/2019
Дворічанський р-н
Лелеки –друзі наші менші

Конкурс на кращій вироб

Вільшанською бібліотечною філією Дворічанської районної централізованої бібліотечної системи 22 січня 2019 року серед учнів четвертого класу Вільшанської ЗОШ було оголошено конкурс на кращій вироб «Лелеки –друзі наші менші».

 

21/01/2019
Дергачівський р-н
Марія Приймаченко та її картини очима дітей

Засідання клубу за інтересами

«Марія Приймаченко та її картини очима дітей» - такою була тема засідання клубу за інтересами «Творча майстерня» Вільшанської дитячої бібліотеки-філії №15 (завідувач Філіпська Л.В.).

 

21/01/2019
Дергачівський р-н
Обнялися береги одного вічного народу

До Дня Соборності України

З метою виховання у читачів любові і поваги до своєї Батьківщини -України, її символів, традицій, обрядів, а також відзначення Дня Соборності, в Токарівській бібліотеці-філії №22 (завідувач Суслик Т.В.) пройшли заходи.

 

20/01/2019
Дергачівський р-н
Україна є. Україна буде

Книжкова виставка

В Великопроходівській бібліотеці-філії №23 демонструється книжкова виставка «Україна є. Україна буде».

 

19/01/2019
Краснокутський р-н
Україна Соборна - гордість і слава

Виставка-панорама

19 січня 2019 року Краснокутською центральною дитячою бібліотекою для користувачів 1- 9 класів оформлено виставку-панораму «Україна Соборна - гордість і слава» (до Дня Соборності України).

 

19/01/2019
м. Люботин
Соборна мати Україна одна для всіх, як оберіг

Книжкові виставки

Люботинська ЦБС розпочинає цикл заходів до відзначення Дня Соборності України, який відзначають 22 січня, та 100-річчя проголошення Акта злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки.

 

19/01/2019
м. Люботин
Вона - наш витвір, наша мрія, соборна, вільна Україна

Мультимедійна презентація

З нагоди Дня Соборності України у бібліотеках Люботинської ЦБС, продовжують проходити пізнавальні заходи з метою відродження паростків духовності, пробудження у своїх користувачів зацікавленості до поглибленого вивчення iсторiї та культурних надбань українського народу, виховання поваги та любові до рідного краю, його історичного минулого і сучасності.
Напередодні Дня Соборності, для учнів 10-го класу ЗОШ №3 та користувачів в центральній бібліотеці було проведено мультимедійну презентацію «Вона - наш витвір, наша мрія, соборна, вільна Україна».

 

18/01/2019
Нововодолазький р-н
22 січня – День Cоборності України

Книжкова виставка

Патріотичне виховання є одним з пріоритетних напрямків роботи бібліотек Нововодолазької ЦБС, тож 18 січня 2019 року, напередодні Дня Соборності, для користувачів центральної районної бібліотеки було організовано книжкову виставку «22 січня – День Соборності України».

 

18/01/2019
Близнюківський р-н
Наша сила – в нашій єдності

Патріотичний урок

18 січня 2019 року, напередодні Дня Соборності України, для учнів 8-А класу Близнюківського ліцею (кл.керівник С.Кірстя) в читальному залі Близнюківської центральної районної бібліотеки було проведено патріотичний урок «Наша сила – в нашій єдності», ведучими якого була бібліотекар Світлана Орищенко спільно з ученицями Анастасією Орищенко та Вікторією Фартух.

 

18/01/2019
Краснокутський р-н
Ми єдиний народ і земля в нас одна

Патріотична година

18 січня 2019 року Колонтаївським сільським філіалом в приміщенні Колонтаївської ЗОШ І-ІІІ ст. для учнів 6-го класу проведено патріотичну годину «Ми єдиний народ і земля в нас одна» (до 100- річчя проголошення Акту Злуки та Дня Соборності України).

 

18/01/2019
Краснокутський р-н
Акт Злуки – символ єднання та Соборності України

Патріотична абетка

18 січня 2019 року в приміщенні Краснокутської ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів в рамках урочистостей, проголошення Акту Злуки між УНР та ЗУНР, для учнів 5 - 7 класів школи центральною районною бібліотекою спільно з педколективом та учнями школи проведено патріотичну абетку «Акт Злуки – символ єднання та Соборності України» (до 100-річчя проголошення Акту Злуки між УНР та ЗУНР).

 

18/01/2019
Дворічанський р-н
Україна-мати зимовими святами багата

Урок з народознавства

18 січня 2019 року Вільшанським бібліотечним філіалом №9 Дворічанської РЦБС для учнів 3-го класу було проведено тематичний урок з народознавства «Україна-мати зимовими святами багата».

