2021202020192018201720162015201420132012201120102009


27/12/2013
Великобурлуцький р-н
Магія зимових свят

Новорічна книжкова виставка у Великобурлуцькій РБД

Майже цілий рік усі ми: і дорослі, й малята, з нетерпінням чекаємо зимових свят. День Святого Миколая, Новий рік, Різдво, Водохреща та інші урочисті дні несуть із собою веселощі та розваги, ігри на свіжому повітрі, співи та танці.
Книжкова виставка «Зима іде – свята веде» у Великобурлуцькій районній бібліотеці для дітей ознайомить вас з історією виникнення зимових свят, цікавими народними обрядами й піснями, колядками і щедрівками, сценаріями свят тощо.

 

27/12/2013
Близнюківський р-н
Новорічні виставки в Близнюківській ЦРБ

Новий рік та Різдво Христове – найулюбленіші і найбільш очікувані свята для всіх. Тож бібліотекарі Близнюківської центральної районної бібліотеки організували цикл виставок до різдвяно – новорічних свят.

 

26/12/2013
м. Первомайський
Зустрічаємо Новий рік

Первомайська міська ЦБС

В останній декаді грудня 2013 року в бібліотеках Первомайської міської ЦБС пройшли заходи, присвячені новорічним та різдвяним святам.
Працівники всіх структурних підрозділів центральної та дитячої бібліотек прикрасили новорічними традиційними прикрасами свої зали, щоб протягом свят читачі отримували святковий настрій та їм було приємно відвідувати бібліотеки.

 

25/12/2013
Лозівський р-н
Лозівська центральна районна бібліотека готується до зустрічі Нового 2014 року!

В бібліотеці панує святкова атмосфера, як завдяки традиційним та креативним виставкам, так і святковому вбранню приміщення. Ялинки, Дід Мороз, Снігуронька, мішура, новорічна композиція, ялинкові іграшки 70 – 80 років сприяють очікування чуда в Новому році!

 

23/12/2013
м. Лозова
Открытие центра свободного доступа к сети Интернет в Лозовской юношеской библиотеке

23 декабря 2013 года в Лозовской юношеской библиотеке состоялось официальное открытие центра свободного доступа к сети Интернет. На презентации присутствовали: заместитель Лозовского городского головы Петренко Ю.И., начальник отдела культуры Лозовского городского совета Рукавицына Г.С., директор Харьковской областной универсальной научной библиотеки Шостко Н.И., региональный представитель программы "Библиомост" Щетинин В.П.

 

23/12/2013
м. Ізюм
Нарада працівників культури м. Ізюм

23 грудня 2013 року в Ізюмській міській центральній бібліотеці відбулася нарада за участю заступника голови міської ради Поляха О.М. та начальника управління культури Яснової О.І.

 

23/12/2013
Ізюмський р-н
Зимова казка

Новорічна виставка в Ізюмській ЦРБ

20 грудня 2013 року в читальній залі Ізюмської центральної районної бібліотеки, спільно з відділом освіти Ізюмської РДА, відбулося відкриття виставки різдвяно-новорічних прикрас, яка була організована в рамках проведення конкурсу «Зимова казка», згідно реалізації проекту «Творча Слобожанщина» Громадської спілки «Соціальний Рух Поваги».

 

20/12/2013
Куп`янський р-н
Ходить світом Миколай!

Районне свято у Куп’янській ЦРБ

По Вкраїні ходить вечір
Вербам коси заплітає.
Це ж сьогодні вся малеча
Жде святого Миколая.
18 грудня 2013 року на базі Куп’янської центральної районної бібліотеки відбувся районний захід «Хай в кожну родину, і місто, і двір Господь посилає лиш радість і мир».

 

20/12/2013
Лозівський р-н
Святкування дня св. Миколая за участі Краснопавлівської міської бібліотеки-філії №2 Лозівської ЦБС

19 грудня 2013 року в Краснопавлівському багатопрофільному ліцеї пройшло свято до дня св. Миколая, яке підготували і провели бібліотекарі Краснопавлівської міської бібліотеки-філії №2 Лозівської ЦБС.

 

20/12/2013
Лозівський р-н
Святий і добрий Миколай, до нас у гості завітай

Свято у Лозівській районній бібліотеці для дітей

19 грудня 2013 року маленькі читачі Лозівської районної бібліотеки для дітей побували на святі-подарунку «Святий і добрий Миколай, до нас у гості завітай».

 

20/12/2013
Великобурлуцький р-н
Мій святенький Миколаю, приходи скоріш – благаю

Театралізоване свято у Великобурлуцькій районній бібліотеці для дітей

Уже стало традицією у Великобурлуцькій районній бібліотеці для дітей проведення в день святого Миколая – 19 грудня – театралізованого свята для дітей району під назвою «Мій святенький Миколаю, приходи скоріш – благаю». Цей, 2013 рік, не став винятком.

 

20/12/2013
Красноградський р-н
Казкове свято до дня св. Миколая у Красноградській районній бібліотеці для дітей

19 грудня 2013 року працівники Красноградської районної бібліотеки для дітей подарували на свято Святого Миколая дітям з особливими потребами справжню казку.

 

20/12/2013
Краснокутський р-н
Любий отче Миколаю, ти до нас прийди із раю

Свято до дня св. Миколая у Каплунівській сільській бібліотеці Краснокутської ЦБС

19 грудня 2013 року співробітники Каплунівської сільської бібліотеки Краснокутської ЦБС провели у місцевій школі захід, присвячений одному з найбільш теплих та родинних свят – дню св. Миколая.

 

20/12/2013
м. Чугуїв
Бібліотека для юнацтва Чугуївської ЦБС – переможець Всеукраїнського конкурсу!

Ура -а- а! Ми перемогли ! У важкому конкурсі, в напруженій боротьбі! Це був Всеукраїнський конкурс буктрейлерів «Оживають герої на екрані у рекламі» на українську книгу, який проводився з березня по листопад 2013 року Державною бібліотекою України для юнацтва та Бібліотечною Асоціацією України. Всього було відібрано по всій Україні 193 роботи. Наш буктрейлер – серед них.

 

19/12/2013
м. Ізюм
Святий Миколай в Україну завітай

Свято Миколая в Ізюмській дитячій бібліотеці-філії №2

19 грудня 2013 року Ізюмська міська дитяча бібліотека-філія №2 та Будинок культури «Сучасник» провели для учнів молодших класів ІЗОШ №2 свято «Святий Миколай в Україну завітай».

 

18/12/2013
Ізюмський р-н
Ходить світом Миколай

Народознавча година в Ізюмській ЦРБ

Напередодні Нового року, 19 грудня, відзначається народне свято Миколая. У легендах та переказах він виступає як захисник знедолених і бідних, допомагає людям у повсякденних справах і турботах.
З цієї нагоди, 17 грудня 2013 року працівники Ізюмської центральної районної бібліотеки для своїх маленьких читачів оформили ряд виставок та провели фольклорну народознавчу годину «Ходить світом Миколай», в ході якої запросили всіх бажаючих поринути в казкову атмосферу і взяти участь в іграх, конкурсах, вікторинах, познайомитися з традиціями, звичаями та обрядами українського народу.

 

17/12/2013
Великобурлуцький р-н
А душа людська пам’ятатиме вас

Вшанування земляків-ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Нещодавно у Великобурлуцькій центральній районній бібліотеці спільно із районним Будинком культури було проведено годину вшанування земляків – учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

 

17/12/2013
Лозівський р-н
Чарівний ланцюжок улюблених казок

Лозівська РДБ

17 грудня 2013 року до Лозівської районної дитячої бібліотеки завітали учні 2-го класу для обміну книг з позакласного читання. Для того, щоб цей процес став цікавішим і більш привабливішим для маленьких читачів, бібліотекарі підготували казковий мульт-колаж ''Чарівний ланцюжок улюблених казок''.

 

16/12/2013
Нововодолазький р-н
Дитина мала, але має права

Інформаційна година в Нововодолазькій РДБ

Одним із аспектів всебічного розвитку особистості дитини є висока правова культура. Діти – це особлива соціально-демографічна група населення, яка, маючи вікові межі від народження до 18 років, має і свої специфічні потреби, інтереси та права, але не володіє достатньою спроможністю відстоювати і захищати їх. Саме тому Нововодолазька районна дитяча бібліотека приділяє увагу правовому і моральному вихованню юних читачів.
13 грудня 2013 року в Нововодолазькій районній дитячій бібліотеці в рамках Всеукраїнського тижня права була проведена інформаційна година з користувачами, учнями середніх класів, на тему: '' Дитина мала, але має права''.

 

16/12/2013
Лозівський р-н
Нарада бібліотечних працівників Лозівської ЦБС

13 грудня 2013 року в Лозівській центральній районній бібліотеці відбулася виробнича нарада працівників бібліотек району.

 

14/12/2013
Куп`янський р-н
Всеукраїнський тиждень права у Куп’янському районі

Побудова демократичної, соціальної, правової держави і відповідного громадянського суспільства неможлива без підвищення рівня правової свідомості та правової культури всього населення країни. В умовах економічної кризи, соціальної невлаштованості населення, росту злочинності певного значення набуває робота з підвищення рівня правосвідомості та правової культури населення України.
З 9 по 14 грудня 2013 року на території Куп’янського району був проведений Всеукраїнський тиждень права. Бібліотеки Куп’янської централізованої бібліотечної системи прийняли в ньому активну участь.

 

13/12/2013
Близнюківський р-н
У Близнюківській ЦБС пройшли заходи в рамках Всеукраїнського тижня права

Правова культура відіграє важливу роль в житті кожного українського громадянина. Обізнаність у цій сфері допомагає орієнтуватися в сучасному просторі законів та прав, які з кожним днем зазнають змін. Особливо це стосується молодого покоління, що не завжди знає як керуючись основами юриспруденції вийти зі складних ситуацій. З цією метою бібліотеки Близнюківської централізованої бібліотечної системи провели ряд заходів в рамках Всеукраїнського тижня права, який проводиться з 9 по 13 грудня 2013 року.

 

13/12/2013
Великобурлуцький р-н
Чорнобиль… Гіркий біль полиновий

Книжкова виставка у Великобурлуцькій ЦРБ

У читальному залі Великобурлуцької центральної районної бібліотеки діє розгорнута книжково-ілюстративна виставка «Чорнобиль… Гіркий біль полиновий», присвячена Дню вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

 

12/12/2013
Лозівський р-н
Забавки та жарти за крок до біди

Правовий калейдоскоп у Лозівській ЦРБ

11 грудня 2013 року в читальному залі Лозівської центральної районної бібліотеки відзначали День прав людини.

 

12/12/2013
Лозівський р-н
Я – людина, я маю права

Лозівська ЦБС

Перемозька та Герсеванівська бібліотеки-філії Лозівської ЦБС взяли участь у Всеукраїнському тижні права, протягом якого знайомили молодь з правовою літературою, проводили правові брейн-ринги та дискусії.

 

11/12/2013
м. Лозова
Святий Миколай благословить увесь край

Зимові свята у Лозівській міській бібліотеці

Працівники Лозівської міської бібліотеки розпочали підготовку до зимових новорічних і різдвяних свят. Відкриває їх день святого Миколая, який вважається покровителем дітей, бідних і знедолених та користується великою пошаною в народі.

 

11/12/2013
Зачепилівський р-н
Правовий фундамент законності

Правова година у Зачепилівській ЦРБ

11 грудня 2013 року, в рамках Міжнародного дня прав людини, працівники Зачепилівської ЦРБ провели правову годину, яку відвідали старшокласники місцевого ліцею.

 

11/12/2013
Нововодолазький р-н
Нарада бібліотечних працівників Нововодолазької ЦБС

11 грудня 2013 року в читальному залі Нововодолазької центральної районної бібліотеки відбувся семінар бібліотечних працівників району.

 

10/12/2013
Вовчанський р-н
Право людини і її захист

Засідання правового лекторію у Вовчанській ЦРБ

10 грудня 2013 року до Дня захисту прав людини у Вовчанській центральній районній бібліотеці пройшло засідання лекторію ''Право людини і її захист''. Розмова-діалог відбулася між працівниками юридичної консультації та читачами районної бібліотеки.

 

09/12/2013
м. Первомайський
Відчиняє двері казка

Декада свята казки у Первомайській міській ЦБС

5-15 грудня 2013 року у центральній дитячій бібліотеці Первомайської міської ЦБС проходить декада свята казки під назвою «Відчиняє двері казка», організоване з метою популяризації дитячого читання. До дитячої бібліотеки були запрошені школярі 1-4 класів з різних шкіл міста.

 

09/12/2013
м. Первомайський
Ріки добра починаються з джерел милосердя

Первомайська міська ЦБС

З 1 по 10 грудня 2013 року в Центральній бібліотеці Первомайської міської ЦБС оформлена і діє книжкова виставка під назвою «Ріки добра починаються з джерел милосердя», присвячена Міжнародному Дню Інвалідів, який відзначається щорічно 3 грудня.

 

09/12/2013
Вовчанський р-н
Нові книги від Президентського фонду «Україна»

Вовчанська ЦБС

9 грудня 2013 року КУ «Вовчанська ЦБС» отримала нові книги від Президентського фонду «Україна».

 

06/12/2013
Кегичівський р-н
Молодь проти насильства

Виховна година у Чапаєвскій бібліотеці (Кегичівська ЦБС)

Нещодавно у Чапаєвскій міській бібліотеці-філії Кегичівської ЦБС пройшла виховна година для восьмикласників на тему „Молодь проти насильства”.

 

06/12/2013
м. Ізюм
Нащадки козацької слави

Конкурсно-розважальна програма в Ізюмській міській центральній бібліотеці

5 грудня 2013 року в Ізюмській міській центральній бібліотеці до Дня Збройних сил України пройшла розважально-конкурсна програма «Нащадки козацької слави».

 

06/12/2013
Вовчанський р-н
На варті миру і щастя

Година слави (Вовчанська юнацька бібліотека-філія №1)

6 грудня 2013 року в юнацькій бібліотеці-філії №1 м. Вовчанська пройшла година слави «На варті миру і щастя». Для проведення цього заходу були запрошені учні 11 класу гімназії №1.

 

05/12/2013
Красноградський р-н
У Красноградській ЦРБ урочисто відкрито Центр вільного доступу до мережі Інтернет

4 грудня 2013 року в Красноградській центральній районній бібліотеці відбулося урочисте відкриття центру вільного доступу до мережі Інтернет. Ця подія стала можливою завдяки успішній участі проекту центральної районної бібліотеки, районної бібліотеки для дітей Міської та Наталинської бібліотек-філій у програмі «БІБЛІОМІСТ”.

 

05/12/2013
Зачепилівський р-н
СНІД – синдром байдужості до власного життя

Інформаційна година у Зачепилівській ЦРБ

Щорічно в грудні відзначається Міжнародний день боротьби зі СНІДом. 4 грудня 2013 року в Інтернет-центрі Зачепилівської центральної районної бібліотеки для старшокласників Зачепилівського ліцею проведено інформаційну годину «СНІД – синдром байдужості до власного життя».

 

05/12/2013
Лозівський р-н
Нещадний діагноз

Захід до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом у Краснопавлівській міській бібліотеці-філії №2

4 грудня 2013 року співробітники Краснопавлівської міської бібліотеки-філії №2 Лозівської ЦБС залучили до актуального сьогодні діалогу про небезпеку СНІДу учнів 8-го класу. Захід пройшов під загальною назвою «Нещадний діагноз».

 

04/12/2013
Великобурлуцький р-н
Славетний українець

До річниці від дня народження Г.С. Сковороди(Великобурлуцька РБД)

Серед видатних діячів культури ХVІІІ ст. в Україні провідне місце займає Григорій Савич Сковорода – народний філософ і поет-демократ, педагог і просвітитель, музикант і громадський діяч. Сковорода дивував сучасників різностороннім талантом, відповідністю духовних устремлінь своїм вчинкам і діям.
3 грудня 2013 року з метою відзначення 291-ї річниці від дня народження цієї видатної постаті у Великобурлуцькому краєзнавчому музеї для учнів 11-го класу Великобурлуцької ЗОШ І-ІІІ ст. (кл. кер. Кормілець Л.В.) було проведено літературно-краєзнавчу подорож «Світ ловив мене, та не впіймав».

 

04/12/2013
Ізюмський р-н
Доброта, як сонце, завжди гріє

Ізюмська ЦРБ

У грудні 1992 року Генеральна Асамблея ООН проголосила 3 грудня міжнародним днем інвалідів. Це не свято, це день вираження загальнолюдської поваги і любові.
Місія бібліотеки – забезпечення прав соціально-незахищених груп населення, людей з обмеженими фізичними можливостями; уважне ставлення до кожного інваліда як до особистості; надання допомоги у виборі інформації, розкритті їх творчого потенціалу, тому що ті, кого ми називаємо людьми з обмеженими фізичними можливостями, є людьми з необмеженим духовним світом.

 

02/12/2013
Дворічанський р-н
Обери життя

Морально-етичний урок у Дворічанській ЦРБ

2 грудня 2013 року в центральній районній бібліотеці Дворічанської районної централізованої бібліотечної системи пройшов морально-етичний урок «Обери життя», присвячений Всесвітньому Дню боротьби зі СНІДом.
Захід проводився для учнів професійного аграрного ліцею.

 

02/12/2013
Зачепилівський р-н
У Зачепилівській ЦРБ відбулася виробнича нарада бібліотечних працівників районної ЦБС

02 грудня 2013 року бібліотекарі Зачепилівської ЦБС зібралися у читальному залі центральної районної бібліотеки для участі у виробничій нараді.

 

30/11/2013
Дворічанський р-н
«Жінка-осінь»

Тематичний вечір у Вільшанській бібліотечній філії Дворічанської ЦБС


Ах, женщина – осень, капризное чудо,
Немного грустна и смеётся как будто,
Надменна... игрива... а то вдруг невеста.
Ах, женщины, вас не понять, если честно!

Цими словами розпочався тематичний вечір у Вільшанській бібліотечній філії Дворічанської районної централізованої бібліотечної системи, що пройшов 30 листопада 2013 року.

 

30/11/2013
Лозівський р-н
У Лозівській ЦРБ вітали 10000 користувача Інтернет-центру

30 листопада 2013 року працівники Лозівської центральної районної бібліотеки урочисто привітали свого 10000 користувача Інтернет-центру! Ним став студент Лозівського професійного ліцею Рибак Дмитро.

 

29/11/2013
Близнюківський р-н
Пісня – душа народу

Засідання клубу «Берегиня» в Близнюківській ЦРБ

27 листопада 2013 року в читальному залі Близнюківської центральної районної бібліотеки відбулося чергове засідання клубу «Берегиня», присвячене українській пісні, за участі колективу вокального ансамблю районного Будинку культури «Оберіг».

 

28/11/2013
Ізюмський р-н
Відповідаючи на вимоги часу

Семінар-нарада бібліотечних працівників Ізюмської ЦБС

27 листопада 2013 року в Ізюмській центральній районній бібліотеці відбувся черговий плановий семінар-нарада бібліотечних працівників району, на якому розглядалися актуальні питання бібліотечної роботи, аналіз виконання річного плану, планування на 2014 рік, робота з бібліотечним фондом та питання передплати на наступний рік.

 

27/11/2013
Зачепилівський р-н
Засідання клубу за інтересами «У колі друзів»(Зачепилівська ЦРБ)

До 150-річчя О. Кобилянської

В історії української літератури кінця ХІХ – початку ХХ століття визначне місце займає творчість Ольги Юліанівни Кобилянської. 150-річчю від дня її народження було присвячене засідання клубу за інтересами ''У колі друзів'' в Зачепилівській ЦРБ, яке відбулося 27 листопада 2013 року.

 

27/11/2013
Шевченківський р-н
Свіча пам’яті

Цикл заходів до річниці Голодомору в Шевченківській ЦБС

Мало знайдеться в історії не тільки України, а й світу, таких жахливих трагедій, як голодомор 1932-33 років, що став національною катастрофою. У ті жахливі роки, коли люди вимирали цілими сім’ями, загинула п’ята частина сільського населення України.
Цим трагічним подіям була присвячена книжково-ілюстративна виставка „Свіча пам’яті”, яка діяла в читальному залі Шевченківської центральної районної бібліотеки з 21 жовтня по 25 листопада 2013 року.

 

26/11/2013
м. Ізюм
У пам'ять про скорботний тридцять третій

Цикл заходів на вшанування пам’яті жертв Голодомору в Ізюмській міській ЦБС

23 листопада в Україні вшанували пам'ять жертв Голодомору 1932-33 років. В бібліотеках міста пройшли заходи, присвячені тим сумним подіям.

 

26/11/2013
м. Первомайський
Центральна бібліотека Первомайської міської ЦБС на «Слобожанських передзвонах»

23 листопада 2013 року в рамках обласного огляду-конкурсу колекти-вів художньої самодіяльності «Слобожанські передзвони» відбувся концерт – творчий звіт колективів художньої самодіяльності Первомайського та органі-зована виставка робіт народних умільців міста.
У святковому заході взяла участь Центральна бібліотека Первомайської міської ЦБС.

 

25/11/2013
Зачепилівський р-н
Схиліться. Свічку запаліть, хто у молитві, хто у серці

Урок пам’яті у Зачепилівській ЦРБ


Кожного року в останню суботу листопада наша країна відзначає День пам'яті жертв Голодомору. У цьому році виповнюється 80 років з часів Великого Голоду 1932-33 років, тому 22 листопада 2013 року у Зачепилівській центральній районній бібліотеці пройшов урок пам’яті «Схиліться. Свічку запаліть, хто у молитві, хто у серці». Учасниками заходу стали учні 11 класів та вчитель історії Л.Я.Омельченко.

 

25/11/2013
Дергачівський р-н
Новини Дергачівської ЦБС

Урочиста посвята в читачі

У Пересічанській бібліотеці пройшло свято для другокласників «В країні книжковій, в країні казковій».

 

25/11/2013
Дергачівський р-н
Новини Дергачівської ЦБС

Екскурсія до Країни Казок

Приємно зайти в бібліотеку, коли знаєш, що тебе зустрінуть щиро і привітно. В черговий раз учні Цупівського НВК завітали на запрошення завідувачки Цупівської бібліотеки-філії Галини Петрівни Павлюк, щоб здійснити екскурсію в Країну Казок.

 

25/11/2013
м. Ізюм
Дитяче свято у бібліотеці

Ізюмська міська ЦДБ

20 листопада 2013 року до Ізюмської центральної дитячої бібліотеки завітали вихованці міського дитячого будинку на свято «Діти – наше майбутнє». Це свято відбулося за участю Громадської організації «Новий простір», центральної дитячої бібліотеки, Ізюмського міжшкільного навчально-виробничого комбінату, підприємця Старікова В.Л.

 

23/11/2013
Великобурлуцький р-н
Ми в цій землі житами проросли, щоб голоду не знали люди вічно…

До Дня пам’яті жертв голодоморів(Великобурлуцька районна бібліотека для дітей)

Пам'ять – нескінченна книга, в якій записано все: і життя людини, і життя країни. Багато сторінок вписано криваво-чорним кольором. Однією з таких сторінок був голодомор 1932-1933 років. Не було ні війни, ні посухи. А була тільки зла воля одних людей проти інших. І ніхто не знав, скільки безневинних людей зійшло у могилу – старих і молодих, дітей, і ще ненароджених – у лонах матерів. Невідома кількість жертв – від 3 до 12 мільйонів, але протягом всієї історії людства вважається найбільшою трагедією.

 

23/11/2013
Близнюківський р-н
Скорботною пам’яттю свічка горить

Година-реквієм у Близнюківській ЦРБ

На початку ХХ століття Україна зазнала одну з найстрашніших трагедій не лише у вітчизняній, але й у світовій історії – голодомор.
Щоб зберегти історичну пам’ять поколінь, без чого не можна відчувати себе єдиним народом, по всій Україні в кожну четверту суботу листопада відзначається День пам’яті жертв голодоморів та політичних репресій.

 

22/11/2013
Шевченківський р-н
Булига А.М. „Шевченківщина: Люди. Події.Факти”

Презентація книги

Нещодавно в Шевченківському районному будинку культури пройшла презентація книги А.М. Булиги „Шевченківщина: Люди. Події.Факти”.

