Програма "Бібліоміст" в Харківській області

Конкурс “Створення регіональних тренінгових центрів” Харківська обласна універсальна наукова бібліотека
Конкурс співпраці бібліотек з місцевими громадами (V раунд) Харківська обласна бібліотека для дітей

Переможці 1 раунду конкурсу «Організація нових бібліотечних послуг з використанням доступу до Інтернету» проекту «Бібліоміст»

 

ЦБС м.Чугуєва

Центральна бібліотека

Бібліотека-філія для юнацтва

Бібліотека-філія для дітей

Бібліотека-філія мікрорайону "Дружба”

 

Куп'янська ЦБС

Центральна районна бібліотека

Кіндрашівська сільська бібліотека-філія

Петропавлівська сільська бібліотека-філія

Новоосинівська сільська бібліотека-філія

 

Конкурс “Створення регіональних тренінгових центрів” Харківська обласна універсальна наукова бібліотека
Конкурс співпраці бібліотек з місцевими громадами (V раунд) Харківська обласна бібліотека для дітей

Переможці 2 раунду конкурсу «Організація нових бібліотечних послуг з використанням доступу до Інтернету» проекту «Бібліоміст»

 

Барвінківська ЦБС

Центральна районна бібліотека
Центральна дитяча бібліотека
Барвінківська міська бібліотека
Курульська сільська бібліотека
Нікопольська сільська бібліотека

Дергачівська ЦБС

Центральна районна бібліотека
Центральна дитяча бібліотека-філія
Пересічанська бібліотека-філія №12
Малоданилівська бібліотека-філія №8

Зачепилівська ЦБС

Центральна районна дитяча бібліотека
Руновщинська сільська бібліотека-філія
Новоселівська сільська бібліотека-філія
Сомівська сільська бібліотека-філія

Зміївська ЦБС

Центральна районна бібліотека
Районна дитяча бібліотека
Шелудьківська сільська бібліотека
Геніївська сільська бібліотека-музей
імені Г. Підопригори
Соколівська сільська бібліотека

Ізюмська районна ЦБС

Центральна районна бібліотека
Кам'янська сільська бібліотека
Бугаївська сільська бібліотека
Капитолівська сільська бібліотека
Червонооскільська сільська бібліотека

ЦБС м.Ізюма

Міська центральна бібліотека

Центральна дитяча бібліотека

Бібліотека-філія для дорослих №2

Бібліотека-філія для дітей №2

Кегичівська ЦБС

Центральна районна бібліотека

Районна дитяча бібліотека

Чапаєвська міська бібліотека

Андріївська сільська бібліотека

Лозівська ЦБС

Центральна районна бібліотека

Районна дитяча бібліотека

Комсомольська сільська бібліотека

Катеринівська сільська бібліотека

Орільська міська бібліотека №1

Орільська міська бібліотека №2

Смирнівська сільська бібліотека

Сахновщинська ЦБС

Центральна районна бібліотека

Районна дитяча бібліотека

Огіївська бібліотека сімейного читання

Лебедівська сільська бібліотека

Катеринівська сільська бібліотека

ЦБС Дзержинського району м. Харкова

Центральна бібліотека імені В.Белінського

Центральна дитяча бібліотека імені П. Панча

Бібліотека сімейного читання

Бібліотека-філія №11 сімейного читання

ЦБС Комінтернівського району м. Харкова

Центральна бібліотека імені І.С. Тургенєва

Центральна дитяча бібліотека

Бібліотека-філія №22

Бібліотека-філія №49

 

 

Конкурс “Створення регіональних тренінгових центрів” Харківська обласна універсальна наукова бібліотека
Конкурс співпраці бібліотек з місцевими громадами (V раунд) Харківська обласна бібліотека для дітей

Переможці 3 раунду конкурсу «Організація нових бібліотечних послуг з використанням доступу до Інтернету» проекту «Бібліоміст»

 

Нововодолазька ЦБС:

Нововодолазька центральна бібліотека

Нововодолазька районна дитяча бібліотека

Ватутінська сільська бібліотека-філія

Просянська сільська бібліотека-філія

Просянська сільська бібліотека-філія № 1

Бібліотеки Первомайського району:

Олексіївська сільська бібліотека

Верхньоорільська сільська бібліотека

Ржавчицька сільська бібліотека

Червонознаменівська сільська бібліотека

ЦБС Ленінського району м. Харкова:

Центральна бібліотека ім. Г.Ф. Квітки-Основ'яненка

Бібліотека-філія № 11 для дорослих

Центральна дитяча бібліотека

Бібліотека-філія № 14 для дітей

ЦБС Київського району м. Харкова:

Центральна бібліотека ім. В.В. Маяковського

Центральна бібліотека для дітей ім. М.О. Островського, Бібліотека-філія № 44

Бібліотека-філія № 50