 

18/01/2019
Дергачівський р-н
Посилення захисту прав жінок та дітей

Семінар

18.01.2019 працівники управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області провели зустріч в Дергачівській центральній районній бібліотеці на тему: “Посилення захисту прав жінок та дітей”.

 

17/01/2019
Сахновщинський р-н
Чарівний світ творчості Марії Приймаченко

Книжкова виставка

В Сахновщинській центральній бібліотеці представлена книжкова виставка «Чарівний світ творчості Марії Приймаченко» (до 110-ї річниці від дня народження).

 

17/01/2019
Близнюківський р-н
Ти одна і неподільна, Україно моя вільна!

Урок державності

17 січня 2019 року, напередодні Дня соборності України, в Близнюківській районній бібліотеці для дітей відбувся урок державності «Ти одна і неподільна, Україно моя вільна!» для учнів 3-А класу (вчитель Тищенко І.В.).

 

17/01/2019
Краснокутський р-н
Переяславська рада: події та особистості

День бібліографії

17 січня 2019 року в приміщенні відділу соціально-побутової адаптації територіального центру Краснокутської РДА Краснокутською центральною районною бібліотекою для відвідувачів відділу в рамках Дня бібліографії «Переяславська рада: події та особистості» було проведено інформаційне повідомлення ««Березневі статті» і їх значення, як наслідок Переяславської ради 1654 року» і бібліографічний огляд літератури «Історична реальність Переяславської ради 1654 року та видатні особистості того часу» (до 365-річчя Переяславської ради).

 

16/01/2019
Дергачівський р-н
Зима прийшла і свята привела

Традиції зимових свят

Немає ніяких сумнівів, що усі ми любимо свята! Серед найкращих свят у всьому році є свята зимового циклу або Святки. А от щоб дізнатися про їх історію та традиції, діти початкових класів завітали до Пересічанської бібліотеки (завідувач Кареліна Т.В.).

 

16/01/2019
Вовчанський р-н
Зустріч з митцем

Творчий вечір Валерія Шахова

16 грудня 2019 року в Вовчанській районній центральній бібліотеці відбулася приємна подія: творчий вечір прекрасної людини, талановитого поета-барда Валерія Олеговича Шахова, який не перший раз зустрічається з мешканцями рідного міста і завжди дарує своїм землякам вірші та пісні у власному виконанні.

 

16/01/2019
Дергачівський р-н
Алмазний живопис

Виставка робіт

У Вільшанській бібліотеці-філії №14 для дорослих відбулась виставка робіт місцевої майстрині Чепки Альони Євгенівни.

 

15/01/2019
Дергачівський р-н
Казковий, фантастичний світ Марії Приймаченко

З нагоди дня народження

Марія Приймаченко - геніальна українська художниця-примітивістка. Лауреат національної премії України ім. Т.Г.Шевченка (1966). В 2019 році виповнюється 110 років від її дня народження. За рішенням ЮНЕСКО 2009-й рік було визнано роком Марії Приймаченко.
Гостями Русько-Лозівської бібліотеки були члени студії образотворчого мистецтва села (керівник С’янова С.Г.) та його жителі.

 

15/01/2019
Шевченківський р-н
Магія новорічних свят

Книжкові виставки

Новорічні свята, мабуть, найсвітліші свята в нашому повсякденному житті, які люблять і діти, і дорослі. У ці дні всі ми стаємо в глибині душі маленькими дітьми, які чекають дива та подарунків. В Шевченківській центральній районній бібліотеці та районній бібліотеці для дітей організовані виставки «Магія новорічних свят», «Пори року».

 

13/01/2019
Вовчанський р-н
Новий рік вітає всіх

Конкурсно-розважальна програма

Історично склалося так, що Новий рік у нас відзначається двічі: 1 січня за новим, григоріанським календарем, і через два тижні – за старим, юліанським стилем.
13 січня 2019 року в приміщенні Юрченківської бібліотеки для малечі був організований дитячий ранок, який відбувся в світлій залі, де на всіх чекала красуня ялинка. Дітлахи прийшли разом зі своїми батьками, бабусями, дідусями.

 

12/01/2019
Вовчанський р-н
Жартівлива на розмову, надійде Маланка знову

Театралізований захід

Тихо-тихо підкрадається зимовий вечір. На дворі – ані шелесь, дзвінка тиша нависла над вулицею: усі по домівках готуються до свята Маланки. Господарка Одарка порається в хаті: ось докипає борщ, доліплюються останні вареники, голубці сичать, шкварчать шматки риби…
12 січня 2019 року в Лиманській сільській бібліотеці пройшов театралізований захід «Жартівлива на розмову, надійде Маланка знову».