 

22/11/2013
м. Первомайський
Літературна Первомайщина

Краєзнавчий стенд

З метою популяризації краєзнавчої літератури та творів письменників Первомайщини, працівники Центральної бібліотеки Первомайської міської ЦБС у другій декаді листопада 2013 року оформили краєзнавчий стенд «Літературна Первомайщина», на якому представлені фото місцевих авторів, збірки творів яких було видано за останні 20 років.

 

22/11/2013
Великобурлуцький р-н
Як згоріле насіння спить в землі покоління

Урок історичної пам`яті (Великобурлуцька ЦРБ)

У Великобурлуцькій центральній районній бібліотеці відбувся урок історичної пам`яті під назвою „Як згоріле насіння спить в землі покоління”, присвячений 80-м роковинам Голодомору 1932-1933 років.

 

22/11/2013
м. Первомайський
Жнива скорботи

Цикл заходів до 80-річчя Голодомору в Україні(Первомайська міська ЦБС)

До трагічної дати 80-річчя Голодомору 1932-1933 років в Україні, та до Дня вшанування жертв Голодомору і політичних репресій у бібліотеках Первомайської міської ЦБС пройшов цикл заходів під назвою «Жнива скорботи».

 

21/11/2013
Ізюмський р-н
Людської пам’яті свіча хай запалає (До 80-річчя голодомору)

Година скорботи в Ізюмській ЦРБ

День пам'яті жертв голодомору та політичних репресій залишається пам’ятною датою для багатьох нащадків тих, хто помер від Великого Голоду у 1932-33 рр. Нагадуванням про ці страшні події стала година скорботи «Людської пам’яті свіча хай запалає», яку 20-21 листопада 2013 року провели для своїх читачів, сільських бібліотекарів, учнів старших класів ЗОШ №5 та гімназії №3 працівники Ізюмської центральної районної бібліотеки.

 

21/11/2013
м. Первомайський
Мандрівка до книжкового міста

Екскурсії до бібліотеки (Первомайська міська ЦБС)

«Мандрівка до книжкового міста» – під такою назвою у Первомайській міській дитячій бібліотеці проходять екскурсії до бібліотеки, з метою залучення нових читачів – дітей.

 

21/11/2013
Лозівський р-н
Права людини починаються з прав дитини

Інтерактивний урок(Лозівська ЦРБ)

Правова тематика в наш час дуже актуальна, особливо серед молоді. І тому 21 листопада 2013 року рада клубу за інтересами «Епіцентр» юнацького абонементу Лозівської центральної районної бібліотеки вирішила провести інтерактивний урок на тему «Права людини починаються з прав дитини».

 

21/11/2013
Краснокутський р-н
Голодомор – незагойна рана України

Година пам’яті(Краснокутська ЦБС)

21 листопада 2013 року бібліотекар В’язівської сільської бібліотеки Краснокутської ЦБС провела годину пам’яті, учасниками якої стали учні місцевої загальноосвітня школа І-ІІІ ст. Захід було присвячено Дню пам’яті жертв голодоморів та політичних репресій.

 

19/11/2013
Нововодолазький р-н
Чорні крила голодомору

Під такою назвою в читальному залі Нововодолазької центральної районної бібліотеки відкрито виставку, присвячену вшануванню жертв Голодомору та політичних репресій 1932-1933 років.

 

19/11/2013
Великобурлуцький р-н
Права людини починаються з прав дитини

Урок правознавства у Великобурлуцькій ЦРБД

20 листопада відзначається Всесвітній день дітей. Офіційно це свято з'явилося в 1954 році завдяки відповідному рішенню Генеральної Асамблеї ООН, яка звернула увагу всього людства на необхідність досягнення взаєморозуміння з дітьми та забезпечення благополучних умов для їх життя. Всесвітній день дитини також відзначається в день, коли Організація Об'єднаних націй прийняла декларацію прав дитини. Це відбулося в 1959 році. Крім того, 20 листопада 1989 року була підписана міжнародна конвенція про права дитини.
Напередодні цього свята 19 листопада 2013 року у Великобурлуцькій районній бібліотеці для дітей було проведено урок правознавства «Ми за суспільство високих моральних засад».

 

19/11/2013
Нововодолазький р-н
Шляхами великої долі

До 200-річчя Т.Г. Шевченка (Нововодолазька ЦРБ)

З 19 листопада 2013 року у читальному залі Нововодолазької центральної районної бібліотеки діє книжкова виставка, присвячена 200-річчю з дня народження Тараса Шевченка «Шляхами великої долі» із циклу «Велична і свята моя рідна Україна».

 

16/11/2013
Лозівський р-н
Свої права ти добре знай...

Засідання клубу за інтересами (Лозівська ЦБС)

16 листопада 2013 року у Катеринівській сільській бібліотеці Лозівської ЦБС відбулося чергове засідання клубу за інтересами «Друзі бібліотеки», присвячене Міжнародному дню дитини.

 

15/11/2013
Зачепилівський р-н
Творіть добро для тих, хто поруч йде

Виховна година у Зачепилівській ЦРБ

15 листопада 2013 року для учнівської молоді Зачепилівського ліцею в Інтернет-центрі центральної районної бібліотеки відбулась виховна година «Творіть добро для тих, хто поруч йде», присвячена міжнародному дню толерантності.

 

15/11/2013
Лозівський р-н
Людина і її Я

Захід до Міжнародного дня толерантності(Лозівська ЦБС)

15 листопада 2013 року, напередодні Міжнародного дня толерантності, завідуюча Катеринівською бібліотекою О.С. Зозуля завітала до місцевої школи, де разом зі шкільним бібліотекарем Л.І. Архиповою запросила восьмикласників до актуального діалогу на тему «Людина і її Я».

 

15/11/2013
Дворічанський р-н
Хліб усьому голова

Тематичний вечір (Дворічанська ЦБС)

„Як пахне хліб? Ви знаєте, як пахне хліб?
Диханням косарів, вогнем гарячих діб,
Трудом і творчістю, людським гарячим потом,
Він пахне солодко, як пахнуть меду соти”, – цими словами Любові Забашти 15 листопада 2013 року розпочався тематичний вечір «Хліб усьому голова» в Колодезнянській бібліотеці-філії Дворічанської ЦБС.

 

14/11/2013
м. Ізюм
Тренінги з основ комп’ютерної грамотності в Ізюмській центральній міській бібліотеці

В Ізюмській центральній міській бібліотеці розпочався черговий цикл тренінгів з основ комп’ютерної грамотності.

 

14/11/2013
м. Лозова
Сузір’я вічного й святого – дитяча книга на землі

Виставка дитячої книги у Лозівській міській бібліотеці

На абонементі Лозівської міської бібліотеки оформлено тематичну поличку-розвал «Сузір’я вічного й святого – дитяча книга на землі».

 

13/11/2013
Лозівський р-н
Я обираю майбутнє

Тренінг у Перемозькій бібліотеці-філії (Лозівська ЦБС)

У Перемозькій бібліотеці-філії Лозівської ЦБС пройшов тренінг на тему «Моя майбутня професія». Девізом його стали слова відомого педагога та письменника К. Ушинського «Якщо ви вдало оберете працю, вкладете в неї свою душу, то щастя саме вас знайде».

 

11/11/2013
Дворічанський р-н
Мова наша солов’їна

Інформаційна година до Дня української писемності та мови в Двурічанській ЦРБ

11 листопада 2013 року в Двурічанській центральній районній бібліотеці для дорослих пройшла інформаційна година «Мова наша солов’їна», в якій приймали участь учні аграрного ліцею.

 

11/11/2013
м. Первомайський
О мово рідна, золота колиска

Свято до Дня рідної мови(Первомайська міська ЦБС)

З 1 по 10 листопада 2013 року в Первомайській міській ЦБС пройшов цикл заходів під назвою «Живи, мово, в ріднім домі», присвячений Дню української писемності та мови.

 

09/11/2013
м. Лозова
Сльоза пекучої пам’яті…

Зустріч у Лозівській міській бібліотеці з нагоди 80-річчя голодомору 1932-33 років

7 листопада 2013 року в Лозівській міській бібліотеці до 80-річчя голодомору 1932-1933 рр. в Україні пройшла зустріч студентів місцевого технікуму з активним громадським діячем Сищенко М.О., який зі спогадів батьків, родичів, очевидців трагедії створив правдиву картину того, що пережив український народ.

 

09/11/2013
Лозівський р-н
Мова – дар божий

Мовознавчий турнір у Лозівській ЦРБ

9 листопада 2013 року до Дня української писемності та мови в читальному залі Лозівської центральної районної бібліотеки її користувачі взяли участь в мовознавчому турнірі «Мова – дар божий».

 

09/11/2013
м. Лозова
Поки живе мова, житиме й народ

Свято до Дня української писемності та мови в Лозівській юнацькій бібліотеці

Дуже цікаво розпочалося свято рідної мови «Поки живе мова, житиме й народ» в Лозівській юнацькій бібліотеці. На нього завітали вихованці дитячого садочка №8, в якому триває тиждень української мови.

 

09/11/2013
м. Лозова
Презентация седьмого выпуска альманаха «Харьковский мост» в Лозовской юношеской библиотеке

9 ноября 2013 года в Лозовской юношеской библиотеке состоялась презентация седьмого выпуска альманаха Харьковского областного отделения Конгресса литераторов (ХОО ВТС КЛУ) и Межрегионального союза писателей Украины (МСПУ) «Харьковский мост». Именно этот номер был достойно представлен харьковчанами на состоявшемся в конце октября в Днепропетровске І Международном фестивале альманахов «Редкая птица». «Харьковский мост» получил диплом лауреата за литературный уровень.

 

09/11/2013
Нововодолазький р-н
Юна читачка Нововодолазької районної дитячої бібліотеки взяла участь у Всеукраїнському конкурсі дитячої творчості «Дитячі історії про найголовніше»

В 2013 році в Україні проводиться Всеукраїнський конкурс дитячої творчості «Дитячі історії про найголовніше». Одна з кращих читачів Нововодолазької районної дитячої бібліотеки Наталія Розторгуєва взяла участь у цьому змаганні. Учениця 8-Б класу місцевої гімназії, вихованка школи мистецтв виготовила книжку-саморобку, темою якої стали історичні нариси про рідний край.

 

09/11/2013
Шевченківський р-н
Відкрий, о рідна моя мово, свої скарбниці золоті

Історичний екскурс до Дня української писемності та мови в Шевченківській ЦРБ

Мова кожного народу -
Неповторна і – своя,
В ній гримлять громи в незгоду,
В тиші – трелі солов’я…
Українську рідну мову
В дар мені дали батьки,
Берегти її, плекати
Буду всюди й повсякчас,-
Бо ж єдина – так, як мати,-
Мова в кожного із нас.
Працівниками Шевченківської центральної районної бібліотеки та районної бібліотеки для дітей 8 листопада 2013 року був проведений історичний екскурс «Відкрий, о рідна моя мово, свої скарбниці золоті» з нагоди Дня української писемності та мови.

 

08/11/2013
Великобурлуцький р-н
Мова – душа кожної національності, її святощі, її скарб

Книжкова виставка у Великобурлуцькій ЦРБ

5 листопада 2013 року в читальному Великобурлуцької ЦРБ була оформлена книжково-ілюстративна виставка, приурочена до Дня мов національних меншин, регіональних мов, під назвою «Мова – душа кожної національності, її святощі, її скарб».

 

08/11/2013
Зачепилівський р-н
Нас єднає Україна

Круглий стіл у Зачепилівській ЦРБ

6 листопада 2013 року в читальній залі Зачепилівської центральної районної бібліотеки було проведено круглий стіл на тему «Нас єднає Україна» за участю голови районної державної адміністрації Кобильської Л.Д. та заступника голови районної ради Дикун В.С., що спілкувалися з представниками національних меншин, які зареєстровані та працюють в Зачепилівському районі.

 

08/11/2013
Зачепилівський р-н
Мова моя люба! Скільки в тобі рідного

Літературна година в Зачепилівській ЦРБ

Щороку 9 листопада в нашій країні відзначають День української писемності та мови. З нагоди цього свята 5 листопада 2013 року в Зачепилівській центральній районній бібліотеці проведено літературну годину «Мова моя люба! Скільки в тобі рідного».

 

08/11/2013
Лозівський р-н
В Лозівській ЦБС пройшла атестація співробітників бібліотек району

6-7 листопада 2013 року в Лозівській централізованій бібліотечній системі проведена чергова атестація всіх бібліотечних працівників, які показали якісні знання своєї справи.

 

08/11/2013
Нововодолазький р-н
Назад в СССР

Вечер в Нововодолажской ЦРБ

В Нововодолажской центральной районной библиотеке 8 ноября 2013 года прошел вечер-ностальгия «Назад в СССР». Благодаря мастерству ведущих Цымбал О.И. и Чандера С.Ю. и с помощью видеорежиссера Хлипенко В.Д. зрители смогли вернуться на 30-40 лет назад и вспомнить…

 

08/11/2013
Лозівський р-н
Конкурс з нагоди Дня української писемності та мови в Орільській бібліотеці-філії №2 Лозівської ЦБС

8 листопада 2013 року в Орільській бібліотеці-філії №2 був проведений конкурс до Дня української писемності та мови. За звання найкращих знавців рідної мови змагалися команди «Нащадки козаків» та «Юні мовознавці».

 

05/11/2013
м. Лозова
Книжкові виставки до пам’ятних дат листопада у Лозівській міській бібліотеці

Лозівська міська бібліотека знайомить з книжковими виставками, розгорнутими в листопаді 2013 року.

 

01/11/2013
Лозівський р-н
Нарада бібліотечних працівників Лозівської ЦБС

1 листопада 2013 року в Лозівській центральній районній бібліотеці відбулася виробнича нарада працівників бібліотек.

 

01/11/2013
Лозівський р-н
Екскурсія до бібліотеки (Лозівська ЦБС)

1 листопада 2013 року до Краснопавлівської міській бібліотеки філії №2 завітали на екскурсію найменші читачі з дитячого садочку «Оленка».

 

31/10/2013
Красноградський р-н
Презентація книги «Українські записи П. Д. Мартиновича – безцінні перлини народної творчості» в Красноградській ЦБС

29 жовтня 2013 року на пошану нашого земляка, видатного українського художника Порфирія Мартиновича в Красноградській центральній районній бібліотеці відбулася презентація книги «Українські записи П.Д.Мартиновича – безцінні перлини народної творчості» за участю її упорядника та видавця кандидата філософських наук з м. Харкова Олександра Олеговича Савчука.

 

31/10/2013
Красноградський р-н
Спалах осені

Поетична зустріч у Красноградській ЦРБ

«Спалах осені» - так називалась поетична зустріч, влаштована бібліотекарями Красноградської центральної районної бібліотеки та районної бібліотеки для дітей для співробітників та підопічних Красноградського територіального центру надання соціальної допомоги населенню.

 

31/10/2013
Зачепилівський р-н
Стоїть обеліск і на нім імена, які вкарбувала священна війна

Патріотична година у Зачепилівській ЦРБ

«Стоїть обеліск і на нім імена, які вкарбувала священна війна» - під такою назвою в читальному залі Зачепилівської центральної районної бібліотеки 30 жовтня 2013 року відбулася патріотична година. Її відвідали учні 10-А класу Зачепилівського ліцею разом з вчителем історії Омельченко Лідією Яківною.

 

31/10/2013
Ізюмський р-н
Конкурс дитячої творчості в Ізюмській ЦРБ

Вже стало доброю традицією в Ізюмській центральній районній бібліотеці проводити творчі конкурси серед дітей району. Цього року регіональний конкурс дитячого малюнку був присвячений 200-річчю від дня народження Т.Г. Шевченка, та проходив в рамках проекту «Творча Слобожанщина» – на виконання Указу Президента України «Про проведення у 2013 році в Україні Року дитячої творчості», під патронатом народного депутата України, Президента Громадської спілки «Соціальний Рух Поваги» Віктора Остапчука.
Відбувся він 31 жовтня 2013 року та зібрав талановитих дітей, Ізюмщини, учнів загальноосвітніх закладів району.

 

31/10/2013
Лозівський р-н
Веселий Хеллоуїн

Виставка-квілт в Лозівській ЦРБ

31 жовтня 2013 року в читальному залі Лозівської центральної районної бібліотеки організовано виставку-квілт «Веселий Хеллоуїн».

 

30/10/2013
Золочівський р-н
Перлини звідусіль

Віртуальна виставка літератури в Золочівській ЦРБ

На виконання доручень Президента України щодо створення умов для доступу громадян до культурних послуг, у приміщенні Золочівської районної бібліотеки нещодавно відбулася віртуальна виставка літератури нових надходжень та останніх видань галузевої і художньої літератури «Перлини звідусіль».

 

30/10/2013
Лозівський р-н
Шануймо старість, мудрість і людське тепло

Літературно-музична година у Краснопавлівській міській бібліотеці-філії №2 Лозівської ЦБС

30 жовтня 2013 року з нагоди Дня працівників соціальної сфери у Краснопавлівській міській бібліотеці-філії №2 Лозівської ЦБС пройшла літературно-музична година «Шануймо старість, мудрість і людське тепло». ЇЇ провела бібліотекар Мокроусова А. В., а допомагали їй в цьому співробітники та відвідувачі стаціонарного відділення територіального центру соціального обслуговування Лозівської РДА.

 

29/10/2013
Лозівський р-н
Это наша с тобой биография

Виставка-квілт у Лозівській ЦРБ

Протягом жовтня – листопада 2013 року на абонементі Лозівської центральної районної бібліотеки експонується виставка-квілт «Это наша с тобой биография».

 

29/10/2013
Нововодолазький р-н
Україна в полум’ї війни

Книжкова виставка в Нововодолазькій ЦРБ

До річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників в читальному залі Нововодолазької центральної районної бібліотеки розгорнуто постійно-діючу книжкову виставку «Україна в полум’ї війни».

 

29/10/2013
Дворічанський р-н
Сільська бібліотека: сучасна модель, нові пріоритети

Семінар бібліотечних працівників Дворічанської ЦБС

29 жовтня 2013 року на базі центральної бібліотеки Дворічанської районної централізованої бібліотечної системи відбувся семінар бібліотечних працівників «Сільська бібліотека: сучасна модель, нові пріоритети», на якому йшлося про роль бібліотеки в сучасному житті села, форми існування бібліотеки в сучасному світі, про можливе створення модельних бібліотек, імідж бібліотеки і бібліотекаря.

 

29/10/2013
Дворічанський р-н
Ви крок за кроком наближали переможну мить

Година пам’яті у Дворічанській РДБ

29 жовтня 2013 року в Дворічанській районній дитячій бібліотеці пройшла година пам’яті, присвячена 69-й річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників.

 

28/10/2013
Зачепилівський р-н
А над світом українська вишивка цвіте

Засідання клубу за інтересами в Зачепилівській ЦРБ

Нещодавно в читальному залі Зачепилівської центральної районної бібліотеки пройшло засідання клубу «Візерунки долі», яке мало назву «А над світом українська вишивка цвіте». На зустріч завітали наші майстрині, які дивували своїми новими шедеврами.

 

28/10/2013
Шевченківський р-н
Ті дні у пам’яті народній

Урок пам’яті (Шевченківська ЦРБ)

28 жовтня 2013 року в Шевченківському районному краєзнавчому музеї з нагоди 69-ї річниці визволення України від фашистських загарбників пройшов урок пам’яті «Ті дні у пам’яті народній» для учнів 8-9 класів ліцею Шевченківської районної ради. Його провели директор Шевченківської ЦБС Н. Коломієць та бібліограф Шевченківської ЦРБ О. Гутнік.

 

28/10/2013
Кегичівський р-н
Пам’ять про них збережуть обеліски

Зустріч поколінь у Кегичівська ЦРБ(До річниці визволення України від фашистських загарбників)

Дорогою ціною завойоване для наших дітей щастя жити, вчитися. Всі вони народилися і виросли на мирній землі, добре знають як шумлять весняні грози, але ніколи не чули гарматного грому, бачили як споруджуються нові будівлі, але навіть не уявляють як вони легко руйнуються під зливою бомб та снарядів.

 

26/10/2013
Золочівський р-н
Ходить гарбуз по городу

Засідання клубу «Зустріч» (Золочівська ЦРБ)

Щомісяця в Золочівській районній бібліотеці збираються члени клубу «Зустріч». Темою нещодавнього засідання була – «Ходить гарбуз по городу».

 

26/10/2013
Лозівський р-н
Чи знаєте ви ...

Засідання клубу за інтересами(Лозівська ЦБС)

26 жовтня 2013 року в Катеринівській бібліотеці-філії Лозівської ЦБС відбулося засідання клубу за інтересами «Друзі бібліотеки».
Засідання було присвячене найдопитливішим і розпочалося із запитань: «Чи знаєте ви, що називають «секретом хитромудрої Дідони»? А як росте «фараонова змія» ви коли-небудь бачили? А виверження вулкану на кухні робили?» .

 

26/10/2013
Шевченківський р-н
Таланти твої, Шевченківщино

26 жовтня 2013 року, в рамках обласного огляду-конкурсу колективів художньої самодіяльності Шевченківського району «Слобожанські передзвони», пройшла виставка виробів майстрів народного мистецтва Шевченківщини.
На виставці, яку організували працівники Шевченківської ЦБС, були представлені різноманітні витвори талановитих рук наших земляків.

 

25/10/2013
м. Первомайський
Салют освободителям Украины!

25 – 28 октября 2013 года в библиотеках Первомайской городской ЦБС прошел цикл мероприятий, посвященный годовщине освобождения Украины и Первомайского района от немецко-фашистских захватчиков.

 

25/10/2013
Зачепилівський р-н
Шляхами мужності і слави

До 69-ї річниці визволення України від фашистських загарбників(Зачепилівська ЦРБ)

Жовтень – осінній місяць, який чарує нас не лише різнокольоровим листям, а й славетною подією – звільненням України від німецько-фашистських загарбників. Пам’ять... Вона нетлінна і вічна.
25 жовтня 2013 року, напередодні 69-ї річниці визволення України від фашистських загарбників в Зачепилівській центральній районній бібліотеці відбувся історико-патріотичний екскурс «Шляхами мужності і слави» для учнів 11-х класів Зачепилівського ліцею.

 

24/10/2013
 
В бібліотеках Харківщини пройшов обласний День права

16 жовтня 2013 року на Харківщині вдруге пройшов загальнообласний День права, започаткований Головним управлінням юстиції в Харківській області.
Цього дня в бібліотеках області спільно зі спеціалістами в галузі права, органів виконавчої влади, правоохоронних органів, громадських організацій проводились різноманітні інформаційно-просвітні та дискусійні заходи, спрямовані на підвищення правової культури населення.

 

24/10/2013
Близнюківський р-н
Виставка народних умільців Близнюківського району

Нещодавно в Близнюківському районному Будинку культури відбувся огляд-конкурс аматорів народного мистецтва «Слобожанські передзвони».
Працівники центральної районної бібліотеки підготували виставку народних умільців, що проходила в рамках огляду-конкурсу.

 

23/10/2013
Лозівський р-н
Відкрий для себе Європу

Слайд-подорож під такою назвою пройшла 23 жовтня 2013 року в Краснопавлівській міській бібліотеці філії №2 Лозівської ЦБС.

 

22/10/2013
Лозівський р-н
Свято в Орільській бібліотеці №2

Лозівська ЦБС

Незвичайне свято відбулося 22 жовтня 2013 року в Орільській бібліотеці №2. Незвичайне – бо за звання справжніх козаків змагалися дві команди, одна з яких була дівоча.

 

21/10/2013
Дергачівський р-н
Пам’ять наших сердець

Новини Дергачівської ЦБС

Тематичний вечір «Пам’ять наших сердець», присвячений 70-річчю визволення селища Слатине від німецько-фашистських загарбників.

 

21/10/2013
Дергачівський р-н
Поезія – то завжди неповторність

Новини Дергачівської ЦБС

У селищі Пересічне за ініціативи ради ветеранів організоване творче об'єднання місцевих аматорів прози і поезії ''Літературне мереживо'', що діє при селищній бібліотеці.
14 жовтня 2013 року тут було проведено літературний вечір ''Поезія – то завжди неповторність'' - це зустріч колективу творчого об'єднання з мешканцями селища.

