14/02/2020 / Зачепилівський р-н

Сьогодні лише про любов

Заходи до Дня Святого Валентина

14 лютого закохані у всьому світі відзначють День Святого Валентина.
День закоханих – свято, сповнене приємних сюрпризів, цікавих подарунків, неочікуваних миттєвостей. Недарма його відзначають напередодні весни – пори року, коли почуття, прокидаючись разом із природою, стають ще сильнішими.
Бібліотекарі КЗ «Зачепилівська РЦБС» напередодні свята підготували для своїх користувачів багато сюрпризів.

 

 

У центральній районій бібліотеці під час конкурсної програми «В день такий розквітає весна» бібліотекарі розповіли молоді як відзначають свято в різних країнах світу, а вони в свою чергу читали вголос вірші про дружбу і кохання, брали участь в конкурсах «Стріла Амура», «Справжній чоловік». В читальній залі експонується книжкова виставка «Все починається з любові».
Користувачі центральної районної дитячої бібліотеки, які завітали на майстер-клас «Романтичні валентинки», мали змогу не лише власноруч виготовити привітальні валентинки, а й зізнатися в любові до книги. В читальній залі вирувала творча атмосфера. Учасники заходу проявили свою фантазію і створили валентинки власноруч. На листівках у вигляді сердечок вони писали назву улюбленої книги. Підсумком свята стала виставка- інсталяція книг, яким читачі освідчились у коханні до книги та вішали її на деревце любові.
В цей день найактивніші читачі сільських бібліотек-філій завітали до книгозбірні, щоб відправитися на таємне побачення з книгою під час бесід-спілкування «Святий Валентин в гості прийди», «Покровитель закоханих сердець – святий Валентин», «Любові чарівні сторінки», «Сьогодні лише про любов». Вони підібрали найкращі книжки про кохання та знайомили читачів з красивими життєвими історіями. Тому для багатьох це було незабутнє книжкове побачення.

 

Новини та події

12/08/2020
Книги-ювіляри
11/08/2020
Любий читачу, часу не гай, літо прийшло – книгу читай
Книжкова скатертина 11/08/2020
Кличе вересень до знань
Виставка-палітра 11/08/2020
В гості до чарівних казок
Свято казки 11/08/2020
Коли війна прийшла в наш дім
Виставка-пам’ять 11/08/2020
Бібліотека на вулиці
Акція 08/08/2020
Воєнна вдача полководця
Відкритий перегляд літератури

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2020   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16