 

12/01/2019
м. Чугуїв
Господаре, господарочку, пусти до хати Маланочку!

Фольклорні посиденьки

Напередодні Свята Маланки, 12 січня 2019 року, бібліотека для юнацтва Чугуївської ЦБС зустрічала друзів на фольклорні посиденьки.

 

11/01/2019
Нововодолазький р-н
Заходь і читай, у нас тепло!

Книжкова виставка

Цієї зими в Охоченській сільській бібліотеці- філії організована книжкова виставка на вікні «Зима. Снег. Холодно? А ты заходи и читай, у нас тепло!», на якій представлені книги різного жанру.

 

11/01/2019
Дергачівський р-н
На гостини до бібліотеки

11.01.19 в Малоданилівській бібліотеці-філії №8 зранку було святково: і дорослі, і малі були гостями нашої бібліотеки.

 

07/01/2019
Дворічанський р-н
Добрий вечір вашій хаті!

До Різдва Христова

Про традиції Різдва вирішили нагадати і підготували привітання для жителів села Богданівське Дворічанського району завідуюча філією бібліотеки Віннік Т.В. та матушка Ксенія Сергіївна.

 

06/01/2019
Дергачівський р-н
Новорічний вернісаж

Літературно-музичний вечір

В новорічні свята завжди приходить «хвойний» радісний настрій, сподівання на щастя, надія на кращі зміни.
Саме в ці дні відбуваються незабутні зустрічі, виконуються найзаповітніші бажання, можливі найнеймовірніші чудеса. Як приємно, що в нас є свято, якому радіють усі. Свято, яке не знає кордонів ні в часі, ні у просторі. Напевно, єдине свято в році, яке обіцяє нам дива!
На початку січня у Вільшанській бібліотеці для дорослих пройшов літературно-музичний вечір «Новорічний вернісаж».

 

05/01/2019
Дергачівський р-н
Валерій Лобановський

Виставка-портрет

5 січня 2018 року в Токарівській бібліотеці-філії розпочалася демонстрація книжкової виставки-портрета, присвяченої життєвому та творчому шляху талановитого футболіста та геніального тренера Валерія Лобановського.

 

05/01/2019
Краснокутський р-н
Різдвяні передзвони

Конкурс малюнків

5 січня 2019 року Китченківським сільським філіалом для учнів 1-5 класів було проведено конкурс малюнків «Різдвяні передзвони».

 

05/01/2019
Краснокутський р-н
Святвечір розстеляє скатертину

Годину духовності

5 січня 2019 року Колонтаївським філіалом для учнів 1-6 класів в приміщенні бібліотеки проведено годину духовності «Святвечір розстеляє скатертину» (до свята Різдва Христового).

 

04/01/2019
Зачепилівський р-н
З Різдвом Христовим

Книжково-ілюстративна виставка

Неповторний дух Різдва не оминув і Зачепилівську ЦБ. У відділі обслуговування оформлено книжково-ілюстративну виставку під назвою «З Різдвом Христовим».

 

04/01/2019
м. Чугуїв
Прийшла Коляда напередодні Різдва

Різдвяні посиденьки

Недавно ми відсвяткували Новий рік. А тепер настає найчарівніше свято, світле і добре - Різдво Христове. Ми всі любимо і чекаємо на це свято. Особливо чекають його наші діти.
І ось 4 січня 2019 року завідуюча Чугуївською бібліотекою для дітей Толмачова С.В. організувала різдвяні посиденьки з читачами «Прийшла Коляда напередодні Різдва».

 

02/01/2019
Сахновщинський р-н
Радість нині в кожній родині, Різдво святкують в Україні

Книжковий вернісаж

До новорічно-різдвяних свят в Сахновщинській центральній бібліотеці оформлено книжковий вернісаж «Радість нині в кожній родині, Різдво святкують в Україні».

 

02/01/2019
Сахновщинський р-н
Зимові історії з книжкових полиць

Книжковий вернісаж

Зима, мабуть, кращий час для читання. Цього разу працівники Сахновщинської центральної бібліотеки зібрали для вас книги, які створять той самий чарівний настрій, якого ми чекаємо від зими.
Наша бібліотека запрошує всіх любителів книги на зимові читання. На абонементі організовано книжковий вернісаж «Зимові історії з книжкових полиць».

 

02/01/2019
м. Чугуїв
Майстер-клас

Сьогодні Чугуївська центральна бібліотека разом з учнями 8 класу ЧНВК №8 та соціальним педагогом Колісниченко О.А. проводить майстер-клас у КЦ "Імідж".

 

 

Якщо потрібно, скористайтесь функцією пошуку:

 

 

Copyright © ХОУНБ, 2001-2019   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16