 

21/10/2013
Дергачівський р-н
Забави козачат на сучасний лад

Новини Дергачівської ЦБС

З давніх давен в Україні збереглася традиція, після трудового дня відпочивати: з піснями, іграми, танцями, розвагами та змаганнями. От і в Козачолопанському НВК, дев’ятого жовтня, після важких уроків, змагалися між собою хлопці третіх класів, а дівчатка, Свічкар Марина, Пасічник Катерина, Нос Альбіна, Спольник Яна, не лише вболівали, а й допомагали проводити забави.
«Забави козачат на сучасний лад» для третьокласників підготувала і провела завідуюча бібліотеки філії № 6 Дергачівської ЦБС Стеблак Ольга Юріївна.

 

18/10/2013
Великобурлуцький р-н
Круглий стіл з нагоди обласного Дня права у Великобурлуцькій ЦРБ

У рамках проведення обласного Дня права та з метою виконання соціальних ініціатив Президента України «Кожній дитині – родину» 16 жовтня 2013 року у читальному залі Великобурлуцької центральної районної бібліотеки відбулося засідання круглого столу.

 

18/10/2013
Вовчанський р-н
Закон і право

День права у Вовчанській ЦРБ

16 жовтня 2013 року в рамках обласного Дня права працівники Вовчанської центральної районної бібліотеки спільно з Територіальним центром соціального обслуговування самотніх та непрацездатних громадян провели урок правознавства.

 

18/10/2013
Лозівський р-н
Освіта у твоєму житті

Засідання клубу за інтересами в Лозівській ЦРБ

18 жовтня 2013 року на юнацькому абонементі Лозівської ЦРБ, відбулося чергове засідання клубу за інтересами “Епіцентр”.

 

17/10/2013
Золочівський р-н
Слобожанські передзвони

Огляд-конкурс аматорів народного мистецтва Золочівщини

11 жовтня 2013 року на базі Золочівського районного будинку культури проходив огляд-конкурс аматорів народного мистецтва ''Слобожанські передзвони''.

 

17/10/2013
м. Куп`янськ
Cвоєю силою закони зобов’язані правам

Зустріч з правоохоронцем в Куп’янській міській бібліотеці №2

17 жовтня 2013 року в Куп’янській міській бібліотеці №2 до обласного Дня права пройшла зустріч з правоохоронцем для людей похилого віку «Своєю силою закони зобов`язані правам».

 

17/10/2013
Вовчанський р-н
Нащадки козацької слави

Урок українознавства в Вовчанській юнацькій бібліотеці філії №1

16 жовтня 2013 року до Дня українського козацтва в юнацькій бібліотеці – філії № 1 м. Вовчанська пройшов урок українознавства «Нащадки козацької слави». Його відвідали студенти Вовчанського технікуму механізації.

 

16/10/2013
Коломацький р-н
Бібліотекарі Коломацької ЦБС долучилися до правових знань в рамках проведення обласного Дня права

16 жовтня 2013 року для бібліотекарів Коломацької ЦБС на базі центральної бібліотеки смт. Коломак в рамках відзначення обласного Дня права пройшов інформаційно-просвітницький захід на тему «Бібліотека в правовому полі».

 

16/10/2013
м. Первомайський
Правові знання – громадянам

День права в Первомайській міській ЦБС

Важливим завданням бібліотек є виховання вільних, відповідальних людей, гідних громадян своєї держави. Тому одним із головних напрямків сучасної бібліотеки поряд із сім’єю, школою та іншими соціальними закладами є правове виховання населення.
З цією метою та в зв’язку з проведенням загальнобласного Дня права у центральній бібліотеці Первомайської міської ЦБС пройшли заходи з питань правового виховання та популяризації правознавчої літератури.

 

16/10/2013
м. Куп`янськ
Пенсійна реформа в Україні

День інформації в рамках обласного Дня права в Куп’янській міській бібліотеці №1

З нагоди обласного Дня права в міській бібліотеці №1 м.Куп’янськ 16 жовтня 2013 року пройшов день інформації «Пенсійна реформа в Україні».

 

16/10/2013
м. Куп`янськ
«До вас прийшли із…»

Бесіда з циклу «Правовий лікбез» в Куп’янській міській бібліотеці №3

16 жовтня 2013 року в читальному залі Куп’янської міської бібліотеки №3 в рамках обласного Дня права було проведено групову бесіду «До вас прийшли із…» з циклу «Правовий лікбез».

 

15/10/2013
Шевченківський р-н
Права та обов’язки дитини в сучасному світі

Урок правознавства в Шевченківській ЦРБ

«Учитися жити по закону, поважати закон
і виконувати його людина повинна
з малих літ, з сім’ї, дитячого садка, школи».
Є.М. Рибінський
В Шевченківській центральній районній бібліотеці 3 жовтня 2013 року пройшов урок правознавства «Права та обов’язки дитини в сучасному світі», слухачами якого були учні 9-10 класів ліцею Шевченківської районної ради.

 

15/10/2013
Краснокутський р-н
Моя Україна – колиска козацької волі

Історична година в Мирнянській сільській бібліотеці Краснокутської ЦБС

15 жовтня 2013 року читачі Мирнянської сільської бібліотеки, що в Краснокутському районі, мали змогу поринути в минуле нашої Батьківщини на історичній годині «Моя Україна – колиска козацької волі», підготовленої співробітниками бібліотечного закладу. Захід був приурочений до Дня українського козацтва, що відзначається щорічно 14 жовтня.

 

14/10/2013
Красноградський р-н
Співробітники Красноградської ЦБС побували на VI Форумі молодих бібліотекарів «Книга. Молодь. Інтелект»

З 8 по 10 жовтня 2013 року на базі Луганської обласної бібліотеки для юнацтва відбувся VI Форум молодих бібліотекарів «Книга. Молодь. Інтелект». Його учасниками були бібліотечні фахівці з усіх куточків України, що тільки прийшли в професію. Красноградський район Харківщини представляла методист Красноградської централізованої бібліотечної системи Надія Білоконь.

 

14/10/2013
Великобурлуцький р-н
Дзвени світами, славо козацька

Святкування Дня українського козацтва у Великобурлуцькій районній бібліотеці для дітей

Щороку, в день Покрови Пресвятої Богородиці, яку з давніх-давен вшановували українські козаки, як свою покровительку і заступницю від ворогів, в Україні відзначається День українського козацтва – свято всього українського народу, свято людей, небайдужих до благородної справи розбудови української державності.
В переддень цього визначного свята 11 жовтня 2016 року у Великобурлуцькій районній бібліотеці для дітей відбулася презентація книжково-ілюстративної виставки „Дзвени світами, славо козацька” та проведено змістовний, пізнавальний захід — козацькі розваги „Їх слава та імена лунають по світу”, учасниками якого стали учні 4-А класу (кер. Балабенко В.К.) місцевої школи.

 

14/10/2013
м. Первомайський
Героям слава, – кажемо по праву, – бо струм козацький в генах не зачах

День українського козацтва в Первомайській міській ЦБС

12-15 жовтня 2013 року в бібліотеках Первомайської міської ЦБС проходили заходи до важливого свята, адже 14 жовтня, відповідно до указу Президента відзначається День Українського козацтва.

 

14/10/2013
Нововодолазький р-н
Урок права «Ерудит»

Захід до Дня права в Нововодолазькій районній дитячій бібліотеці

11 жовтня 2013 року в Нововодолазькій районній дитячій бібліотеці був проведений урок права ''Ерудит'' в рамках тижня правової освіти. Мета цього заходу – ознайомити дітей зі своїми правами і обов'язками та розвивати в них інтерес до правових знань. Учасниками цього заходу були користувачі бібліотеки – учні середніх класів.

 

14/10/2013
Куп`янський р-н
Найважливіші заходи в рамках обласного Дня права в бібліотеках Куп’янської ЦБС

В бібліотеках, що належать Куп'янській ЦБС, з початку жовтня пройшла низка різноманітних заходів правової тематики з нагоди святкування обласного Дня права.

 

14/10/2013
Дворічанський р-н
Моє рідне село

Літературно-музичний вечір в Токарівській бібліотеці Дворічанської ЦБС

14 жовтня 2013 року в селі Токарівка пройшов літературно-музичний вечір «Моє рідне село», організований спільно місцевим Будинком культури і Токарівською бібліотекою Дворічанської ЦБС.

 

14/10/2013
Дворічанський р-н
Свято села на Дворічанщині

Захід за участю Кутьківської сільської бібліотеки Дворічанської ЦБС

В Дворічанському районі стало доброю традицією проводити свято села. Таке свято відбулося 14 жовтня 2013 року в Кутьківській сільській раді, що знаходиться на Дворічанщині. Активну участь в його підготовці взяла Кутьківська сільська бібліотека.

 

12/10/2013
Лозівський р-н
Лицарі українських степів

Захід у Лозівській ЦРБ, приурочений до Дня козацтва

Напередодні знаменної дати – Дня козацтва – 12 жовтня 2013 року Лозівська центральна районна бібліотека організувала козацькі забави «Лицарі українських степів». Учасники заходу доказали свою здогадливість та фізичну вправність у конкурсах «Зрозумій мене», «Повзунець», «Взуй, козаче, козака», конкурсі силачів, на якому і вибрали супер-козака. Ним став Дмитро Басов.

 

11/10/2013
Зачепилівський р-н
Тиждень правових знань в Зачепилівській ЦБС

З 7 по 12 жовтня 2013 року в Зачепилівській ЦБС проходив Тиждень правових знань, протягом якого у бібліотеках району було проведено ряд правоосвітніх заходів.

 

11/10/2013
Ізюмський р-н
Козацька слава України

День українського козацтва в Ізюмській ЦРБ

14 жовтня, на свято Покрови Пречистої Богородиці, згідно Указу Президента № 966/99 від 07.08.1999 р., в нашій державі відзначається День українського козацтва. Це свято встановлено за великі заслуги козацтва у ствердженні української державності та суттєвий внесок у сучасний процес державотворення. Наші лицарі вірили, що свята Покрова охороняє їх, а Пресвяту Богородицю вважали своєю заступницею і покровителькою, яка з давніх часів зміцнювало в душах козаків надію на опіку. Саме до цієї дати працівники Ізюмської центральної районної бібліотеки для своїх читачів презентували тематичну книжково-інформаційну виставку «Козацького роду славні борці».

 

11/10/2013
Нововодолазький р-н
Козацької слави пам’ять невмируща

Історичний урок у Нововодолазькій ЦРБ

11 жовтня 2013 року у Нововодолазькій центральній районній бібліотеці пройшов історичний урок „Козацької слави пам’ять невмируща”, присвячений Дню українського козацтва.

 

11/10/2013
Лозівський р-н
Козацькі перегони

Турнір у Краснопавлівській бібліотеці-філії №2 до Дня козацтва

11 жовтня 2013 року в Краснопавлівській бібліотеці-філії №2 Лозівської ЦБС пройшов турнір «Козацькі перегони», присвячений Дню українського козацтва.

 

11/10/2013
м. Лозова
«Леопарди» проти «Гепардів»

Екологічна гра до Міжнародного дня захисту тварин у Лозівській юнацькій бібліотеці

11 жовтня 2013 року приміщення Лозівської юнацької бібліотеки стало полем бою між «Леопардами» і «Гепардами». Звичайно ж, не представники сімейства котячих виборювали собі перемогу. «Леопарди» і «Гепарди» - так називалися команди, які були сформовані у 5-А класі Лозівської ЗОШ №3. Цей навчальний заклад плідно співпрацює з юнацькою бібліотекою завдяки тісному спілкуванню з бібліотекарем школи О.І.Виставною. Цього разу спільний захід був присвячений Міжнародному Дню захисту тварин, який відзначається 4 жовтня, і проводився у формі веселої командної гри «Все від природи… А що взамін?».

 

10/10/2013
Лозівський р-н
Захоплююче свято до дня народження іграшкового ведмедика в Лозівській районній дитячій бібліотеці

10 жовтня 2013 року Лозівська районна бібліотека для дітей запросила своїх найменших читачів, вихованців дитячого садка № 9, на святкування дня народження улюбленої іграшки всіх малят – ведмедика.

 

10/10/2013
Нововодолазький р-н
День права у Нововодолазькій центральній районній бібліотеці

8 жовтня 2013 року у приміщенні Нововодолазької центральної районної бібліотеки за участі заступника голови Нововодолазької районної державної адміністрації О.Б. Кузьоменського, начальника районного управління юстиції А.П.Бондаренко, в.о. начальника відділу державної виконавчої служби І.В.Великородної пройшов День права, в рамках якого були надані консультації, відповіді та коментарі на поставлені запитання. Вони стосувались різних сфер життєдіяльності, та найбільше – соціального захисту та трудового права.

 

09/10/2013
м. Лозова
Війна пройшлась по їхніх долях…

Захід до 70-річчя визволення України від німецько-фашистських загарбників у Лозівській юнацькій бібліотеці

У Лозівській юнацькій бібліотеці відбулася зустріч з ветеранами Великої Вітчизняної війни, на яку завітали учні сьомих класів ЗОШ №3 під загальною назвою «Війна пройшлась по їхніх долях…». Вона була присвячена 70-річчю визволення України від німецько-фашистських загарбників.

 

08/10/2013
Близнюківський р-н
Форум ''Право молоді на працю: Запитай у влади''

Близнюківська ЦРБ

8 жовтня 2013 року в Близнюківській районній бібліотеці для дітей в рамках реалізації соціальних ініціатив Президента України щодо надання безоплатної правової допомоги населенню та проведення Тижня правової освіти на території Близнюківського району пройшов форум ''Право молоді на працю: Запитай у влади''.

 

07/10/2013
Лозівський р-н
«ЗОО-О!»

Інформаційний захід до Міжнародного дня захисту тварин в Катеринівській сільській бібліотеці Лозівської ЦБС

Юні читачі Катеринівської сільської бібліотеки Лозівської ЦБС змогли відвідати дуже цікаву інформаційну годину «ЗОО-О!» з нагоди Міжнародного дня захисту тварин.

 

04/10/2013
Шевченківський р-н
Права та обов’язки дитини в сучасному світі

Урок правознавства у Шевченківській ЦРБ

«Учитися жити по закону, поважати закон і виконувати його людина повинна з малих літ, з сім’ї, дитячого садка, школи»
(Є.М. Рибінський)
Нещодавно в Шевченківській центральній районній бібліотеці пройшов урок правознавства «Права та обов’язки дитини в сучасному світі», слухачами якого були учні 9-10 класів ліцею Шевченківської районної ради.

 

02/10/2013
Лозівський р-н
Знай свої права

День права в Лозівській ЦРБ

«Право – це все те, що істинне і справедливе», - сказав Віктор Гюго. Під таким девізом в Лозівській центральній районній бібліотеці пройшов День права, який відвідали учні місцевих шкіл. Адже з правовими питаннями ми зустрічаємося часто. Щоб уміло і правильно користуватися своїми правами і добре виконувати свої обов’язки, треба знати закони.

 

02/10/2013
Великобурлуцький р-н
Дзвінка мелодія статечних літ

Святковий захід до Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана у Великобурлуцькій ЦРБ

На початку жовтня читачі Великобурлуцької центральної районної бібліотеки мали змогу стати учасниками свята, присвяченого Міжнародному дню людей похилого віку та Дню ветерана.

 

02/10/2013
Шевченківський р-н
Непомітно осінь входить у життя…

Тематичний вечір у Шевченківській ЦРБ

2 жовтня 2013 року в читальному залі Шевченківської центральної районної бібліотеки пройшов тематичний вечір для людей похилого віку.

 

01/10/2013
Дворічанський р-н
Чарівні звуки поезії

Святкування Дня людей похилого віку в Дворічанській ЦРБ

1 жовтня 2013 року до Дня людей похилого віку в читальному залі Дворічанської районної бібліотеки для дорослих пройшло засідання клубу «Осінні барви» під назвою «Чарівні звуки поезії».

 

01/10/2013
Дворічанський р-н
Особливості права для неповнолітніх

Урок правового виховання в Дворічанській ЦРБ

В рамках обласного Дня права в Дворічанській центральній районній бібліотеці для дорослих 1 жовтня 2013 року пройшов урок правового виховання «Особливості права для неповнолітніх» для учнівської молоді.

 

01/10/2013
Зачепилівський р-н
Чи неповторне можна повернути

Вечір-зустріч до Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана в Зачепилівській ЦРБ

1 жовтня 2013 року в читальному залі Зачепилівської центральної районної бібліотеки відбувся вечір-зустріч «Чи неповторне можна повернути». Його темою стало святкування Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана.

 

01/10/2013
Лозівський р-н
Свято хранителів мудрості

Всеукраїнський день бібліотек у Лозівській ЦРБ

30 вересня 2013 року в Лозівській центральній районній бібліотеці відзначалося свято Всеукраїнського дня бібліотек. На ньому за дорученням районної державної адміністрації присутніх вітав заступник голови Лозівської РДА Боболєв М.М.

 

30/09/2013
 
Увага! Новий конкурс!

Оголошено 13 раунд Конкурсу співпраці бібліотек з місцевими громадамиБібліотеки та охорона здоров’я(Інформаційний веб-дайджест)

13-й раунд конкурсу реалізується в партнерстві з проектом «Посилення контролю за туберкульозом в Україні» та програмою «Здоров’я жінок України» за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

 

30/09/2013
 
Увага! Новий конкурс!Неурядові організації та бібліотеки

Інформаційний веб-дайджест

Рада міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) в рамках програми «Бібліоміст» оголосила конкурс проектів співпраці громадських організацій (НУО) з бібліотеками.

 

30/09/2013
 
Конкурс для бібліотек України''Жувіленд шукає таланти''

Інформаційний веб-дайджест

Компанія «АВК» та Українська бібліотечна асоціація запрошує бібліотеки взяти участь у конкурсі «Жувіленд шукає таланти!», оскільки дуже багато творчих дитячих гуртків функціонують саме при бібліотеці.

 

30/09/2013
Шевченківський р-н
Берегині книжкового храму

Тематичний вечір у Шевченківській ЦРБ

27 вересня 2013 року в читальному залі Шевченківської центральної районної бібліотеки відбувся тематичний вечір з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек.

 

30/09/2013
Сахновщинський р-н
Дім, який дарує знання

День відкритих дверей у Сахновщинській ЦРБ

30 вересня 2013 року читачі Сахновщинської ЦРБ та просто усі зацікавлені мали змогу побувати на Дні відкритих дверей під загальною назвою «Дім, який дарує знання», що проводився в рамках святкування Всеукраїнського дня бібліотек.

 

30/09/2013
Красноградський р-н
Храм, де зберігається духовність

Свято в бібліотеці-філії с. Ленінське Красноградської ЦБС до Всеукраїнського дня бібліотек

27 вересня 2013 року в бібліотеці-філії с.Ленінське Красноградської ЦБС була організована святкова програма до професійного свята – Всеукраїнського дня бібліотек – під назвою «Храм, де зберігається духовність».

 

30/09/2013
Дворічанський р-н
Урочисті заходи до Всеукраїнського дня бібліотек у Дворічанській ЦБС

Вже вересень відходить від причалу,
На крилах літо понесли лелеки.
А в нас сьогодні професійне свято
У нас – працівників бібліотек.
Такими словами розпочалося святкування Всеукраїнського дня бібліотек в Дворічанській районній централізованій бібліотечній системі 30 вересня 2013 року. В урочистостях взяли участь заступник голови райдержадміністрації Шахов О.Г., начальник відділу культури і туризму Щоличев С.М., представники громадської організації «Фонд сільських громад Дворічанщини» Демченко В.А. і Бабенко Л.М.

 

30/09/2013
Великобурлуцький р-н
Свято з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек у Великобурлуцькій ЦБС

Всеукраїнський день бібліотек 30 вересня 2013 року бібліотекарі Великобурлуцької ЦБС традиційно відзначили низкою різноманітних заходів.

 

30/09/2013
Ізюмський р-н
Свято книги, творчості, краси

Захід до Всеукраїнського дня бібліотек в Ізюмській ЦРБ

15 років поспіль разом з громадою міста та району Ізюмська центральна районна бібліотека відзначає Всеукраїнський день бібліотек. Не стало виключенням і 30 вересня 2013 року.

 

30/09/2013
Куп`янський р-н
Найкращий читач Куп’янщини

Святковий захід до Всеукраїнського дня бібліотек в Куп’янській ЦБС

27 вересня 2013 року в приміщенні центральної районної бібліотеки Куп’янської ЦБС відбувся районний захід «Найкращий читач Куп’янщини», присвячений Всеукраїнському дню бібліотек. На свято книги до бібліотеки зібралися юні читачі всіх сільських бібліотек району, учні 5-9 класів.

 

28/09/2013
м. Чугуїв
День открытых дверей в Чугуевской городской библиотеке для детей

В преддверии Всеукраинского дня библиотек 25 сентября 2013 года все жители Чугуева – большие и маленькие – смогли окунуться в дружелюбную и творческую атмосферу, созданную усилиями сотрудников Чугуевской городской библиотеки для детей. В этот день здесь прошел День открытых дверей.

 

28/09/2013
Близнюківський р-н
Чи на світі є країна ще миліша за наш край

Свято села за участю співробітників Новоолександрівської бібліотеки-філії Близнюківської ЦБС

День села, який пройшов наприкінці вересня, напевне, став найочікуванішим святом для жителів с. Новоолександрівки Близнюківського району. В ньому взяли активну участь і працівники Новоолександрівської бібліотеки-філії.

 

27/09/2013
м. Чугуїв
Всеукраинский День библиотек в Чугуеве

С 15 по 27 сентября 2013 года библиотекари Чугуевской централизованной библиотечной системы приглашают жителей и гостей города на ряд мероприятий, посвященных празднованию этого события. Мероприятия направленны на повышение роли библиотек в интеллектуальном и культурном развитии общества.

 

27/09/2013
Лозівський р-н
Cвяткування Дня людей похилого віку та інші масові заходи в Краснопавлівській міській бібліотеці-філії № 2

На протязі кількох років Краснопавлівська міська бібліотека-філія №2 Лозівської ЦБС тісно співпрацює з Краснопавлівським відділенням соціально-побутової адаптації інвалідів та пенсіонерів (скорочено – терцентр). Зараз у бібліотеці готуються святкувати День людей похилого віку.

 

27/09/2013
м. Первомайський
Бібліотека – це інформаційно-пошукова система

Заходи до Всеукраїнського дня бібліотек у Первомайській міській ЦБС

З 21 до 30 вересня 2013 року в бібліотеках Первомайської міської ЦБС проходить декада популяризації бібліотек під назвою “Бібліотека — це інформаційно-пошукова система”, присвячена святкуванню Всеукраїнського дня бібліотек.

 

27/09/2013
Близнюківський р-н
Багаті і мудрі літами

Святкування Дня людей похилого віку та Дня ветерана в Близнюківській ЦРБ

27 вересня 2013 року, напередодні Дня людей похилого віку та Дня ветерана, у читальному залі Близнюківської центральної районної бібліотеки відбулася година спілкування «Багаті і мудрі літами». Зустріч із ветеранами війни, праці, дітьми війни пройшла в теплій, щирій, відвертій атмосфері.

 

26/09/2013
Куп`янський р-н
Бібліотека під відкритим небом

Акція в Куп’янській центральній районній бібліотеці до Всеукраїнського дня бібліотек

26 вересня 2013 року о 14-00 біля Куп’янської центральної районної бібліотеки зазвучала весела музика, зазвеніли дитячі голоси — розпочалася рекламна акція «Бібліотека під відкритим небом», присвячена Всеукраїнському дню бібліотек.

 

26/09/2013
Лозівський р-н
Cвяткування Дня людей похилого віку та інші масові заходи в Краснопавлівській міській бібліотеці-філії № 2

На протязі кількох років Краснопавлівська міська бібліотека-філія №2 Лозівської ЦБС тісно співпрацює з Краснопавлівським відділенням соціально-побутової адаптації інвалідів та пенсіонерів (скорочено – терцентр). Зараз у бібліотеці готуються святкувати День людей похилого віку.

 

25/09/2013
Чугуївський р-н
Весь мир на книжной полке

Интеллектуальный брейн-ринг в библиотеке-филиале микрорайона «Дружба» Чугуевской ЦБС

«Любая книга - умный друг:
Чуть утомит, она смолкает,
Она безмолвно поучает,
С ней назидателен досуг»
(Лопе де Вега)
В библиотеке-филиале микрорайона «Дружба» Чугуевской ЦБС 25 сентября 2013 года состоялась встреча, о которой хочется рассказать. Уже много лет это учреждение приглашает к себе друзей, чтобы в теплой обстановке, в диалоге или игре донести значение книги для человека, сохранить ее в качестве духовной сокровищницы культуры и традиций человечества. Вот и сегодняшняя интеллектуальная игра брейн-ринг «Весь мир на книжной полке», посвященная Всеукраинскому дню библиотек, не стала исключением.

 

24/09/2013
Великобурлуцький р-н
«І було партизану-хлопчині Вісімнадцять – не більше – літ»

Масові заходи до Дня партизанської слави та Міжнародного дня миру у Великобурлуцькій ЦБС

З нагоди знаменних дат – Дня партизанської слави та Міжнародного дня миру – 20 вересня 2013 року у Великобурлуцькій центральній районній бібліотеці та районній бібліотеці для дітей була оформлена виставка-експозиція «Пам'ять про вас у нашім серці». На ній представлені книги на партизанську тематику та експонати з Великобурлуцького краєзнавчого музею: каска, гільзи від снарядів, фляга та ін.

 

23/09/2013
Красноградський р-н
Красноград, твоя визвольна осінь...

Історично-краєзнавчий альманах

Працівники Красноградської центральної районної бібліотеки та районної бібліотеки для дітей підготували та провели історично-краєзнавчий альманах «Красноград, твоя визвольна осінь…» із циклу заходів до 70-річчя визволення Краснограда від фашистських загарбників.

 

22/09/2013
Краснокутський р-н
Дорогою партизанської слави

Година історичної пам’яті (Краснокутська ЦБС)

22 вересня 2013 року в Рябоконівській сільській бібліотеці-філії Краснокутської ЦБС пройшла година історичної пам’яті „Дорогою партизанської слави”.

 

20/09/2013
Лозівський р-н
Чарівний серцю рідний край

До Дня міста Лозова та 70-річчя визволення району від фашистських загарбників

16 вересня 2013 року Лозівська центральна районна бібліотека запросила своїх користувачів та жителів міста до краєзнавчого намету «Чарівний серцю рідний край», присвяченого Дню міста та 70-річчю визволення Лозівщини від фашистських загарбників.

 

20/09/2013
Ізюмський р-н
Нетлінна слава партизанська

Масові заходи до Дня партизанської слави в Ізюмській ЦРБ

13 вересня 2013 року в Ізюмській ЦРБ розпочала діяти виставка «Нетлінна слава партизанська», приурочена до Дня партизанської слави. На виставці широко представлена художня література та матеріали періодичних видань, присвячені партизанському руху в Україні в страшні часи Великої Вітчизняної війни.

 

20/09/2013
Зачепилівський р-н
Визволення Зачепилівщини – подвиг батьків та дідів

Урок історії

Напередодні 70-річчя визволення Зачепилівщини від німецько-фашистських загарбників в Зачепилівській центральній районній бібліотеці пройшов урок історії «Немеркнуче світло великого подвигу» для учнівської молоді, де мова йшла про героїчні сторінки визволення Зачепилівщини.

 

19/09/2013
Сахновщинський р-н
Повік ті дні із пам’яті не стерти

До 90-річчя заснування та 70-річчя визволення від німецько-фашистських загарбників Сахновщинського району

Рік 2013 видався ювілейним для Сахновщинського району. Його жителі відзначають знаменні дати – 90-річчя утворення району та 70-річчя визволення від німецько-фашистських загарбників.
З нагоди цих дат в бібліотеках Сахновщинської ЦБС було проведено ряд заходів.

 

19/09/2013
Дворічанський р-н
Ми пам’ятаєм, хто в лиху добу…

Година історичної пам’яті в Дворічанській ЦБ

З 2002 року в Україні, згідно з Указом Президента, 22 вересня відзначається День партизанської слави.
З цієї нагоди в Дворічанській центральній бібліотеці пройшла година історичної пам’яті «Ми пам’ятаєм, хто в лиху добу…» для учнів аграрного ліцею.

 

19/09/2013
Дергачівський р-н
До 70-річчя визволення Дергачівського району від німецько-фашистських загарбників

Вечір пам’яті (Дергачівська ЦБС)

19 вересня 2013 року Цупівська та Дубівська бібліотеки Дергачівської ЦБС провели вечір пам’яті, присвячений 70-річчю визволення Дергачівського району від німецько-фашистських загарбників.

 

18/09/2013
м. Лозова
Слава визволителям!

Лозівська юнацька бібліотека і літературний клуб «Лігос» – 70-річчю визволення Харківщини від німецько-фашистських загарбників

До 70-річчя визволення Харківщини від німецько-фашистських загарбників в Лозівській юнацькій бібліотеці оформлено виставку-інсталяцію «Слава визволителям!».

 

18/09/2013
Лозівський р-н
Сторінки мужності

Урок пам’яті (Лозівська ЦБС)

16 вересня 2013 року Лозівщина відзначила 70-річницю з дня визволення від німецько-фашистських загарбників. З нагоди цієї дати завідувачка Катеринівської сільської бібліотеки О.С. Зозуля провела з учнями молодших класів Катеринівської загальноосвітньої школи урок пам’яті під назвою «Сторінки мужності».

 

18/09/2013
Лозівський р-н
Батько та мати – два серця гарячі

Родинне свято (Лозівська ЦБС)

Свято вшанування батька, яке відзначається у вересні, святкували в Перемозькій сільській бібліотеці-філії.

 

17/09/2013
м. Первомайський
Святкові заходи до Дня міста в Первомайській ЦБС

16-17 вересня 2013 року мешканці міста Первомайськ урочисто відзначили День міста та 70-річчя визволення його від німецько-фашистських загарбників. До святкування в ці дні долучилися і бібліотеки Первомайської міської ЦБС.

 

16/09/2013
м. Лозова
Нескучный сентябрь

Акция ко Всеукраинскому Дню библиотек в Лозовской юношеской библиотеке

30 сентября отмечается Всеукраинский день библиотек. Сегодня, пожалуй, у нас не найдётся ни одного человека, кто не был бы знаком с книгой и библиотекой. А значит, этот праздник касается каждого.
Ко Дню библиотек Лозовская юношеская библиотека приурочила акцию «Нескучный сентябрь». Для самых юных читателей каждый день проводились экскурсии.

 

16/09/2013
Близнюківський р-н
Шлях до Перемоги

Заходи до 70-річчя визволення Близнюківського району від німецько-фашистських загарбників

16 вересня Близнюківщина відзначає 70-річчя визволення від німецько-фашистських загарбників.
З цієї нагоди бібліотеки району провели ряд заходів.
11 вересня 2013 року у Близнюківському районі пройшла передача Всеукраїнської естафети пам'яті «Слава визволителям України» від ветеранської організації Барвінківського району.

 

16/09/2013
Лозівський р-н
Вклонімося великим рокам

Виставка-бліндаж в Лозівській ЦРБ

Уже не роки, а десятиліття відділяють нас від тієї пори, коли на Лозівщині відгриміли останні залпи Великої Вітчизняної війни. Та пам’ять про тих, хто загинув за наше сьогодення, свято зберігається в наших серцях.
В читальному залі Лозівської центральної районної бібліотеки з нагоди 70-річчя визволення Лозівщини від фашистських загарбників експонується виставка-бліндаж «Вклонімося великим тим рокам».

 

13/09/2013
м. Лозова
Рідне місто моє Лозова

Заходи до Дня міста в Лозівській юнацькій бібліотеці

16 вересня місто Лозова відзначає 144-річчя з дня народження та 70-річчя визволення від німецько-фашистських загарбників.

 

12/09/2013
Лозівський р-н
Від букварика до словарика

День грамотності у Катеринівській сільській бібліотеці (Лозівська ЦБС)

У День грамотності, який щорічно відзначається на початку вересня, всім відвідувачам Катеринівської сільської бібліотеки пропонували взяти участь у бліц-вікторині «Від букварика до словарика».

 

12/09/2013
Шевченківський р-н
Краєзнавчий урок у Шевченківській ЦРБ

12 вересня 2013 року в читальному залі Центральної районної бібліотеки до дня заснування селища Шевченкове пройшов краєзнавчий урок «Краю мій волошковий, краю мій незрівнянний, ми тебе збережемо для нащадків своїх».

 

11/09/2013
Ізюмський р-н
Встреча с писателем-земляком в Изюмской ЦРБ

6 сентября 2013 года в Изюмской центральной районной библиотеке прошла встреча с нашим земляком, известным московским писателем, публицистом, философом и общественным деятелем Александром Ольшанским.

 

11/09/2013
Близнюківський р-н
Дари золотої осені

Виставка-сюрприз в Близнюківській ЦРБ

Оригінальна виставка-сюрприз «Дари золотої осені», яку працівники абонементу Близнюківської центральної районної бібліотеки організували цими днями, продемонструвала не тільки добірку цікавих книг, а й щедрий урожай осені.

 

10/09/2013
м. Лозова
Книжкові виставки до 70-річчя визволення Лозової від німецько-фашистських загарбників у Лозівській міській бібліотеці

10 вересня 2013 року в Лозівській міській бібліотеці з нагоди Дня міста та 70-річчя визволення Лозової від німецьких окупантів почала свою роботу книжкова виставка «Вічна пам'ять загиблим, вічна слава живим!».

 

10/09/2013
м. Чугуїв
NE-ФОРМАT у Карпатах або, Як молоді бібліотекарі підкорювали Буковель

Художник Чугуївської централізованої бібліотечної системи Прокопчук Юлія була одним із щасливих учасників всеукраїнського проекту «Літня школа молодих бібліотекарів «Ne-формаt».

 

07/09/2013
Золочівський р-н
Найважливіші масові заходи на початку вересня у Золочівській ЦБС

3 вересня 2013 року в фойє Золочівської районної бібліотеки з нагоди Дня знань була влаштована книжкова виставка «Літо, до побачення! Здрастуй, рідна школо!». Відвідавши її, учні місцевих шкіл не тільки зможуть поглибити свої знання з основних шкільних предметів: фізики, біології, хімії та ін. та ознайомитися з літературними творами, що входять в програму, але і знайти щось собі до душі для позашкільного читання.

 

04/09/2013
Ізюмський р-н
Пам’ятаємо. Славимо. Вшановуємо

До 70-річчя визволення Ізюмського району


В рамках відзначення 70-річчя визволення Ізюмського району від німецько-фашистськмх загарбників, 4 вересня 2013 року в читальній залі Ізюмської центральної районної бібліотеки відбувся районний захід «Пам’ятаємо. Славимо. Вшановуємо» для ветеранів Великої Вітчизняної війни та голів ветеранських організацій району. Він був організований в межах програми спільних масових заходів бібліотеки та ветеранської організації району.

 

02/09/2013
Дворічанський р-н
Книжка – добрий, мудрий друг, книжка знає все навкруг

Бібліотечний урок в Дворічанській районній дитячій бібліотеці

В Дворічанській районній дитячій бібліотеці 2 вересня 2013 року пройшов бібліотечний урок «Книжка – добрий, мудрий друг, книжка знає все навкруг», що був приурочений до найважливішого дитячого свята – Дня знань. В ньому взяли участь учні 4-А класу Дворічанської ЗОШ (кл. керівник Л.О.Савінова).

 

02/09/2013
Первомайський р-н
Новий дім – нове життя

В центральній районній бібліотеці та дитячій бібліотеці Первомайська з’явилися нові книги, подаровані читачами

Мабуть, у кожному домі є книги, що припадають пилом на полицях, тому що вони вже давно прочитані або здаються нам нецікавими. Але у кожного літературного твору завжди знайдуться шанувальники, тому ми не маємо права позбавляти книг права на життя. Саме тому активні читачі Первомайської центральної районної бібліотеки та дитячої бібліотеки подарували цим закладам не потрібну їм вдома літературу, адже саме тут вони принесуть користь як теперішнім, так і майбутнім відвідувачам цих установ.

 

01/09/2013
Красноградський р-н
Відкритий урок пам’яті до 70-річчя визволення Харківщини відбувся у Красноградській ЦБС

1 вересня 2013 року Красноградська районна бібліотека гостинно відкрила двері для своїх юних читачів: її відвідали учні 8-х класів місцевого НВК №3.

 

01/09/2013
Зачепилівський р-н
Визволення Харківської області від німецько-фашистських загарбників

Урок для школярів в Зачепилівській ЦРБ

Традиційно у День знань 1 вересня 2013 року співробітники Зачепилівської центральної районної бібліотеки провели для школярів Зачепилівського району перший урок «Визволення Харківської області від німецько – фашистських загарбників».

 

27/08/2013
м. Лозова
В Лозовской городской юношеской библиотеке готовятся принять компьютеры, выигранные в конкурсе программы «Библиомост»

В Лозовской городской юношеской библиотеке радостное событие: вскоре ее читатели смогут стать полноценными пользователями Интернета благодаря победе учреждения в конкурсе программы «Библиомост». Поскольку в ближайшее время библиотека получит новые компьютеры, ее сотрудники решили провести ремонт читального зала.

 

24/08/2013
м. Лозова
В Лозівській юнацькій бібліотеці влаштували «Бібліомістечко» з нагоди святкування Дня незалежності України

23 серпня 2013 року співробітники Лозівської юнацької бібліотеки взяли активну участь у загальноміському святкуванні Дня незалежності України, організувавши на площі, де відбувалося народне гуляння, «Бібліомістечко» - читальню для дітей просто неба.

 

23/08/2013
Лозівський р-н
З Україною в серці

Анонс заходів до Дня незалежності України в бібліотеках Лозівського району

24 серпня 2013 року наш народ святкує двадцять другу річницю незалежності України. Про довгий та тернистий шлях нашої країни до свого суверенітету матимуть змогу згадати читачі бібліотечних установ Лозівського району.

 

23/08/2013
Дворічанський р-н
Україна, яку будуємо сьогодні

Інформаційна година в Дворічанській районній бібліотеці

23 серпня 2013 року в Двурічанській районній бібліотеці для дорослих пройшла інформаційна година, присвячена Дню прапора та Дню незалежності України.

 

23/08/2013
м. Первомайський
Чим порадує Первомайська міська ЦБС своїх читачів до Дня незалежності України

В Первомайській міській ЦБС з 20 по 27 серпня 2013 року буде проходити цикл заходів до Дня державного прапора та Дня незалежності України “Держави славна назва – Україна”.

 

23/08/2013
Близнюківський р-н
Державні та народні символи України

Засідання клубу «Берегиня» у Близнюківській ЦРБ

23 серпня 2013 року в читальному залі Близнюківської центральної районної бібліотеки пройшло святкове засідання жіночого клубу «Берегиня» під назвою «Державні та народні символи України».

 

23/08/2013
Зачепилівський р-н
Словом вишию день – простелю рушники, а на тих рушниках – Україна моя

Виставка ужитково-прикладного мистецтва, організована співробітниками Зачепилівської ЦРБ

З нагоди святкування 22-ї річниці незалежності України в районному будинку культури м. Зачепилівка за участі працівників Зачепилівської центральної районної бібліотеки пройшла книжкова виставка «Погляд у майбутнє» та виставка ужитково-прикладного мистецтва «Словом вишию день – простелю рушники, а на тих рушниках – Україна моя».

 

23/08/2013
Краснокутський р-н
Бібліотеки Краснокутщини отримали безцінний подарунок – нові книги від благодійного фонду «Україна»

23 серпня 2013 року в Красному Куті в рамках святкування Дня Незалежності України відбулася презентація книг, подарованих благодійним фондом «Україна» (діє під патронатом Л.Д.Кучми) сільським бібліотекам цього району.

 

23/08/2013
м. Лозова
Національні символи

Книжкова виставка у Лозівській міській юнацькій бібліотеці

23 серпня 2013 року у Лозівській місцевій юнацькій бібліотеці було оформлено книжкову виставку «Національні символи» з нагоди святкування Дня прапора, що щорічно відмічається в цей день.

 

22/08/2013
Ізюмський р-н
Моя найкраща в світі сторона – чарівна неповторна Україна

Книжкова виставка в Ізюмській ЦРБ

З нагоди відзначення Дня Державного Прапора України та 22-ї річниці Незалежності України Ізюмська центральна районна бібліотека презентувала книжкову виставку «Моя найкраща в світі сторона - чарівна неповторна Україна».

 

22/08/2013
Зачепилівський р-н
Незалежна Україна: шлях до мети

Круглий стіл до Дня незалежності України в Зачепилівській ЦБС

22 серпня 2013 року, напередодні 22-ї річниці Незалежності України, в читальному залі Зачепилівської центральної районної бібліотеки відбулося засідання круглого столу під назвою «Незалежна Україна: шлях до мети».

 

22/08/2013
Шевченківський р-н
Моя країна – Україна

Книжкова виставка в Шевченківській ЦРБ

Україно!
Доки буду жити,
Доти відкриватиму тебе!
Це епіграф книжкової виставки «Моя країна – Україна», що відкрилася 22 серпня 2013 року в Шевченківській ЦРБ до Дня незалежності України. Читачі мають змогу познайомитися з книгами, які розповідають про історію заснування та шляхи становлення української держави, її розквіт та сьогодення.

 

22/08/2013
Близнюківський р-н
Хвала майстерності рук

Виставка у Близнюківській ЦРБ

22 серпня 2013 року у Близнюківській центральній районній бібліотеці пройшла виставка робіт народних умільців, організована її співробітниками напередодні найбільших державних свят – Дня Прапора та Дня незалежності України.

 

20/08/2013
Дергачівський р-н
Харківщина в полум’ї війни

Книжкова виставка у Пересічанській бібліотеці-філії Дергачівської ЦБС

В Пересічанській бібліотеці-філії № 12 Дергачівської ЦБС відкрилась книжкова виставка-експозиція «Харківщина в полум’ї війни», присвячена 70-тій річниці визволення м. Харкова та Харківської області від німецько-фашистських загарбників.

 

20/08/2013
Краснокутський р-н
На лінії вогню

Історичний екскурс в Качалівському сільському філіалі Краснокутської ЦБС

20 серпня 2013 року читачі Качалівської сільської бібліотеки Краснокутської ЦБС мали змогу прослухати цікавий історичний екскурс під назвою «На лінії вогню», присвячений героїчному подвигу їх земляків у Великій Вітчизняній війні, що віддали своє життя за визволення нашого народу з-під німецько-фашистського ярма.

 

19/08/2013
Лозівський р-н
Святий Спас прийшов до нас

Святкування Яблучного Спасу в Лозівській центральній районній бібліотеці

19 серпня 2013 року працівники Лозівської центральної районної бібліотеки пригощали своїх читачів яблуками і медом на честь одного з найулюбленіших народних свят.

 

19/08/2013
Первомайський р-н
Цикл книжкових виставок у Первомайській ЦБС на протязі серпня 2013 року

З метою популяризації творчості місцевих письменників і поетів на початку серпня в центральній бібліотеці Первомайської міської ЦБС була оформлена літературно-краєзнавча книжкова виставка «Поети, які живуть поруч».

 

18/08/2013
Лозівський р-н
Прийшов Спас – готуй рукавиці про запас

Веселе свято для читачів Краснопавлівської міської бібліотеки-філії

18 серпня 2013 року читачі Краснопавлівській міській бібліотеці-філії №2 Лозівського району мали змогу відвідати вже традиційний захід «Прийшов Спас – готуй рукавиці про запас» та поповнити свої знання про народні та церковні обряди святкування українцями Маковія, Яблуневого та Горіхового Спасів.

 

16/08/2013
Близнюківський р-н
Мій рідний край, моя земля велика-превелика

Книжкова виставка у Близнюківській центральній районній бібліотеці

16 серпня 2013 року на абонементі Близнюківської центральної районної бібліотеки відкрилась книжкова виставка «Мій рідний край, моя земля велика-превелика», присвячена Дню незалежності України.

 

14/08/2013
Лозівський р-н
На ювілеях буваємо, бо книги читаємо

Зустріч шанувальників творчості письменника Я. Баша у Перемозькій сільській бібліотеці-філії (Лозівський район)

У Перемозькій сільській бібліотеці-філії відбулася зустріч, присвячена ювілею письменника Якова Баша, якому 8 серпня 2013 року виповнилося б 105 років. На ній були присутні як читачі, вже досить добре обізнані з його творчістю, так і ті, хто вперше відкрив для себе неповторний світ його літературної спадщини. В створених письменником образах оригінально відбилися як чарівний світ кохання, так і уся складність людських відносин.

 

07/08/2013
м. Лозова
''Ні, я жива! Я буду вічно жити!...''

Виставка-портрет в Лозівській юнацькій бібліотеці(До річниці від дня смерті Лесі Українки)

Як я умру, на світі запалає
Покинутий вогонь моїх пісень
І стримуваний пломінь засіяє,
Вночі запалений, горітиме удень.
Через роки, через віки Лесине Слово лунає, дзвенить, хвилює душі...

 

07/08/2013
Богодухівський р-н
В Богодухові урочисто відзначили 70-ту річницю визволення міста від німецько-фашистських загарбників

7 серпня 2013 року в Богодухові пройшла низка святкових заходів з нагоди 70-ти річчя визволення районного центру від фашистських загарбників і Дня міста.

 

31/07/2013
Шевченківський р-н
Прилетіло літечко на рожевих крилечках

Виставка дитячих малюнків у Шевченківській районній бібліотеці для дітей

Шевченківська районна бібліотека для дітей організувала виставку малюнків учнів музичної дитячої школи та читачів бібліотеки.
Виставка, що має назву „Прилетіло літечко на рожевих крилечках”, розгорнута у фойє другого поверху Шевченківської ЦРБ. На ній представлені роботи, присвячені найкращій порі – шкільним канікулам.

 

30/07/2013
Куп`янський р-н
Комп’ютер в Гусинці

Продовжується комп’ютеризація бібліотек Куп’янщини

Наш час – це час технічного прогресу. Комп’ютери, Інтернет – слова, знайомі кожній людині. І все частіше це поєднання звучить, коли мова заходить про бібліотеки. На Куп’янщині вже стало доброю традицією впроваджувати комп’ютерні технології в роботу сільських бібліотек.

 

30/07/2013
Вовчанський р-н
Інтернет прийшов в Юрченківську бібліотеку (Вовчанська ЦБС)

ХХІ століття – час бурхливого розвитку комп’ютерних технологій. Ця особливість безпосередньо стосується бібліотек. На сьогодні бібліотека залишається чи не єдиним безкоштовним джерелом інформації, місцем самоосвіти, відпочинку, спілкування.

 

30/07/2013
Куп`янський р-н
Ювілей бібліотеки

Кругляківській сільській бібліотеці Куп’янської ЦБС – 110 років

Відбулись урочистості з нагоди 110-річчя від дня заснування Кругляківської сільської бібліотеки. В святково оформленому залі клубу с. Кругляківка зібрались читачі бібліотеки, мешканці села та гості.

 

29/07/2013
Нововодолазький р-н
Хрещення Русі – початок історичного шляху народу

Заходи до 1025-річчя хрещення Русі у Нововодолазькій районній дитячій бібліотеці

Цикл заходів до дня святкування 1025-річчя хрещення Київської Русі пройшов у Нововодолазькій районній дитячій бібліотеці.

 

27/07/2013
Близнюківський р-н
1025-річчя Хрещення Київської Русі - це свято української державності та єднання

Круглий стіл в Близнюківській ЦРБ

В рамках святкування 1025-річчя Хрещення Київської Русі в Близнюківській центральній районній бібліотеці пройшло засідання ''круглого столу'' під назвою «Хрещення Київської Русі – перша сходинка до духовності», участь в якому взяли настоятель Свято-Іллінського храму протоієрей о.Олексій, перший заступник голови Близнюківської районної державної адміністрації Сергій Лобановський, голова Близнюківської районної ради Володимир Бреус та мешканці селища Близнюки.

 

27/07/2013
м. Первомайський
Християнство – основа європейської цивілізації

Інформаційна година в Первомайській міській ЦБС

27 липня 2013 року в центральній бібліотеці Первомайської міської ЦБС пройшла інформаційна година “Християнство — основа європейської цивілізації”, присвячена 1025-річчю Хрещення Київської Русі.
В рамках цього заходу в читальному залі була оформлена книжкова виставка “До Дня Хрещення Київської Русі”.

 

26/07/2013
м. Лозова
Лозівська юнацька бібліотека бере участь у Всеукраїнському конкурсі буктрейлерів «Оживають герої на екрані у рекламі»

Відеоролик до книги Л. Дашвар «Молоко з кров’ю»

Пропонуємо вашій увазі відеоролик, створений співробітниками Лозівської юнацької бібліотеки в рамках Всеукраїнського конкурсу буктрейлерів «Оживають герої на екрані у рекламі», започаткованого Українською бібліотечною асоціацією, Державною бібліотекою України для юнацтва та Донецькою обласною бібліотекою для юнацтва.

 

25/07/2013
Ізюмський р-н
Християнські святині Ізюмщини

До 1025-річчя Хрещення Русі

«Християнські святині Ізюмщини» – таку назву мала година духовності, яку провели 25 липня 2013 року працівники Ізюмської центральної районної бібліотеки для своїх користувачів.

 

25/07/2013
Зачепилівський р-н
Запровадження християнства в Київській Русі (Зачепилівська ЦРБ)

На Зачепилівщині триває робота на виконання Указу Президента України Віктора Януковича про святкування 1025-річчя Хрещення Київської Русі.

 

25/07/2013
Шевченківський р-н
Хрещення Київської Русі (Шевченківська ЦБС)

Цього року ми відзначаємо видатну дату – 1025-річчя Хрещення Київської Русі, і сьогодні з вдячною пам’яттю звертаємось до прадавніх джерел свого народу.
З нагоди святкувань в Шевченківській центральній районній бібліотеці з початку року діє книжково-ілюстрована виставка «Хрещення Київської Русі -1025», де представлені книги з історії хрещення на Русі, розвитку релігії від давніх часів до сьогодення, історії українського іконопису, фотоальбом храмів та церков України тощо.

 

23/07/2013
Ізюмський р-н
1025-річчя Хрещення Русі (Ізюмська ЦРБ)

Хрещення Стародавньої Русі стало однією з важливих культурних подій в історії нашого народу.
В рамках відзначення цієї дати Ізюмська центральна районна бібліотека провела ряд заходів для своїх читачів.

 

19/07/2013
 
18 липня 2013 року – обласний День права

День права у бібліотеках Харківщини

В умовах формування правової держави і громадянського суспільства, з метою підвищення правової культури і розвитку правосвідомості населення, Головне управління юстиції в Харківській області ініціювало проведення обласного Дня права.

 

19/07/2013
Коломацький р-н
Держава покоління NEXT

День права Коломацькій районній бібліотеці

18 липня 2013 року в читацькому залі Коломацькій районної бібліотеки в рамках загальнобласного Дня права відбулась зустріч з юристом Коломацької РДА Троян Анною Олексіївною.

 

19/07/2013
Дворічанський р-н
Квіти у нашому житті

Пізнавальна година (Дворічанська РДБ)

19 липня 2013 року в Дворічанській районній дитячій бібліотеці пройшла пізнавальна година «Квіти в нашому житті».

 

19/07/2013
Дворічанський р-н
Слава солдатам, слава і шанування дітям війни

Тематичний вечір (Дворічанська ЦБС)

17 липня 2013 року в Колодезненській бібліотеці-філії Дворічанської ЦБС в рамках обласного огляду конкурсу серед публічних бібліотек Харківської області, присвяченому святкуванню 70 річчя визволення Харкова і Харківської області від фашистських загарбників, пройшов тематичний вечір «Слава солдатам, слава і шанування дітям війни».

 

19/07/2013
м. Первомайський
День права у Первомайській міській ЦБС

Заходи в рамках загальнообласного Дня права пройшли в Первомайській міській ЦБС.

 

18/07/2013
Лозівський р-н
Закон понад усе

День права у Лозівській ЦРБ

Головне управління юстиції в Харківській області ініціювало проведення 18 липня 2013 року обласного Дня права. Цього дня Лозівська центральна районна бібліотека познайомила своїх читачів з виставкою правової літератури ''Закон понад усе'' і провела літературно-правову вікторину ''Чудесний острів Феміди''.

 

18/07/2013
Кегичівський р-н
Правова абетка

Прес-марафон у Кегичівській ЦРБ

18 липня 2013 року в рамках загальнообласного Дня права в Кегичівській центральній районній бібліотеці для учнів та молоді пройшов прес-марафон «Правова абетка».

 

18/07/2013
Сахновщинський р-н
Особливості праці жінок та неповнолітніх в Україні

День правового інформування в Сахновщинській ЦБС

18 липня 2013 року Cахновщинська ЦБС спільно з управлінням юстиції та відділом у справах сім`ї та молоді та спорту Сахновщинської РДА провела День правового інформування «Особливості праці жінок та неповнолітніх в Україні»

 

18/07/2013
Шевченківський р-н
Основа життя – закон (Шевченківська ЦРБ)

День права «Основа життя – закон» пройшов 18 липня 2013 року в Шевченківській ЦРБ.

 

13/07/2013
м. Лозова
Их судьбы – как истории планет

Вечер-портрет (Лозовская юношеская библиотека)

Это лето оказалось богатым на юбилеи любимых русских поэтов: по 80 лет исполнилось поэтам-шистидесятникам Андрею Вознесенскому и Евгению Евтушенко (правда, последнему – по паспорту), а 19 июля мы празднуем 120-летие выдающегося пролетарского поэта-авангардиста Владимира Маяковского.

 

11/07/2013
Зачепилівський р-н
Сильна родина – міцна Україна

Засідання «круглого столу» в Зачепилівській ЦРБ

11 липня 2013 року до Дня родини Зачепилівською ЦРБ спільно з РЦСССДМ проведено «круглий стіл» на тему «Сильна родина – міцна Україна».

 

11/07/2013
Сахновщинський р-н
Творчі перлинки наших земляків

Мистецький калейдоскоп у Сахновщинській ЦРБ

Зміни останніх десятиліть, що відбуваються в політичному, економічному, соціальному житті нашої держави, не могли не позначитися на діяльності публічних бібліотек. Сучасна бібліотека, яка б віддзеркалювала і задовольняла реальні потреби населення, неможлива без коригування її традиційного усталеного у громадській свідомості іміджу.
Допомогти молодому поколінню краще пізнати народні звичаї і традиції, виховувати любов і повагу до них, необхідність зберегти і передати їх наступним поколінням – одна із місій бібліотек.

 

11/07/2013
Шевченківський р-н
Книжкові новинки на полицях бібліотек Шевченківщини

Шевченківщина багата на талановитих людей. Всім нам добре відомі дослідники-краєзнавці Андрій Булига та В’ячеслав Тройнер, автори книг про історію, географію та природу рідного краю.
Цього року до фондів бібліотек ЦБС надійшли художні книги Миколи Шпорта «Времена года» та Олександра Крутильникова «Сети дьявола».

 

10/07/2013
Лозівський р-н
Школа бібліотекаря-початківця у Лозіській ЦБС

5 липня 2013 року на базі Катеринівської сільської бібліотеки-філії, однієї із кращих бібліотек Лозівського району, відбулося заняття Школи бібліотекаря-початківця.

 

10/07/2013
Лозівський р-н
Ой на Івана, ой на Купала

Купальські свята в бібліотеках Лозівського району

Коли духмяне українське літо в самому розпалі, з квітчастими вінками і яскравими вогнищами – приходить свято Івана Купала. Це свято молоді, свято сонця, свято землі, води і вогню, свято чаклування на кращу долю, свято духів давнього роду нашого.

 

09/07/2013
м. Первомайський
Зачаровані купальські вогні

Книжкова виставка (Первомайська міська ЦБС)

В Первомайській міській ЦБС протягом року ведеться певна робота з народознавства. Її метою є відродження культури українського народу та популяризація літератури даної тематики.

 

08/07/2013
Красноградський р-н
Івана Купала

Фольклорна криниця в Красноградській бібліотеці для дітей

Свято «Івана Купала» завітало до Красноградської бібліотеки для дітей на самому його передодні.

 

03/07/2013
Лозівський р-н
Духовність – храм душі людської

Хвилини духовності в Лозівській ЦРБ

3 липня 2013 року працівники Лозівської центральної районної бібліотеки запросили своїх користувачів на хвилини духовності, присвячені 1025-річчю хрещення Київської Русі.

 

02/07/2013
Ізюмський р-н
Залишаймося молодими

Стаття директора Ізюмської ЦБС Лисаченко В.М.

Ніколи на перестану поважати людей з небайдужим серцем і розумом, особливо, якщо мова йде про посадових службовців, від яких залежить настрій людей в селах району.
З задоволенням прийняли запрошення голови Іванчуківської сільсьської ради Галини Петрівни Федоряки на свято молоді.

 

29/06/2013
Дворічанський р-н
У дні шкільних канікул (Вільшанська бібліотека-філія)

На час літніх канікул Вільшанська бібліотека-філія Дворічанської ЦБС планує свою роботу так, щоб її юні користувачі мали змогу не тільки покористуватися в бібліотеці Інтернетом, почитати книжки, а і стати учасниками і глядачами дитячих свят.

 

29/06/2013
Близнюківський р-н
Зустріч заступника голови Близнюківської райдержадміністрації О.М. Лисенка з молодими сім'ями

29 червня 2013 року в Близнюківській центральній районній бібліотеці пройшла зустріч заступника голови районної державної адміністрації О.М. Лисенка з молодими сім'ями.

 

27/06/2013
Лозівський р-н
Краєзнавчий туристично-інформаційний пункт в Лозівській ЦРБ

27 червня 2013 року на базі Лозівської центральної районної бібліотеки відкрився туристично-інформаційний пункт. Тут зібрано матеріали туристично-краєзнавчої тематики.

 

27/06/2013
Вовчанський р-н
Інноваційність у пропозиціях актуальних бібліотечних послуг

Семінар бібліотекарів юнацьких сільських підрозділів Вовчанської ЦБС

27 червня 2013 року на базі Юрченківської бібліотеки-філії Вовчанської ЦБС пройшов виїзний семінар для бібліотекарів юнацьких сільських підрозділів КЗ «Вовчанська ЦБС» за темою «Інноваційність у пропозиціях актуальних бібліотечних послуг».

 

26/06/2013
Зачепилівський р-н
Стабільність Конституції – стабільність держави

Засідання „круглого столу” (Зачепилівська ЦРБ)

26 червня 2013 року з нагоди державного свята Дня Конституції України в приміщенні Зачепилівської центральної районної бібліотеки відбулось засідання «круглого столу» на тему «Стабільність Конституції-стабільність держави».

 

25/06/2013
м. Лозова
Таїна зелених свят

В Лозівській юнацькій бібліотеці відзначили день Святої Трійці

Тиждень перед Трійцею називається «зеленим», «клечальним» або «русальним», а три останні дні цього тижня і три перші дні троїцького тижня називаються «Зеленими Святами».

 

25/06/2013
Зачепилівський р-н
Канікули в бібліотеці – це круто!

Так можуть сказати всі користувачі Зачепилівської районної дитячої бібліотеки, які не перестають відвідувати бібліотеку з настанням літніх канікул.

 

25/06/2013
Куп`янський р-н
День Пам’яті і Скорботи

Куп’янська ЦБС

Війна!... Це слово і та істинність, яка за ним стояла, ввірвалися в життя куп`янчан так само несподівано, боляче, грізно і страшно, як і в життя всього народу тодішнього СРСР.
До Куп`янщини гітлерівські війська добралися через рік від того дня, як фашистська Німеччина напала на Радянській Союз.

 

22/06/2013
Лозівський р-н
Озвалась спогадом війна

Цикл заходів у Лозівській ЦБС

22 червня 1941 року трагічною сторінкою увійшло в життя мільйонів українців. В цей день розпочалася найжахливіша війна в історії нашого народу – війна, яка забрала життя кожного п’ятого українця.
Книги, присвячені Великій Вітчизняній війні, що донесли до наших днів дух сурового часу, біль і відчай людей, які втратили рідних і близьких, експонуються на виставках-реквіємах у бібліотеках Лозівської ЦБС.

 

22/06/2013
Лозівський р-н
Зеленеє свято у травах іде

23 червня – Зелені свята (Трійця)(Лозівська ЦБС)

«Від того, як ми шануватимемо своїх предків, свої кращі традиції, залежатиме наша духовність, наша цивілізованість і майбутнє нашої України…»
(Василь Скуратівський)

 

22/06/2013
Краснокутський р-н
Мужністю звільнені

Тематичний вечір (Краснокутська ЦБС)

21 червня 2013 року в Олексіївській сільській бібліотеці-філії Краснокутської ЦБС пройшов тематичний вечір „Мужністю звільнені”.

 

21/06/2013
 
Проект „Англійська 1 2 3”

Інформаційний веб-дайджест

Рада міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) в рамках програми «Бібліоміст» у співпраці з польською компанією «FunMedia» розпочинає в Україні проект «English 1 2 3 в бібліотеці».

 

21/06/2013
м. Первомайський
Цикл заходів у Первомайській міській ЦБС

Червень видався насиченим для Первомайської міської ЦБС щодо організації книжкових виставок та проведення соціокультурних заходів.

 

21/06/2013
Близнюківський р-н
Хто вмирає в боротьбі – в серцях живе навіки

Година спілкування (Близнюківська ЦРБ)

21 червня 2013 року з нагоди Дня скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні в Близнюківській центральній районній бібліотеці пройшла година спілкування ''Хто вмирає в боротьбі – в серцях живе навіки'', на яку були запрошені активісти районної ветеранської організації.

 

19/06/2013
Лозівський р-н
Квітни мій краю, Лозівська земля

Підсумки щорічного огляду-конкурсу бібліотек

Огляд-конкурс сільських бібліотек, який проводиться щороку навесні і став уже традиційним, у цьому році був присвячений 90-річчю утворення Лозівського району.

 

18/06/2013
Близнюківський р-н
Журнальний калейдоскоп

Перегляд-презентація періодики (Близнюківська ЦРБ)

14 червня 2013 року бібліотекар читального залу Близнюківської центральної районної бібліотеки С.М.Орищенко провела перегляд нових журналів, які передплачує бібліотека.
Цікаво, що захід було організовано просто неба, на тротуарі біля приміщення бібліотеки, і ознайомитись з новою періодикою могли всі, хто проходив або просто прогулювався в цей час по вулиці.

 

18/06/2013
Сахновщинський р-н
Роль бібліотеки у правовому вихованні молоді (Сахновщинська ЦБС)

Однією з необхідних умов перетворення України у справжню правову державу є підвищення рівня правової освіти населення, у першу чергу – молоді. В сучасних умовах правове виховання здійснюється не тільки в учбових закладах, але й за їх межами, коли молодь бере участь в диспутах, бесідах-діалогах, тренінгах, годинах спілкування, під час яких пробуджується інтерес до права, приходить усвідомлення того, що право – це загальнолюдська цінність, без якої не може існувати жодне цивілізоване суспільство. Тому, правова освіта та виховання, профілактика правопорушень серед підлітків – постійно в центрі уваги бібліотечних працівників району.

 

17/06/2013
м. Лозова
Вітаємо переможців!

Наші на «Коронації Слова»


Ольга Тарасова, бібліотекар Лозівської юнацької бібліотеки, стала дипломантом літературного конкурсу «Коронація Слова» у номінації «П’єси для дітей».

 

14/06/2013
Дергачівський р-н
В чарівний світ знання

Посвята в читачі (Дергачівська ЦБС)

6 червня 2013 року усі першокласники Козачолопанського НВК стали юними читачами Козачолопанської бібліотеки філії №6 Дергачівської ЦБС.
Королева книг (Дигало Ілона) привітала юних читачів і запросила в гості у своє книжкове королівство.

 

13/06/2013
Лозівський р-н
Дитячий табір – це чудово

Бібліотеки Лозівської ЦБС – у пришкільних таборах відпочинку

Бібліотеки Лозівщини розробили план заходів для організації змістовного дозвілля своїх юних користувачів у пришкільних таборах відпочинку, активного залучення їх до читання, популяризації книги.

 

13/06/2013
Дворічанський р-н
У тісній співпраці зі школою

Рідкодубівська бібліотека-філія (Дворічанська ЦБС)

У тісній співпраці зі школою проводить свої заходи Рідкодубіська сільська бібліотека-філія Дворічанської ЦБС.

 

11/06/2013
Дворічанський р-н
Розкажу тобі про себе

Семінар бібліотечних працівників Дворічанської ЦБС

11 червня 2013 року на базі Кутьківської бібліотеки-філіії відбувся семінар-презентація бібліотеки «Розкажу тобі про себе» для бібліотечних працівників Дворічанської районної централізованої системи.

 

10/06/2013
Сахновщинський р-н
Перлинки з творчої скриньки

Ярмарок творчих ідей (Сахновщинська ЦБС)

7 червня 2013 року в Сахновщинській ЦБС пройшов ярмарок творчих ідей «Перлинки з творчої скриньки».
Захід був своєрідним підсумком щодо впровадження новітніх технологій в бібліотечну практику, обміну досвідом роботи, можливості показати кращі зразки різноманітних форм бібліотечної роботи.

 

10/06/2013
Вовчанський р-н
Комп’ютер від депутата

У Вовчанській центральній районній бібліотеці – новий комп’ютер. Його та книги, що користують попитом у користувачів, для бібліотек ЦБС подарував народний депутат України Шенцев Дмитро Олексійович.

 

06/06/2013
Дворічанський р-н
Природа рідна – наша втіха, ми збережемо її від лиха

Екологічна година-презентація (Дворічанська ЦБ)

Всесвітній день охорони навколишнього середовища, який щороку 5 червня звертає увагу людей на проблеми екології, проводиться під егідою Організації Об'єднаних Націй.

 

05/06/2013
Красноградський р-н
«Гарбузова каша»

Лялькова вистава для малечі (Красноградська РБД)

5 червня 2013 року бібліотекарі Красноградської районної бібліотеки для дітей відвідали Наталинський навчально виховний комплекс. І хоча працівники РБД зовсім не професійні артисти з лялькового театру, та з їхньої легкої вдачі вистава «Гарбузова каша» набула досить високого професійного виконання і подарувала малечі справжнісіньке диво.

 

04/06/2013
Зачепилівський р-н
1025-річчя хрещення Київської Русі

Круглий стіл (Зачепилівська ЦРБ)

28 липня в Україні щорічно відзначається державна пам’ятна дата – День хрещення Київської Русі-України. Саме цього дня Православна Церква вшановує пам'ять Святого Рівноапостольного князя Володимира, хрестителя Київської Русі, одного із засновників і покровителів нашої державності.
До 1025-річчя хрещення Київської Русі бібліотечні працівники Зачепилівської ЦРБ спільно із викладачем історії місцевого ліцею Лідією Яківною Омельченко 4 червня 2013 року провели для учнівської молоді круглий стіл на тему «Християнство за перших руських князів».

 

01/06/2013
Куп`янський р-н
Праздник детства в Купянской ЦБС

Вот и наступил самый долгожданный для всех детей Праздник солнечного лета! Каждый его день будет распахиваться как новая станица интересной и яркой, красочной книги. Это книга, в которой будут и песни, и картины, и игры, и сказки, и загадки, и походы. Каждый день летнего календаря – красный, потому, что каждый день лета – это радость, отдых и новые приключения!
И не случайно первый день лета посвящен детям. Это – Международный день защиты детей.

 

01/06/2013
Дворічанський р-н
Країна дитинства – країна казкова…

…і всіх нас вона вабить знову і знову». Саме такі слова стали основним лейтмотивом свята, яке пройшло в Дворічанській районній дитячій бібліотеці в День захисту дітей.

 

31/05/2013
Красноградський р-н
Феєрверк цікавих книг

Цикл заходів до Дня захисту дітей у Красноградській дитячій бібліотеці

Напередодні дня захисту дітей в Красноградській районній бібліотеці для дітей пройшла низка заходів для відвідувачів шкільних таборів міста. Це – екскурсії, бібліотечні уроки, пізнавальні бесіди про історію і розвиток книги тощо.

 

30/05/2013
Близнюківський р-н
Відродження духовності в сучасному суспільстві

Година духовності (Близнюківська ЦРБ)

30 травня 2013 року в Близнюківській центральній районній бібліотеці в рамках проведення заходів до 1025-річчя хрещення Київської Русі відбулася година духовності «Відродження духовності в сучасному суспільстві».

 

29/05/2013
Зачепилівський р-н
Комп’ютер у Миколаївській бібліотеці

Комп’ютеризуються бібліотеки Зачепилівського району

Користувачі Миколаївської сільської бібліотеки-філії Зачепилівської ЦБС отримали можливість користуватися комп’ютером.

 

23/05/2013
Нововодолазький р-н
Найкраща читачка Нововодолажчини – учасниця Фестивалю дитячого читання у Львові

17-19 травня 2013 року в місті Львові відбувся Фестиваль дитячого читання «Книгоманія», на який з’їхалися переможці Всеукраїнського конкурсу «Найкращий читач України-2013» з усіх областей України.

 

23/05/2013
Зачепилівський р-н
Земний уклін тобі, Кобзарю

Бесіда (Зачепилівська ЦРБ)

22 травня 2013 року в Зачепилівському ліцеї відбулась бесіда «Земний уклін тобі, Кобзарю», яку провели працівники Центральної районної бібліотеки.

 

22/05/2013
Куп`янський р-н
Новини Куп’янської ЦБС

«Репресоване Відродження» – так називалась книжкова виставка, розгорнута у читальній залі Куп’янської ЦРБ до Дня пам`яті жертв політичних репресій.

 

20/05/2013
Дворічанський р-н
По музеям країн Європи

Віртуальна подорож у Дворічанській ЦРБ

Відповідно до Указу Президента № 339/2003 від 19 квітня 2003 року кожну третю суботу травня в Україні відзначається День Європи.
З цієї нагоди 20 травня 2013 року в Дворічанській центральній бібліотеці для дорослих відбулась віртуальна подорож музеями країн Європи.

 

18/05/2013
Куп`янський р-н
Сила – в народі, підтримка в Європі

Цикл заходів до Дня Європи у Куп’янській ЦБС

З 2003 року в Україні відзначають День Європи. Це – символ започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами, що ґрунтується на спільних цінностях та інтересах.

 

17/05/2013
Краснокутський р-н
В світі усе починається з мами

Свято у Слобідський сільській бібліотеці (Краснокутська ЦБС)

У травні, коли розцвітають яскраві квіти і дзвенить пташиний спів, теплий весняний вітер приносить до нас свято Матері.
Дню матері був присвячений захід «В світі усе починається з мами», який провела 17 травня 2013 року Слобідська сільська бібліотека-філія Краснокутської ЦБС у загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів.

 

17/05/2013
Ізюмський р-н
Духовний храм людини: сім'я, родина, рід

Родинне свято в Ізюмській ЦРБ

Із знання свого родоводу починається кожна людина. Мати й батько — найрідніші, найближчі кожному з нас люди. Від них ми одержуємо життя, вчимося бути порядними, чесними та успішними.
Про красиві долі сімей Валентини Валентинівни Кукочки (с. Капитолівка), Тамари Дмитрівни Шишко (с. Олександрівка), Лідії Михайлівни Захарченко (с. Комарівка) та інших, про берегинь цих родин – матерів, розповіли бібліотекарі Ізюмської центральної районної бібліотеки на родинному святі «Духовний храм людини: сім'я, родина, рід», яке пройшло 17 травня 2013 року і було присвячене Дню Матері та Міжнародному дню родини.

 

16/05/2013
Зачепилівський р-н
Політичні репресії 1937-1938 років мовою фактів

Круглий стіл у Зачепилівській ЦРБ

16 травня 2013 року в Зачепилівській центральній районній бібліотеці відбувся круглий стіл за темою «Політичні репресії 1937-1938 років мовою фактів», присвячений Дню пам’яті жертв політичних репресій.

 

15/05/2013
Сахновщинський р-н
На землі у нас є диво – це жінка, мати, оберіг, надія

Тематичний вечір у Сахновщинській ЦРБ

15 травня 2013 року у Сахновщинській центральній районній бібліотеці відбувся тематичний вечір «На землі у нас є диво – це жінка, мати, оберіг, надія», присвячений Дню Матері та Міжнародному дню сім’ї.

 

15/05/2013
Близнюківський р-н
Мати – символ добра на землі

Засіданння клубу «Берегиня» (Близнюківська ЦРБ)

«Мати – символ добра на землі» – чергове засідання клубу «Берегиня» під такою назвою відбулося 15 травня 2013 року у Близнюківській центральній районній бібліотеці.

 

14/05/2013
Дворічанський р-н
Родина, як зірка єдина

Родинне свято в Дворічанській ЦРБ

Міжнародному Дню сім’ї було присвячене родинне свято «Родина, як зірка єдина», яке пройшло 14 травня 2013 року в Дворічанській центральній районній бібліотеці.

 

14/05/2013
м. Ізюм
Величний подвиг в ім’я людства – поза часом

Ізюмська міська ЦБС відсвяткувала День Перемоги

9 травня Україна відзначила День Перемоги і вшанувала тих, хто, жертвуючи своїм життям, врятував нашу землю від фашистської навали, подарував нам мир і свободу.
Бібліотеки Ізюмської міської централізованої бібліотечної системи провели низку заходів до Дня Перемоги.

 

13/05/2013
Дворічанський р-н
Святкові дзвони

Пасхальний ранок у Дворічанській дитячій бібліотеці

«Усім-усім святих небес святий привіт: «Христос Воскрес!», – ці рядки з вірша Леоніда Глібова стали своєрідним лейтмотивом пасхального ранку, який відбувся нещодавно в районній дитячій бібліотеці.

 

09/05/2013
Лозівський р-н
Сонце без миру не світить

Героїко-патріотична година (Лозівська ЦРБ)

Календар невблаганно нагадує, що ось уже 68-й рік ми живемо пам’яттю про Велику Вітчизняну війну.
У довічному боргу наше покоління і перед тими, кому пощастило пройти через горнило битв і дожити до світлого Дня Перемоги. Все менше їх залишається у життєвому строю. Даються взнаки і опалена війною молодість, сирі окопи і бліндажі, голод і холод, хвороби і рани.
На героїко-патріотичну годину «Сонце без миру не світить» запросили своїх користувачів бібліотечні працівники Лозівської центральної районної бібліотеки.

 

08/05/2013
 
Увага! Новий конкурс!

„Гранти, стажування, конкурси” (Інформаційний веб-дайджест №10(18))

Рада міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) в рамках програми „Бібліоміст” оголосила конкурс проекту „Творчі майстерні”, відкритий для всіх публічних бібліотек України.

 

08/05/2013
 
Увага! Новий конкурс!

„Гранти, стажування, конкурси” (Інформаційний веб-дайджест №9(17))

Програма „Бібліоміст” оголосила 12 раунд Конкурсу співпраці бібліотек з місцевими громадами „Електронне урядування і бібліотеки”.

 

08/05/2013
м. Первомайський
Між життям і безсмертям мости

Вечір-зустріч у Первомайській міській ЦБС

У Первомайській міській ЦБС продовжуються заходи в рамках святкування Великої Перемоги.

 

08/05/2013
м. Первомайський
Война и Победа, боль и память

Чтоб снова на земной планете
Не повторилось той войны,
Нам нужно, чтобы наши дети
Об этом помнили, как мы.
(Ю. Воронов)
С каждым годом всё дальше уходят в историю годы Великой Отечественной войны. Молодое, подрастающее поколение детворы не играют в войну и партизан. Для них эта война – исторический факт, о котором изучают по учебнику истории.
Задача библиотек, не дать забыть школьникам и юношеству об этой жестокой войне, о Подвиге дедов и прадедов, которые защитили Родину от фашистского сапога и ценой крови и жизни победили захватчиков, освободили свою страну и почти всю Европу от фашизма.

 

08/05/2013
Дворічанський р-н
Зі сплаву геройства і мертвих, і живих кувалось ім’я – Перемога

Вечір пам’яті у Дворічанській дитячій бібліотеці

Як сиві Дніпрові води, збігають роки; журавлиними ключами відлітають у далекий вирій дні. Давно вже відлунали канонади грізних боїв Великої Вітчизняної війни, але все світле, героїчне, людяне і велике на довгі роки повинна зберегти пам'ять народна.
«Зі сплаву геройства і мертвих, і живих кувалось ім’я – Перемога», – саме так називався вечір пам’яті, який пройшов напередодні Дня Перемоги в районній дитячій бібліотеці.

 

08/05/2013
Зачепилівський р-н
Вони захищали наше майбутнє

Цикл заходів до Дня Перемоги у Зачепилівській ЦРБ

7 травня 2013 року, з нагоди 68-ї річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників, працівники Зачепилівської центральної районної бібліотеки з метою вшанування подвигу радянського народу у Великій Вітчизняній війні, увічнення світлої пам'яті полеглих, виховання у молодого покоління почуття патріотизму та поваги до учасників бойових дій організували ряд заходів для учнівської молоді міста.

 

08/05/2013
м. Ізюм
Гірчить Чорнобиль, крізь роки гірчить

Цикл заходів (Ізюмська міська ЦБС)

26 квітня Україна згадувала трагічні події 1986 року, коли на Чорнобильській станції вибухнув ядерний реактор. Про героїзм ліквідаторів, їх подвиг, самопожертву йшлося на заходах, які були проведені в бібліотеках Ізюмської міської централізованої бібліотечної системи.

 

08/05/2013
Золочівський р-н
Поклонимся великим тем годам

Урок мужності (Золочівська ЦБС)

8 травня 2013 року в Удянській бібліотеці-філії Золочівської ЦБС пройшов урок мужності «Поклонимся великим тем годам», підготовлений спільно з сільським Будинком культури.

 

07/05/2013
м. Первомайський
Зі сплаву мертвих і живих кувалась Перемога

Великій Перемозі присвячено (Первомайська міська ЦБС

З 27 квітня 2013 року в Первомайській міській ЦБС розпочалися заходи із циклу «Зі сплаву мертвих і живих кувалась Перемога», присвячені Дню Перемоги.

 

30/04/2013
м. Первомайський
Чорнобиль: пам’ять жива

Книжкова виставка (Первомайська міська ЦБС)

Вшановуємо пам'ять трагедії на Чорнобильській АЕС.

 

26/04/2013
Барвінківський р-н
Світле Христове воскресіння

Народознавчий альманах (Барвінківська ЦРБ)

В читальному залі Барвінківської центральної районної бібліотеки пройшов народознавчий альманах «Світле Христове воскресіння».
На захід, метою якого було ознайомити дітей з багатим світом українських народних традицій, прийшли учні 5-го класу Гімназії №1.

 

26/04/2013
Лозівський р-н
Вода жива і мертва

Екологічний урок-попередження (Лозівська ЦРБ)

26 квітня 2013 року в читальному залі Лозівської центральної районної бібліотеки відбулося чергове засідання клубу за інтересами «Епіцентр».
Темою зустрічі стала вода.

 

26/04/2013
Ізюмський р-н
Писанковий рай Соціального Руху Поваги 2013

Фестиваль дитячої творчості в Ізюмському районі

26 квітня в приміщенні Ізюмської центральної районної бібліотеки на виконання Указу Президента України «Про проведення в 2013 році Року дитячої творчості» відбувся творчий фестиваль «Писанковий рай Соціального Руху Поваги 2013» у рамках проекту «Творча Слобожанщина» під патронатом Народного депутата України, Президента Громадської спілки «Соціальний Рух Поваги» Віктора Миколайовича Остапчука.

 

26/04/2013
Близнюківський р-н
До Дня пам'яті жертв Чорнобильської трагедії (Близнюківська ЦРБ)

Чорнобильська трагедія – безмірне горе всього українського народу. З тієї сумної дати минуло вже 27 років. Страшне лихо, яке не можна залишити в минулому, воно й сьогодні поряд з нами...
26 квітня 2013 року у день пам'яті жертв Чорнобильської трагедії бібліотекарі Близнюківської центральної районної бібліотеки організували виставку літератури та періодичних видань, де розповідається про страшні квітневі дні 1986 року, про участь у ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС жителів нашого району.

 

25/04/2013
Красноградський р-н
Прочитай книгу про війну

Виставка-акція в Красноградській ЦРБ

З 25 квітня 2013 року в Красноградській центральній районній бібліотеці в рамках святкування Великої Перемоги організовано виставку-акцію «Прочитай книгу про війну».

 

25/04/2013
Красноградський р-н
Чорнобиль без права на забуття

Літературно-музичний вечір (Красноградська ЦБС)

25 квітня 2013 року в центральній районній бібліотеці Красноградської централізованої бібліотечної системи відбувся семінар для працівників бібліотечних філій. В рамках семінару Петрівська сільська бібліотека-філія провела літературно-музичний вечір «Чорнобиль без права на забуття».

 

25/04/2013
Шевченківський р-н
На розпеченім серці реактора

Урок пам’яті (Шевченківська ЦБС)

У житті України, українського народу є дата, що сповнена гіркого полинового болю: 27 років відділяє український народ, зрештою й світ, від цієї вікової трагедії на Чорнобильській АЕС.
25 квітня 2013 року в Шевченківській районній бібліотеці пройшов урок пам’яті «На розпеченім серці реактора».

 

23/04/2013
Дворічанський р-н
Наслідки Чорнобильської катастрофи

Захід у Дворічанській ЦРБ

Вже минуло 27 років, як страшна звістка про Чорнобильську катастрофу облетіла планету, сколихнула людство. Можна по різному оцінювати проблеми та наслідки цього найбільшого екологічного катаклізму у світовій історії: применшувати чи навпаки перебільшувати їх, але є один досить незаперечний факт, ще й зараз, через 27 років Чорнобиль нагадує про себе.
У ці квітневі дні ми привертаємо увагу до трагедії, до страждань людей, які зазнали дії радіації. Серед них і ті, хто захистив світ від страшної біди ціною свого здоров’я, а інколи й життя.
Про аварію на ЧАЕС, про мужність ліквідаторів, сучасний стан станції та зони відчуження йшлося на заході у Дворічанській центральній бібліотеці. Його учасники, учні аграрного професійного ліцею, прослухали лекцію та подивились фільм, присвячений Чорнобильській трагедії.

 

23/04/2013
Зачепилівський р-н
Чорнобиль… Біль і пам'ять вічні

Урок пам’яті (Зачепилівська ЦБС)

Чорнобильська катастрофа 1986 року вразила весь світ, приголомшила страшним розмахом незвіданої раніше біди, трагічні наслідки якої відчуватиме ще не одне наступне покоління. Вибух, що стався 26 квітня в Чорнобилі, ось уже 27 років не втихає у нашій свідомості. Від аварії на ЧАЕС в Україні постраждали мільйони чоловік. Ця трагедія зачепила долю кожного українця, сколихнула життєве дерево багатомільйонного народу.
23 квітня 2013 року в Зачепилівській центральній районній бібліотеці пройшов урок пам’яті «Чорнобиль… Біль і пам'ять вічні», присвячений річниці трагедії на Чорнобильській АЕС, та оформлено книжкову полицю, на якій розміщено книги очевидців цієї трагедії, фотографії тих, хто ціною власного життя врятував світ, а також вирізки статей з періодичних видань, зібрані в окрему папку ''Чорнобильський біль''.

 

23/04/2013
Куп`янський р-н
Куп’янщина святкує

До 90-річчя Куп’янського району

Несе потік Оскіл віками чинно,
Шумлять гаї, квітують воронці…
Слобідський краї – тут наша Куп’янщина,
Земля козацька прадідів-творців.
23 квітня 2013 року в приміщенні районного Будинку культури відбулися урочистості з нагоди 90-річчя Куп’янського району.

 

18/04/2013
Куп`янський р-н
Комп’ютер у Пристінській бібліотеці

Продовжується комп’ютеризація бібліотек Куп’янщини

18 квітня 2013 року в урочистій обстановці було вручено комп’ютер завідуючій Пристінською сільською бібліотекою-філією Куп’янської ЦБС Гергель О.О.

 

18/04/2013
Зачепилівський р-н
Участь бібліотечних працівників та представників органів влади Зачепилівського району у тренінгу «Моніторинг та оцінка в діяльності сучасної бібліотеки»

Делегація Зачепилівського району у складі начальника відділу культури і туризму райдержадміністрації Варкентін І.В., директора ЦБС Бособрод Л.А., завідувачки районною дитячою бібліотекою Мосунової О.М. взяла участь у дводенному тренінгу «Моніторинг та оцінка в діяльності сучасної бібліотеки», який пройшов 11-12 квітня 2013 року в м. Чернігові на базі обласної універсальної наукової бібліотеки ім. В. Короленко в рамках програми „Бібліоміст”.

 

18/04/2013
Куп`янський р-н
Клубна та гурткова робота у бібліотеках Куп’янської ЦБС

18 квітня 2013 року в Куп’янській центральній районній бібліотеці в рамках підвищення кваліфікації відбувся майстер-клас «Клубна та гурткова робота у бібліотеках».

 

16/04/2013
Нововодолазький р-н
Найкращі читачі Нововодолажчини

Вже стало доброю традицією в Україні щорічно, починаючи з 2005 року, проводити Всеукраїнський конкурс «Найкращий читач України», де зустрічаються найактивніші читачі – учні 6 – 7-х класів та їх улюблені літературні герої. Конкурс проводиться з метою заохочення дітей до читання, виявлення читацьких уподобань та пріоритетів, популяризації найкращих зразків української та світової літератури.

 

16/04/2013
Ізюмський р-н
З добром у серці

Зустріч у бібліотеці (Ізюмська ЦРБ)

Нинішній рік для Товариства Червоного Хреста України особливий тим, що вся червонохресна спільнота відзначає своє 95-річчя. З цієї нагоди, 16 квітня 2013 року, в приміщенні Ізюмської центральної районної бібліотеки відбулася святкова зустріч під девізом «З добром у серці».

 

12/04/2013
 
Увага! Новий конкурс!

„Гранти, стажування, конкурси” (Інформаційний веб-дайджест №8(16))

ГО «Український центр розвитку музейної справи» (УЦРМС) оголосив конкурс на участь у семінарській програмі в рамках проекту «ProMuseum».

 

12/04/2013
 
„Адвокація: представлення інтересів бібліотек”.

В РТЦ пройшов тренінг за модулем Адвокація: представлення інтересів бібліотек”.

З 8 по 12 квітня 2013 року в Регіональному тренінговому центрі Харківської обласної універсальної наукової бібліотеки пройшов перший позаплановий тренінг за модулем „Адвокація: представлення інтересів бібліотек”. Для участі в навчанні було запрошено представників обласних ЦБС, переможців 2-3 раундів конкурсу «Організація нових бібліотечних послуг на основі безкоштовного доступу до Інтернету». Також в тренінгу взяли участь методисти Балакліївської, Вовчанської, Краснокутської, Золочевської та Люботинської ЦБС.

 

11/04/2013
 
Увага! Новий конкурс!

„Гранти, стажування, конкурси” (Інформаційний веб-дайджест №7(15))

Програма з розробки інноваційних проектів для публічних бібліотек (EIFL-PLIP) оголосила новий конкурс на нагороду за інновації у категорії № 5 «Розширення прав і можливостей жінок та дівчат за допомогою ІКТ».

 

10/04/2013
Ізюмський р-н
Я тільки там бажаю жити, де виросла душа моя

До 90-річчя Ізюмського району та 70-річчя визволення від німецько-фашистських загарбників

Нехай, немов на крилах, минають роки і дати,
А серце не втомилось радіти і страждати.
Колись була дуже відома пісня «С чего начинается Родина». Автор по-своєму відповів, вистроївши цілий ряд образів, з: «…березки, что во поле… растет; старой отцовской буденовки, скамьи у ворот, материнской песни». Для кожного з нас Батьківщина – це рідний край, де отчий дім, де дорога у поле, де криниця з чистою водою, де цвіте калина.
Була така пісня. А для цих людей, переможців життя сіл Кам’янської сільської ради, Батьківщина – це їх доля, дім, вулиця, це поля, тракторні бригади, ферми, польові стани і обов’язково пісня над рідним селом, над своєю нестаріючою пам’яттю.
В рамках 90-річчя Ізюмського району та 70-річчя визволення від німецько-фашистських загарбників в приміщенні Кам’янської сільської бібліотеки була організована святкова зустріч мешканців Кам’янської сільської ради. Це було дійсно «Досьє цікавих фактів і подій».

 

09/04/2013
Близнюківський р-н
Тобі розкаже сива давнина, як край наш жив, боровся й розвивався

До 90-річчя Близнюківського ройону

12 квітня 2013 року Близнюківський район відзначатиме 90-річчя від дня свого заснування.
З цієї нагоди працівники Центральної районної бібліотеки спільно із Близнюківським краєзнавчим музеєм провели для учнів 10-х класів місцевого ліцею історико-краєзнавчу годину «Тобі розкаже сива давнина, як край наш жив, боровся й розвивався». До 90-річчя району у бібліотеці розгорнуто книжкову виставку «Мій край – моя Близнюківщина».

 

08/04/2013
м. Первомайський
Цікаві таємниці в книжковій скарбниці

Праздник книг и чтения в Первомайской городской ЦБС

Во время весенних школьных каникул в Украине учреждено ежегодное проведение Всеукраинской недели детской и юношеской книги, которую с 2003 года переименовано во Всеукраинскую неделю детского чтения.
Неделя детского чтения – одно из любимых праздников детей и библиотекарей. Главной целью Недели является привлечение внимания детей и юношества к книге и чтению, ведь как гласит народная мудрость «Чтение – лучшее учение». Именно книга и чтение помогают подрастающему поколению познать безграничные возможности человеческой мысли.

 

04/04/2013
Ізюмський р-н
А.С. Макаренко – письменник та педагог

Цикл заходів до річниці А.С. Макаренкав Ізюмській ЦРБ

Ізюмська центральна районна бібліотека провела цикл заходів, присвячених 125 річчю від дня народження А.С.Макаренка.
В рамках відзначення цієї дати, 4 квітня 2013 року бібліотекарі С.І. Корнієнко та М.Є. Тищенкова провели для юних читачів годину-портрет «А.С. Макаренко – письменник та педагог».

 

04/04/2013
Лозівський р-н
День без сміху – втрачений день

Свято гумору в Лозівській ЦРБ

Добрий сміх не б’є, не мучить,
Він на світі жити учить,
Тим і бажаний для всіх.
(П. Глазовий)
Світ гумору – це особливий світ…
Гумор буває гострим, дотепним, беззубим, а ще прозовим, віршованим і просто... мальованим.
У цьому переконались працівники Лозівської ЦРБ, коли організували конкурс “Проект мого веселого будинку”, присвятивши його Дню сміху. Його учасники, а це – читачі бібліотеки, вклали у свої малюнки максимум почуття гумору та усю свою бурхливу фантазію.

 

03/04/2013
Зачепилівський р-н
Візерунки долі

Засідання клубу за інтересамив Зачепилівській ЦРБ

З нагоди 90-річчя утворення Зачепилівського району, 3 квітня 2013 року в Зачепилівській ЦРБ відбулася чергове засідання клубу „Візерунки долі”. За чашкою запашної кави бібліотекарі та члени клубу згадували історичне минуле рідного краю, ділились технікою різнокольорових стібків та демонстрували вишивальні процеси.

 

02/04/2013
Барвінківський р-н
Блакитне небо Михайла Петренка

Літературно-поетична зустріч (Барвінківська ЦРБ)

У Барвнківській центральній районній бібліотеці відбулася літературно-поетична зустріч «Блакитне небо Михайла Петренка».
Почесними гостями на цій зустрічі були член Національної спілки журналістів України, краєзнавець Донеччини Скрипник Віктор Петрович та краєзнавець Барвінківщини, журналіст, письменник Мандрика Віктор Іванович.

 

01/04/2013
Дворічанський р-н
Дядя Степа у нас в гостях

Литературный утренник в Двуречанской детской библиотеке

13 марта 2013 года исполнилось 100 лет со дня рождения замечательного детского писателя Сергея Михалкова. «А что у вас?», «Песенка друзей», «Прививка» – на этих и других стихах С. Михалкова выросло не одно поколение детей. Михалков – не только известный детский писатель и поэт, но и автор пьес, сценариев, басен, переводов. И, конечно же, самый известный его персонаж, историями о котором зачитывались еще наши бабушки и дедушки, мамы и папы – это дядя Степа.
«Дядя Степа у нас в гостях» – именно так и назывался литературный утренник, который прошел в рамках Недели детской книги в Двуречанской районной детской библиотеке.

 

01/04/2013
Дворічанський р-н
Посмішка – це найвища проба душі

Свято гумору в Дворічанській ЦРБ


1 квітня 2013 року в Дворічанській бібліотеці для дорослих пройшло свято, присвячене Міжнародному дню сміху. На захід були запрошені учні професійного аграрного ліцею.

 

30/03/2013
Шевченківський р-н
Таланти твої, Шевченківщино

Фестиваль народної творчості

23 та 30 березня 2013 року в районному будинку культури пройшов фестиваль народної творчості «Хай ллється пісня». Аматори Шевченківщини продемонстрували свої вокальні, хореографічні та театральні здібності. А у фойє проходила виставка народно-ужиткового мистецтва «Таланти твої, Шевченківщино», для якої бібліотечні працівники Шевченківської ЦБС старанно збирали експонати: вироби мистецтва різноманітних жанрів – від традиційної вишивки до сучасного модульного оригамі.

 

29/03/2013
Дворічанський р-н
Конкурс «Найкращий читач року» в Дворічанській районній бібліотеці

Триває Всеукраїнський конкурс «Найкращий читач 2013року».
В Дворічанській районній дитячій бібліотеці пройшов ІІ-й його етап. Тут змагалися діти, які стали переможцями конкурсів в шкільних та сільських бібліотеках району.

 

29/03/2013
Нововодолазький р-н
Книга – твій найкращий друг

Тиждень дитячого читання в Нововодолазькій районній дитячій бібліотеці

З нагоди проведення Всеукраїнського тижня дитячого читання двері до Нововодолазької районної дитячої бібліотеки у ці дні були широко відчинені для всіх, хто любить читати і бажає знайомитися з новинками дитячої літератури.
Напротязі тижня у бібліотеці проходили літературні ігри, вікторини, подорожі по сторінках улюблених книжок, були організовані книжкові виставки. Заключним акордом цих заходів стало проведення 29 березня 2013 року літературного свята ''Книга – твій найкращий друг''.

 

26/03/2013
Шевченківський р-н
Найкращий читач 2013 року у Шевченковому

26 березня 2013 року у селищі Шевченкове пройшов 2 етап Всеукраїнського конкурсу «Найкращий читач 2013 року», у якому взяли участь 15 найзавзятіших учнів 6-7 класів, читачів бібліотек-філій та шкільних бібліотек Шевченківського району, переможців першого туру Конкурсу.

 

26/03/2013
Нововодолазький р-н
Моя адреса – Радянський Союз

Вечір-ностальгія (Нововодолазька ЦРБ)

26 березня 2013 року в Нововодолазькій центральній районній бібліотеці пройшов вечір-ностальгія «Моя адреса – Радянський Союз».

 

23/03/2013
Куп`янський р-н
Тижднь дитячого читання в Куп’янській ЦБС

З 18 по 24 березня 2013 року у бібліотеках Куп`янської централізованої бібліотечної системи пройшов Всеукраїнський Тиждень дитячого читання.

 

23/03/2013
Лозівський р-н
Літературне сузір’я Лозівщини

Творчий вечір у Лозівській ЦРБ

21 березня – Всесвітній день поезії.
За традицією, цього дня по всьому світу проходять лекції, авторські читання, представлення нової поетичної літератури.
Ось і в Лозівській центральній районній бібліотеці господинею творчого вечора «Літературне сузір’я Лозівщини», на якийсь час стала поезія, а довгожданими гостями – вірші.

 

22/03/2013
Шевченківський р-н
У сьогодення – з глибини віків

Краєзнавство Шевченківщини

Благословенна земля, на якій з давніх – давен живе український народ. Доля і час відвели йому те місце, де більше двох тисячоліть він творить свою історію та національну культуру.

 

22/03/2013
Красноградський р-н
Чудовий світ книги

Бібліотечний урок в Красноградській ЦРБ

22 березня 2013 року, з нагоди дня юнацької та дитячої книги, в Красноградській центральній районній бібліотеці пройшов бібліотечний урок «Чудовий світ книги».

 

22/03/2013
Красноградський р-н
Найкращий читач 2013 року

Конкурс дитячого читання в Красноградській ЦБС

22 березня 2013 року на базі Красноградської районної бібліотеки для дітей пройшов районний конкурс дитячого читання «Найкращий читач 2013 року».

 

22/03/2013
Золочівський р-н
Бібліотечні уроки в Золочівській гімназії

22 березня 2013 року працівники Золочівської районної бібліотеки методист Несвітайло О.А. та зав. відділом обслуговування Касьян Т.І провели в гімназії №1 дитячий ранок «Зустріч з пернатими» для учнів 4-Б класу та усний журнал на тему «Питна вода – дзеркало душі» в 3-А класі.

 

22/03/2013
Зачепилівський р-н
Поезія торкається душі

Зустріч поетів-аматорів в Зачепилівській ЦРБ

22 березня 2013 року в читальній залі центральної районної бібліотеки відбулася зустріч поетів-аматорів Зачепилівщини, присвячена Всесвітньому дню поезії.

 

22/03/2013
Лозівський р-н
Стежками нашого краю

Засідання клубу за інтересами (Лозівська ЦРБ)

22 березня 2013 року в читальній залі Лозівської центральної районної бібліотеки відбулося чергове засідання клубу за інтересами ''Епіцентр'', присвячене 90-річчю Лозівського району.

 

21/03/2013
Красноградський р-н
Вітаємо переможців

Поети Красноградщини Тетяна Дмитренко та Галина Таран – лауреати Обласного конкурсу читців «Вічне слово Кобзаря»

Конкурс «Вічне слово Кобзаря» відбувся 16 березня 2013 року в рамках ХХІІ Всеукраїнського відкритого конкурсу читців ім. Тараса Шевченка в Обласному організаційно-методичному центрі культури і мистецтва.
Красноградщину, в номінації «Автор», представляли поети Тетяна Дмитренко та Галина Таран і, мабуть, немає нічого дивного в тім, що додому вони повернулись лауреатами.

 

21/03/2013
Вовчанський р-н
Поезія – це завжди неповторність, якийсь безсмертний дотик до душі

Свято поезії у Вовчанській ЦРБ

21 березня 2013 року у читальній залі Вовчанської центральної районної бібліотеки відбулося свято, присвячене Всесвітньому дню поезії.

 

21/03/2013
Ізюмський р-н
Найкращий читач України – 2013

Конкурс дитячого читання в Ізюмській ЦРБ

21 березня 2013 року в Ізюмській центральній районній бібліотеці відбувся II етап Всеукраїнського конкурсу ''Найкращий читач України – 2013'', де було обрано кращих читачів, які отримали почесне право представляти Ізюмський район в III етапі конкурсу в м. Харкові.

 

21/03/2013
м. Первомайський
Найкращий читач 2013 року

Конкурс дитячого читання в Первомайській міській ЦБС

21 березня 2013 року в центральній дитячій бібліотеці Первомайської міської ЦБС пройшов ІІ етап Всеукраїнського конкурсу „Найкращий читач 2013 року”, приурочений до Року дитячої творчості в Україні та 70-річчя визволення Харківської області від фашистських загарбників.

 

19/03/2013
м. Лозова
Стихов серебряные струны

Літературна кава в Лозівській юнацькій бібліотеці

Поезія потрібна дивакам,
Поети не потрібні вже нікому…
Це слова Ліни Костенко. З нею можна посперечатися, але де в чому вона таки права. Поезія існує не для всіх, і це, мабуть, правильно, бо усі не можуть літати попід хмарами. Дехто цілком відверто говорить, що не розуміє поезію. Та чи тільки дивакам вона потрібна?

 

18/03/2013
м. Ізюм
Найкращий читач 2013 року

Конкурс дитячого читання (Ізюмська центральна міська бібліотека)

15 березня 2013 року в приміщенні Ізюмської центральної міської бібліотеки відбувся ІІ міський етап Конкурсу дитячого читання «Найкращий читач 2013 року». Організаторами Конкурсу виступили працівники міських бібліотек при сприянні Управління у справах сім’ї та молоді, міського відділу освіти та шкільних бібліотек. Змагались учні 6-7 класів міських шкіл.

 

16/03/2013
м. Ізюм
Тарас Шевченко – провісник долі України

Шевченківські дні в Ізюмській міській ЦБС

Великому сину українського народу, видатному поету, живописцю були присвячені Шевченківські дні в Ізюмській міській централізованій бібліотечній системі.

 

15/03/2013
Лозівський р-н
Вінок калиновий сплітаю із звичаїв рідного краю

До 90-річчя Лозівського району

У Комсомольській сільській бібліотеці-філії Лозівської ЦБС пройшла краєзнавча медіа-подорож під назвою „Вінок калиновий сплітаю із звичаїв рідного краю”, присвячена дев’яностій річниці Лозівського району.

 

15/03/2013
Лозівський р-н
Ми працю любимо, що в творчість перейшла

Свято у Комсомольській сільській бібліотеці (Лозівська ЦБС)

11-й раз поспіль у перші весняні дні в Комсомольській сільській бібліотеці-філії Лозівської ЦБС проходить свято під назвою «Ми працю любимо, що в творчість перейшла». Засновником і координатором його є Терещенко Ольга Олексіївна, яка збирає творчих і небайдужих до творчості людей нашого села.

 

15/03/2013
Куп`янський р-н
Вічний як народ

Районний конкурс читців

Вже традицією стало на Куп’янщині проведення районного конкурсу читців «Вічне слово Кобзаря», присвяченого дню народження Т.Г. Шевченка.

 

14/03/2013
м. Первомайський
Городок наш небольшой

Краєзнавча фотовиставка в Первомайській міській ЦБС

З 14 березня 2013 року в читальній залі центральної бібліотеки Первомайської міської ЦБС діє краєзнавча фотовиставка «Городок наш небольшой».

 

14/03/2013
Валківський р-н
Іду душею до Тараса

Конкурс читців (Валківський район)

14 березня 2013 року в приміщенні Валківської центральної районної дитячої бібліотеки відбувся районний конкурс читців „Іду душею до Тараса”.

 

14/03/2013
м. Ізюм
В гости к картинам с томиком стихов

Літературно-мистецька подорож (Ізюмська міська дитяча бібліотека)

14 березня 2013 року працівники Ізюмської міської дитячої бібліотеки-філії №1 взяли участь в семінарі «Розвиток творчих здібностей та читацької культури учнів засобами бібліотечної роботи» бібліотекарів шкіл міста Ізюм.
Для учасників семінару бібліотекарі дитячої міської бібліотеки-філії №1 підготували і провели разом з учнями 9-го класу літературно-мистецьку подорож «В гости к картинам с томиком стихов».

 

13/03/2013
Зачепилівський р-н
Шукаймо в собі Шевченка

Шевченківський тиждень у Зачепилівській ЦРБ

Щороку у березні Україна вшановує пам'ять геніального поета Тараса Григоровича Шевченка.
З цієї нагоди в Зачепилівській центральній районній бібліотеці пройшов Шевченківський тиждень, присвячений 199-річниці від дня його народження.

 

12/03/2013
м. Лозова
Зустрічаймо Масляну!

Свято млинця в Лозівській юнацькій бібліотеці

12 березня 2013 року в Лозівській юнацькій бібліотеці пройшло традиційне свято – День млинця.

 

12/03/2013
Дворічанський р-н
Слово Великого Кобзаря

Шевченківські читання (Дворічанська ЦБ)

Все йде, все минає…Та залишається пам’ять, добра слава про людину.
В історії є багато імен, які з гордістю вимовляє, пам’ятає і шанує все людство. До них належить й ім’я великого українського поета, художника Тараса Григоровича Шевченка.
З 9 по 13 березня 2013 року у Дворічанській центральній бібліотеці для дорослих пройшли Шевченківські читання «Слово Великого Кобзаря».

 

11/03/2013
Ізюмський р-н
Уклін тобі, Тарасе, великий наш Кобзарю!

Шевченківські дні в Ізюмській ЦРБ

11, 12 березня 2013 року в Ізюмській центральній районній бібліотеці було проведено цикл заходів, присвячених Шевченківським дням.

 

09/03/2013
Лозівський р-н
Шана Кобзареві

Шевченківські дні у Лозівській ЦРБ

9 березня 2013 року в Лозівській центральній районній бібліотеці вшанували Великого Кобзаря, провівши бенефіс письменника «Совість і слава України».

 

09/03/2013
Золочівський р-н
Масляна, Масляна, яка ж ти чудова

Засідання клубу „Зустріч” (Золочівська ЦРБ)

В останній тиждень перед Великим постом ми проводжаємо зиму. Це свято має назву Масляна. 9 березня 2013 року в Золочівській районній бібліотеці пройшло засідання жіночого клубу «Зустріч» під назвою «Масляна, Масляна, яка ж ти чудова».

 

09/03/2013
Дергачівський р-н
Палахкотить як свічка праведна душа Кобзаря

Шевченківські дні у Пересічанській селищній бібліотеці (Дергачівська ЦБС)

9 березня 2013 року у приміщенні Пересічанської селищної бібліотеки Дергачівської ЦБС відбулося святкування 199-ї річниці з дня народження великого пророка української нації – Тараса Григоровича Шевченка.

 

09/03/2013
Краснокутський р-н
Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття

Усний журнал (Краснокутська ЦБС)

9 березня 2013 року в Пархомівській сільській бібліотеці №1 Краснокутської ЦБС пройшов усний журнал «Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття», присвячений річниці від дня народження Т.Г. Шевченка.

 

07/03/2013
Первомайський р-н
Славетні жінки України

Книжкова виставка у Первомайській ЦБ

З 5 по 11 березня 2013 року в Первомайській центральній бібліотеці діє книжкова виставка «Славетні жінки України», присвячена Міжнародному жіночому дню 8 Березня.

 

07/03/2013
Золочівський р-н
Тарас Григорович Шевченко – честь і слава України

Дитячий ранок (Золочівська ЦРБ)

Творчість Шевченка – це книга буття українців, своєрідна візитна картка українського народу. До дня народження Т.Г. Шевченка Золочівська центральна районна бібліотека провела дитячий ранок «Тарас Григорович Шевченко – честь і слава України» для учнів 5-го класу Золочівської школи №2.

 

06/03/2013
Дворічанський р-н
Ты – женщина, и этим ты права

Літературний вечір в рамках засідання клубу «Осінні барви» (Дворічанська ЦБ)

6 березня 2013 року у Дворічанській центральній бібліотеці для дорослих відбулося засідання клубу «Осінні барви», присвячене Міжнародному жіночому дню 8 березня.

 

06/03/2013
м. Первомайський
Пророк, народжений Україною

Літературна шевченкіана у Первомайській міській ЦБС

У березні 2013 року в Первомайській міській ЦБС розпочалася літературна шевченкіана.
Дні вшанування пам’яті Тараса Шевченка в бібліотеках міста відзначаються щорічно. У цьому році 199-роковина від дня народження національного генія була організована в рамках циклу заходів під назвою „Пророк, народжений Україною”.

 

06/03/2013
Шевченківський р-н
Слухай голос безсмертний Тараса

Цикл заходів, присвячений 199-й річниці Т.Г. Шевченка у Шевченківській ЦБС

Є імена, що увібрали в себе душу народу, стали часткою його життя. Саме таким для українців є ім’я Тараса Григоровича Шевченка.
6 березня 2013 року в читальній залі Шевченківської центральної районної бібліотеки для учнів 10-х класів ліцею Шевченківської районної ради пройшла літературна година «Слухай голос безсмертний Тараса», присвячена 199-й річниці від дня народження великого сина українського народу, геніального поета, талановитого художника Тараса Григоровича Шевченка.

 

06/03/2013
Зачепилівський р-н
Жінка – одвічна загадка

Свято у Зачепилівській ЦРБ

Весна – час, коли усі ми відзначаємо свято жіночності і краси, любові і ніжності – Міжнародний жіночий день 8 Березня.
З нагоди свята 6 березня 2013 року в читальній залі Зачепилівської центральної районної бібліотеки зібралися члени клубу «В колі друзів» аби відзначити свято, присвячене її величності – Жінці.

 

05/03/2013
Близнюківський р-н
І на тім рушникові…

Засідання клубу «Берегиня» (Близнюківська ЦРБ)

5 березня 2013 року в Близнюківській центральній районній бібліотеці відбулося засідання клубу «Берегиня», на яке були запрошенні майстрині української вишивки, котрі поміж щоденними клопотами і турботами знаходять час для улюбленого заняття.

 

05/03/2013
Лозівський р-н
Земля, звідки ми родом

Зустріч поколінь (Лозівська ЦБС)

У Перемозькій бібліотеці-філії Лозівської ЦБС пройшла зустріч поколінь, присвячена 90-річчю з дня заснування Лозівського району.

 

28/02/2013
Первомайський р-н
Відкриття пунктів публічного доступу до мережі Інтернет у сільських бібліотеках Первомайського району

28 лютого 2013 року в чотирьох сільських бібліотеках Первомайського району – Ржавчицькій, Верхньоорільській, Олексіївській та Червонознаменівській відбулося офіційне відкриття пунктів публічного доступу до Інтернету та початку надання нових послуг.

 

28/02/2013
м. Первомайський
Открывает двери сказка

2013 – Год детского творчества в Украине Праздник сказки в Первомайской городской детской библиотеке

С 26 по 28 февраля 2013 года в детской библиотеке Первомайской городской библиотечной системы проходил праздник «Открывает двери сказка».
Он был организован в рамках Года детского творчества, цель которого способствовать обеспечению культурно-просветительных потребностей подрастающего поколения, созданию условий для их творческого, интеллектуального развития, выявления и поддержки талантливых и одарённых детей, организации их содержательного досуга. И, конечно же, библиотекам есть, что предложить школьникам в этом плане, ведь поддержка детского творчества – это один из приоритетных направлений в работе библиотек.

 

27/02/2013
Зачепилівський р-н
Сторінки історії мого села

Зустріч у бібліотеці (Зачепилівська ЦБС)

У 2013 році Зачепилівський район відзначатиме 90 років від дня заснування. З цієї нагоди в Чернещинській бібліотеці-філії пройшов вечір-зустріч «Сторінки історії мого села».

 

26/02/2013
Близнюківський р-н
Людина і довкілля: сучасний аспект

Презентація книжкової виставки у Близнюківській ЦРБ

26 лютого 2013 року у Близнюківській центральній районній бібліотеці відбулася презентація книжкової виставки «Людина і довкілля: сучасний аспект». Бібліотекарі абонементу Бакай О.М. та Шевченко О.М. організували її з метою популяризації здорового способу життя і екологічних знань серед населення.

 

26/02/2013
Ізюмський р-н
І живе наш край у художньому слові

Цикл заходів до 90-річчя Ізюмського району

В рамках святкування 90-річчя Ізюмського району центральна районна бібліотека спільно з районним відділом освіти організувала та провела виїзний захід у формі усного історико-краєзнавчого журналу «І живе наш край у художньому слові».

 

23/02/2013
Лозівський р-н
Про справжніх чоловіків

Засідання клубу за інтересами «Друзі бібліотеки»(Лозівська ЦБС)

23 лютого 2013 року у Катеринівській сільській бібліотеці-філії Лозівської ЦБС відбулося чергове засідання клубу за інтересами «Друзі бібліотеки».

 

22/02/2013
м. Первомайський
Мово рідна, слово рідне

Декада популяризації рідної мови в Первомайській міській ЦБС

З 18 по 28 лютого 2013 року в Первомайській центральній міській бібліотеці проходить декада популяризації рідної мови, присвячена Міжнародному дню рідної мови.

 

22/02/2013
 
Увага! Новий конкурс!

„Гранти, стажування, конкурси” (Інформаційний веб-дайджест)

Міжнародна громадська організація “Міжнародний Фонд “Взаєморозуміння і толерантність” (м. Київ) оголосила конкурс проектів за Програмою підтримки по збереженню історичної пам’яті щодо жертв періоду Другої світової війни: “Діти Другої світової війни очима сучасних дітей”.

 

22/02/2013
м. Лозова
Бібліотечно-бібліографічне обслуговування як засіб інформаційних потреб читачів

Семінар шкільних бібліотекарів у Лозівській юнацькій бібліотеці

22 лютого 2013 року в Лозівській юнацькій бібліотеці відбулося засідання міського методичного об’єднання шкільних бібліотекарів «Бібліотечно-бібліографічне обслуговування як засіб інформаційних потреб читачів», метою якого було зростання фахового рівня та професійної компетентності працівників шкільних бібліотек.

 

22/02/2013
м. Первомайський
Здоров’я людини – результат її способу життя

Книжкова виставка (Первомайська міська ЦБС)

2013 рік оголошено Роком фізичного здоров'я та екології в Україні.
З цієї нагоди 22 лютого 2013 року в Палаці культури „Хімік” міста Первомайського відбулося відкриття народного університету під назвою «Твоё здоровье – общее богатство».

 

22/02/2013
Кегичівський р-н
Вічне слово Кобзаря

Районний фестиваль читців-аматорів Кегичівщини

Щовесни, коли тануть сніги
І на рясті просяє веселка,
Повні сил і живої снаги
Ми вшановуєм пам'ять Шевченка.
22 лютого 2013 року у Кегичівській центральній дитячій бібліотеці відбувся районний фестиваль в рамках обласного конкурсу читців-аматорів «Вічне слово Кобзаря». Цьогоріч автори та виконавці Кегичівщини вдруге зібралися, щоб вшанувати сина українського народу – великого Тараса Григоровича Шевченка.

 

21/02/2013
Зачепилівський р-н
Бринить, співає рідна мова

День інформації (Зачепилівська ЦРБ)

Людська душа прагне краси, бездоганності, а найбільш ніжною та трепетною є краса слова. Саме тому 21 лютого ми святкуємо Міжнародний день рідної мови.
З цієї нагоди в Інтернет-центрі Зачепилівської центральної районної бібліотеки відбувся день інформації «Бринить, співає рідна мова».

 

21/02/2013
Золочівський р-н
Цілюща криниця душі – рідна мова

Цикл заходів до Дня рідної мови у Золочівській ЦБС

Міжнародному дню рідної мови, який відзначається 21 лютого, Золочівська центральна районна бібліотека провела для учнів 8-10-х класів Золочівської школи №2 усний журнал на тему «Цілюща криниця душі – рідна мова».

 

20/02/2013
Красноградський р-н
Світ твоїх захоплень

Вечір-зустріч (Красноградська ЦБС)

20 лютого 2013 року в центральній районній бібліотеці Красноградської централізованої бібліотечної системи відбувся семінар для працівників бібліотечних філій. В рамках семінару Наталинська бібліотека-філія провела вечір-зустріч «Світ твоїх захоплень».

 

20/02/2013
Ізюмський р-н
Дорога довжиною в 90 років

Історико-краєзнавча виставка-подорож в Ізюмській ЦРБ

Вже близько місяця в Ізюмській центральній районній бібліотеці експонується історико-краєзнавча виставка-подорож «Дорога довжиною в 90 років», присвячена ювілею Ізюмського району. За відповідними розділами на ній представлені матеріали про історію, розвиток, символи, традиції, видатних людей нашого краю за 90 років.

 

20/02/2013
Шевченківський р-н
Мово моя, ти чарівна зірниця

Історичний екскурс до Міжнародного дня рідної мови(Шевченківська ЦРБ)

20 лютого 2013 року в Шевченківській центральній районній бібліотеці відбувся захід, присячений Міжнародному дню рідної мови.

 

19/02/2013
 
Увага! Новий конкурс для інноваційних публічних бібліотек!

''Гранти, стажування, кокурси'' (Інформаційний веб-дайджест)

Нагороди та інновації EIFL-PLIP в категорії № 4: «Вклад в открытое правительство». Программа EIFL по розробці інноваційних проектів для публічних бібліотек (EIFL-PLIP) оголосила новий конкурс.

 

19/02/2013
Кегичівський р-н
Гордість української музичної культури (До 200-річчя С.С. Гулака-Артемовського)

Просвітницько-мистецьке свято в Антонівці (Кегичівський р-н)

Одарка і Карась – з дитинства відомі і улюблені персонажі, особливо, в українських селах. А от з чиєї легкої руки триває ця світова популярність вже півтора століття – знають далеко не всі. А між іншим, саме ця пара фігурує у першій українській опері «Запорожець за Дунаєм», автором якої є багатогранно обдарований українець Семен Степанович Гулак-Артемовський. Саме йому і присвятили просвітницько-мистецьку годину «Гордість української музичної культури» працівники закладів культури села Антонівки Кегичівського району.

 

19/02/2013
Краснокутський р-н
Тобі, рідне слово, рости й не в’януть зроду...

Урок народознавства (Краснокутська ЦРБ)

19 лютого 2013 року працівники юнацької кафедри Краснокутської центральної районної бібліотеки провели у Краснокутської гімназії урок народознавства „Тобі, рідне слово, рости й не в’януть зроду, квітувать в поетах і піснях”.

 

18/02/2013
Куп`янський р-н
Комп’ютер у Лісній Стінці

Продовжуємо комп’ютеризувати бібліотеки Куп’янщини

Лісностінківська сільська бібліотека-філія Куп’янської централізованої бібліотечної системи отримала у подарунок від Героя України, народного депутата України Остапчука В.М. комп’ютер.

 

18/02/2013
 
„Українська книга” для бібліотек Харківської області

Харківська обласна універсальна наукова бібліотека в рамках реалізації програми «Українська книга» отримала 20 542 примірники книг на загальну суму 845 312,68 грн.

 

18/02/2013
Кегичівський р-н
Валентинку гаптую, від усього серця тобі дарую

Подарунки – власноруч (Кегичівська ЦБС)

У рамках програми «2013 – рік дитячої творчості» в Андріївській сільській бібліотеці-філії Кегичівської ЦБС організовано постійно діючу виставку дитячих робіт «Краплинки дитячої творчості» та оголошено конкурс на кращій сценарій для відеоролика «Я люблю свою бібліотеку».

 

15/02/2013
Кегичівський р-н
Ветер памяти с Афгана

Урок мужества (Кегичевская ЦБС)

15 февраля 2013 года в Центральной детской библиотеке Кегичёвской ЦБС прошел урок мужества «Ветер памяти с Афгана».

 

15/02/2013
Лозівський р-н
Вивчаємо народні традиції „Коли на Стрітення відлига пропадає, ще весна надовго”

Історико-пізнавальна година (Лозівська ЦБС)

За народним календарем 15 лютого відзначається Стрітення Господнє. З цієї нагоди в Орільській міській бібліотеці № 1 пройшла історико-пізнавальна година під назвою ''Коли на Стрітення відлига пропадає, ще весна надовго''.

 

15/02/2013
Лозівський р-н
Чужа земля вросла навіки в пам’ять

Слайд-бесіда (Лозівська ЦБС)

15 лютого 2013 року до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав у Катеринівській сільській бібліотеці-філії Лозівської ЦБС пройшла слайд-бесіда для юнацтва «Чужа земля вросла навіки в пам’ять».

 

15/02/2013
Нововодолазький р-н
Ніколи не загоїть ран – цей вічний біль Афганістан

Урок пам’яті у Нововодолазькій ЦРБ

15 лютого 2013 року в Нововодолазькій центральній районній бібліотеці пройшов урок пам’яті «Ніколи не загоїть ран – цей вічний біль Афганістан», присвячений Дню виводу радянських військ із Афганістану.

 

14/02/2013
Ізюмський р-н
Провідник духовності в Україні

Віртуальна подорож (Ізюмська ЦРБ)

10 лютого 2013 року виповнилося 240 років від дня народження Каразіна Василя Назаровича – видатного ученого, винахідника, громадського діяча.

 

14/02/2013
м. Лозова
Я люблю бібліотеку!

Конкурс валентинок в Лозівській юнацькій бібліотеці

14 лютого 2013 року в Лозівській юнацькій бібліотеці відзначали День Святого Валентина.

 

14/02/2013
м. Первомайський
Пока мы помним – мы живём

Вечір-зустріч з воїнами-інтернаціоналістамиу Первомайську

14 лютого 2013 року працівники Первомайської центральної бібліотеки взяли участь у вечорі-зустрічі з воїнами-інтернаціоналістами «Пока мы помним – мы живём», який відбувся в професійному ліцеї міста.

 

14/02/2013
Зачепилівський р-н
Опалені долею

Година пам’яті (Зачепилівська ЦРБ)

Афганістан… Це слово не потребує пояснень. Зрозуміле кожному, воно тривожно ввійшло в наше життя. Кажуть, що найкращі ліки – це час, але минають роки, а пам’ять вперто повертає нас у минуле.
14 лютого 2013 року у Зачепилівській центральній районній бібліотеці для учнів Зачепилівсько ліцею пройшла годину пам’яті «Опалені долею».

 

14/02/2013
Барвінківський р-н
Я дышу и значит – я люблю, я люблю и значит – я живу

Книжкова виставка-привітання У Барвінківській ЦРБ

14 лютого 2013 року Барвінківська центральна районна бібліотека презентувала книжкову виставку-привітання «Я дышу и значит - я люблю, я люблю и значит - я живу», присвячену святу всіх закоханих.

 

14/02/2013
Близнюківський р-н
Одвічний біль Афганістану

Урок патріотизму в Близнюківській ЦРБ

Війни! Скільки їх було в історії людства. І завжди – це страждання, сльози, втрата самого дорогоцінного в житті, біль... Таким болем для багатьох громадян колишнього Радянського Союзу став Афганістан. Залишається він біллю і сьогодні .
З нагоди 24-ої річниці виводу радянських військ із Афганістану 14 лютого 2013 року в читальній залі Близнюківської центральної районної бібліотеки для учнів 10-х класів ліцею пройшов урок патріотизму «Час і досі не загоїв рану, цей одвічний біль Афганістану».

 

14/02/2013
м. Ізюм
Війна чужа. Неждана. Непотрібна

Урок історії (Ізюмська центральна міська бібліотека)

14 лютого 2013 року, напередодні 24-ї річниці виводу військового контингенту із Афганістану, в Ізюмській центральній міській бібліотеці прйшов урок історії « Війна чужа. Неждана. Непотрібна?».

 

14/02/2013
Лозівський р-н
Відлуння тих далеких днів сльозами на очах бринить

Мультимедійна презентація (Лозівська ЦРБ)

15 лютого Україна відзначає День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Ця дата – не свято, це – чергова річниця пам ’яті для тих, хто повернувся з тієї війни живим, про тих, хто на ній загинув.
Вшанувати цей день працівники Лозівської центральної районної бібліотеки вирішили 14 лютого, організувавши мультимедійну презентацію про воїнів-інтернаціоналістів Лозівщини, які загинули в Афганістані.

 

14/02/2013
Ізюмський р-н
Час і досі не загоїв рану – цей одвічний біль Афганістану

Урок мужності (Ізюмська ЦРБ)

15 лютого – день вшанування учасників бойових дій на території інших держав. День, коли в далекому 1989 році закінчилась для народів колишнього Радянського Союзу десятирічна трагічна війна в Афганістані. Не минула ця страшна війна і наш район. В Афганській війні воювали наші земляки. Молоді люди йшли туди не за орденами і медалями, а свято вірячи, що виконують свій інтернаціональний обов’язок.
Напередодні цієї дати працівники Ізюмської центральної районної бібліотеки С.І. Корнієнко, М.Є. Тищенкова, Т.І. Максименко провели для учнів 9-х класів ЗОШ №5 урок мужності «Час і досі не загоїв рану – цей одвічний біль Афганістану», мета якого – вшанувати пам’ять тих, хто поліг на афганській землі.

 

14/02/2013
Вовчанський р-н
Найвище почуття людини

Свято до Дня св. Валентина (Вовчанська ЦДБ)

14 лютого 2013 року у Вовчанській центральній дитячій бібліотеці пройшло свято «Найвище почуття людини», присвячене Дню святого Валентина, на яке було запрошено учнів 7-го класу школи-ліцею №2.

 

14/02/2013
Вовчанський р-н
Щаслива мить кохання

Захід до Дня св. Валетина (Вовчанська ЦРБ)

14 лютого 2013 року у читальній залі Вовчанської центральної районної бібліотеки пройшло свято „Щаслива мить кохання”.

 

13/02/2013
Барвінківський р-н
Правила дорожнього руху

Урок-гра у Барвінківській дитячій бібліотеці

Зима – це радість, лижі, сміх,
Це ковзанка, це гірка, сніг.
Але дорога, безперечно,
Зимою дуже небезпечна
Пішоходи – пильні будьте,
Дорожніх правил не забудьте!
Усі ми живемо у світі, де треба дотримуватись певних норм і правил, не виключення і правила поведінки на дорозі.
Провідний бібліотекар Барвінківської дитячої бібліотеки Олена Іванівна Міськова провела урок-гру по правилам дорожнього руху з учнями 3-го класу ЗОШ №4.

 

13/02/2013
Близнюківський р-н
День святого Валентина у бібліотеці

Літературно-музичне свято (Близнюківська ЦРБ)

Кохання – найзагадковіше з усіх людських почуттів, а День святого Валентина – найромантичніше свято. У цей день закохані освідчуються один одному в любові і дарують валентинки.
Напередодні свята, 13 лютого 2013 року до читальної зали Близнюківської центральної районної бібліотеки завітали учні 11-х класів місцевого ліцею, для яких бібліотечні працівники О. Іваненко та С. Орищенко підготували та провели літературно-музичне свято «Нехай у Вашім серці завжди живе любов!».

 

13/02/2013
Шевченківський р-н
Зірка кохання не на небі, вона у серці вашім є

Година цікавих повідомлень (Шевченківська ЦБС)

13 лютого 2013 року, напередодні Всесвітнього дня закоханих, Дня святого Валентина працівники Шевченківської центральної районної та районної бібліотеки для дітей провели годину цікавих повідомлень «Зірка кохання не на небі, вона у серці вашім є» для гуртківців «Ерудит» ліцею Шевченківської районної ради.

 

12/02/2013
м. Первомайський
Библиотека и детское творчество

Мастер-класс «Квилинговые фантазии» в Первомайской детской библиотеке

2013 год Президентом Украины объявлен годом детского творчества.
Первомайская центральная детская библиотека активно включилась в проведение этой акции.

 

11/02/2013
Дворічанський р-н
Амур розкаже

Розважальна шоу-програма для молоді у Дворічаській центральній бібліотеці

До дня Святого Валентина 11 лютого 2013 року в Дворічаській бібліотеці для дорослих пройшла розважальна шоу-програма для молоді аграрного ліцею.

 

06/02/2013
м. Лозова
Не спіши, обернись, нові книги подивись

Дні нової книги в Лозівській юнацькій бібліотеці

Фонд Лозівської міської юнацької бібліотеки поповнився новими книгами, зокрема тими, що їх бібліотека отримала від Харківської обласної універсальної наукової бібліотеки за Національною програмою «Українська книга».
З 1 по 6 лютого на дитячому абонементі проводилися дні нової книги під гаслом «Не спіши, обернись, нові книги подивись».

 

05/02/2013
м. Ізюм
Подвиг, який пам’ятаємо

Цикл заходів до Дня визволення м. Ізюм від німецько-фашистських загарбників (Ізюмська міська ЦБС)

5 лютого 2013 року жителі Ізюма відзначили 70-річчя з дня визволення міста від німецько-фашистських загарбників.
У бібліотеках Ізюмської міської централізованої системи пройшов ряд заходів, присвячених цій визначній в історії Ізюмщини даті.

 

05/02/2013
Ізюмський р-н
Нашу пам’ять обпалює вічний вогонь (До 70-річчя визволення м. Ізюм)

Історико-патріотична година (Ізюмська ЦРБ)

70 років віддаляє наш край від буремних воєнних подій. Подвиг воїнів, народних ополченців, партизан і підпільників, оборонявших і визволявших Ізюмщину, назавжди збережуться в пам’яті нащадків.
5 лютого 2013 року місто Ізюм відзначив 70-ту річницю визволення від німецько-фашистських загарбників. До цієї дати центральна районна бібліотека підготувала історико-патріотичну годину «Нашу пам’ять обпалює вічний вогонь» для відвідувачів Ізюмського територіального центру.

 

01/02/2013
Близнюківський р-н
Володимир Лисяк – легенда Близнюківського краю

Презентація книги Г. Головаш (Близнюківська ЦРБ)

1 лютого 2013 року в Близнюківській центральній районній бібліотеці відбулася презентація книги Г. Головаш ''Володимир Лисяк – легенда Близнюківського краю''.

 

31/01/2013
 
Увага! Новий конкурс!

''Гранти, стажування, конкурси'' (Інформаційний веб-дайджест)

Благодійний фонд ''Громадські ініціативи'' оголосив конкурс ''Добрі справи''.

 

31/01/2013
Ізюмський р-н
Є щось святе в словах “мій рідний край”…

До 90-річчя Ізюмського району

Хто першим озивається на події року і дня нашого краю? Це бібліотеки та їх читачі. Актуальними темами в роботі бібліотек району сьогодні є підготовка та проведення заходів до 90-річчя утворення Ізюмського району та 70-річчя визволення Ізюмщини від німецько-фашистських загарбників.
З цього приводу 31 січня 2013р. при центральній районній бібліотеці відбулася нарада з бібліотечними працівниками, активом ЦРБ за участю Володимира Івановича Новікова, керівника апарату Ізюмської районної державної адміністрації, Тетяни Іванівни Гончарової, начальника відділу освіти РДА, Івана Герасимовича Гончаренка, голови районної ветеранської організації.

 

30/01/2013
Ізюмський р-н
Крути – біль українського народу

Година історичної правди в Ізюмській ЦРБ

29 січня – день пам'яті героїв Крут. Згідно з указом Президента «Про вшанування пам'яті Героїв Крут» офіційно відзначається з 2007 року. Саме в цей день 1918 року поблизу залізничної станції Крути, що розташована за 130 кілометрів на північний схід від Києва, 300 курсантів військової школи, студентів і гімназистів прийняли нерівний бій із майже п’ятитисячною більшовицькою армією, відстоюючи право українського народу на незалежність.
Цього року в Україні відзначається 95 річниця бою під Крутами. До неї працівники Ізюмської центральної районної бібліотеки провели годину історичної правди «Крути – біль українського народу» для вихованців Ізюмського центру соціально-психологічної реабілітації дітей.

 

30/01/2013
Барвінківський р-н
В.С. Висоцький – пісенний голос та талант

Літературний урок (Барвінківська ЦБС)

У міській бібліотеці-філії Барвінківської ЦБС відбувся літературний урок «В.С. Висоцький – пісенний голос та талант», присвячений 75-річчю від дня народження поета.

 

29/01/2013
Близнюківський р-н
Їх оплакують роси у лузі

Година історії у Близнюківській ЦРБ

Кожний народ прославляє своїх героїв, які служать прикладом для прийдешніх поколінь. Одним із найвеличніших подвигів в історії нашої країни стали Крути.
29 січня 2013 року в Близнюківській центральній районній бібліотеці пройшла година історії «Їх оплакують роси у лузі».

 

29/01/2013
Кегичівський р-н
Крути – наша слава, наша історія

Тематичний вечір (Кегичівська ЦБС)

Історія України багата на величні події. Серед них окреме місце займає дата, полита кров’ю: Крути – велика трагедія нашого народу і його велика перемога...
29 січня 2013 року, у день пам’яті героїв Крут, в Чапаєвській міській бібліотеці-філії Кегичівської ЦБС відбувся тематичний вечір «Крути – наша слава, наша історія».

 

29/01/2013
Кегичівський р-н
Бібліотечні посиденьки

Засідання групи „Любителів квітів” у Кегичівській ЦРБ

29 січня 2013 року у Кегичівській ЦРБ відбулися бібліотечні посиденьки групи «Любителі квітів».

 

29/01/2013
Зачепилівський р-н
Згадаймо юність, що горіла в Крутах

Урок історії (Зачепилівська ЦРБ)

Цього року виповнюється 95-а річниця бою під Крутами, який набув для українського народу символічного значення, став легендою, прикладом героїзму, жертовності у боротьбі за незалежну Україну.
29 січня 2013 року в читальній залі Зачепилівської центральної районної бібліотеки, пройшов урок історії для старшокласників ''Згадаймо юність, що горіла в Крутах''.

 

29/01/2013
Краснокутський р-н
Імена, які стали легендою

Урок пам’яті (Краснокутська ЦБС)

29 січня 2013 року працівники Чернещанської міської-бібліотеки-філії провели у Краснокутському професійному аграрному ліцеї урок пам’яті „Імена, які стали легендою”, присвячений Дню пам’яті героїв Крут.

 

26/01/2013
Лозівський р-н
Велика космічна подорож

Засідання клубу за інтересами у Катеринівській бібліотеці-філії (Лозівська ЦБС)

26 січня 2013 року в Катеринівській сільській бібліотеці-філії Лозівської централізованої бібліотечної системи пройшло чергове засідання клубу за інтересами «Друзі бібліотеки» під назвою «Велика космічна подорож».

 

25/01/2013
Барвінківський р-н
Світ Інтернет – для вас

Урок-практикум у Барвінківській ЦРБ

Нещодавно в Центральній районній бібліотеці Барвінківської ЦБС пройшов урок – практикум «Світ Інтернет – для вас».

 

25/01/2013
м. Лозова
Я, конечно, вернусь… Памяти Владимира Высоцкого

Литературное кафе в Лозовской юношеской библиотеке

25 января 2013 года в Лозовской юношеской библиотеке состоялись литературные посиделки, посвященные юбилею Владимира Семеновича Высоцкого. В уютном литературном кафе, на которое временно превратился читальный зал библиотеки, собрались ценители непревзойденного таланта любимого актера и поэта.

 

25/01/2013
Лозівський р-н
Наших оберегів кольори

Засідання клубу за інтересами (Лозівська ЦБС)

25 січня 2013 року відбулося засідання клубу за інтересами ''Україночка'' Перемозької бібліотеки-філії Лозівської ЦБС.

 

25/01/2013
Лозівський р-н
В. Висоцький знайомий і незнайомий

До 75-річчя від дня народження В. Висоцького (Лозівська ЦБС)

У Тихопільській сільській бібліотеці-філії Лозівської ЦБС пройшов захід, присвячений пам’яті Володимира Висоцького.

 

25/01/2013
Зачепилівський р-н
Соплеменники, окажите честь. Зачеркните «Был», напишите «Есть»

Літературно-музичний вечір у Зачепилівській ЦРБ

В Зачепилівській центральній районній бібліотеці відбувся літературно-музичний вечір «Соплеменники, окажите честь. Зачеркните «Был», напишите «Есть», присвячений 75-річчю від дня народження знаменитого барда Володимира Висоцького.

 

25/01/2013
м. Первомайський
Моих следов метель не заметёт

Вечер-портрет В. Высоцкого в Первомайской ЦБ

25 января 2013 года в Первомайской центральной библиотеке прошёл вечер-портрет Владимира Высоцкого «Моих следов метель не заметёт», посвященный 75-летию со дня рождения советского актёра, поэта и исполнителя своих песен. Он сыграл десятки ролей в театре, снялся почти в 30 фильмах, где звучат песни в его исполнении, написал 700 стихов.

 

24/01/2013
Кегичівський р-н
Я первый смерил жизнь обратным счётом

Презентация книжной выставки в Кегичёвской ЦРБ

Владимир Высоцкий – именно он был и остаётся той яркой неповторимой личностью, которой было суждено жить в сердцах миллионов поклонников. Поэт, певец, актёр – не много ли талантов для одного человека? А если к этому добавить ещё успех у женщин, популярность, авторитет среди друзей… Мы знаем трагический финал его биографии, но любим Высоцкого, восхищаемся его творчеством, несмотря ни на что.
Накануне 75-летия со дня рождения Владимира Семёновича в Кегичёвской ЦРБ состоялась презентация книжной выставки «Я первый смерил жизнь обратным счётом».

 

24/01/2013
Лозівський р-н
Душа і легенда епохи

Вечір пам’яті В. Висоцького в Лозівській центральній районній бібліотеці

24 січня 2013 року Лозівська центральна районна бібліотека запросила своїх читачів-старшокласників на вечір, присвячений 75-річчю від дня народження Володимира Висоцького.

 

22/01/2013
 
Увага! Новий конкурс!

„Гранти, стажування, конкурси” (Інформаційний веб-дайджест)

Програма «Бібліоміст» оголосила п’ятий раунд конкурсу «Організація нових бібліотечних послуг на основі безкоштовного доступу до Інтернету».

 

22/01/2013
Ізюмський р-н
Суверенна моя Україна

Година Державності (Ізюмська ЦРБ)

День Соборності — свято України, що відзначається щороку 22 січня в день проголошення Акту возз'єднання Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році. Збулася довічна мрія українського народу – жити вільною, однією сім’єю, на своїй землі, у своїй суверенній державі.
22 січня 2013 року в Ізюмській центральній районній бібліотеці для юних читачів було проведено годину Державності «Суверенна моя Україна», присвячену цій даті.

 

22/01/2013
Вовчанський р-н
Соборність України – свято України

Зустріч-діалог у Вовчанській ЦРБ

22 січня 2013 року у Вовчанській центральній районній бібліотеці пройшло свято, присвячене Дню Соборності України.

 

21/01/2013
Дворічанський р-н
Ми віддані життю, і нам воздасться в славі

Літературна година (Дворічанська ЦРБ)

21 січня 2013 року у Дворічанській районній бібліотеці пройшла літературна година «Ми віддані життю, і нам воздасться в славі», присвячена 75-річчю від дня народження українського поета, перекладача, правозахисника Василя Стуса.

 

17/01/2013
Красноградський р-н
Щедрий вечір

Театралізоване свято у Красноградській бібліотеці для дітей

Діти – найкраще, що у нас є – наше сьогодення, наше майбуття. Виховати у них любов та шану до традицій рідного краю – наш обов’язок. Про це добре пам’ятають працівники Красноградської дитячої бібліотеки.
17 січня 2013 року у бібліотеці відбулося свято під назвою „Щедрий вечір”, що стало ще одним їх внеском у розвиток та збереження народних традицій.

 

17/01/2013
Нововодолазький р-н
Безкоштовний Інтернет – відтепер у Нововодолазькій центральній районній бібліотеці та бібліотеках-філіях

17 січня 2013 року у Нововодолазькій центральній районній бібліотеці, Нововодолазькій районній дитячій бібліотеці, Просянській сільській бібліотеці-філії та Просянській сільській бібліотеці-філії №1 відбулися урочисті церемонії з нагоди відкриття пунктів публічного доступу до інтернету та початку надання нових послуг.

 

17/01/2013
Нововодолазький р-н
Інтернет – у Нововодолазькій районній дитячій бібліотеці

17 січня 2013 року відбулося урочисте відкриття центру вільного доступу до Інтернету у Нововодолазькій районній дитячій бібліотеці.

 

16/01/2013
Зачепилівський р-н
Візерунки долі

Засідання клубу вишивальниць (Зачепилівська ЦРБ)

Пройшло чергове засідання клубу «Візерунки долі», що працює при Зачепилівській центральній районній бібліотеці.

 

15/01/2013
м. Ізюм
Ода новорічній ялинці

Зимові свята в Ізюмській міській ЦБС

Низку зимових свят в Ізюмській міській ЦБС відкрило свято Святого Миколая. Цього дня в бібліотеках міста відбулися заходи для дітей та підлітків.

 

14/01/2013
 
Нові книги для бібліотек Харківської області

Наприкінці 2012 року Харківська обласна універсальна наукова бібліотека на виконаня наказу Міністерства культури України №853 від 13.08.2012 року „Щодо здійснення придбання українських книг для поповнення фондів публічних бібліотек” отримала 18 443 примірники книг на загальну суму 851 171 грн. 49 коп.

 

11/01/2013
 
Маркетинг і реклама в бібліотеках

Оголошено 11-й раунд Конкурсу проектів співпраці бібліотек з місцевими громадами

Конкурс проектів співпраці бібліотек з місцевими громадами проводиться Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) в рамках програми «Бібліоміст». Одинадцятий раунд конкурсу проектів співпраці бібліотек з місцевими громадами присвячений темі «Маркетинг і реклама в бібліотеках».

 

08/01/2013
Кегичівський р-н
І знову свято йде до нас

Новорічно-різдвяна виставка (Кегичівська ЦРБ)

Почав відлік новий 2013 рік. З піснями і танцями круг ялинки, з веселою колядою під вікнами, з голосними щедрівками у кожній оселі вступає він у свої права. У різдвяно-новорічні дні люди прагнуть облишити проблеми та незгоди і поринути в атмосферу веселих свят – це достеменно відомо бібліотекарю з понад 35-річним стажем Центральної районної бібліотеки Кегичівської ЦБС Людмилі Чепур. Знає вона також і про те, що відчуття народних традицій, обрядів закладене у наших людей на генному рівні. Варто лише однієї згадки – і вони полонять нас.

 

08/01/2013
Красноградський р-н
Василь Стус: життя як творчість

Огляд творчості Василя Стуса (1938-1985) (Красноградська ЦБС)

8 січня 2013 року працівники Красноградської центральної бібліотеки провели огляд творчості українського поета Василя Семеновича Стуса, присвячений 75-річчю від дня його народження.

 

08/01/2013
Зачепилівський р-н
І я гукну, і край мене почує

Літературно-музичний реквієм (Зачепилівська ЦБС)

6 січня 2013 року виповнюється 75 років від дня народження Василя Стуса – людини, що стала символом Українського Опору другої половини ХХ століття, ключовою постаттю духовного життя доби, письменника, правозахисника, борця.
До вшанування ювілею поета долучилася і Зачепилівська центральна районна бібліотека. 8 січня 2013 року в Інтернет-центрі бібліотеки відбувся літературно-музичний реквієм «І я гукну, і край мене почує».

 

08/01/2013
м. Лозова
Зими чарівна круговерть

Новорічні виставки в Лозівській юнацькій бібліотеці

Протягом січня у Лозівській юнацькій бібліотеці діють книжкові виставки, присвячені Новорічним святам.

 

04/01/2013
Зачепилівський р-н
Святами дзвенить українська хата

Урок народознавства в Зачепилівській ЦРБ

4 січня 2013 року в Зачепилівській ЦРБ відбувся урок народознавства «Святами дзвенить українська хата», присвячений одному із найголовніших свят року – Різдву Христовому. Це дивовижне родинне свято, у якому яскраво відображається національний колорит, дух українського народу, його звичаї та обряди. Свято, яке народжує в серці кожного з нас світло і віру, надихає на добрі справи.

 

04/01/2013
Близнюківський р-н
Світла радість Різдвяного дива

Новорічно-різдвяні свята в Близнюківській ЦРБ

Одними із найулюбленіших та найбажаніших для українців є новорічні та Різдвяні свята. Вони вражають своєю яскравістю, неповторністю символіки й атрибутики.
4 січня 2013 року в Близнюківській центральній районній бібліотеці відбулося засідання клубу «Берегиня», яке пройшло у формі різдвяних зустрічей «Світла радість Різдвяного дива».

 

01/01/2013
 
Вітаємо з Новим Роком та Різдвом!

Нехай усе, що щастям зветься,
На Новий рік в ваш дім ввійде,
Нехай здоров'я і кохання
Цей день прекрасний принесе.
Нехай різдвяна коляда
Дарує усмішок багато,
Додасть вам настрою й добра
Це радісне і тепле свято.

 

 

Якщо потрібно, скористайтесь функцією пошуку:

 

 

Copyright © ХОУНБ, 2001-2021   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16